Bakıcı

Bakıcı

Son dakika bakıcı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bakıcı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bakıcı haber sayfamızda...

Bakıcı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.841 bakıcı haberi bulunmuştur.
Kafesteki aslan ziyaretçilerin önünde bakıcısına saldırdı!
Kafesteki aslan ziyaretçilerin önünde bakıcısına saldırdı!Aslanın kafesinin önüne geçip hayvanı sinirlendirmeye çalışan hayvanat bahçesi çalışanı, dehşete düşmüş ziyaretçilerin gözleri önünde saldırıya uğradı. Şoke edici görüntüler sosyal medyada infial yarattı.
22.05.2022Haberler
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?Dünya dilleri arasında yer alan İngilizce günümüzde en çık kullanılan diller arasında yer alır. Yeni bir dil öğrenmenin en temel kriterleri arasında kelimeler ve dil bilgisi konusu gelmektedir. Bu yüzden İngilizce öğrenmede İngilizce kelimeler ve anlamları konusu oldukça önemlidir. İngilizcede her ne kadar bir milyona yakın kelime bulunsa da günlük konulma dili, yazı dili, kitap ve dergilerde kullanılan kelime sayısı yarısı kadardır. İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri ve anlamlarını bilmek yeterli olacaktır. İngilizcede en çok kullanılan kelimeler nelerdir? İngilizce kelimeler ve anlamları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
11.05.2022Eğitim
Bakıcısı tarafından itilen adam hayatını kaybetti
Bakıcısı tarafından itilen adam hayatını kaybettiİzmir'in Konak ilçesinde bir kişi, birlikte yaşadığı bakıcısının itmesi sonucu başını yere vurarak hayatını kaybetti. Olayla ilgili yaşlı adamın bakıcısı kadın gözaltına alındı.
10.05.2022Gündem
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.05.2022Eğitim
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
Şerpa Lhakpa, Everest'e 10'uncu kez tırmanarak rekor kırmaya hazırlanıyor!
Şerpa Lhakpa, Everest'e 10'uncu kez tırmanarak rekor kırmaya hazırlanıyor!Nepal'de bir mağarada doğan kadın Şerpa Lhakpa, okula gidemedi ve uzun süre temizlik görevlisi olarak çalıştı. Everest'e 10'uncu kez tırmanarak rekor kırmaya hazırlanan Lhakpa, "Genç kızlar pes etmesin istiyorum" dedi.
27.04.2022Dünya
Kreşte çocuklara yemek yedirilirken kötü muameleye soruşturma
Kreşte çocuklara yemek yedirilirken kötü muameleye soruşturmaMersin'de, kreşte bakıcılar G.E. ile Y.K.'nin, çocuklara yemek yedirdikleri sırada kötü muamelede bulundukları anların cep telefonu kamerası görüntüsünün ortaya çıkmasıyla idari soruşturma başlatıldı. G.E. ile Y.K.'nin işine son verildi.
26.04.2022Haberler
Kreşte çocuklara yemek yedirilirken kötü muameleye soruşturma
Kreşte çocuklara yemek yedirilirken kötü muameleye soruşturmaMersin'de, kreşte bakıcılar G.E. ile Y.K.'nin, çocuklara yemek yedirdikleri sırada kötü muamelede bulundukları anların cep telefonu kamerası görüntüsünün ortaya çıkmasıyla idari soruşturma başlatıldı. G.E. ile Y.K.'nin işine son verildi.
26.04.2022Gündem
Yargıtay'dan emsal trafik sigortası kararı
Yargıtay'dan emsal trafik sigortası kararıYargıtay, trafik kazası sonucu sakat kalan sürücüyle ilgili kritik bir karara imza attı. Emsal kararda, "Sigorta şirketi kazada sakat kalan kişinin bakıcı giderlerini de karşılamak zorundadır" denildi.
24.04.2022Haberler
Yargıtay'dan emsal trafik sigortası kararı!
Yargıtay'dan emsal trafik sigortası kararı!Yargıtay, trafik kazası sonucu sakat kalan sürücüyle ilgili kritik bir karara imza attı. Emsal kararda, "Sigorta şirketi kazada sakat kalan kişinin bakıcı giderlerini de karşılamak zorundadır" denildi.
24.04.2022Ekonomi
Kazakistan uyruklu doktor anne, kızı için yardım istedi
Kazakistan uyruklu doktor anne, kızı için yardım istediRett sendromlu Türk vatandaşı 3 yaşındaki kızını kurtarabilmek için Antalya’ya gelen ve ne kalacak yeri ne de işi olan Kazakistanlı kadın doktor Aıgerim Ussenova, kendisi ve kızına yardım eli uzatılmasını istedi. Nafaka istememesi için de korkutulduğunu söyleyen Ussenova, bu hakkından da feragat etti.
24.04.2022Gündem
SOLOTÜRK Çanakkale'de çocuklar için uçtu
SOLOTÜRK Çanakkale'de çocuklar için uçtuTürk Hava Kuvvetleri'nin gösteri ekibi SOLOTÜRK, Çanakkale'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinin yapıldığı Anadolu Hamidiye Tabyası semalarında çocuklar için uçuş gerçekleştirdi.
23.04.2022Haberler
SOLOTÜRK Çanakkale'de çocuklar için uçtu
SOLOTÜRK Çanakkale'de çocuklar için uçtuTürk Hava Kuvvetleri'nin gösteri ekibi SOLOTÜRK, Çanakkale'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinin yapıldığı Anadolu Hamidiye Tabyası semalarında çocuklar için uçuş gerçekleştirdi.
23.04.2022Gündem
SOLOTÜRK Çanakkale'de çocuklar için uçtu
SOLOTÜRK Çanakkale'de çocuklar için uçtuTürk Hava Kuvvetleri'nin gösteri ekibi SOLOTÜRK, Çanakkale'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinin yapıldığı Anadolu Hamidiye Tabyası semalarında çocuklar için uçuş gerçekleştirdi.
23.04.2022Gündem
Özge Özder'den Sinan Güleryüz ve Eva Luna açıklaması
Özge Özder'den Sinan Güleryüz ve Eva Luna açıklamasıOyuncu Özge Özder (44) ile Sinan Güleryüz (36), 2018 yılında nikâh masasına oturmuş, Şubat 2021'de kızları Eva Luna'nın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamışlardı. Ünlü çift, mutlu birlikteliğiyle sık sık magazin gündeme geliyor. Son olarak Etiler'de görüntülenen Özder, müzisyen eşi ve kızlarıyla ilgili soruları cevapladı.
21.04.2022Cadde
Sinan Güleryüz: Bu benim için çok anlamlı bir konser
Sinan Güleryüz: Bu benim için çok anlamlı bir konserÖzge Özder ile mutlu bir evlilik sürdüren Sinan Güleryüz, önceki akşam SMA hastası Pera bebek için yardım konseri düzenledi. Sahne öncesi gazetecilerle konuşan Güleryüz, hem örnek davranışı, hem de ailesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
19.04.2022Cadde
Tayland'da filin kafasını çivili kancayla yardı! Diz çöktürüp özür dilettiler
Tayland'da filin kafasını çivili kancayla yardı! Diz çöktürüp özür dilettiler18 yaşındaki fil Jumbo Chan Chao'nun kafası, Tayland'ın merkezindeki Ayutthaya Fil Sarayı'nda turistleri gezdirmeye hazırlanırken bakıcısı tarafından çivili metal bir çubukla dövülerek kanlar içinde kaldı. Kurumun yöneticisi açıklama yaparken veteriner bakımına alınan file yapılan muamele büyük öfkeye neden oldu.
16.04.2022Dünya
Tülin Şahin: Hayatta her şey bir denge
Tülin Şahin: Hayatta her şey bir dengeSon dönemde kızının babası Portekizli Pedro de Noronha ile arasında sular durulmayan ve karşılıklı açtıkları davalarla gündeme gelen model Tülin Şahin, 'N Alaçatı Dergisi'ne verdiği röportajda anne olduktan sonra hayatındaki önceliklerin değiştiğini anlattı.
13.04.2022Cadde
Yabancı bakıcı çalıştırma şartları nedir?
Yabancı bakıcı çalıştırma şartları nedir?Hasta bakıcılık, çocuk bakıcılığı gibi alanlarda son yıllarda Türkiye’de ciddi bir yabancı uyruklu çalışan talebi olduğu görülmektedir. Öte yandan istihdam edilecek yabancı uyruklu kişilere yönelik suiistimallerin ortadan kaldırılması ve çalışma güvenliğinin sağlanması açısından ev hizmetlerinde çalışacak yabancı uyruklu kişilerin resmi makamlardan gerekli izin belgelerini temin etmesi gerekir.
11.04.2022Advertorial
Gökhan Özen 1 TL tazminata mahkum edildi!
Gökhan Özen 1 TL tazminata mahkum edildi!Eski bakan Mehmet Sevigen ile eşi Gülay Sevigen, sosyal medya hesabından kendilerini rüşvetçilikle suçlayarak onur, şeref ve saygınlıklarına zarar verdiği gerekçesiyle eski damatları Gökhan Özen’e tazminat davası açmıştı. Davada karar çıktı.
11.04.2022Cadde
Nisa Mihriban bebeği sokağa bırakan annenin ailesi sırra kadem bastı
Nisa Mihriban bebeği sokağa bırakan annenin ailesi sırra kadem bastıİstanbul Pendik’te 3 aylık bebeğini sokağa terk ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Ebru S.’nin Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde yaşadığı ortaya çıktı. Ailesi ise sırra kadem bastı. Ebru S. ifadesinde çocuğunun babasına hamile olduğunu söyleyince avucuna kurşun sıkıştırıp tehdit ettiği, ailesinin ise hamile olmasını öğrendiği takdirde çocuğa zarar verebileceğini söylemişti.
8.04.2022Gündem
Nisa bebeğin bakıcısının ifadesi ortaya çıktı
Nisa bebeğin bakıcısının ifadesi ortaya çıktıİstanbul Pendik'te boş bir arazide bulunan ve Nisa Mihriban adı verilen bebeğin yoğun bakımdaki tedavisi devam ediyor. Çocuk bakımevinde ihmal iddiasıyla ifadesi alınan bakıcı D.Y.'nin, "Nisa bebeği besledim ve daha sonra götürüp yatağına bıraktım. Yatağına bıraktığımda herhangi bir sorun yoktu" dediği öğrenildi.
6.04.2022Haberler
Son dakika: Nisa bebeğin bakıcısının ifadesi ortaya çıktı
Son dakika: Nisa bebeğin bakıcısının ifadesi ortaya çıktıPendik'te boş bir arazide bulunan ve Nisa Mihriban adı verilen bebeğin yoğun bakımdaki tedavisi devam ediyor. Çocuk bakımevinde ihmal iddiasıyla ifadesi alınan bakıcı D.Y.'nin, "Nisa bebeği besledim ve daha sonra götürüp yatağına bıraktım. Yatağına bıraktığımda herhangi bir sorun yoktu" dediği öğrenildi.
6.04.2022Gündem
Nisa bebeğin annesinin son ifadesi ortaya çıktı: 'İlk çocuğuma da bakamadım'
Nisa bebeğin annesinin son ifadesi ortaya çıktı: 'İlk çocuğuma da bakamadım'İstanbul'da terk edilmiş halde bulunduktan sonra kendisine süt annelik yapan ATT Büşra Durmaz'ın 'Nisa Mihriban' adını verdiği bebeğin biyolojik annesinin tutuklanmadan önce verdiği son ifade ortaya çıktı. Anne Ebru S. ilk çocuğuna da bakamadığını belirterek 'bakamayacağımı ve rezil olacağımı düşünerek böyle bir şey yaptım' dedi.
6.04.2022Gündem
Nisa Mihriban bebeğe ne oldu?
Nisa Mihriban bebeğe ne oldu?İstanbul Pendik'te boş bir arazide bulunan Nisa Mihriban isimli bebeğin sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi.
6.04.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bakıcı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.