Bekçi

Bekçi

Son dakika bekçi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bekçi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bekçi haber sayfamızda...

Bekçi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.859 bekçi haberi bulunmuştur.
Bu seneki BEKÇİ ALIMI BAŞVURUSU ne zaman? 2024 Bekçilik başvurusu ne zaman ve nasıl yapılır? Çarşı ve Mahalle Bekçiliği şartları nedir?
Bu seneki BEKÇİ ALIMI BAŞVURUSU ne zaman? 2024 Bekçilik başvurusu ne zaman ve nasıl yapılır? Çarşı ve Mahalle Bekçiliği şartları nedir? Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile ilgili araştırmalar sürüyor. Bekçi olmak isteyenlerin sabırsızlıkla beklediği bekçi alımı başvuru tarihleri belli oldu mu? Bekçilik başvurusu ne zaman ve nasıl yapılır? Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen bekçi alımı sürecinin başvuru şartları nedir?
24.05.2024 Bilgi Rehberi
İstismar şüphelisi ekip otosunda öldü!  2 polis ve 1 bekçinin cezası belli oldu
İstismar şüphelisi ekip otosunda öldü! 2 polis ve 1 bekçinin cezası belli oldu Zonguldak'ta R.Ö. (8) isimli kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla İstanbul'da polis tarafından yakalanan 2 şüpheliden, bu kente götürülürken Kocaeli’de ekip otosunda Metin Sucu'nun (49) ölümüne, A.G.’nin (50) de yaralanmasına ilişkin tutuklu yargılanan 2 polis memuru ve 1 bekçi hakkında karar verildi.
22.05.2024 Gündem
İstanbul'da trafikte yumruk yumruğa kavga!
İstanbul'da trafikte yumruk yumruğa kavga! Başakşehir’de trafikte çıkan kavgada iki sürücüden biri diğerini yumrukladı. O anlar kameralara yansırken, diğer sürücüler kavga üzerine uzun süre kornalarına bastı.
22.05.2024 Gündem
Bağcılar'da iki aile arasında kavga! 4 polis 1 bekçi yaralandı
Bağcılar'da iki aile arasında kavga! 4 polis 1 bekçi yaralandı İstanbul Bağcılar'da husumetli iki aile arasında kavga çıktı. Kavgaya müdahale eden ekipler yaralandı. Kavga sonrası 5 kişi gözaltına alındı.
22.05.2024 Gündem
Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için alım başvurusu ne zaman, bekçilik başvuru şartları nedir? 👮🏻‍♂️ 2024 Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile ilgili yeni duyuru var mı?
Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için alım başvurusu ne zaman, bekçilik başvuru şartları nedir? 👮🏻‍♂️ 2024 Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile ilgili yeni duyuru var mı? Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile ilgili araştırmalar başladı. Bekçi olmak isteyenlerin bilgi almak istediği bekçi alımı başvurusu ne zaman, bekçilik başvuru şartları nedir? Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yürüttüğü 2024 Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile ilgili yeni duyuru var mı? İşte son durum
16.05.2024 Bilgi Rehberi
Tek başına 3 mahalleyi karıştırdı: Nasıl müdahale edeceğimizi şaşırdık
Tek başına 3 mahalleyi karıştırdı: Nasıl müdahale edeceğimizi şaşırdık Antalya'da psikolojik sorunları olduğu öne sürülen T.A. (50) adlı kadın, yine elektrik panosunu yumruklayınca apartmanın elektriği kesildi. Binada oturanlardan Yaprak Sipahioğlu, "En büyük korkumuz apartmanda yangın çıkması" dedi.
16.05.2024 Haberler
Tek başına 3 mahalleyi karıştırdı: Nasıl müdahale edeceğimizi şaşırdık
Tek başına 3 mahalleyi karıştırdı: Nasıl müdahale edeceğimizi şaşırdık Antalya'da psikolojik sorunları olduğu öne sürülen T.A. (50) adlı kadın, yine elektrik panosunu yumruklayınca apartmanın elektriği kesildi. Binada oturanlardan Yaprak Sipahioğlu, "En büyük korkumuz apartmanda yangın çıkması" dedi.
16.05.2024 Gündem
Bekçiyi dövüp, tarladaki traktör ve trafoları ateşe verdiler! Şoke eden detay
Bekçiyi dövüp, tarladaki traktör ve trafoları ateşe verdiler! Şoke eden detay Mardin’in Kızıltepe ilçesinde Cavit ve Metin Ateş kardeşlere ait buğday tarlasına gelen kimliği belirsiz kişiler, bekçiyi dövüp bağlayarak, 2 traktör ile 2 elektrik trafosu ve tarım malzemelerini ateşe verdi. Jandarma kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatırken, geçen yıl da Ateş kardeşlere ait tarlada 50 dönüm alanın zarar gördüğü yangında 4 mercek düzeneği tespit edilmişti.
14.05.2024 Gündem
Bekçi alımı başladı mı, başvuru şartları neler? 2024 Bekçi alımı ne zaman, sınavlar hangi tarihte?
Bekçi alımı başladı mı, başvuru şartları neler? 2024 Bekçi alımı ne zaman, sınavlar hangi tarihte? Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından alımı yapılan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile ilgili araştırmalar arttı. Yılın 5. ayına girmemizle birlikte merak konusu olan Bekçi alımı 2024 / 1. Dönem ne zaman? Bekçilik başvuru şartları nedir, başvuru tarihleri ne zaman? İşte konu hakkında son durum...
10.05.2024 Bilgi Rehberi
Bahar temasıyla sahne aldılar
Bahar temasıyla sahne aldılar Müzeyyen Senar, Ahmet Özhan, Yıldırım Bekçi gibi birçok sanatçıya ev sahipliği yapan Üsküdar Musiki Cemiyeti, ‘Baharın Zamanı Geldi’ adlı konseriyle Türk sanat müziği sevenleri buluşturdu.
5.05.2024 Cadde
Yeni Bekçi alımı 2024 ne zaman? Bekçilik başvuru şartları nedir, yeni duyuru var mı?
Yeni Bekçi alımı 2024 ne zaman? Bekçilik başvuru şartları nedir, yeni duyuru var mı? Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımı için araştırmalar başladı. Bekçi olmak isteyenler, 2024 bekçi alımı ne zaman, bekçilik başvuru şartları nedir öğrenmek istiyor. Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından süreci yönetilen Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile ilgili son durum haberimizde...
3.05.2024 Bilgi Rehberi
Bekçilik başvurusu başladı mı, nasıl yapılır? 2024/1. Dönem Bekçi alımı ne zaman, başvuru şartları nedir? Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yeni duyuru var mı?
Bekçilik başvurusu başladı mı, nasıl yapılır? 2024/1. Dönem Bekçi alımı ne zaman, başvuru şartları nedir? Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yeni duyuru var mı? Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımına yönelik haberler yakından takip ediliyor. Bekçi olmak isteyenler, Bekçi alımı ne zaman? 2024 Bekçilik başvurusu nasıl yapılır, şartları nedir? sorularına cevap arıyor. Halkın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla görevlendirilen bekçiler ile ilgili son güncel durum haberimizde...
28.04.2024 Bilgi Rehberi
AHBAP Derneği Kurucusu Haluk Levent: Deprem için yapılacak tek şey; her gün bunu gündeme getirmek
AHBAP Derneği Kurucusu Haluk Levent: Deprem için yapılacak tek şey; her gün bunu gündeme getirmek AHBAP Derneği Kurucusu Haluk Levent, 3. Stratejik Satın Alma Derneği Zirvesi'nde konuştu. Deprem bölgesine yönelik yardımlara ilişkin konuşan Levent, "Bizler deprem zamanını, o an vicdanlarımızı yardım ederek rahatlatıyoruz. Aslında yardım şimdi lazım. Şu an orada mısın? Şu an ne acılar var görebiliyor muyuz? Görmüyoruz. Bakıyoruz ama görmüyoruz" diye konuştu. Olası İstanbul depremi ile ilgili de konuşan Levent, "Olası İstanbul depremi için yapılacak tek şey; her gün bunu gündeme getirmek. Başka bir şey değil" ifadelerini kullandı.
27.04.2024 Gündem
Yer: Bursa! Holding binasına kurşun yağdırıldı
Yer: Bursa! Holding binasına kurşun yağdırıldı Bursa'da bir holding binasına otomobille gelen saldırganlar gece yarısı kimsenin olmadığı saatte binaya 43 el ateş açtı.
24.04.2024 Gündem
Hem kaporadan hem aracından oldu! Engelli adamın 150 bin TL'sini yakan protokol
Hem kaporadan hem aracından oldu! Engelli adamın 150 bin TL'sini yakan protokol Antalya'da yaşayan yüzde 71 engelli vatandaş internetten 680 bin TL'ye anlaştığı aracı almak için Gaziantep'e giti. 130 bin TL peşinat veren engelli adam, borçları olduğu için noterden aracı kendi üzerine geçiremedi ve geri kalan ödeme için protokol imzaladı. Karşı taraf 20 bin TL'yi almadığı gerekçesiyle kalan paranın ödenme süresi gelmeden aracı bağlandı, hem kaporadan hem araçtan oldu.
23.04.2024 Gündem
Bekçi ve boksör arasına pitbull kavgası: Sopayı aldım ikisinin kafasına geçirdim
Bekçi ve boksör arasına pitbull kavgası: Sopayı aldım ikisinin kafasına geçirdim Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bekçi ile pitbull cinsi köpeği ağızlıksız çocuk parkında dolaştırdığını iddia ettiği boksör arasında kavga çıktı. Bekçi sağ elini ısıran köpeğe yerden aldığı sopayı savurdu. Bunun üzerine boksör eline geçirdiği o sopayla bekçi ve arkadaşının kafasına vurdu.
23.04.2024 Haberler
Milli boksör ve bekçi arasına pitbull kavgası: Sopayı aldım ikisinin kafasına geçirdim
Milli boksör ve bekçi arasına pitbull kavgası: Sopayı aldım ikisinin kafasına geçirdim Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bekçi ile pitbull cinsi köpeği ağızlıksız çocuk parkında dolaştırdığını iddia ettiği boksör arasında kavga çıktı. Bekçi sağ elini ısıran köpeğe yerden aldığı sopayı savurdu. Bunun üzerine boksör eline geçirdiği o sopayla bekçi ve arkadaşının kafasına vurdu.
23.04.2024 Gündem
Aksaray'da korkunç olay! Ölen borçlusunun mezarını ateşe verip cesedi yakmak istedi
Aksaray'da korkunç olay! Ölen borçlusunun mezarını ateşe verip cesedi yakmak istedi Aksaray’da 8 gün önce tüfekle yaşamına son veren borçlusunun ödeme gününde mezarı başına giden alacaklı şahıs, mezarı kısmen açıp ateşe verirken, mezarı tamamen açmak üzereyken bekçi ve polis ekiplerince yakalandı. Tüm bu yaptıklarını sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlayan şahsın konuşmaları ve yaptıkları tüyler ürpertti.
22.04.2024 Gündem
Bayramınız kutlu olsun!
Bayramınız kutlu olsun! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu her yıl olduğu gibi çocuklar yine sanatla kutlayacak. Bayramınız şimdiden kutlu olsun! 
21.04.2024 Kültür Sanat
Ersin Destanoğlu: Fernando Santos elinden geleni yaptı!
Ersin Destanoğlu: Fernando Santos elinden geleni yaptı! Beşiktaşlı kaleci Ersin Destanoğlu, Ankaragücü maçı sonrası konuştu.
19.04.2024 Beşiktaş
BEKÇİ ALIMI 2024 | 👮 Bekçilik başvurusu ne zaman, başladı mı? 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım tarihi...
BEKÇİ ALIMI 2024 | 👮 Bekçilik başvurusu ne zaman, başladı mı? 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım tarihi... Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yakından takip ediliyor. Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi bünyesinde gerçekleştirilen bekçi alımı ne zaman? 2024 1. dönem bekçi alımı başvurusu başladı mı?
18.04.2024 Bilgi Rehberi
Borç verdiği parayı alamadı, arkadaşını vurdu
Borç verdiği parayı alamadı, arkadaşını vurdu Şırnak'ta çarşı ve mahalle bekçisi M.B., borç verdiği parayı alamadığı memur arkadaşı R.N.G.'yi tabanca ile vurdu.
15.04.2024 Gündem
Geleneksel sahne kuruldu
Geleneksel sahne kuruldu Hilmi Zafer Şahin’in hazırladığı “Geleneksel Türk Tiyatrosu” Orta Asya’dan Anadolu’ya uzanan ve günümüze ulaşan Türk tiyatro sahnesine kapsamlı bir bakış. Kitap hem akademik bir kılavuz hem de tiyatroseverler için keyifli, öğretici bilgilere sahip
14.04.2024 Kültür Sanat
Avcılar’da dehşet! 20 yaşındaki suç makinesi bekçiyi silahla vurdu
Avcılar’da dehşet! 20 yaşındaki suç makinesi bekçiyi silahla vurdu Avcılar’da gece saatlerinde mahalle bekçileri tarafından durdurulan şahıs, silahla bekçiyi vurdu. Ağır yaralanan bekçi hastaneye kaldırılırken, 20 yaşındaki şahısın 8 ayrı suç kaydı olduğu ortaya çıkıtı.
11.04.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bekçi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.