Bayraktar Tb2

Bayraktar Tb2

Son dakika Bayraktar TB2 haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bayraktar TB2 gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bayraktar TB2 haber sayfamızda...

Bayraktar Tb2

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 430 bayraktar tb2 haberi bulunmuştur.
Son Dakika Haberler: Tarih bilerek seçildi! F-16'da uçana bak...
Son Dakika Haberler: Tarih bilerek seçildi! F-16'da uçana bak...Yunanistan Dışişleri Bakanı "Türklerin saldırganlığını onlara karşı bir silah olarak kullandık" cümlesini kurdu, Genelkurmay Başkanı ise Bozbaba Adası'nın üstünden F-16'larla geçti.
20.06.2021 Dünya
Bayraktar TB2’ye övgü
Bayraktar TB2’ye övgüPolonya Dışişleri Bakanı Zbigniew Rau, Türkiye ile savunma sanayisi alanında yapılan iş birliğine ilişkin, “Türk insansız hava aracı Bayraktar TB2, etkinliği savaşta kanıtlanmış, teknolojik olarak gelişmiş bir araç. Polonya ordusunun ve NATO’nun doğu kanadının kapasitesini artıracağına inanıyorum” dedi.
20.06.2021Dünya
Son dakika! SİHA'ya taş atarken yakalandı!
Son dakika! SİHA'ya taş atarken yakalandı!Çatışma bölgesindeki mevzilerin üstünde uçan SİHA'nın kaydettiği görüntü dünya çapında yankı buldu, silah sesleri arasında bir milis kimsenin aklına gelmeyen tepkiyi verdi!
14.06.2021Dünya
Son dakika! Türkiye'den 24 tane SİHA almışlardı... Amerikalılar itiraf etti
Son dakika! Türkiye'den 24 tane SİHA almışlardı... Amerikalılar itiraf ettiGelen son dakika haberine göre, ABD'li medya kuruluşu Wall Street Journal'dan sonra Alman medyası da Türkiye'nin ileri teknoloji dronelarının dengeleri nasıl değiştirdiğini yazdı. Lazer güdümlü füzelerin altının çizildiği haberde, Bayraktar TB2'nin kaderini değiştirdiği savaşlara yer verildi.
13.06.2021Dünya
Son dakika... Moskova'da Bayraktar korkusu! Rus medyası: Kırım'a saldırı...
Son dakika... Moskova'da Bayraktar korkusu! Rus medyası: Kırım'a saldırı...Rus medyasında çıkan son dakika haberlere göre, Karadeniz ülkelerinin Türk Bayraktar TB2 sipariş vermeye başlamaları Kremlin'i ürküttü. Kırım'a karşı Türkiye yapımı 100'e yakın SİHA'nın saldırı gerçekleştirebileceğini öne süren Rus basını, "Ciddi bir tehlikeyle karşı karşıyayız" dedi.
12.06.2021Dünya
Son dakika haberi: ABD köprüleri atıyor! Türk F-35'leri Yunanistan'a...
Son dakika haberi: ABD köprüleri atıyor! Türk F-35'leri Yunanistan'a...Doğu Akdeniz'de fay hatlarını yerinden oynatacak haber Washington'dan geldi, Türkiye karşıtı skandal adımı Yunan medyası 'ABD'den sesli mesaj' başlıklarıyla duyurdu.
10.06.2021Dünya
Son dakika: Paşinyan ne yapacağını şaşırdı! Oğlunu teklif etti...
Son dakika: Paşinyan ne yapacağını şaşırdı! Oğlunu teklif etti...Azerbaycan karşısında tarihi bir yenilgi alan Ermenistan'da türbülans bitmiyor. Parlamento seçimleri öncesinde mitingler yapan Başbakan Nikol Paşinyan, oğluna karşı tüm Ermeni esirlerin geri iade edilmesi çağrısında bulundu.
9.06.2021Dünya
Son dakika... Yunan Bakan itiraf etti! 'Türkiye dengeleri değiştirebilir, endişeliyiz...'
Son dakika... Yunan Bakan itiraf etti! 'Türkiye dengeleri değiştirebilir, endişeliyiz...'Son dakika haberine göre, Yunanistan Dışişleri Bakanı malumu ilam ederek Türkiye'nin gelişmiş sistemlerinin kendileri için korkutucu olduğunu söyledi. Yunan Bakan Dendias, ülkesi için 'acı itiraf' niteliğinde açıklamalar yaptı. Öte yandan Türkiye'nin yaptığı yeni anlaşma da 'Tehlikeli gelişme' başlığıyla duyuruldu ve "Türkiye bize yeni cephe açıyor" ifadesine yer verildi.
8.06.2021Dünya
Son dakika haberi: ABD F-15'leriyle Türkiye'ye meydan okudular!
Son dakika haberi: ABD F-15'leriyle Türkiye'ye meydan okudular!Amerikan savaş uçaklarının arkasına sığınan Yunanistan, silahlandırdığı adaların üstünde büyük bir provokasyona girişti. Yerel medya, Kos ve Midilli adalarından geçen F-15'lerle Washington'ın Ankara'ya açık bir mesaj verdiğini yazdı.
8.06.2021Dünya
Son dakika: İlk kez oldu! Tarih yazıldı...
Son dakika: İlk kez oldu! Tarih yazıldı...ABD Donanması, bir ilki gerçekleştirdiklerini dünyaya ilan etti. Öte yandan, çok daha ucuz alternatif olan Bayraktar TB2'lerin milyonlarca dolar değerindeki tankları sahadan sildiğini aktaran Die Welt gazetesi, Avrupa ülkelerinin SİHA pazarında rol oynamaktan çok uzak olduğunu yazdı.
8.06.2021Dünya
Son dakika... Alman medyasından Türk SİHA'larına övgü! Bayraktar manşetlerde...
Son dakika... Alman medyasından Türk SİHA'larına övgü! Bayraktar manşetlerde...Gelen son dakika haberine göre, ABD'li medya kuruluşu Wall Street Journal, Türkiye'nin ileri teknoloji dronelarının dengeleri nasıl değiştirdiğini ve Moskova'nın planlarını alt üst ettiğini yazarak 'geleceği şekillendiriyor' değerlendirmesinde bulundu.
6.06.2021Dünya
Son dakika: Türkiye altüst etti! İşte teklif veren ülkeler...
Son dakika: Türkiye altüst etti! İşte teklif veren ülkeler...Son dakika haberlere göre, Türkiye'ye karşı deniz filosunu yenilemeye hazırlanan Yunanistan'a teklif veren ülkeler belli oldu, Doğu Akdeniz'deki silahlanma yarışında yeni adım atılıyor. İşte son dakika haberinin detayları...
5.06.2021Dünya
Son dakika haberi... En acı video! Kendi ölümlerini çektiler
Son dakika haberi... En acı video! Kendi ölümlerini çektilerDağlık alanda ilerleyen araçtaki gazetecilerin kamerası açıktı, Azerbaycan'ı yıkan patlamanın yeni görüntülerini yerel medya yayınladı. Ermenistan'ın döşediği mayınlar, yedi ayda 20 can aldı.
5.06.2021Dünya
Son dakika haberi... En çarpıcı yorum: Kalaşnikof gibi!
Son dakika haberi... En çarpıcı yorum: Kalaşnikof gibi!44 gün süren İkinci Karabağ Savaşı sırasında gösterdiği etkili performans sonrası Batı basınının Türk SİHA’larına ilgisi sürüyor. Amerikan Wall Street Journal (WSJ) gazetesi, “Türkiye’nin düşük maliyetli silahlı drone'ları (SİHA) savaş alanlarını yeniden şekillendirdi” başlığıyla verdiği haberinde, Türk SİHA’larının savaş alanlarındaki başarılarına dikkat çekti.
5.06.2021Gündem
Son dakika haberler: Morgda çekilen kayıt ülkeyi alt üst etti! Savaştan yedi ay sonra...
Son dakika haberler: Morgda çekilen kayıt ülkeyi alt üst etti! Savaştan yedi ay sonra...Son dakika haberlere göre, Azerbaycan karşısında tarihi bir yenilgi alan Ermenistan'da türbülans bitmiyor, bir morgda çekilen kayıt ülkeyi alt üst etti. Başkent Erivan'da ise kayıp askerlerin aileleri yol kesip gösteri düzenledi. İşte son dakika haberinin detayları...
5.06.2021Dünya
‘Oyun değiştirici’
‘Oyun değiştirici’Wall Street Journal’da yayımlanan haberde, Türkiye’de üretilen düşük maliyetli silahlı insansız hava araçlarının (SİHA) Suriye, Libya ve Azerbaycan’daki savaşlarda “oyun değiştirici” olduğuna değinildi
5.06.2021Dünya
Son dakika haber... İsrail Heron'u Türkiye sınırında! Yunanistan çıldırdı
Son dakika haber... İsrail Heron'u Türkiye sınırında! Yunanistan çıldırdıEge Denizi'nin ortasındaki İskiri Adası'na kurulan üsten havalanan SİHA'lar, Türk kıyılarını gözetledi. Atina yönetimi İsrail'e iki drone için üç yıllığına 39 milyon euro ödeyecek.
4.06.2021Dünya
Son dakika... 'Türkiye dengeyi değiştirdi!' ABD basınından Bayraktar övgüsü
Son dakika... 'Türkiye dengeyi değiştirdi!' ABD basınından Bayraktar övgüsüGelen son dakika haberine göre, ABD'li medya kuruluşu Wall Street Journal, Türkiye'nin ileri teknoloji dronelarının dengeleri nasıl değiştirdiğini ve Moskova'nın planlarını alt üst ettiğini yazarak 'geleceği şekillendiriyor' değerlendirmesinde bulundu.
3.06.2021Dünya
Son dakika: Dünya sarsan uçuş! Tek bir ülke hedef alındı
Son dakika: Dünya sarsan uçuş! Tek bir ülke hedef alındıSon dakika haberlere göre, ABD'nin ünlü bombardıman uçağı B-52'nin de yer aldığı filonun uçuşu dünyayı sarstı, CNN International 12 saat boyunca tek bir ülkenin hedef alındığını duyurdu. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
3.06.2021Dünya
Son dakika: Türkiye çıldırttı! Yunan basını 'işgal' başlıklarıyla manşetlerde
Son dakika: Türkiye çıldırttı! Yunan basını 'işgal' başlıklarıyla manşetlerdeSon dakika haberlere göre, Türkiye SİHA'larla ilgili flaş bir karar aldı. Karar Yunanistan'da büyük ses getirdi ve Yunan basını 'işgal' başlıklarıyla manşetlere çıktı. İşte Türkiye'nin 20 Temmuz'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılacağı törenle hayata geçireceği kararın son dakika tüm detayları...
3.06.2021Dünya
Türkiye KKTC’ye SİHA üssü kuruyor! 20 Temmuz’da faaliyete geçecek
Türkiye KKTC’ye SİHA üssü kuruyor! 20 Temmuz’da faaliyete geçecekKıbrıs Barış Harekâtı’ndan sonra bir süre kullanılan, ancak uzun yıllardır atıl durumda kalan Geçitkale Askeri Havaalanı, Türk SİHA ve İHA’larının sürekli konuşlanacağı daimi hava üssü oluyor.
3.06.2021Siyaset
Herkes Türk mucizesi Bayraktar TB2'yi istiyor, liste uzun!
Herkes Türk mucizesi Bayraktar TB2'yi istiyor, liste uzun!Ankara'nın müttefiklerinin yanı sıra Suudi Arabistan gibi karşıtlarının da Türk SİHA'sı almak için sıraya girdiğini kaydeden İsviçre televizyonu SRF, 'Made in Turkey' damgalı silahların yarışa neden olduğunu duyurdu. Habere göre, kısa sürede dünyanın en büyük üçüncü drone gücü konumuna erişen Ankara, yalnızca NATO değil Rusya üzerinde de büyük bir baskı kurdu.
2.06.2021Haberler
Son dakika haberi: Bu fotoğraflar Putin'i çıldırttı! Komuta Türk askerinde
Son dakika haberi: Bu fotoğraflar Putin'i çıldırttı! Komuta Türk askerindeSon dakika haberlere göre, ABD ordusunun resmi hesabı fotoğrafları yayınladı, komutayı elinde tutan Türk askeri göz kamaştırdı. Savaş gemilerini Karadeniz'de tutan Rusya ise eşi benzeri görülmemiş bir adım atıyor. İşte son dakika haberinin gelişmeleri...
2.06.2021Dünya
Son dakika haberi... Dünyanın konuştuğu S-300 itirafı! 57 dolara sattı
Son dakika haberi... Dünyanın konuştuğu S-300 itirafı! 57 dolara sattıRus İskender füzelerinin işe yaramaz olduğunu söyleyince Moskova küplere bindi ve ardından sözlerini geri aldı. Son itirafında döktüğü inciler ise yenilir yutulur değil, 500 liralık kartı çalan bir subay!
31.05.2021Dünya
Son dakika: Türk SİHA'ları vurdu! Görüntüler yayınlandı...
Son dakika: Türk SİHA'ları vurdu! Görüntüler yayınlandı...Milli ve özgün olarak tasarlanıp geliştirilen, teknik özellikleri ve katıldığı operasyonlar değerlendirildiğinde kendi sınıfında dünyanın en iyisi olan Bayraktar TB2'nin, Rus yapımı hava savunma sistemlerini imha ettiği görüntüler yayınlandı.
30.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Bayraktar TB2NATORusyaTürkiyeABD

Bayraktar Tb2 ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.