Balya

Balya

Son dakika Balya haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Balya gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Balya haber sayfamızda...

Balya

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 324 balya haberi bulunmuştur.
Hububat ambarında samanın fiyatı yonca fiyatına yaklaştı
Hububat ambarında samanın fiyatı yonca fiyatına yaklaştıTürkiye'nin tahıl ambarı Konya'da kuraklık nedeniyle rekolte kaybına bağlı olarak arzında daralma yaşanan samanın fiyatının, yonca fiyatına yaklaştığı bildirildi.
28.07.2021Ekonomi
Trakya çiftçisi bayramda da üretime devam ediyor
Trakya çiftçisi bayramda da üretime devam ediyorTrakya'da çiftçiler Kurban Bayramı'nın ikinci gününde de tarımsal üretime devam ediyor.
21.07.2021Ekonomi
Emtia piyasası geçen hafta atağa kalktı
Emtia piyasası geçen hafta atağa kalktıEmtia piyasası geçen hafta ABD Merkez Bankası'ndan (Fed) gelen "güvercin" açıklamalar, dolar ve tahvil faizlerindeki geri çekilmelerle atağa kalktı.
28.06.2021Uzmanpara
'Yıldırım Ekipler' 2 milyon TL’lik soygunu çözdü
'Yıldırım Ekipler' 2 milyon TL’lik soygunu çözdüAvcılar’da şüphe üzerine bir aracı durduran İstanbul Güven Timleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı 'Yıldırım Ekipler' 2 milyon TL’lik soygunu çözdü. Paranın yanı sıra fabrika sahibinin altın madalyonun ve güvenlik kamerasının da çalındığı soygununun detaylarını CNN TÜRK İstihbarat Şefi Nihat Uludağ canlı yayında anlattı.
25.06.2021Haberler
2 milyon TL’yi, altın madalyonu hatta güvenlik kamerasını da çaldılar!
2 milyon TL’yi, altın madalyonu hatta güvenlik kamerasını da çaldılar!Avcılar’da şüphe üzerine bir aracı durduran İstanbul Güven Timleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı 'Yıldırım Ekipler' 2 milyon TL’lik soygunu çözdü. Paranın yanı sıra fabrika sahibinin altın madalyonun ve güvenlik kamerasının da çalındığı soygununun detaylarını CNN TÜRK İstihbarat Şefi Nihat Uludağ canlı yayında anlattı.
25.06.2021Haberler
2 milyon TL’yi, altın madalyonu hatta güvenlik kamerasını da çaldılar!
2 milyon TL’yi, altın madalyonu hatta güvenlik kamerasını da çaldılar!Avcılar’da şüphe üzerine bir aracı durduran İstanbul Güven Timleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı 'Yıldırım Ekipler' 2 milyon TL’lik soygunu çözdü. Paranın yanı sıra fabrika sahibinin altın madalyonun ve güvenlik kamerasının da çalındığı soygununun detaylarını CNN TÜRK İstihbarat Şefi Nihat Uludağ canlı yayında anlattı.
25.06.2021Gündem
Konya'da 3 metre çapında 65 metre derinliğinde obruk oluştu
Konya'da 3 metre çapında 65 metre derinliğinde obruk oluştuKonya'nın Karapınar ilçesinde 3 metre çapında, 65 metre derinliğinde yeni obruk meydana geldi.
30.05.2021Haberler
Yer: Konya! Dedesinin yanına gitti döndüğünde büyük korku yaşadı
Yer: Konya! Dedesinin yanına gitti döndüğünde büyük korku yaşadı Konya'nın Karapınar ilçesinde 3 metre çapında, 65 metre derinliğinde yeni obruk meydana geldi.
30.05.2021Gündem
Tarlaya inen yamaç paraşütçüsüyle çiftçinin diyaloğu gülümsetti
Tarlaya inen yamaç paraşütçüsüyle çiftçinin diyaloğu gülümsettiBurdur'da çiftçi Kazım Öz (30), tarlasına inen yabancı uyruklu yamaç paraşütçüsüyle diyaloğunu kamerayla kaydetti. Burdur şivesiyle konuşan Öz ile kısıtlı düzeyde Türkçe bilen paraşütçü arasındaki diyalog izleyenleri gülümsetti.
27.05.2021Yaşam
Kuraklıktan yanan buğday hayvanlara yem olacak
Kuraklıktan yanan buğday hayvanlara yem olacakEskişehir'de yağışların istenilen düzeyde olmaması, sıcaklık nedeniyle tarlalara ekilen arpa ve buğdaylar yandı, üreticiler ekinlerini hayvanlara yem olması için biçmeye başladı.
25.05.2021Ekonomi
Balıkesir'de kamyon 30 metrelik şarampole devrildi
Balıkesir'de kamyon 30 metrelik şarampole devrildiBalıkesir'in Balya ilçesindeki bir maden şirketine ait kamyonun 30 metrelik şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
15.05.2021Gündem
Cemil Erhan kimdir? Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan neden vefat etti, kaç yaşındaydı?
Cemil Erhan kimdir? Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan neden vefat etti, kaç yaşındaydı?Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan vefat etti. Kullanıcılar ise Cemil Erhan neden vefat etti sorusuna yanıt arıyor. 15, 19 ve 20'nci Dönem Ağrı Milletvekili olarak Meclis'te yer alan Erhan, Balıkesir'de doğdu. İşte, Cemil Erhan hayatı...
6.05.2021Cadde
Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan vefat etti
Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan vefat ettiEski Devlet Bakanı Cemil Erhan vefat etti. Ağrı'dan 3 dönem milletvekilli seçilen Erhan, 50. Hükümet'te Devlet Bakanlığı görevini yürüttü.
6.05.2021Gündem
B İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? B Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan Kelimeler
B İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? B Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan KelimelerYapılan araştırmalarda Türkçede kullanılmakta olan kelimeler ile ilgili hangi harf ile başlandığı ve kaç harften oluştuğu merak edilmektedir. Bu kapsamda merak edilen konulardan bir tanesi de B harfi ile başlayan kelimelerdir. Peki, B harfi ile başlayan kaç tane kelime bulunmaktadır? Bu kelimelerden en yaygın olarak hangileri kullanılmaktadır? İşte, B harfi ile başlayan kelimeler ile en yaygın olarak kullanılanları hakkında derlemeler.
1.05.2021Eğitim
Dirgen Nedir, Ne İçin Kullanılır? Dirgen Nerelerde Kullanılır?
Dirgen Nedir, Ne İçin Kullanılır? Dirgen Nerelerde Kullanılır? Dirgen kelimesinin anlamı hakkında bir çok araştırma yapılmaktadır. Bu araştırmalar dirgen malzemesinin ne anlama geldiğinin merak edildiğini göstermektedir. Dirgeninin bir tarım aleti olarak kullanıldığı bilinmektedir. Peki, dirgen nasıl bir malzemedir? Hangi amaçla kullanılmaktadır? Çiftçiler ve hayvancılar bu tarım aletini neden hep yanında bulunduruyor? İşte, dirgen malzemesinin ne için kullanıldığı ve ne işe yaradığına dair bilgiler.
23.04.2021Eğitim
Emtia piyasalarında pozitif bir seyir izlendi
Emtia piyasalarında pozitif bir seyir izlendiEmtia piyasasında, geçen hafta ekonomik aktiviteye ilişkin iyimserlikle pozitif bir seyir izlendi.
19.04.2021Uzmanpara
Emtia piyasası geçen hafta negatif bir seyir izledi
Emtia piyasası geçen hafta negatif bir seyir izlediEmtia piyasasında, ekonomilerde kısıtlamaların artacağına ilişkin endişeler ve dolara olan talebin yükselmesiyle geçen hafta negatif bir seyir izlendi.
29.03.2021Uzmanpara
Emtia piyasasında karışık bir seyir izlendi
Emtia piyasasında karışık bir seyir izlendiEmtia piyasasında geçen hafta ABD 10 yıllık tahvil faizlerinin piyasalar üzerindeki etkisinin devam etmesiyle karışık bir seyir izlendi.
15.03.2021Uzmanpara
Balıkesir Posta Kodu Nedir? Balıkesir İlçelerinin Posta Kodları
Balıkesir Posta Kodu Nedir? Balıkesir İlçelerinin Posta KodlarıGönderdiğimiz bir kargonun, ilgili adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırılabilmesi için mutlaka posta kodunu da adres içerisine yazmamız gerekmektedir. Elektronik bir simgeleme işlemi gören bu kodlar sayesinde; il, ilçe ve mahalleye kadar tüm alan tespitleri yapılabilmektedir. Peki, Balıkesir posta kodu nedir? Balıkesir ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte Balıkesir’e kargo yapacağınız zaman işinize yarayacak posta kodları.
24.04.2020Posta Kodları
Balıkesir Haritası: Balıkesir İlçeleri Nelerdir? Balıkesir İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Balıkesir Haritası: Balıkesir İlçeleri Nelerdir? Balıkesir İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Balıkesir Türkiye'nin önemli illerinden biridir. Balıkesir ili denize kıyısı olan bir şehirdir. Bu sebeple de turistlik bir öneme sahiptir. Balıkesir ilinin, ilçeleri ve nüfus bilgilerini bulabilirsiniz
19.09.2020Haritalar
Türkiye Çinko-Kurşun Madeni Haritası: Çinko-Kurşun Madenleri Nerede, Hangi İllerde Bulunur Ve Nasıl Çıkartılır?
Türkiye Çinko-Kurşun Madeni Haritası: Çinko-Kurşun Madenleri Nerede, Hangi İllerde Bulunur Ve Nasıl Çıkartılır?Kurşun ve çinko madeninin kullanım alanları ve üretimdeki payları çok önemli miktarlarda oluyor. Bu madenler genellikle bir arada bulunurlar ve aynı oluşum sürecinden geçerler. Bu madenler Balıkesir, Kayseri, Giresun, Sivas ve Çanakkale'deki rezervlerden yoğun olarak çıkarılır. Ülkemizin ekonomisinde önemli bir pay sahibi olan bu madenlerle ilgili tüm ayrıntıları sizler için derledik.
20.09.2020Haritalar
Haberler peş peşe geliyor! Eğitime kar tatili
Haberler peş peşe geliyor! Eğitime kar tatiliBalıkesir'de kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Altıeylül, Balya, Dursunbey, Kepsut ve Savaştepe ilçelerinde, yüz yüze eğitime bir gün daha ara verildi. Kocaeli Valiliği, olumsuz hava şartları nedeniyle yüz yüze eğitime verilen aranın 1 gün daha uzatıldığını bildirdi.
18.02.2021Gündem
Son dakika... Utanç verici! Öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmişti, bugün mahkemeye çıktı
Son dakika... Utanç verici! Öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmişti, bugün mahkemeye çıktıEvli bir öğretmen, okulda gördüğü ve Snapchat'e eklediği 15 yaşındaki bir öğrenciyle cinsel ilişkiye girmekten suçlu bulunmasının ardından 5 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya.
28.01.2021Dünya
Merdivenden kızak yaptılar, aracın arkasına bağlayıp doyasıya eğlendiler
Merdivenden kızak yaptılar, aracın arkasına bağlayıp doyasıya eğlendilerSivas’ın Zara ilçesinde merdivenden yaptıkları kızağı arabanın arkasına bağlayıp kayan gençler doyasıya eğlendiler.
20.01.2021Haberler
Jeoloji Mühendisi Aykan’dan büyük deprem uyarısı!
Jeoloji Mühendisi Aykan’dan büyük deprem uyarısı!TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Balıkesir İl Sorumlusu Aysun Aykan, Elazığ ve Balıkesir’de yaşanan depremleri değerlendirdi. Aykan Balıkesir-Gökçeyazı Fay segmentine dikkat edilmesi gerektiğini belirterek, bu segmentin 2 bin yıldır kırılmadığını belirtti.
28.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

emtiapiyasaTürkiyeçiftçiistanbul

Balya ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.