Başakşehir Projeleri

Başakşehir Projeleri

Son dakika başakşehir projeleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan başakşehir projeleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan başakşehir projeleri haber sayfamızda...

Başakşehir Projeleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 415 başakşehir projeleri haberi bulunmuştur.
Tual Bahçekent satışta
Tual Bahçekent satıştaBaşakşehir'de yükselen Tual Bahçekent projesi, Emlak Konut güvencesiyle hayata geçiriliyor.
13.08.2017Proje Haberleri
Seha Yapı Başakşehir için imza attı
Seha Yapı Başakşehir için imza attıBaşakşehir’in merkezinde bulunan 115 bin metrekarelik arazi için düzenlenen ihalenin imzaları atıldı.
9.12.2015Konut
Bahçekent Cadde Flora ihaleye çıkıyor
Bahçekent Cadde Flora ihaleye çıkıyorBahçekent Cadde Flora projesinin ticari üniteleri için açık artırma usulü satış başlıyor.
13.08.2017Proje Haberleri
Makro- Akyapı'dan yeni proje!
Makro- Akyapı'dan yeni proje!Makro- Akyapı Ortalığı'ndan 500 bin metrekareye dev proje.
Makro- Akyapı'dan yeni proje!
Makro- Akyapı'dan yeni proje!Makro- Akyapı Ortalığı'ndan 500 bin metrekareye dev proje.
15.09.2014Konut
Bakan Karaismailoğlu şantiye çalışanları ile sahur yaptı
Bakan Karaismailoğlu şantiye çalışanları ile sahur yaptıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AKM- Gar- Kızılay metro şantiyesi çalışanları ile sahurda bir araya geldi. Şantiyedeki mühendis ve ustalardan bilgi alan Bakan Karaismailoğlu, çalışanlarla sahur yaptı.
20.04.2022Gündem
Son dakika: Bakan Kurum CNN Türk'te tarih vererek açıkladı: TOKİ müjdesini Cumhurbaşkanımız verecek
Son dakika: Bakan Kurum CNN Türk'te tarih vererek açıkladı: TOKİ müjdesini Cumhurbaşkanımız verecekGelen son dakika haberine göre; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Bakan Kurum ev kira ve satış fiyatlarındaki artışlara ilişkin, "Konut ham maddelerindeki artış etkili oldu. Elbette fırsatçılık yapanlar vardır ama bunu genele mal etmemek gerekli diye düşünüyorum. Artışları biz bakanlıklar olarak denetimlerimizi düzenli olarak yapıyoruz." ifadelerini kullandı. Bakan Kurum, "Fikirtepe 60 bin vatandaşı ilgilendiren bir proje. Bitiyor, 2023'te teslimatları yapacağız. Vatandaşlar evlerinde oturmaya başlayacak." dedi. Kurum, "Biz TOKİ ile yakın zamanda sosyal konut projesini 81 ilde hayata geçireceğiz. Bu sene de Haziran veya Temmuz ayında TOKİ müjdesini Cumhurbaşkanımız verecek." ifadelerini kullandı. Bakan Kurum Yabancıya konut satışına dair, "Yabancıya konut satışının fiyatları artırması söz konusu değil. Önceki yıllara göre çok büyük bir artış yok. Bu satışların fiyatları 3-5 kat arıtma ihtimali yok. " dedi.
13.04.2022Siyaset
Mehmet Topal ile Şener'den sokak hayvanlarına büyük destek
Mehmet Topal ile Şener'den sokak hayvanlarına büyük destekBeşiktaşlı futbolcu Mehmet Topal ile Medipol Başakşehirli futbolcu Şener Özbayraklı, sokak hayvanları için 1 ton mama desteğinde bulundu.
21.03.2022Diğer
Bakan Karaismailoğlu açıkladı! 1915 Çanakkale Köprüsü'nün geçiş ücreti...
Bakan Karaismailoğlu açıkladı! 1915 Çanakkale Köprüsü'nün geçiş ücreti...1915 Çanakkale Köprüsü önümüzdeki hafta cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılacak. Peki köprünün geçiş ücreti ne kadar olacak? Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu detayları açıkladı.
19.02.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert yanıt: Yargıya hesabını verecek'
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert yanıt: Yargıya hesabını verecek'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert tepki göstererek, "Uydurma bir kağıt üzerinden böyle iftira atıldığında tabi ki en üst perdeden yanıt vereceğiz. İddiaların altı tamamen boş. Kılıçdaroğlu yargıda hesap verecek." açıklamasında bulundu. Bakan Karaismailoğlu 1915 Çanakkale Köprüsü ile ilgili açıklama yaptı.
10.01.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul'u birilerinin keyfine bırakamazdık
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul'u birilerinin keyfine bırakamazdıkUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "İstanbul'u birilerinin keyfine bırakamazdık. Bu nedenle Bakanlığımız, Pendik - Tavşantepe - Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı dahil İstanbul'da toplam uzunluğu 103 kilometre olan 7 ayrı raylı sistem hattında harıl harıl çalışıyoruz " dedi.
3.01.2022Ekonomi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, karayolu işçileriyle buluştu
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, karayolu işçileriyle buluştuUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2022 yılının mevcut projelerin bitirilip, yeni projeleri hayata geçirileceği yoğun bir sene olacağını belirterek, "2021de startını verdiğimiz Kanal İstanbul Projesi, 2022 yılında projenin ilerleme hızına hız katacağımız en önemli gündemlerimizden biri olacak dedi.
30.12.2021Haberler
Bakan Karaismailoğlu'ndan 'Kanal İstanbul' açıklaması: 2022 yılında en önemli gündemlerimizden biri olacak
Bakan Karaismailoğlu'ndan 'Kanal İstanbul' açıklaması: 2022 yılında en önemli gündemlerimizden biri olacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2022 yılının mevcut projelerin bitirilip, yeni projeleri hayata geçirileceği yoğun bir sene olacağını belirterek, "2021de startını verdiğimiz Kanal İstanbul Projesi, 2022 yılında projenin ilerleme hızına hız katacağımız en önemli gündemlerimizden biri olacak dedi.
30.12.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklamasıEkonomi Muhabirleri Derneği (EMD) üyeleri ile bir araya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “İstanbul Boğazı’nın kapasitesi belli, şu anda 40 binin üzerinde bir gemi geçişi sağlanıyor. Önümüzdeki yıllarda 70 binlere çıkması bekleniyor. Rakamlar, bu kadar geminin de İstanbul Boğazı'ndan geçemeyeceğini gösteriyor. Sorunlara çözüm bulmak için Kanal İstanbul alternatif bir su yolu olarak olmazsa olmaz” dedi.
12.12.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Siyaset
Bakan Karaismailoğlu, Sazlıdere Köprüsü'nde incelemelerde bulundu
Bakan Karaismailoğlu, Sazlıdere Köprüsü'nde incelemelerde bulunduUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu'nun ve Kanal İstanbul Sazlıdere Köprüsü'nün yapım çalışmalarının her gün hız kazanarak devam ettiğini belirterek, "Kanal İstanbul'un gerekli yapılarını bir bir hayata geçirirken sektör paydaşlarımızın görüşlerini de alarak Kanal İstanbul'un işletme planlarını hazırlıyoruz." dedi.
15.11.2021Ekonomi
15 bin yeni konut son çeyrekte yolda
15 bin yeni konut son çeyrekte yoldaKonut arzının azaldığı bir dönemde, Emlak Konut GYO yılın son çeyreğinde 12 projede 15 bin konut başlatacağını duyurdu.
15.11.2021Ekonomi
Çanakkale’de konuşan Erdoğan muhalefeti eleştirdi; 2023 mesajı verdi: Sıçrama dönemi gerçekleştiriliyor
Çanakkale’de konuşan Erdoğan muhalefeti eleştirdi; 2023 mesajı verdi: Sıçrama dönemi gerçekleştiriliyorÇanakkale Köprüsü’yle yeni bir sıçrama döneminin de başarıyla gerçekleştirildiğini belirten Erdoğan, Kanal İstanbul’a karşı çıkan muhalefet için “Zaten bunların iktidar yüzü görmeye imkânları olmayacak. Milletim onlara böyle bir fırsatı vermez” dedi
14.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '1915 Çanakkale Köprüsü' açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '1915 Çanakkale Köprüsü' açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale'de 1915 Çanakkale Köprüsü Son Tabliye Montaj Töreni'nde konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Önümüzdeki yılın en geç 18 Mart'ında, Çanakkale Deniz Zaferi'mizin yıl dönümünde köprümüzü hizmete açacağız. Çanakkale Köprüsü'nün hizmete girmesiyle Çanakkale Boğazı geçiş trafiği hiçbir engele takılmadan yapılacak bir seyahatle 6 dakikaya inecektir." dedi. CHP'yi 10 büyükelçi konusunda eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunların iktidar yüzü görmeye fırsatları olmayacak. Bu söylemler bunların devlet yönetiminde ne kadar cahil olduklarının ve devlete ne kadar ihanet içinde olduklarının bir göstergesidir." ifadelerine yer verdi.
13.11.2021Siyaset
'Taksi artışı talebine' ilişkin açıklama!
'Taksi artışı talebine' ilişkin açıklama!Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 1. Bölge Müdürü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Üyesi Serdar Yücel, yeni işletim modeli ortaya konulmadan taksi sayısının artırılmasının trafiği olumsuz etkileyeceğini belirterek, "Taksilerin tamamında dijital uygulamaların kullanılmasını sağlayacak tedbirler alınmalı." ifadesini kullandı.
1.11.2021Ekonomi
3 ayda 15 bin konut satışa çıkarılacak
3 ayda 15 bin konut satışa çıkarılacakEmlak Konut GYO, son çeyrekte İstanbul’da 12 projede 15 bin yeni konutu hayata geçirecek. Şirketin 2022 yılı hedefinde ise 20 bin konutu daha satışa çıkarmak var.
25.09.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu açıkladı! İstanbullulara metro müjdesi
Bakan Karaismailoğlu açıkladı! İstanbullulara metro müjdesiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Gayrettepe-Kağıthane-Eyüp-İstanbul Havalimanı Metro Hattı Projesi'ne ilişkin, "İlk ray kaynağını Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle Ocak 2020'de yaptığımız metro hattımızda, son TBM'nin çalışmalarını 10 Mayıs 2020'de tamamlayıp Gayrettepe istasyonuna ulaştık. 8 Eylül 2020'de ilk trenlerimizi raylara indirdik. Kasım 2021'de de bu noktada, ilk sinyalizasyon test sürüşlerini başlatacağız." dedi.
6.09.2021Ekonomi
İstanbul'da toplantı: Müsilaja neden olan 3 etken
İstanbul'da toplantı: Müsilaja neden olan 3 etkenTBMM Müsilaj Sorununu Araştırma Komisyonu Başkanı Mustafa Demir, İstanbul'un Marmara Denizi'ne bıraktığı kirlilik yükünün yüzde 76 oranında olduğunu, bu nedenle İstanbul'un yapacağı projelerin son derece önemli olduğunu söyledi.  Demir, müsilaja neden olan 3 etkeni de açıkladı.
18.08.2021Gündem
Son dakika! Kanal İstanbul için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 13 kat daha güvenli
Son dakika! Kanal İstanbul için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 13 kat daha güvenliGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2011'de açıklanan ve kamuoyunda "çılgın proje" olarak bilinen Kanal İstanbul, bugün ilk köprünün temelinin atılmasıyla fiilen hayata geçirilmeye başlandı. Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bugün Türkiye'nin kalkınma tarihinde yeni bir sayfa açıyoruz. Bugün ülkemizin gelişmesi milletimizin güçlenmesi yolunda attığımız adımlara bir yenisini ekliyoruz.' dedi. 'Kanal İstanbul'u yaklaşık 15 milyar dolarlık maliyetle 6 yıl içinde tamamlamayı hedefliyoruz' diyen Erdoğan, Kanal İstanbul'un seyir güvenliği açısından Boğaz'dan 13 kat daha güvenli olacağını söyledi.
26.06.2021Siyaset
Kanal İstanbul için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı
Kanal İstanbul için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2011'de açıklanan ve kamuoyunda "çılgın proje" olarak bilinen Kanal İstanbul, bugün ilk köprünün temelinin atılmasıyla fiilen hayata geçirilmeye başlandı. Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bugün Türkiye'nin kalkınma tarihinde yeni bir sayfa açıyoruz. Bugün ülkemizin gelişmesi milletimizin güçlenmesi yolunda attığımız adımlara bir yenisini ekliyoruz.' dedi. 'Kanal İstanbul'u yaklaşık 15 milyar dolarlık maliyetle 6 yıl içinde tamamlamayı hedefliyoruz' diyen Erdoğan, Kanal İstanbul'un seyir güvenliği açısından Boğaz'dan 13 kat daha güvenli olacağını söyledi.
26.06.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Başakşehir Projeleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.