Bakan Özlü

Bakan Özlü

Son dakika Bakan Özlü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bakan Özlü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bakan Özlü haber sayfamızda...

Bakan Özlü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 441 bakan özlü haberi bulunmuştur.
Yerli otomobil piyasadaki rakiplerinden ucuz olacak
Yerli otomobil piyasadaki rakiplerinden ucuz olacakBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobilin aynı segmentteki rakiplere göre daha ucuz olmasını hedeflediklerini belirterek, “Babayiğitler noktasında kurulan şirketin üretim maliyetleri konusunda birtakım devlet destekleri verilecek...
21.06.2018Ekonomi
Bakan Özlü'den 'yerli otomobil' açıklaması
Bakan Özlü'den 'yerli otomobil' açıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk oldu.Bakan Faruk Özlü, "Yerli otomobilin tüketici için cazibesini artıracak teşvik sistemi olacak. Üretim maliyetleri için birtakım destekler verilecek." dedi.
11.09.2019Haberler
Bakan Özlü'den yerli otomobil açıklaması! Sipariş alsak...
Bakan Özlü'den yerli otomobil açıklaması! Sipariş alsak...Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Özlü "(Yerli otomobil) 5 model olacak. Ön sipariş toplasak milyon adedin üzerinde sipariş alabileceğimiz bir pazar var" dedi.
21.06.2018Ekonomi
Yerli otomobilin ilk modeli açıklandı
Yerli otomobilin ilk modeli açıklandıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobilin ilk modelinin ne olacağı ve üretim yeri konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Faruk Özlü yeni yerli otomobilin, orta ve üst sınıfa hitap edeceğini belirterek, "5 modelli bir yapı olacak. İlk önce spor modelini, SUV modelini göreceğiz. Otomobilimiz aynı segmentteki emsallerinden daha ucuz ve kaliteli olacak" dedi. İşte detaylar...
20.06.2018Otomobil
Bakan Özlü: Yerli otomobil emsallerinden daha ucuz olacak
Bakan Özlü: Yerli otomobil emsallerinden daha ucuz olacakBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobilin orta ve üst sınıfa hitap edeceğini belirterek, "5 modelli bir yapı olacak. İlk önce spor modelini, SUV modelini göreceğiz. Otomobilimiz aynı segmentteki emsallerinden daha ucuz ve kaliteli olacak" dedi.Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Türkiye Gazetesi Yazı İşleri Toplantısı'na katıldı. Toplantıda önemli açıklamalarda bulunan Cumhur ittifakının Türkiye’nin güvenliği, birliği ve bütünlüğü çevresinde bir araya geldiğini vurgulayarak, “Yurt dışına asker gönderilmesi ile ilgili tezkere mecliste gündeme geldiğinde mecliste nasıl bir davranış gösterecek muhalefet. Nasıl yapacağız askeri Afrin’den geri mi çekeceğiz? Kandil’de operasyon yapmayacak mıyız? Türkiye’nin iç güvenliği Türkiye’nin dışından başlıyor. Afrin operasyonundan sonra PKK’nın eylem yapma gücü kırıldı. Bugünlerde yürütülen Kandil operasyonu, yıllardın başımızın belası. Kandile operasyon yapamayalım mı , bekleyelim mi? Cumhur ittifakı Türkiye’nin güvenliğini, birliğini, bütünlüğünü düşünen partileri oluşturduğu bir ittifaktır” diye konuştu.“Cumhur ittifakı değerler ittifakıdır, karşı ittifak nefret ittifakıdır” 15 Temmuz darbe girişiminden sonra gelişen süreçte Milliyetçi Hareket Partisi ile AK Parti’nin bir araya geldiğini anlatan Özlü, “Türkiye’nin güvenliğinin geleceğinin bir darbe girişimine maruz kalmasından sonra sayın Bahçeli büyük bir sağduyu ile cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine destek olmuştur. Bu bakımdan Cumhur ittifakı değerler ittifakıdır. Karşı ittifak nefret ve öfke ittifakıdır. Öfkeye dayalı bir söylem. ‘Aman Recep Tayyip Erdoğan gitsin de Türkiye ne olursa olsun’ diyen bir ittifaktır. Karış ittifak diyelim Saadet Partisinin ilkeleri ve değerleri ile, CHP ilke ve değerleri arasında nasıl bir ortak zemin vardık ki bunlar bir çatı altında birleşebiliyorlar. Saadet partili bir vatandaşımızı hayat tarzı değerlerini düşünün, diğer bir sütunda CHP’li bir vatandaşımızı ilkeleri değerl
11.09.2019Haberler
Yerli otomobilde çıkacak ilk model belli oldu!
Yerli otomobilde çıkacak ilk model belli oldu!Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobilin orta ve üst sınıfa hitap edeceğini belirterek, "5 modelli bir yapı olacak. İlk önce spor modelini, SUV modelini göreceğiz. Otomobilimiz aynı segmentteki emsallerinden daha ucuz ve kaliteli olacak" dedi.
19.06.2018Ekonomi
Bakan Özlü'den ikinci çeyrekte büyüme açıklaması
Bakan Özlü'den ikinci çeyrekte büyüme açıklamasıBakan Özlü büyüme konusunda göstergelerin ikinci çeyrekte de ilk çeyreğe benzer bir oranın yakalanacağını işaret ettiğini söyledi.
18.06.2018Ekonomi
17 Haziran 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi (Sabah Bülteni)
17 Haziran 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi (Sabah Bülteni)17 Haziran 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi
11.09.2019Haberler
Bakan Özlü'den yerli otomobil açıklaması! 'Milyon sipariş alırız...'
Bakan Özlü'den yerli otomobil açıklaması! 'Milyon sipariş alırız...'Yerli otomobilin müşterisinin hazır olduğunu belirten Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Yerli marka otomobil, ekonomistlerin tabiriyle ‘satın alındı’. Şu anda piyasaya çıksak, milyon mertebesinde sipariş alırız” diye konuştu.
17.06.2018Ekonomi
‘Teknoloji üretmeliyiz’
‘Teknoloji üretmeliyiz’Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası (BATÜDER) üyeleriyle bir araya geldi.
17.06.2018Ege
Bakan Özlü: 'Türkiye denilince de akla bir otomobil markası gelecek'
Bakan Özlü: 'Türkiye denilince de akla bir otomobil markası gelecek'Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Türkiye'nin kendi markası bir otomobili olacağını belirterek, "Türkiye'nin otomobilini yapıyoruz ve inşallah Türkiye'nin kendi markası bir otomobili olacak. Nasıl Almanya denilince akla Mercedes ve Volskwagen geliyorsa Türkiye denilince de akla bir otomobil markası gelecek." dedi.
14.06.2018Ekonomi
Faruk Özlü'den çok önemli açıklamalar
Faruk Özlü'den çok önemli açıklamalarBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobilin 2021'de piyasaya sürüleceğini söyledi.
11.06.2018Ekonomi
Antarktika'ya kurulacak üssün yeri belirlendi
Antarktika'ya kurulacak üssün yeri belirlendiBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Antarktika'da kurulacak Türkiye Bilimsel Araştırma Üssü için Horseshoe Adası'nın en uygun yer olduğu değerlendirildi" dedi.
7.06.2018Ekonomi
Son dakika: Yerli otomobil ile ilgili flaş gelişme!
Son dakika: Yerli otomobil ile ilgili flaş gelişme!Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'nin kuruluşu tamamlandı ve başına Mehmet Gürcan Karakaş getirildi. Türkiye'nin Otomobili için kurulan şirkette Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell ve Zorlu Holding'in payları yüzde 19'ar, TOBB'un payı yüzde 5 oldu
2.06.2018Ekonomi
Bakan açıkladı! Bir destek de onlara...
Bakan açıkladı! Bir destek de onlara...Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Yerli ve Yeni Makine Teçhizat Kredi Faiz Desteği 2018 Programı ile, işletmelere 450 milyon lira kredi hacmi oluşturacağız. İşletme başına sağlanacak kredi faiz desteğinin üst limitini, 300 bin lira olarak belirledik. Kredi vadesi ilk 6 ayı ödemesiz, kalanı üçer aylık eşit taksitler halinde ödemeli olmak üzere, toplam 36 ay olarak belirlenmiştir" açıklamasında bulundu.
1.06.2018Ekonomi
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan perşembe günü açıklayacak
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan perşembe günü açıklayacakYerli ve Milli Otomobil Fabrikasında kurulacak şirketle ilgili atanması beklenen CEO`ya ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobil CEO’sunun şu an belli olduğunu ve perşembe günü açıklayacaklarını söyledi.
29.05.2018Ekonomi
Yazılım Sektörüne Müthiş Destek
Yazılım Sektörüne Müthiş DestekKOSGEB'in vermiş olduğu hibe, destek ve teşvikler, teknoloji üreten KOBİ'ler üzerinde yoğunlaştı. KOSGEB'in, KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı ile proje sunan KOBİ'ler için toplam 700 milyon liralık bütçe ayrıldı.
5.06.2018Kobi
Yerli otomobil CEO'su perşembe günü açıklanıyor!
Yerli otomobil CEO'su perşembe günü açıklanıyor!Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobil CEO’sunun şuan belli olduğunu ve perşembe günü de açıklayacaklarını söyledi.
29.05.2018Ekonomi
Bakan'dan yerli otomobille ilgili flaş açıklama
Bakan'dan yerli otomobille ilgili flaş açıklamaBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Zonguldak'ta partisinin seçim bürosu açılışını yaptı. Partililere hitaben konuşma yapan Bakan Özlü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı seçim beyannamesinde Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde gerçekleştirilecek Filyos projesinin de olduğunu söyledi.
11.09.2019Haberler
Son dakika... Yerli otomobille ilgili flaş açıklama! Şansı çok yüksek
Son dakika... Yerli otomobille ilgili flaş açıklama! Şansı çok yüksekBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Zonguldak'ta partisinin seçim bürosu açılışını yaptı. Partililere hitaben konuşma yapan Bakan Özlü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı seçim beyannamesinde Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde gerçekleştirilecek Filyos projesinin de olduğunu söyledi.
26.05.2018Ekonomi
Türk bilim üssüne ortaklık teklifi
Türk bilim üssüne ortaklık teklifiAntartika’ya kurulacak bilim üssü çalışmalarına ilişkin bilgi veren Bakan Özlü: “Bilim ekibimiz üssün projesini ve inşasını hazırlayacak. Gelecek yıl gittiğimizde de orada montaj yapacaklar. İş birliği yapmak isteyen ülkeler var.”
10.05.2018Gündem
Bakan Özlü: Türkiye'yi yüksek teknolojinin şampiyonlar ligine çıkaracağız
Bakan Özlü: Türkiye'yi yüksek teknolojinin şampiyonlar ligine çıkaracağızBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Odak sektörlere vereceğimiz desteklerle ve teşviklerle ülkemizi yüksek teknolojinin şampiyonlar ligine çıkaracağız. Çünkü, bugünün ve geleceğin dünyasında en büyük yarış ve mücadele teknoloji yarışı ve mücadelesidir." dedi.
10.05.2018Ekonomi
Girişimci kadınlara tam destek
Girişimci kadınlara tam destekİzmir’de EGİKAD’ın düzenlediği toplantıya katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “21 bin İzmirli kadına Uygulamalı Girişimci Eğitimi verdik. Kendi işini kuran İzmirli kadınlarımıza, 23 milyon lira destek sağladık” dedi.
9.05.2018Ege
Yerli otomobilde  büyük gün ‘cuma’
Yerli otomobilde büyük gün ‘cuma’Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Yerli otomobil projemiz iyi gidiyor. Cuma günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, şirketin CEO’sunu açıklayacak ve şirketin kuruluş protokolünün şahitliği yapılacak” dedi.
8.05.2018Ekonomi
8 Mayıs 2018 Ekonomi Haberleri
8 Mayıs 2018 Ekonomi Haberleri8 Mayıs 2018 Ekonomi Haberleri
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Özlü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.