Bayraktar

Bayraktar

Son dakika bayraktar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bayraktar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bayraktar haber sayfamızda...

Bayraktar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.840 bayraktar haberi bulunmuştur.
Son dakika... Türkiye'den F-35 çıkışı!  ABD ile yeni süreç başlıyor
Son dakika... Türkiye'den F-35 çıkışı! ABD ile yeni süreç başlıyorGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii (SSB) Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Türkiye'nin F-35 programından çıkarılmasının hukuki zemininin olmadığını belirterek, "Uçaklarımızla ilgili oluşan haklarımızın zayi olmaması için hukuk temelli yaklaşımla müttefiklik ruhuna da aykırı olmayacak şekilde çözüm bulunmasıyla ilgili diyalog süreci başlayacak" dedi.
7.05.2021Gündem
Son dakika... ABD helikopterleri Karadeniz'de!
Son dakika... ABD helikopterleri Karadeniz'de!Rusya'nın tüylerini diken diken uçuşun fotoğraflarını resmi internet sitesi paylaştı, çok sayıda helikopter Kırım geriliminden sonra Moskova'ya meydan okudu. Rus medyası ise, Putin'in NATO güçlerine iki ayrı tuzak hazırladığını savunuyor.
7.05.2021Dünya
İsmail Özbayraktar: Ön yargıları kırdılar
İsmail Özbayraktar: Ön yargıları kırdılarTurkcell Kurumsal İletişim Direktörü İsmail Özbayraktar, önceki gün tamamlanan Turkcell Kadın Futbol Ligi’ne ilişkin kadın futbolcuların ön yargıları kırdığını söyledi.
7.05.2021Futbol
Son Dakika Haberler: Çifte tuzak! Moskova'nın planları sızdı...
Son Dakika Haberler: Çifte tuzak! Moskova'nın planları sızdı...Gelen son dakika haberine göre, Rusya 80 bin askerini tekrar Ukrayna sınırına konuşlandırıyor. Rus medyasında çıkan haberlere göre Kremlin, ABD ve NATO'ya tuzak kurdu. Öte yandan, ABD'nin başını çektiği NATO ülkelerinin Rusya sınırında ateşlediği füzelerin fotoğrafları resmen yayınlandı.
7.05.2021Dünya
Son Dakika Haberler: İlk fotoğraflar geldi! Putin küplere binecek...
Son Dakika Haberler: İlk fotoğraflar geldi! Putin küplere binecek...ABD'nin başını çektiği NATO ülkelerinin Rusya sınırında ateşlediği füzelerin fotoğrafları resmen yayınlandı, dünya bir anda ikisi Karadeniz kıyısında yer alan üç ülkeye kilitlendi.
6.05.2021Dünya
Fındık üreticileri destek için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti
Fındık üreticileri destek için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ettiTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, fındıkta yarından itibaren ödenmeye başlanacak 2020 yılı alan bazlı gelir desteği ödemelerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.
6.05.2021Ekonomi
Bakan Varank'tan 'Viking' sorusuna güldüren yanıt
Bakan Varank'tan 'Viking' sorusuna güldüren yanıtSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, hakkında merak edilen 10 soruyu AK Parti'nin sosyal medya etkinliğinde yanıtladı.
5.05.2021Teknoloji
Son Dakika: Dünyada bir ilk! Türkiye lazer silahı ile fark attı...
Son Dakika: Dünyada bir ilk! Türkiye lazer silahı ile fark attı...Gelen son dakika haberine göre, Çin yapımı Wing Loong 2 tipi SİHA, ASELSAN yapımı 50 kW güç üreten lazer silahı tarafından vurulup düşürüldü. Bu haberi global bir savunma haberleri sitesi olan ArmyRecognition verdi. Bu gelişmeyi “Dünya savaş tarihinde bir ilk” diye duyurdular. İşte detaylar...
5.05.2021Gündem
Çatı GES projelerine finansman desteği
Çatı GES projelerine finansman desteğiSmart Energy ve Emlak Katılım, güneş enerjisinden faydalanmak isteyen şirketlere uygun koşullarda, ulaşılabilir finansman desteği sağlamak üzere bir işbirliğine imza attı.
5.05.2021Ekonomi
Son Dakika Haberi: Bayraktar TB2'ler Norveç medyasında! 'Bir F-35 yerine 22 Türk SİHA'sı alalım'
Son Dakika Haberi: Bayraktar TB2'ler Norveç medyasında! 'Bir F-35 yerine 22 Türk SİHA'sı alalım'Son dakika haberlere göre, ABD'nin başını çektiği F-35 projesinin alarm verdiğini belirten Dagens Næringsliv gazetesindeki analiz, 52 jet siparişi veren Norveç'in SİHA'lara yönelmesi gerektiğini belirtiyor.
3.05.2021Dünya
Son dakika haber: Bir anda göründü! Fırtına koptu...
Son dakika haber: Bir anda göründü! Fırtına koptu...Süper güçler arasındaki kapışmada yeni bir sayfa açıldı, ABD savaş uçağının en büyük deniz üssüne yaklaşmasıyla fırtına koptu. Batı cephesinde ise hem Rusya hem NATO sınıra onlarca jet konuşlandırıyor.
2.05.2021Dünya
Üretici-market fiyat farkı 4 kata yaklaştı
Üretici-market fiyat farkı 4 kata yaklaştıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, nisan ayında üretici ve market fiyatları arasındaki farka dikkati çekerek, bu dönemde yeşil soğan ve maydanozun 3.7, kuru soğanın 3.5, ıspanağın 3.4, patates ve sütün 3.3 kat fazla fiyatla tüketiciye satıldığını bildirdi.
2.05.2021Ekonomi
Son Dakika: Resmen patlama yaptı! Gizli gizli aramışlar...
Son Dakika: Resmen patlama yaptı! Gizli gizli aramışlar...Gelen son dakika haberine göre, son dönemde adından çokça söz ettiren Türkiye’nin silahlı insansız hava aracı Bayraktar TB2'yi en çok Ermeniler merak etti. Bayraktar TB2, Google’da son 1 yılda en fazla Ermenistan’dan aratıldı. Sıralamada Yunanistan'ın yeri dikkat çekerken, aramaların arttığı dönem gözlerden kaçmadı. İşte haberin detayları...
1.05.2021Gündem
Bayraktar nisan ayı üretici ve market fiyatlarını paylaştı
Bayraktar nisan ayı üretici ve market fiyatlarını paylaştıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, nisan ayında üretici ve market fiyatları arasındaki farka dikkati çekerek, bu dönemde yeşil soğan ve maydanozun 3,7, kuru soğanın 3,5, ıspanağın 3,4, patates ve sütün 3,3 kat fazla fiyatla tüketiciye satıldığını bildirdi.
1.05.2021Ekonomi
Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı!
Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı!BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, AKINCI eğitimlerinde ilk haftayı 65 sorti uçarak tamamladıklarını açıkladı. Bayraktar'ın paylaşımı sosyal medyada ses getirdi.
1.05.2021Haberler
Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı!
Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı!BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, AKINCI eğitimlerinde ilk haftayı 65 sorti uçarak tamamladıklarını açıkladı. Bayraktar'ın paylaşımı sosyal medyada ses getirdi.
1.05.2021Gündem
Son dakika haberi... Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı! Sosyal medya bunu konuştu
Son dakika haberi... Selçuk Bayraktar'dan Akıncı paylaşımı! Sosyal medya bunu konuştuSon dakika gelen habere göre BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, AKINCI eğitimlerinde ilk haftayı 65 sorti uçarak tamamladıklarını açıkladı. Bayraktar'ın paylaşımı sosyal medyada ses getirdi.
1.05.2021Teknoloji
Tamamlama sigortasıyla inşaatlar teminat altında
Tamamlama sigortasıyla inşaatlar teminat altındaTürkiye Emlak Katılım Bankası, hem inşaat firmalarını, hem de konut sahibi olacakları korumak amacıyla Türkiye Sigorta işbirliği ile Bina Tamamlama Sigortası ürününü hizmete sundu.
1.05.2021Ekonomi
'Timsahlar' göreve hazır!
'Timsahlar' göreve hazır!Türk Silahlı Kuvvetlerinin hem karada hem de denizde harekat icra edebilen gücü amfibi deniz piyadeleri, derin sulardaki zorlu görevlere milli gemilerdeki eğitimlerle hazırlanıyor. Yerli ve milli amfibi gemileri, 138,75 metrelik boyları ve 19,60 metrelik enleriyle, amfibi deniz piyadelerinin çeşitli senaryolardaki eğitimlerine platform oluyor.
30.04.2021Gündem
Timsahlar Mavi Vatan'daki zorlu görevlere hazırlanıyor
Timsahlar Mavi Vatan'daki zorlu görevlere hazırlanıyorTürk Silahlı Kuvvetlerinin hem karada hem de denizde harekat icra edebilen gücü amfibi deniz piyadeleri, derin sulardaki zorlu görevlere milli gemilerdeki eğitimlerle hazırlanıyor. Yerli ve milli amfibi gemileri, 138,75 metrelik boyları ve 19,60 metrelik enleriyle, amfibi deniz piyadelerinin çeşitli senaryolardaki eğitimlerine platform oluyor.
30.04.2021Gündem
Son dakika haberi... Moskova'ya tehdit! Ateşe körükle gidiyor
Son dakika haberi... Moskova'ya tehdit! Ateşe körükle gidiyorGelen son dakika haberine göre, Washington'dan Moskova'yı kızdıracak ve tansiyonu tekrar yükseltecek bir hamle geldi. Moldova ise Rusya'yı doğrudan tehdit etti. Ukrayna'nın sınıra S-300 konuşlandırması ise Rus basınında geniş yer aldı.
30.04.2021Dünya
300 bin saat: Tam bugün tarih yazıldı!
300 bin saat: Tam bugün tarih yazıldı!Türk Savunma Sanayi ve teknolojik gelişmeleri adına önemli bir eşik olan Bayraktar TB2 bundan tam 7 yıl önce ilk kez uçuruldu. Tarihler 29 Nisan 2014'ü gösterdiğinde tarihi uçuş başladı.
29.04.2021Haberler
Son dakika haberi! Selçuk Bayraktar duyurdu: Tarih yazıldı!
Son dakika haberi! Selçuk Bayraktar duyurdu: Tarih yazıldı!Gelen son dakika haberine göre, Türk Savunma Sanayi ve teknolojik gelişmeleri adına önemli bir eşik olan Bayraktar TB2 bundan 7 yıl önce ilk kez uçuruldu. Tarihler 29 Nisan 2014'ü gösterdiğinde tarihi uçuş başladı.
29.04.2021Teknoloji
Son dakika haberi: Moskova küplere bindi! Bayraktar TB2 tüm sinyalleri kesti...
Son dakika haberi: Moskova küplere bindi! Bayraktar TB2 tüm sinyalleri kesti...Rus medyasından gelen son dakika haberine göre, Ukrayna'nın satın aldığı Türk yapımı ileri teknoloji Bayraktar TB2 insansız hava aracı, Kırım'da Rus ordusunun elektronik iletişimini sekteye uğrattı.
28.04.2021Dünya
İftar sonrası kutlama
İftar sonrası kutlamaAntalya Spice Otel’in sahibi Nadire İçkale, önceki gün iftar sonrasında arkadaşı Gülperi Bayraktar’ın hazırladığı sürpriz pasta ile yeni yaşına girdi.
28.04.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

KaradenizBayraktar TB2son dakika haberlerSİHASelçuk Bayraktar

Bayraktar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.