Borç Sorgulama

Borç Sorgulama

Son dakika borç sorgulama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan borç sorgulama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan borç sorgulama haber sayfamızda...

Borç Sorgulama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.184 borc sorgulama haberi bulunmuştur.
Emlak vergisi ödeme tarihleri 2021 son gün ne zaman? Emlak vergisi nasıl ödenir? Hesaplama, borç sorgulama linki
Emlak vergisi ödeme tarihleri 2021 son gün ne zaman? Emlak vergisi nasıl ödenir? Hesaplama, borç sorgulama linkiSon dakika haberleri arasında AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştığı yer aldı. Emlak vergisi ödemelerini de kapsayan yasa vatandaşları meraklandırdı. Emlak vergisi ödeme tarihleri 2021 son gün ne zaman sorusu gündemdeki yerini aldı. Peki Emlak vergisi nasıl ödenir? İşte hesaplama, borç sorgulama linki...
3.06.2021Gündem
'Kapanma' nedeniyle uzatılmıştı! Yarın son gün
'Kapanma' nedeniyle uzatılmıştı! Yarın son günBorç yapılandırması taksitinden birinci geçici vergi dönemine ait gelir ve kurum geçici vergi beyannamelerine, emlak vergisinin birinci taksitinden bazı sektörlerde uygulanan KDV indirimlerine kadar pek çok vergiye yönelik süreler yarın sona erecek.
30.05.2021Ekonomi
Emlak vergisine kredi kartı kolaylığı
Emlak vergisine kredi kartı kolaylığıGayrimenkul sahibi olanların ödemekle yükümlü oldukları emlak vergisinde kredi kartı kolaylığı getirildi. Ödemeler için son haftaya girilirken, online olarak kredi kartı ile ödeme seçeneği oldukça rağbet görüyor.
28.05.2021Gayrimenkul
Vergi borcu çoğunlukla SMS ile öğrenildi
Vergi borcu çoğunlukla SMS ile öğrenildiGelir İdaresi Başkanlığı (GİB) geçen yıl mükelleflere e-tebligat, sanal POS, iş takibi, e-sınav, interaktif, kamu alacakları tahsili konularında toplam 55 milyon 866 bin 331 SMS gönderdi.
10.05.2021Uzmanpara
Mükellefler geçen yıl vergi borcunu çoğunlukla SMS ile öğrendi
Mükellefler geçen yıl vergi borcunu çoğunlukla SMS ile öğrendiGelir İdaresi Başkanlığı (GİB) geçen yıl mükelleflere e-tebligat, sanal POS, iş takibi, e-sınav, interaktif, kamu alacakları tahsili konularında toplam 55 milyon 866 bin 331 SMS gönderdi.
10.05.2021Ekonomi
‘Hedef, yerelde fark yaratmak’
‘Hedef, yerelde fark yaratmak’Çeşme Belediyesi Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı Başkan Ekrem Oran’ın yönetiminde gerçekleşti. 2020 yılı faaliyet raporu görüşüldü, meclis 1. ve 2. başkan vekilliği, katip üyelikleri, encümen ve komisyon üyelikleri seçimleri yapıldı.
9.04.2021Ege
Kurumlar vergisi için beyanname dönemi...
Kurumlar vergisi için beyanname dönemi...Son dakika haberlere göre, Kurumlar vergisi mükelleflerinin 2020 hesap dönemine ilişkin beyannamelerini verme süreci başladı.
2.04.2021Ekonomi
Beyanname verme dönemi başladı
Beyanname verme dönemi başladıKurumlar vergisi mükelleflerinin 2020 hesap dönemine ilişkin beyannamelerini verme süreci başladı.
1.04.2021Uzmanpara
Kurumlar vergisinde beyanname verme dönemi başladı
Kurumlar vergisinde beyanname verme dönemi başladıKurumlar vergisi mükelleflerinin 2020 hesap dönemine ilişkin beyannamelerini verme süreci başladı.
1.04.2021Ekonomi
Kamuya olan borçlarda yapılandırmanın bozulmaması için önemli tarih
Kamuya olan borçlarda yapılandırmanın bozulmaması için önemli tarihKamuya olan vergi ve idari para cezası gibi borçlarını yeniden yapılandıranların, uygulamadan yararlanabilmeleri için 2. taksit tutarlarını 31 Mart'a kadar ödemeleri önem taşıyor.
27.03.2021Ekonomi
Vergi ödemek için sanal hücum var!
Vergi ödemek için sanal hücum var!‘Vergi ayı’ olarak bilinen martta pandemi döneminde gelişen alışkanlıkla online vergi ödemeleri de artış gösterdi. Bilindiği gibi, 2020 yılı gelirlerine ilişkin yıllık gelir vergisi beyannamesi vermek zorunda olanlar için mart ayı beyanname verme dönemi.
9.03.2021Ekonomi
Son dakika! Yapılandırma yapacaklar dikkat: 00.00'a kadar açık
Son dakika! Yapılandırma yapacaklar dikkat: 00.00'a kadar açıkSon dakika haberine göre, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), vergi dairelerinin yapılandırma ödemeleri kapsamında 00.00'a kadar açık olacağını bildirdi.
1.03.2021Ekonomi
Son Dakika: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Sokağa çıkma kısıtlamasında saat 24.00'e kadar muaflar
Son Dakika: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Sokağa çıkma kısıtlamasında saat 24.00'e kadar muaflarGelen son dakika haberine göre; Vergi daireleri yeniden yapılandırma için bugün 00.00’a kadar açık kalacak. Ödeme yapacak vatandaşlar ve vergi dairesi çalışanları saat 21.00’de başlayacak kısıtlamadan muaf olacak. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), vergi dairelerinin yapılandırma ödemeleri kapsamında 00.00'a kadar açık olacağını bildirdi. İşte haberin ayrıntıları...
1.03.2021Gündem
Trafik Cezası Sorgulama Nasıl Yapılır? Plakadan Trafik Borcu Sorgulama İşlemleri
Trafik Cezası Sorgulama Nasıl Yapılır? Plakadan Trafik Borcu Sorgulama İşlemleriGelişen internet kullanımı ve teknoloji günümüzde pek çok işlemin online olarak yapılmasına izin vermektedir. Bu işlemlerden birisi de trafik cezası sorgulamaktır. Aracınıza veya plakanıza kayıtlı bir ceza olup olmadığını merak ediyorsanız bu sorgulamayı internet üzerinden kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Peki, trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? Plakadan trafik borcu sorgulama işlemleri nasıl olur? Aracınıza kayıtlı trafik cezası sorgulama işlemleri ile ilgili bütün merak edilenleri sizler için derledik.
8.02.2021Eğitim
Kyk Borç Sorgulama: Kyk Öğrenim Kredisi Borcu Nasıl Sorgulanır?
Kyk Borç Sorgulama: Kyk Öğrenim Kredisi Borcu Nasıl Sorgulanır?KYK borcu öğrencilerin ödeme konusunda oldukça zorlandığı ve henüz iş bulamayan milyonlarca genci zorlayan bir konudur. Eğitim dönemi sona erdikten sonra kişilerin KYK borcu hesaplanır ve ödemeleri için taksitlendirilir. KYK borç sorgulama nasıl yapılır? KYK öğrenim kredisi borcu nasıl sorgulanır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
6.02.2021Ekonomi
Vergi Borcu Sorgulama: Gib İle E-Devlet Üzerinden Şirket Vergi Borçları Sorgulama Ve Ödeme İşlemleri
Vergi Borcu Sorgulama: Gib İle E-Devlet Üzerinden Şirket Vergi Borçları Sorgulama Ve Ödeme İşlemleriVergi, devletin kişi ve kurumlardan kamusal hizmet sağlamak için topladığı paraya verilen isimdir. Vergi borcu hesaplama ve ödeme işlemleri günümüzde internet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Vergi borcu sorgulama işlemleri nasıl yapılır? GİB ile e-Devlet üzerinden şirket vergi borçları sorgulama ve ödeme işlemleri nasıl olur? Vergi borcu sorgulamaya dair merak edilen tüm detayları derledik.
6.02.2021Ekonomi
Sgk Sorgulama: İşveren Teşvik Ve Borç Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?
Sgk Sorgulama: İşveren Teşvik Ve Borç Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan işveren teşvik ve borç sorgulama işlemleri artık internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Her türlü SGK sorgulama işlemlerini siz de internet üzerinde kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Peki işveren teşvik ve borç sorgulama işlemleri nasıl yapılır? İşte SGK üzerinden teşvik ve borç sorgulamaya dair tüm detayları derledik.
6.02.2021Ekonomi
Mtv Hesaplama: Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama, Borç Sorgulama Ve Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?
Mtv Hesaplama: Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama, Borç Sorgulama Ve Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?Yasalarca belirtilen Karayolları Trafik Kanunu uyarınca taşıtlardan ödenmesi beklenen vergi motorlu taşıtlar vergisi olarak adlandırılır. MTV adıyla da bilinen bu vergi türü, trafik sicil kayıtları yapılan tüm araçlara uygulanır. Trafik sicil kaydı devam eden araçlar MTV ödemeye devam etmelidir. MTV yılda iki defa alınır, ilki Ocak ayında ikinci olarak Temmuz ayında alınır. İşte, tüm detaylar.
6.02.2021Ekonomi
e-Devlet ile bürokrasi azaldı, işler hızlandı
e-Devlet ile bürokrasi azaldı, işler hızlandıCumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, bürokrasinin azaltılması, işlerin hızlandırılması amacıyla hizmete açılan e-Devlet Kapısı'na, vatandaşların işlemlerini kolaylaştırmak için her geçen gün yeni hizmetlerin eklendiğini belirterek, bugün itibarıyla 51 milyon 13 bin 801 vatandaşın buradan hizmet aldığını bildirdi.
19.11.2020Teknoloji
Son dakika: Gelir Vergisi ikinci taksit ödeme dönemi bugün başladı
Son dakika: Gelir Vergisi ikinci taksit ödeme dönemi bugün başladı2019 yılında elde edilen gelir unsurlarına ilişkin Gelir Vergisi 2. taksit ödeme dönemi bugün başladı.
1.07.2020Ekonomi
KYK borçları silinecek mi? KYK kredi borçları için son dakika açıklaması
KYK borçları silinecek mi? KYK kredi borçları için son dakika açıklamasıKYK borçları silinecek mi? Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği soru için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması geldi. KYK borçları silinecek mi, sorusunun sorulması üzerine Erdoğan'ın yanıtı ne oldu? KYK borçları ne olacak? İşte KYK borçları ile ilgili son dakika haberi...
11.12.2019Gündem
KYK borçları silinecek mi? Ne zaman silinecek?
KYK borçları silinecek mi? Ne zaman silinecek?KYK borçları silinecek mi? TBMM'ye KYK borçlarının silinmesine ilişkin kanun teklifi sunulmasının ardından bu soru gündem oldu. Binlerce kişi konu hakkında bilgi almak istiyor. İşte detaylar...
3.10.2019Gündem
MTV ödemelerinde son gün! MTV borç sorgulama
MTV ödemelerinde son gün! MTV borç sorgulama2019 yılı MTV 2. taksit ödemeleri için verilen süre sona eriyor. 1 Temmuz'da başlayan MTV ödemeleri için bugün son gün. Peki MTV borç sorgulaması nasıl yapılır?
31.07.2019Gündem
MTV ödemelerinde son gün ne zaman? Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir?
MTV ödemelerinde son gün ne zaman? Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir? Yılda iki kez ödenmesi gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin ilk ödemesi Ocak ayında geçekleşti. MTV 2. ödeme ise Temmuz ayında tamamlanması gerekiyor. 1 Temmuz'da başlayan MTV ödemelerinde son gün ne zaman? Peki Motorlu Taşıtlar Vergisi nerelerden ödenir?
30.07.2019Gündem
2019 MTV son ödeme günü ne zaman? Motorlu Taşıtlar Vergisi Temmuz taksidi
2019 MTV son ödeme günü ne zaman? Motorlu Taşıtlar Vergisi Temmuz taksidiMTV 2. taksit ödemeleri için son günler geldi çattı. Binlerce araç sahibini yakından ilgilendiren konuya ilişkin MTV ödemesi nasıl yapılır ve MTV son ödeme günü ne zaman sorularının cevaplarını bir araya getirdik. İşte 2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili tüm detaylar...
29.07.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

vergisorgulamayapılandırmamtvmotorlu taşıtlar vergisi

Borç Sorgulama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.