Bayraktar Tb2

Bayraktar Tb2

Son dakika Bayraktar TB2 haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bayraktar TB2 gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bayraktar TB2 haber sayfamızda...

Bayraktar Tb2

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.265 bayraktar tb2 haberi bulunmuştur.
Bayraktar TB3'ten peş peşe 3 test! Başarıyla tamamlandı
Bayraktar TB3'ten peş peşe 3 test! Başarıyla tamamlandı Baykar'ın milli ve özgün olarak geliştirdiği Bayraktar TB3 38.39. ve 40. test uçuşlarını başarıyla tamamladı.
17.05.2024 Gündem
Haluk Bayraktar açıkladı! TB-2 SİHA'ların son sistemi Polonya'ya teslim edildi
Haluk Bayraktar açıkladı! TB-2 SİHA'ların son sistemi Polonya'ya teslim edildi Baykar CEO'su Haluk Bayraktar, Bayraktar TB-2'lerin son sisteminin Polonya'ya teslim edildiğini açıkladı.
16.05.2024 Haberler
Haluk Bayraktar açıkladı! TB-2 SİHA'ların son sistemi Polonya'ya teslim edildi
Haluk Bayraktar açıkladı! TB-2 SİHA'ların son sistemi Polonya'ya teslim edildi Baykar CEO'su Haluk Bayraktar, Bayraktar TB-2'lerin son sisteminin Polonya'ya teslim edildiğini açıkladı.
16.05.2024 Ekonomi
4 milyon asker sahaya inecek! NATO-Rusya savaşını yazdılar: Kuzeyden saldıracaklar
4 milyon asker sahaya inecek! NATO-Rusya savaşını yazdılar: Kuzeyden saldıracaklar İngiliz medyası olası Rusya-NATO savaşını yazdı. Milyonlarca askerin devreye gireceği savaşın konumu ise söz konusu haberde belirtildi.
16.05.2024 Dünya
Denizkurdu’nun milli pençeleri
Denizkurdu’nun milli pençeleri Ege, Akdeniz, Marmara ve Karadeniz’de icra edilen Denizkurdu 2 - 2024 Tatbikatı’nda; savaş gemilerinden insansız deniz - hava araçlarına, mühimmatlardan radarlara uzanan geniş bir yelpazede Türk savunma sanayii ürünü platform ve sistemler yer alıyor.
16.05.2024 Gündem
Türk havacılığının altın çağı! Bayraktar TB3 tam 343 saat uçtu
Türk havacılığının altın çağı! Bayraktar TB3 tam 343 saat uçtu Baykar’ın milli ve özgün olarak geliştirdiği Bayraktar TB3 SİHA test uçuşlarına hız kesmeden devam ediyor. Bayraktar TB3’ün toplam uçuş saati tam 343 saat! İşte detaylar...
10.05.2024 Gündem
Baykar paylaştı! Hareketli ve sabit deniz hedefi atışları tam isabet
Baykar paylaştı! Hareketli ve sabit deniz hedefi atışları tam isabet Türk havacılığının altın çağı! Baykar, sosyal medyasından hareketli ve sabit deniz hedefi atışlarının tam isabetle vurulduğunu duyurdu ve bir de video paylaştı.
7.05.2024 Gündem
Sabit ve hareketli kara hedefleri tam isabetle vuruldu
Sabit ve hareketli kara hedefleri tam isabetle vuruldu Bayraktar TB2, ASELFLIR-500 ile hedefleri işaretledi, MAM-L ve KMC + CİRİT ile hem sabit hem de hareketli kara hedefleri vurularak test başarıyla tamamlandı.
5.05.2024 Haberler
Sabit ve hareketli kara hedefleri tam isabetle vuruldu
Sabit ve hareketli kara hedefleri tam isabetle vuruldu Bayraktar TB2, ASELFLIR-500 ile hedefleri işaretledi, MAM-L ve KMC + CİRİT ile hem sabit hem de hareketli kara hedefleri vurularak test başarıyla tamamlandı.
5.05.2024 Ekonomi
Selçuk Bayraktar'dan SİHA maketi yakan terör örgütü yandaşlarına cevap
Selçuk Bayraktar'dan SİHA maketi yakan terör örgütü yandaşlarına cevap İsviçre'de bir grup terör örgütü PKK destekçisinin Bayraktar TB-2 SİHA'nın maketini yaktığı görüntülere Selçuk Bayraktar'dan yanıt geldi.
2.05.2024 Gündem
Selçuk Bayraktar'dan SİHA maketi yakan terör örgütü yandaşlarına cevap
Selçuk Bayraktar'dan SİHA maketi yakan terör örgütü yandaşlarına cevap İsviçre'de bir grup terör örgütü PKK destekçisinin Bayraktar TB-2 SİHA'nın maketi yaktığı görüntülere Selçuk Bayraktar'dan yanıt geldi.
2.05.2024 Haberler
THY'den dev iş birliği
THY'den dev iş birliği Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile Ticaret Bakanı Ömer Bolat, uçak bileşenlerinin yerli üretimi için Türk Hava Yolları, Airbus ve Rolls-Royce firmalarının gerçekleştirdiği iş birliği protokolünün imza törenine katıldı.
29.04.2024 Ekonomi
Kod adı: Hayalet köpek balığı! Dev silah ABD'yi bile sarstı, üzerine asker bindirip duyurdular
Kod adı: Hayalet köpek balığı! Dev silah ABD'yi bile sarstı, üzerine asker bindirip duyurdular ABD'li gözlemcileri bile şaşırtan insansız denizaltıyı duyuran Avustralya'nın 'Hayalet Köpekbalığı' uluslararası medyada ses getirdi. Cihazın teknik özellikleri ve rakipleriyle kıyasını ise Telegraph gazetesi yazdı.
29.04.2024 Dünya
Yeni süper güç Türkiye mi olacak?
Yeni süper güç Türkiye mi olacak? Türkiye’nin savunma sanayii alanında yaptığı hamleler, dünyada ilgi görmeye devam ediyor.
29.04.2024 Gündem
Türklere yanıt vermemiz gerek! Yunanistan 'En büyük reformu' duyurdu: İHA'lar için 2 milyar dolar ayırdılar
Türklere yanıt vermemiz gerek! Yunanistan 'En büyük reformu' duyurdu: İHA'lar için 2 milyar dolar ayırdılar Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias, Selanik'te Yunan ordusu için tarihin en büyük reformuna hazırlandıklarını duyurdu. İHA'ların başrolde olacağı reformdaki Türkiye detayı ise dikkat çekti.
28.04.2024 Dünya
ABD'li dergi Türkiye'yi yazdı: Denizlerin bir sonraki süper gücü
ABD'li dergi Türkiye'yi yazdı: Denizlerin bir sonraki süper gücü ABD merkezli The National Interest dergisi Türkiye'nin denizlerdeki bir sonraki süper güç olma yolunda ilerlediğini yazdı. Dergi ayrıca Ankara'nın yeni bir uçak gemisi ürettiğini belirterek bu gemiyle beraber Türkiye'nin Ege ve Akdeniz'de sınıf atlayacağını kaydetti.
28.04.2024 Dünya
ABD gizlice uzun menzilli füze gönderdi! 'Başkanın talimatı, fark yaratacaklar'
ABD gizlice uzun menzilli füze gönderdi! 'Başkanın talimatı, fark yaratacaklar' Amerikalı yetkililer, Ukrayna’nın Washington’ın gizlice verdiği uzun menzilli füzeleri ülkeyi işgal eden Rus güçlerine karşı kullandığını teyit etti.
25.04.2024 Dünya
Thermonator'u dünyaya tanıttılar! Telefondan kontrol ediliyor: Lazer ve otomatik hedef alma
Thermonator'u dünyaya tanıttılar! Telefondan kontrol ediliyor: Lazer ve otomatik hedef alma ABD'li robot üretimi yapan bir şirketin son ürettiği cihazın fotoğrafları dünyada ses getirdi. Söz konusu robotun özellikleri ise uluslararası medyada gündem haline geldi.
24.04.2024 Dünya
Rusya'nın gizli SİHA planı sızdı! Bütün özellikleri ortaya döküldü: Termobarik savaş başlığı taktılar
Rusya'nın gizli SİHA planı sızdı! Bütün özellikleri ortaya döküldü: Termobarik savaş başlığı taktılar Telegram gruplarından sızan ve dünya medyasında ses getiren gelişmede Rusya'nın gizli SİHA programının detayları yer aldı. Söz konusu fotoğraflar SİHA üretim merkezinin konumunu dahi ortaya çıkardı.
22.04.2024 Dünya
Selçuk Bayraktar paylaştı! İki Bayraktar TB3 havada
Selçuk Bayraktar paylaştı! İki Bayraktar TB3 havada Baykar’ın milli ve özgün olarak geliştirdiği Bayraktar TB3 SİHA test uçuşlarına hız kesmeden devam ediyor. Hafta boyunca süren testlerde iki prototipi de test uçuşları gerçekleştiren Bayraktar TB3’ün toplam uçuş saati 272 saat 47 dakikaya ulaştı. Selçuk Bayraktar o anları sosyal medya hesabından paylaştı.
19.04.2024 Gündem
Türk havacılığının altın çağı! TEBER Güdüm Kiti atış testi! Tam isabet
Türk havacılığının altın çağı! TEBER Güdüm Kiti atış testi! Tam isabet Baykar TEBER Güdüm Kiti atış testi yaptı ve hedefi tam isabet vurdu. Bayraktar, AKINCI TİHA, Roketsan tarafından geliştirilen Teber Güdüm Kiti ile gerçekleştirdiği atış testini başarıyla tamamladı.
18.04.2024 Gündem
KEMANKEŞ 2 Mini Akıllı Seyir Füzesi'nin test süreci başladı
KEMANKEŞ 2 Mini Akıllı Seyir Füzesi'nin test süreci başladı Baykar’ın milli ve özgün olarak geliştirdiği KEMANKEŞ 2 Mini Akıllı Seyir Füzesi'nin test süreci başladı.
16.04.2024 Haberler
KEMANKEŞ 2 Mini Akıllı Seyir Füzesi'nin test süreci başladı
KEMANKEŞ 2 Mini Akıllı Seyir Füzesi'nin test süreci başladı Baykar’ın milli ve özgün olarak geliştirdiği KEMANKEŞ 2 Mini Akıllı Seyir Füzesi'nin test süreci başladı.
16.04.2024 Ekonomi
Türkiye yüzünden en kötüsüne hazırlanmalıyız! İsrail medyası yazdı: Ankara bize büyük bir baş ağrısı yaşatacak
Türkiye yüzünden en kötüsüne hazırlanmalıyız! İsrail medyası yazdı: Ankara bize büyük bir baş ağrısı yaşatacak İsrail'in Maariv gazetesi, Türkiye'nin Tel Aviv'e yönelik açıkladığı kısıtlamaların nelere yol açacağını yazdı. Boğazların kapatılma ihtimalinden rahatsız olan gazete ülkenin en kötüsüne hazırlanması gerektiğini ifade etti.
14.04.2024 Dünya
ABD kartellerden ordu kuruyor! Devlet medyası doğruladı, 10 bin kilometre öteden savaşmak için gelecekler
ABD kartellerden ordu kuruyor! Devlet medyası doğruladı, 10 bin kilometre öteden savaşmak için gelecekler Aylardır kilit durumda olan Ukrayna-Rusya arasındaki savaş için ABD yeni bir ordu kuruyor. Rus istihbaratı tarafından elde edilen ve resmi medya tarafından yayınlanan haberin detayları dünya basınında sansasyona yol açtı.
11.04.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Bayraktar Tb2 ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.