Beştepe

Beştepe

Son dakika Beştepe haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Beştepe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Beştepe haber sayfamızda...

Beştepe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.166 bestepe haberi bulunmuştur.
Gençlerbirliği'nin kamp kadrosu belli oldu
Gençlerbirliği'nin kamp kadrosu belli olduGençlerbirliği Kulübü, Kızılcahamam kampının kadrosunu açıklandı.
22.07.20211.Lig
15 Temmuz şehitlerini Türkiye'de dualarla andı
15 Temmuz şehitlerini Türkiye'de dualarla andıDiyanet İşleri Başkanlığı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Türkiye genelinde çeşitli programlar düzenledi.
15.07.2021Gündem
15 Temmuz ne zaman oldu? 15 Temmuz ne bayramı, o gün neler yaşandı?
15 Temmuz ne zaman oldu? 15 Temmuz ne bayramı, o gün neler yaşandı?15 Temmuz darbe girişimi, Türkiye siyasi tarihinde 12 Eylül 1980 askerî darbesinden 36 yıl sonra gerçekleştirilen ilk askerî darbe teşebbüsü olarak kayıtlara geçti. Olaylar sonucunda darbeye karşı çıkan en az 248 kişi (180 sivil, 62 polis, 6 asker) hayatını kaybetti. Peki 15 Temmuz ne zaman oldu? 15 Temmuz ne bayramı ilan edildi, o gün neler yaşandı?
15.07.2021Gündem
Karanlık gecenin müzesi açılıyor
Karanlık gecenin müzesi açılıyorHain darbe girişimini özel ses ve görsel efektlerle anlatacak ve kalkışmayı engelleyen birlik ruhunu ziyaretçilerine yeniden hatırlatacak olan 15 Temmuz Demokrasi Müzesi bugün açılıyor.
15.07.2021Gündem
Karanlık geceyi unutturmayacak müze yarın açılıyor
Karanlık geceyi unutturmayacak müze yarın açılıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın açılışını yapacağı "15 Temmuz Demokrasi Müzesi", hain darbe girişimini özel ses ve görsel efektlerle anlatacak, kalkışmayı engelleyen birlik ruhunu ziyaretçilerine yeniden hatırlatacak.
14.07.2021Gündem
‘Tek bir gencimiz heba olmamalıdır’
‘Tek bir gencimiz heba olmamalıdır’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Türkiye Gençlik Zirvesi’nde konuştu.
13.07.2021Siyaset
Erdoğan'dan net mesaj: Utanç lekeleri birer birer ortaya dökülüyor
Erdoğan'dan net mesaj: Utanç lekeleri birer birer ortaya dökülüyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye Gençlik Zirvesi” programında konuştu. Erdoğan," Avrupa'sından Kanada'sına her fırsatta bize insan hakları, demokrasi, özgürlük nasihati verenlerin tarihindeki utanç lekeleri, birer birer ortaya dökülüyor." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlere seslenerek, "Lütfen ne kendine ne de milletine faydası olan muhterislerin hayallerinizi çalmasına, cesaretinizi kırmasına, enerjinizi heba etmesine izin vermeyin." ifadelerini kullandı.
12.07.2021Haberler
Son dakika haber... Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı! Bayram tatili kaç gün olacak? sorusu cevap bulacak
Son dakika haber... Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı! Bayram tatili kaç gün olacak? sorusu cevap bulacakGelen bir son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, koronavirüs gündemiyle toplandı. Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı, bayram için ek tedbir alınıp alınmayacağı toplantının ardından netlik kazanacak.
12.07.2021Siyaset
Son dakika! Erdoğan'dan net mesaj: Utanç lekeleri birer birer ortaya dökülüyor
Son dakika! Erdoğan'dan net mesaj: Utanç lekeleri birer birer ortaya dökülüyorGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye Gençlik Zirvesi” programında konuştu. Erdoğan," Avrupa'sından Kanada'sına her fırsatta bize insan hakları, demokrasi, özgürlük nasihati verenlerin tarihindeki utanç lekeleri, birer birer ortaya dökülüyor." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlere seslenerek, "Lütfen ne kendine ne de milletine faydası olan muhterislerin hayallerinizi çalmasına, cesaretinizi kırmasına, enerjinizi heba etmesine izin vermeyin." ifadelerini kullandı.
12.07.2021Siyaset
Kadına şiddetle mücadele sürecek
Kadına şiddetle mücadele sürecekCumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim mücadelemiz İstanbul Sözleşmesi’yle başlamadığı gibi bu sözleşmeden çekilmeyle de bitecek değil. Dün kadına yönelik şiddetle nasıl mücadele ediyorsak bugün de yarın da mücadeleyi sürdüreceğiz” dedi
2.07.2021Siyaset
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul Sözleşmesi açıklaması
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul Sözleşmesi açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 4. Ulusal Eylem Planı Tanıtım Toplantısında konuştu. 81 ilde kadına yönelik şiddete karşı risk haritalarının hazırlanacağını açıklayan Erdoğan İstanbul Sözleşmesi ile ilgili de, 'Son günlerde bazı çevreler bugün, yani 11 Temmuz'a doğru gidiyoruz, öncesinde 1 Temmuz itibarıyla çekildiğimiz İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmemizi kadına yönelik şiddetten geriye gidiş olarak yansıtmaya çalışıyor. Mücadelemiz bu sözleşmeyle başlamadı, çekilmeyle bitmez' dedi.
1.07.2021Siyaset
Bakan Yanık: Bu suça hep birlikte 'dur' demeye devam edeceğiz
Bakan Yanık: Bu suça hep birlikte 'dur' demeye devam edeceğizAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, çağın kronik sorunu haline gelen kadına karşı şiddetin bir insanlık suçu olduğunu belirterek, "Bu suça hep birlikte 'dur' demeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda bütün planlamalarımızı ve uygulamalarımızı geliştiriyor ve güçlendiriyoruz." dedi.
1.07.2021Siyaset
Son dakika: Diyanet’ten 15 Temmuz genelgesi
Son dakika: Diyanet’ten 15 Temmuz genelgesiDiyanet İşleri Başkanlığı, '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' nedeniyle Türkiye genelinde düzenlenecek programlara ilişkin genelge yayımladı.
1.07.2021Gündem
Gençlerbirliği, Ramazan Köse ile sözleşme imzaladı
Gençlerbirliği, Ramazan Köse ile sözleşme imzaladıGençlerbirliği, geçen sezon Kasımpaşa'da forma giyen eski kalecisi Ramazan Köse'yi renklerine bağladı.
Emine Erdoğan: Çocuklara yönelen kirli ellere asla toleransımız yoktur
Emine Erdoğan: Çocuklara yönelen kirli ellere asla toleransımız yokturCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Her bir çocuk istismarı, kalbimizde onulmaz yaralar açıyor. Çocuklara yönelen kirli ellere asla toleransımız yoktur" dedi.
30.06.2021Siyaset
Tire Beledi Dokuması Beştepe’deki sergide
Tire Beledi Dokuması Beştepe’deki sergideTire’nin tescilli el sanatı Beledi Dokuması, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde gerçekleşen Türkiye Dokuma Atlası Sergisi’nde “Anadolu’nun Miras Kumaşları” arasında yerini aldı.
30.06.2021Ege
Kumaşında bilgelik var
Kumaşında bilgelik varFeretiko, Antep kutnu, Ankara sof... Desenleriyle, renkleriyle yaşayan, nefes alan dokumalar sandıklardan çıkarak yeniden hayata karışacak. Türkiye Dokuma Atlası Sergisi çevre dostu kumaşları bir araya getirdi
27.06.2021Pazar
Kültürel mirasın güzide parçası
Kültürel mirasın güzide parçasıEmine Erdoğan’ın himayesinde düzenlenen ve Türkiye’nin yöresel dokumalarını ilk kez bir araya getiren “Türkiye Dokuma Atlası Projesi” kapsamında hazırlanan “Dokuma Atlası Sergisi” ziyarete açıldı
23.06.2021Kültür Sanat
Gençlerbirliği'nde Baki Mercimek sportif direktör, Metin Diyadin teknik direktör oldu
Gençlerbirliği'nde Baki Mercimek sportif direktör, Metin Diyadin teknik direktör olduGençlerbirliği Kulübü, eski futbolcularından Baki Mercimek'in sportif direktörlük, Metin Diyadin'in de teknik direktörlük görevine getirildiğini duyurdu.
22.06.20211.Lig
Emine Erdoğan: Geleneksel sanatların ruhunu anlamadan ticarileştirmeyelim
Emine Erdoğan: Geleneksel sanatların ruhunu anlamadan ticarileştirmeyelimCumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 'Dokuma Atlası Sergisi'nin açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Geleneksel sanatları günümüze adapte edebilirsek yaşamalarını sağlayabiliriz ama bunu yaparken, geleneksel sanatların ruhunu anlamadan onları ticarileştirmeyelim" dedi.
22.06.2021Gündem
Son dakika! Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı başladı
Son dakika! Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı başladıCumhurbaşkanlığı Kabinesi, koronavirüs gündemiyle Beştepe'de toplandı. Koronavirüsle mücadelede son durumun ele alınacağı toplantıda, normalleşme yönünde yeni adımların açıklanması bekleniyor.
21.06.2021Siyaset
Dokuma Atlası Sergisi açılıyor
Dokuma Atlası Sergisi açılıyorAnadolu’nun binlerce yıllık dokuma hafızasını gün yüzüne çıkaran ve Türkiye’nin yöresel dokumalarını ilk kez bir araya getiren ‘Türkiye Dokuma Atlası’ projesi hayat buluyor. Proje kapsamında hazırlanan ‘Dokuma Atlası Sergisi’ Cumhurbaşkanlığı Beştepe Sergi Salonu’nda 22 Haziran’da açılacak.
20.06.2021Ekonomi
Ankaragücü'nde yeni yönetimin hedefi tekrar Süper Lig'e çıkmak
Ankaragücü'nde yeni yönetimin hedefi tekrar Süper Lig'e çıkmakMKE Ankaragücü Kulübünün yeni başkanı Faruk Koca, bütün çabalarının sarı-lacivertli takımı tekrar hak ettiği yere, Süper Lig'e taşımak olduğunu söyledi.
19.06.2021Ankaragücü
Yöresel dokumalar  ilk kez bir arada
Yöresel dokumalar ilk kez bir aradaAnadolu’nun binlerce yıllık dokuma hafızasını gün yüzüne çıkaran ve Türkiye’nin yöresel dokumalarını ilk kez bir araya getiren ‘Türkiye Dokuma Atlası’ projesi hayat buluyor.
19.06.2021Kültür Sanat
Son dakika: Tatilcilere büyük şok! Beştepe'de acil müsilaj toplantısı...
Son dakika: Tatilcilere büyük şok! Beştepe'de acil müsilaj toplantısı...Son dakika haberlere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmara Denizi’nde görülen müsilaj sorununun çözümü için Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) oluşturduğu akademik heyetin katılımıyla düzenlenen toplantıya başkanlık etti. İşte yaşanan son dakika gelişmeler...
11.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

15 temmuzGençlerbirliğiCumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğanson dakika haberler

Beştepe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.