Basın Mensupları

Basın Mensupları

Son dakika basın mensupları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan basın mensupları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan basın mensupları haber sayfamızda...

Basın Mensupları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.440 basin mensuplari haberi bulunmuştur.
Sivas'ta maç sonunda Montella'ya protesto
Sivas'ta maç sonunda Montella'ya protesto Demir Grup Sivasspor ile Adana Demirspor arasında oynanan maçın ardından basın mensupları, konuk ekibin teknik direktörü Vincenzo Montello'nın basın toplantısını protesto ederek salondan ayrıldı.
25.10.2021Futbol
Son dakika haberleri: Sivas'ta maç sonunda Montella'ya protesto
Son dakika haberleri: Sivas'ta maç sonunda Montella'ya protestoDemir Grup Sivasspor ile Adana Demirspor arasında oynanan maçın ardından basın mensupları, konuk ekibin teknik direktörü Vincenzo Montello'nın basın toplantısını protesto ederek salondan ayrıldı.
24.10.2021Adana Demirspor
7 'Balyoz' sanığı yeniden hakim karşısında
7 'Balyoz' sanığı yeniden hakim karşısındaYargıtay'ın 'Balyoz' davasında 7 sanık için verilen beraat kararını bozmasının ardından aralarında 28 Şubat Davası'ndan hükümlü bulunan eski 1. Ordu Komutanı Orgeneral Çetin Doğan'ın da bulunduğu 6 sanık, yeniden hakim karşısına çıktı. Sanıklar yerel mahkemenin verdiği beraat kararında direnmesini talep etti. Sanık Doğan'ın avukatının Yargıtay'ın bozma ilamına karşı Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın itiraz etmesi yönünde talepte bulunduğunu fakat Başsavcılığın itirazı olumlu ya da olumsuz bir şekilde değerlendirmediğini dikkate alan heyet, Başsavcılığa dilekçe yazarak itirazın akıbetinin sorulmasına ve gelen cevabın ardından bozmaya uyulup uyulmayacağı noktasında karar vereceğini belirtti.
22.10.2021Gündem
Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı
Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıŞarkıcı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet davasında tanıklar dinlendi.
22.10.2021Magazin
Enflasyon Raporu 28 Ekim'de açıklanacak
Enflasyon Raporu 28 Ekim'de açıklanacakTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, "Enflasyon Raporu 2021-IV"ün tanıtımı amacıyla 28 Ekim Perşembe günü bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.
22.10.2021Uzmanpara
TCMB yılın son Enflasyon Raporu'nu 28 Ekim'de açıklayacak
TCMB yılın son Enflasyon Raporu'nu 28 Ekim'de açıklayacakTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, "Enflasyon Raporu 2021-IV"ün tanıtımı amacıyla 28 Ekim Perşembe günü bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.
22.10.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Nijerya'da! 7 anlaşma imzalandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Nijerya'da! 7 anlaşma imzalandıCumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı Buhari tarafından başkent Abuja’da resmi törenle karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Nijerya Cumhurbaşkanı Muhammed Buhari huzurunda iki ülke arasında 7 anlaşmaya imza atıldı. Erdoğan, "Türkiye-Nijerya ilişkilerini tüm cepheleriyle görüştük. İşbirliğimizi derinleştirme konusunda kararlıyız." dedi.
20.10.2021Haberler
Son dakika!  Cumhurbaşkanı Erdoğan Nijerya'da! 7 anlaşma imzalandı
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan Nijerya'da! 7 anlaşma imzalandıCumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı Buhari tarafından başkent Abuja’da resmi törenle karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Nijerya Cumhurbaşkanı Muhammed Buhari huzurunda iki ülke arasında 7 anlaşmaya imza atıldı. Erdoğan, "Türkiye-Nijerya ilişkilerini tüm cepheleriyle görüştük. İşbirliğimizi derinleştirme konusunda kararlıyız." dedi.
20.10.2021Siyaset
Galatasaray Kulübünün 2020 yılı olağan genel kurulu başladı
Galatasaray Kulübünün 2020 yılı olağan genel kurulu başladıGalatasaray Kulübünün yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yapılamayan 2020 olağan genel kurul toplantısı başladı.
17.10.2021Galatasaray
Son dakika haberleri: Galatasaray'da Mustafa Cengiz idari açıdan ibra edilmedi
Son dakika haberleri: Galatasaray'da Mustafa Cengiz idari açıdan ibra edilmediGalatasaray Kulübü'nün 2019 yılı olağan genel kurulunda Mustafa Cengiz başkanlığındaki yönetim kurulunun faaliyetleri mali yönden ibra edilirken, idari yönden ibra edilmedi.
16.10.2021Galatasaray
AK Parti'li Kurtulmuş, basın mensupları ve STK temsilcileriyle bir araya geldi
AK Parti'li Kurtulmuş, basın mensupları ve STK temsilcileriyle bir araya geldiAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, bugün sandıklarda ve demokrasi meydanında AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile mücadele edemeyeceğini düşünenlerin, hala zihinlerinin arkasında vesayet özlemiyle konuştuğunu belirterek, "Türkiye'nin yeniden birtakım çelişkilerle, siyasi tartışmalarla, kurulamayan hükümetlerle vakit kaybetmesini ve güç kaybetmesini arzuluyorlar." dedi.
16.10.2021Siyaset
Galatasaray'ın 2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı başladı
Galatasaray'ın 2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı başladıGalatasaray Kulübü’nün 2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı başladı.
16.10.2021Galatasaray
Dede ve torunun mavi kapaklarını çalan sanığa 7 yıl hapis istemi
Dede ve torunun mavi kapaklarını çalan sanığa 7 yıl hapis istemiEskişehir'de, 14 yıldır topladıkları mavi kapaklarla engellilere tekerlekli sandalye sağlayan işçi emeklisi Halit Aydoğan (74) ile üniversite öğrencisi torunu Melike Sarıtaş’ın (19) evlerinin önünden 30 çuval mavi kapak çalan Irak uyruklu Mohammed Tahreer A. (20) hakkında, 3 yıldan 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Tutuksuz yargılanan Mohammed Tahreer A., savcılık ifadesinde kapakları çöp zannederek aldığını ifade ederek pişman olduğunu söyledi.​
15.10.2021Milliyet Tv
Dede ve torunun mavi kapaklarını çalan sanığa 7 yıl hapis istemi
Dede ve torunun mavi kapaklarını çalan sanığa 7 yıl hapis istemiEskişehir'de, 14 yıldır topladıkları mavi kapaklarla engellilere tekerlekli sandalye sağlayan işçi emeklisi Halit Aydoğan (74) ile üniversite öğrencisi torunu Melike Sarıtaş’ın (19) evlerinin önünden 30 çuval mavi kapak çalan Irak uyruklu Mohammed Tahreer A. (20) hakkında, 3 yıldan 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Tutuksuz yargılanan Mohammed Tahreer A., savcılık ifadesinde kapakları çöp zannederek aldığını ifade ederek pişman olduğunu söyledi.​
15.10.2021Gündem
Dede ve torunun mavi kapaklarını çalan sanığa 7 yıl hapis istemi
Dede ve torunun mavi kapaklarını çalan sanığa 7 yıl hapis istemiEskişehir’de, 14 yıldır topladıkları mavi kapaklarla engellilere tekerlekli sandalye sağlayan işçi emeklisi Halit Aydoğan (74) ile üniversite öğrencisi torunu Melike Sarıtaş’ın (19) evlerinin önünden 30 çuval mavi kapak çalan Irak uyruklu Mohammed Tahreer A. (20) hakkında, 3 yıldan 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
15.10.2021Gündem
Emin Mütfüoğlu, Türkiye Bisiklet Federasyonu'na başkan adayı olduğunu açıkladı
Emin Mütfüoğlu, Türkiye Bisiklet Federasyonu'na başkan adayı olduğunu açıkladıEmin Müftüoğlu, Türkiye Bisiklet Federasyonu'na başkan adayı olduğunu açıkladı. Müftüoğlu, "Hedefimiz sizlerin de desteğiyle birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla bisiklet sporunda yeniliklere imza atmak, sporumuzu ve sporcumuzu zirveye taşımak olacak" dedi.
15.10.2021Diğer
'Koltuğum ona battı'
'Koltuğum ona battı'Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in belden aşağıya vurmaya çalıştığını ve çok küfürbaz olduğunu söyleyerek, “Oturduğum koltuk ona battı” dedi
14.10.2021Cadde
Anadolu Yıldızı 2021 Müşterek Arama Kurtarma Tatbikatı'nın Ege Denizi'ndeki kısmı tamamlandı
Anadolu Yıldızı 2021 Müşterek Arama Kurtarma Tatbikatı'nın Ege Denizi'ndeki kısmı tamamlandıAnadolu Yıldızı 2021 Müşterek Arama Kurtarma Tatbikatı'nın Ege Denizi'nin uluslararası suları ve hava sahasında gerçekleştirilen ilk kısmı sona erdi.
13.10.2021Haberler
Ege Denizi'nde sıcak görüntü! Tatbikat başarıyla sona erdi
Ege Denizi'nde sıcak görüntü! Tatbikat başarıyla sona erdiAnadolu Yıldızı-2021 Müşterek Arama Kurtarma Tatbikatı, Ege Denizi'nin uluslararası sularında başladı. İskiri ve İpsala adaları arasında kalan bölümde yapılan tatbikatta, senaryo gereği uluslararası sularda batmakta olan bir kuru yük gemisinde bulunan kazazedeler kurtarıldı. Nefes kesen tatbikatın deniz safhası, başarıyla son buldu.
13.10.2021Gündem
Çin: Katı tedbirlerle vaka sayısı 100 binin altında kaldı
Çin: Katı tedbirlerle vaka sayısı 100 binin altında kaldıÇin'in halk sağlığı danışmanı Feng Yong, aldıkları halk sağlığı önlemleri ve ülke genelinde 2,2 milyar doz yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı uygulanmasıyla toplam Kovid-19 vaka sayısını 100 binin altında tutmayı başardıklarını ileri sürdü.
13.10.2021Dünya
Türkiye - Norveç: 1-1
Türkiye - Norveç: 1-1A Milli Futbol Takımı, 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nun yedinci haftasında Norveç ile karşı karşıya geldi. Mücadele Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda oynandı. Karşılaşmada Almanya Futbol Federasyonu’ndan Felix Brych görev aldı. Türkiye - Norveç maçı 1-1'lik beraberlikle tamamlandı.
8.10.2021Milli Takım
Son dakika haberi: Son 7 sezonun en az gol yiyen Trabzonspor'u
Son dakika haberi: Son 7 sezonun en az gol yiyen Trabzonspor'uSüper Ligde ilk 8 hafta itibariyle en çok gol atan takımlardan biri olan ve son yılların en golcü başlangıçlarından birine imza atan Trabzonspor, yediği gol bakımından da söz konusu haftalar itibariyle son 7 sezonun en iyi dönemini geçiriyor.
7.10.2021Trabzonspor
O Ses Türkiye jürisi Ebru Gündeş kimdir, kaç yaşında?  Ebru Gündeş albümleri ve şarkıları...
O Ses Türkiye jürisi Ebru Gündeş kimdir, kaç yaşında? Ebru Gündeş albümleri ve şarkıları...Ebru Gündeş kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye 2021 jüri koltuğunda yer alan isimler arasında yer alan Ebru Gündeş konfesksiyon işçisi iken Neşe Demirkat ile tanışması sonrası hayatı değişir. 1993 yılında ilk albümü tanrı misafirini çıkarır. İşte Ebru Gündeş hayatı ve albümleri...
2.10.2021Cadde
Pilotun mezarında 28 yıldır duran savaş helikopteri şaşkınlık yaratıyor
Pilotun mezarında 28 yıldır duran savaş helikopteri şaşkınlık yaratıyorGürcistan'da, 1992'de 13 ay süren Abhazya savaşında görev uçuşunu yaparken roket saldırısı sonucu düşen savaş helikopterinde hayatını kaybeden hava kuvvetlerinden Albay Pilot Jimşer Mausuradze'nin mezarında 28 yıldır duran Mi-24 model helikopter büyük ilgi çekiyor.
29.09.2021Dünya
Şok iddia! Trump, Putin'e "sana kameralar önünde biraz sert davranacağım" dedi
Şok iddia! Trump, Putin'e "sana kameralar önünde biraz sert davranacağım" dediEski Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, kaleme aldığı kitabında ABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın, 2019'da Japonya'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e, basın mensuplarının karşısına çıkmadan önce "Sana birkaç dakika sert davranacağım. Ama bu, kameralar için. Onlar çıktıktan sonra konuşuruz. Beni anladın mı?" dediğini iddia etti.
28.09.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

GalatasarayAdana Demirsporsüper ligmahkemeenflasyon

Basın Mensupları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.