Yerli Otomobil

Yerli Otomobil

Son dakika yerli otomobil haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yerli otomobil gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yerli otomobil haber sayfamızda...

Yerli Otomobil

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.683 yerli otomobil haberi bulunmuştur.
Yunan basınından TOGG açıklaması: Türkler, Avrupa'yı fethetmeye hazır!
Yunan basınından TOGG açıklaması: Türkler, Avrupa'yı fethetmeye hazır!TOGG’un uluslararası ilk fuarı CES fuarına katılarak sergilediği yeni sedan modelinin etkisi sünyada devam ediyor. Yunan basını, TOGG'a övgüler yağdıran bir haber yayınladı. Haberde "İlk Türk otomobili Avrupa'yı fethetmeye hazır." ifadeleri kullanıldı.
17.01.2022Ekonomi
Türkiye'de elektrikli araç şarj istasyonları artıyor!
Türkiye'de elektrikli araç şarj istasyonları artıyor!Türkiye'de son yıllarda elektrikli araçlara ilgi artıyor. Araçların kullanımının yaygınlaşması için şarj istasyonlarına erişim önem arz ediyor. Türkiye'de 3 bin 457 şarj istasyonu bulunuyor. Bunların 818'ini özel kullanım amaçlı şarj istasyonları oluştururken, 2 bin 639'u halka açık olarak yer alıyor. Yerli otomobil TOGG'un 2023 yılında banttan inmesiyle de elektrikli araç sayılarının artması bekleniyor.
17.01.2022Otomobil
Yerli otomobil Togg'dan blockchain hamlesi
Yerli otomobil Togg'dan blockchain hamlesiTürkiye’nin yerli otomobili Togg, blockchain teknolojisine yönelik çok önemli bir adım atıyor. Togg, Twitter’dan yaptığı paylaşımda blockchain platformu Ava Labs ile iş birliğine gidileceğini duyurdu.
7.01.2022Uzmanpara
Son dakika haberler: Togg ilk kez dünya sahnesinde!
Son dakika haberler: Togg ilk kez dünya sahnesinde!Son dakika haberine göre; tüm dünyanın gözü CES 2022 fuarında! Markaların ürünlerini tek tek tanıttığı fuarda Türkiye'nin yerli otomobili Togg dünyada ilk kez görücüye çıktı. Fuar, Togg'un ilk uluslararası tanıtımı oldu. İşte detaylar...
6.01.2022Ekonomi
Yerli otomobil TOGG Las Vegas’ta görücüye çıktı
Yerli otomobil TOGG Las Vegas’ta görücüye çıktıTürkiye'nin yerli otomobili TOGG, ABD'nin Las Vegas şehrindeki Consumer Electronic Show Fuarı'nda sergilenerek ilk kez dünya sahnesine çıktı.
5.01.2022Haberler
TOGG'dan yeni paylaşım: Görüntüler merak uyandırdı
TOGG'dan yeni paylaşım: Görüntüler merak uyandırdıCES 2022 fuarına katılacak olan yerli otomobil TOGG, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla merak uyandırdı. Paylaşılan kısa video sonrasında, 'Sürpriz bir tanıtım gelebilir mi?' sorusunu akıllara getirdi.
4.01.2022Haberler
TOGG'dan yeni paylaşım! Görüntüler merak uyandırdı
TOGG'dan yeni paylaşım! Görüntüler merak uyandırdıCES 2022 fuarına katılacak olan yerli otomobil TOGG, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla merak uyandırdı. Paylaşılan kısa video sonrasında, 'Sürpriz bir tanıtım gelebilir mi?' sorusunu akıllara getirdi.
4.01.2022Ekonomi
TOGG'un en kritik parçası! Avrupa ve Uzak Doğu’dan teklif geldi
TOGG'un en kritik parçası! Avrupa ve Uzak Doğu’dan teklif geldiHeyecanla beklenen ve çalışmaları hız kazanan yerli otomobil TOGG’un en kritik parçası olan bataryası yaklaşık 10 yıldır Sakarya Üniversitesi Araştırma-Geliştirme Uygulama Merkezi (SARGEM) tarafından üretiliyor.
31.12.2021Ekonomi
Yerli otomobil TOGG'un fabrikasından yeni haber! Montaj tamamlandı
Yerli otomobil TOGG'un fabrikasından yeni haber! Montaj tamamlandıTOGG'un fabrikasından yeni bir haber geldi! TOGG'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "14 bin 600 ton çelik montajı, 33 bin m2 çatı panel montajı ve 19 bin 734 m2 kör kalıp montajını tamamladığımız Gemlik Tesisimizin Boyahane çalışmaları hızlandırılmış videomuzda." ifadeleri kullandı.
29.12.2021Haberler
Yerli otomobil TOGG'un fabrikasından yeni haber! Montaj tamamlandı
Yerli otomobil TOGG'un fabrikasından yeni haber! Montaj tamamlandıTOGG'un fabrikasından yeni bir haber geldi! TOGG'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "14 bin 600 ton çelik montajı, 33 bin m2 çatı panel montajı ve 19 bin 734 m2 kör kalıp montajını tamamladığımız Gemlik Tesisimizin Boyahane çalışmaları hızlandırılmış videomuzda." ifadeleri kullandı.
29.12.2021Ekonomi
2022’de gözler, enerji mevzuatındaki değişikliklerde olacak
2022’de gözler, enerji mevzuatındaki değişikliklerde olacakÖnümüzdeki dönemde elektrikli otomobillerin şarj istasyonlarına yönelik kritik bir altyapı düzenlemesi yapılacak. Bu çalışmayla, şarjda altyapı tamamlanıyor, evlerden bayilere şarj istasyonları geliyor.
3.01.2022Vitrin
TOGG için tarih verildi! Gemlik'te hazırlıklar sürüyor
TOGG için tarih verildi! Gemlik'te hazırlıklar sürüyorTürkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) CEO’su Gürcan Karakaş, “İlk elektrikli SUV aracımız 2022 sonunda üretim bandından indirilecek. 2023’ün ilk çeyreğinde akıllı cihazlarımızın lansmanına ve satışına başlarız” dedi. Bu arada, çalışmaların devam ettiği TOGG fabrikasının inşaatı dronla havadan görüntülendi.
27.12.2021Otomobil
Yerli otomobilin satış tarihi açıklandı? İşte TOGG'da son durum
Yerli otomobilin satış tarihi açıklandı? İşte TOGG'da son durumTürkiye Otomobil Girişim Grubu (TOGG) yeni logosunu tanıttı. Yerli otomobil için Bursa Gemlik'teki fabrikada ise hazırlıklar sürüyor. TOGG CEO'su M. Gürcan Karakaş, "2023'ün ilk çeyreğinde satışlara başlayacağız" dedi. İşte son durum...
27.12.2021Haberler
Yerli otomobilin satış tarihi açıklandı! İşte TOGG'da son durum
Yerli otomobilin satış tarihi açıklandı! İşte TOGG'da son durumTürkiye Otomobil Girişim Grubu (TOGG) yakın zamanda yeni logosunu tanıttı. Yerli otomobil için Bursa Gemlik'teki fabrikada ise hazırlıklar sürüyor. TOGG CEO'su M. Gürcan Karakaş, "2023'ün ilk çeyreğinde satışlara başlayacağız" dedi. Yerli otomobilin fiyatına da değinen Karakaş, "Fiyatlar içten yanmalı C segment SUV ile rekabetçi olacak" ifadelerini kullandı. İşte son durum...
27.12.2021Otomobil
TOGG aracını ABD'ye Turkish Cargo taşıyacak
TOGG aracını ABD'ye Turkish Cargo taşıyacakABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek Consumer Electronic Show Fuarı'nda sergilenecek Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'u Turkish Cargo taşıyacak.
19.12.2021Ekonomi
Meclis stokçuluk düzenlemesi için mesai yapacak
Meclis stokçuluk düzenlemesi için mesai yapacakMeclis'te bütçe görüşmelerinin ardından yoğun mesai yeni haftada da devam edecek. İlk iş, maddeleri kabul edilen ve enerji alanında değişikliklerin yer aldığı torba kanun teklifi olacak. Onu stokçulara cezayı ağırlaştıran düzenleme takip edecek.
19.12.2021Siyaset
TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım geldi!
TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım geldi!Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) sosyal medya hesabından '14.30'da buluşalım' tweeti atılmıştı. TOGG beklenen paylaşımı yaptı.
18.12.2021Haberler
Son dakika: TOGG'un logosu belli oldu!
Son dakika: TOGG'un logosu belli oldu!Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) sosyal medya hesabından '14.30'da buluşalım' tweeti atılmıştı. TOGG beklenen paylaşımı yaptı, yerli otomobilin logosu belli oldu.
18.12.2021Ekonomi
Elektrikli araçlara ilgi artacak
Elektrikli araçlara ilgi artacak'Elektrikli ve Hibrit Araçlar Fuarı' ziyaretçilere kapılarını açtı. Aralarında elektrikli araç devlerinin de bulunduğu otomobiller ziyaretçilerin ilgisini çekti. Öte yandan fuarda elektrikli araçlara gelecek dönemde ilginin artacağı belirtilirken yerli otomobil TOGG'un elektrikli araç talebini yükselteceği vurgulandı.
9.12.2021Otomobil
Bakan Varank'tan İHA teknolojisi vurgusu: Dünyada öncü olduk
Bakan Varank'tan İHA teknolojisi vurgusu: Dünyada öncü oldukSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kuzey Irak’ta terör örgütünün açıktan gezmeye cesaret edemediğini belirterek, "Çünkü 24 saat insansız hava araçlarımızla Türkiye'ye tehlike oluşturabilecek teröristleri hem sınırın içerisinde hem sınırın ötesinde takip ediyoruz, gerektiğinde nokta atış operasyonlarla terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getiriyoruz. Türkiye'de sağladığımız bu huzur ve güvenin gerisinde terörle mücadelede işte bu kullandığımız savunma sanayi ürünleri var." dedi. Öte yandan yerli otomobille ilgili soruya ilişkin Bakan Varank, "Biraz önce Kocaeli'deydim. Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi Komisyonu'nun milletvekilleriyle beraber TOGG’u ziyaret ettik. Orada bizzat arkadaşlarımızdan süreçle ilgili bilgi aldık. Türkiye'nin Otomobili projesi şu anda hedeflendiği şekilde devam ediyor. Fabrikanın inşaatı son sürat devam ediyor." dedi.
12.11.2021Gündem
Yerli otomobilden yeni görüntüler geldi!
Yerli otomobilden yeni görüntüler geldi!Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde deneme süreci devam ediyor. TOGG, yapılan testlere ilişkin görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaştı. TOGG'un şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerinden görüntüler yayınlandı.
6.11.2021Haberler
Yerli otomobilden yeni görüntüler geldi!
Yerli otomobilden yeni görüntüler geldi!Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde deneme süreci devam ediyor. TOGG, yapılan testlere ilişkin görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaştı. TOGG'un şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerinden görüntüler yayınlandı.
6.11.2021Ekonomi
Sanayi ve teknolojide hem bütçeler hem hedefler büyüyor
Sanayi ve teknolojide hem bütçeler hem hedefler büyüyorTürkiye'de bilim, sanayi ve teknolojiye son yıllarda ayrılan bütçe ve ortaya konulan hedefler kapsamlı bir dönüşümü beraberinde getirdi. Bu alanlara ayrılan bütçede sağlanan artışlarla aralarında Türkiye'nin Otomobili Projesi'nin de bulunduğu vizyon projeler hayata geçirildi, yapay zekadan uzaya kadar pek çok alanda ülkenin yol haritası çizildi.
2.11.2021Teknoloji
Hazine taşınmaz portföyü yatırımcılara açılacak
Hazine taşınmaz portföyü yatırımcılara açılacakYatırım ve istihdamın teşviki doğrultusunda oluşturulan Hazine taşınmaz portföyü genişletilerek yatırımcılara sunulacak. Bu kapsamda, 2022-2024 döneminde toplam 60 milyon metrekare yüzölçümlü Hazine taşınmazının vatandaşlara arzı planlanıyor.
1.11.2021Uzmanpara
TOGG'dan yeni görüntü!
TOGG'dan yeni görüntü!Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), yerli araç üretiminden yeni görüntüler paylaştı. TOGG'dan yapılan açıklamada, "Hedeflerimizi adım adım gerçekleştiriyoruz. Yeni Lige yolculuğumuz hız kesmeden devam ediyor" denildi.
1.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yerli Otomobil ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.