Baklavacı Kardeşler

Baklavacı Kardeşler

Son dakika baklavacı kardeşler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan baklavacı kardeşler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan baklavacı kardeşler haber sayfamızda...

Baklavacı Kardeşler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11 baklavacı kardeşler haberi bulunmuştur.
Baklavacı kardeşlerin davası yeniden başladı! “Bu nasıl vicdansız bir karardır”
 Baklavacı kardeşlerin davası yeniden başladı! “Bu nasıl vicdansız bir karardır”Trafikte hamile kadın ile eşine dehşeti yaşatıp ülke gündemine oturan ve 5'er yıl hapis cezası alan baklava zincirinin sahipleri Hasan ve Hüseyin Sel kardeşlerin davası Bölge Adliye Mahkemesi’nin bozma kararının ardından yeniden görüldü. Sel kardeşlerin katılmadığı duruşmada konuşan Müşteki Yunus Emre Bahçıvan Bölge Adliye Mahkemesi’nin bozma kararı için, “Bu nasıl vicdansız bir karardır. Ben duygusal bakıyorum. Bu kararın vicdansızca bir karar olduğunu düşünüyorum” dedi.
8.12.2021Gündem
Türkiye'nin konuştuğu baklavacı kardeşlerle ilgili yeni gelişme!
Türkiye'nin konuştuğu baklavacı kardeşlerle ilgili yeni gelişme!İstinaf Mahkemesi, Pendik’te 7 aylık hamile kadın ve eşinin içinde bulunduğu araca saldırdıkları gerekçesiyle baklavacı Hasan ve Hüseyin Sel kardeşlere verilen 5’er yıllık hapis cezasını bozdu. İstinaf bozma nedeni olarak yerel mahkemenin kararında sanıklara verilen cezaların şahsileştirilerek hüküm kurmamasını ve etkin pişmanlık hükümlerinin uygulanmamasının nedeninin belirsiz bırakılmasını gösterdi. Sel kardeşler, yerel mahkemede yeniden hakim karşısına çıkacak.
24.11.2021Gündem
Hamile kadına saldıran baklavacı kardeşlere hapis cezası aldı
Hamile kadına saldıran baklavacı kardeşlere hapis cezası aldıİstanbul Pendik'te hamile kadın ve eşinin içinde bulunduğu araca saldıran baklavacı kardeşler Hasan ve Hüseyin Sel, "Hürriyeti tahdit" suçundan 4'er yıl 2'şer ay, "Ulaşım araçlarının kaçırılması veya alıkonulması" suçundan da 10'ar ay hapis cezasına çarptırıldılar.
18.06.2020Haberler
Son dakika haberi: Pendik'te hamile kadına saldıran baklavacı kardeşler hakkında karar
Son dakika haberi: Pendik'te hamile kadına saldıran baklavacı kardeşler hakkında kararSon dakika haberi... Pendik'te hamile kadın ve eşinin içinde bulunduğu araca saldıran baklavacı kardeşler Hasan ve Hüseyin Sel, "Hürriyeti tahdit" suçundan 4'er yıl 2'şer ay, "Ulaşım araçlarının kaçırılması veya alıkonulması" suçundan da 10'ar ay hapis cezasına çarptırıldılar.
18.06.2020Gündem
Hamile kadına dehşeti yaşatmışlardı! Dükkanlarının tabelaları değişti
Hamile kadına dehşeti yaşatmışlardı! Dükkanlarının tabelaları değiştiİstanbul Pendik’de hamile kadına trafikte dehşeti yaşatan iki kardeşin sahip olduğu baklava şirketinin tabelaları değişti.
22.09.2019Gündem
O baklavacıların dükkanları kapanmaya başladı!
O baklavacıların dükkanları kapanmaya başladı!İstanbul Pendik’te trafikte hamile kadına dehşeti yaşatan magandaların baklava dükkanları kapanmaya başladı. İki kardeşin sahibi olduğu baklava şirketinin Kaynarca'daki şubesi kapatılırken vatandaşlar, "Müşteri olmayışından dolayı kapandı" dedi.
13.09.2019Gündem
Pendik'te hamile kadına dehşeti yaşatan baklavacı kardeşler hakkında flaş karar!
Pendik'te hamile kadına dehşeti yaşatan baklavacı kardeşler hakkında flaş karar! Pendik’te hamile kadının içinde bulunduğu araca saldıran Seydioğlu Baklava’nın sahipleri Hasan Sel ve Hüseyin Sel’in tahliyesine karar verildi. Kararın ardından hamile kadın gözyaşı döktü.
30.07.2019Gündem
Son dakika: Hamile kadına dehşeti yaşatan baklavacı kardeşler hakkında flaş karar
Son dakika: Hamile kadına dehşeti yaşatan baklavacı kardeşler hakkında flaş kararPendik’te hamile kadının içinde bulunduğu araca saldıran Seydioğlu Baklava’nın sahipleri Hasan Sel ve Hüseyin Sel’in tahliyesine karar verildi. Kararın ardından hamile kadın gözyaşı döktü.
30.07.2019Gündem
Tutuklandılar
TutuklandılarPendik’te trafikte tartıştıkları hamile ve eşinin otomobiline saldıran baklavacı kardeşler, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Saldırganlar tutuklanarak cezaevine gönderildi
9.07.2019Gündem
Erdal Özyağcılar Kimdir?
Erdal Özyağcılar Kimdir?Show TV'nin yaz sezon dizisi Gülümse Yeter'in başrolünde usta bir isim yer alıyor. Erdal Özyağcılar, Bizimkiler ve Elveda Rumeli ile geniş bir kitleye sahip olmuştu. Şimdilerde ise hayranlarını sevindiren bir proje ile ekranlara döndü . Peki, Erdal Özyağcılar kimdir? İşte Erdal Özyağcılar hakkında merak edilen tüm detaylar...
20.07.2016Gündem
Baklavacı Güllüoğlu
Baklavacı Güllüoğluİstanbulluları Gaziantep baklavalarıyla tanıştıran Güllüoğlu, 50 yıldır baklava üretiyor
3.11.2001Pazar

Benzer Haber Etiketleri

Baklavacı Kardeşler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.