British Airways

British Airways

Son dakika British Airways haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan British Airways gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan British Airways haber sayfamızda...

British Airways

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 533 british airways haberi bulunmuştur.
British Airways hükümetten yeşil ışık bekliyor
British Airways hükümetten yeşil ışık bekliyorİngiliz havayolu şirketi British Airways’in sahibi IAG, İngiliz hükümetine uluslararası seyahatleri yeniden başlatması çağrısında bulundu.
7.05.2021Uzmanpara
13 bin çalışana esnek çalışma modeli sundu
13 bin çalışana esnek çalışma modeli sunduİngiltere'nin en büyük konut finansman kuruluşu Nationwide, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası da 13 bin çalışanının istediği yerden çalışmaya devam edebileceğini duyurdu.
25.03.2021Uzmanpara
British Airways genel merkez binasını satacak
British Airways genel merkez binasını satacakBritish Airways (BA), genel merkez binasını satmayı değerlendiriyor.
19.03.2021Uzmanpara
THY günlük 649 uçuşla Avrupa'da yine zirvede
THY günlük 649 uçuşla Avrupa'da yine zirvedeTürk Hava Yolları (THY), 8-14 Mart'ta günlük ortalama 649 uçuşla Avrupa'da liderliğini korudu.
16.03.2021Ekonomi
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, yatırımcılar geçen hafta hızlı yükselişi ile tedirginliğe neden olan ABD'nin 10 yıllık tahvil faizlerini yakından izlerken İtalya hariç, günü yükselişle tamamladı.
3.03.2021Ekonomi
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladıAvrupa borsaları, ABD’de devlet tahvillerinin getirilerinde sert yükselişin yaşanmasının etkisiyle günü düşüşle tamamladı.
26.02.2021Ekonomi
IAG, geçen yılı 7,4 milyar euro zararla kapattı
IAG, geçen yılı 7,4 milyar euro zararla kapattıBritish Airways'in (BA) sahibi İspanyol International Airlines Group (IAG) 2020 yılında 7,4 milyar euro zarar ettiğini bildirdi.
26.02.2021Uzmanpara
THY Avrupa'daki liderliğini devam ettirdi
THY Avrupa'daki liderliğini devam ettirdiTürk Hava Yolları (THY), 18-24 Şubat'ta günlük ortalama 603 uçuşla Avrupa'da liderliğini korudu.
25.02.2021Ekonomi
Times: İngiltere 30 ülkeden gelenleri 10 gün otellerde karantinaya alacak
Times: İngiltere 30 ülkeden gelenleri 10 gün otellerde karantinaya alacakİngiltere İçişleri Bakanı Piri Patel'in bugün parlamentoda, bazı ülkelerden gelenlerin 10 gün süreyle otellerde karantinada tutulacağını açıklaması ve uygulamanın detaylarını kamuoyuna duyurması bekleniyor.
27.01.2021Dünya
BoE’ye 'finansmanda çevre gözetilmeli' uyarısı
BoE’ye 'finansmanda çevre gözetilmeli' uyarısıİngiliz parlamentosu Çevresel Denetim Komitesi, İngiltere Merkez Bankası’nın (BoE) yardımlarında çevresel önceliklerin göz ardı edildiği eleştirisinde bulundu.
25.01.2021Uzmanpara
İngiltere'den New York'a uçacak yolculara Kovid-19 testi zorunluluğu
İngiltere'den New York'a uçacak yolculara Kovid-19 testi zorunluluğuABD'de New York eyaletinin talebi üzerine 3 havayolu şirketi, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) daha hızlı yayılan türü tespit edilen İngiltere'den gelecek yolcular için "negatif" Kovid-19 testi zorunluluğu getirdi.
22.12.2020Dünya
Katar’ın yurt dışı yatırımları hız kesmiyor
Katar’ın yurt dışı yatırımları hız kesmiyorSıvılaştırılmış doğalgaz (LNG) zengini Katar, 40’dan fazla ülkede 400 milyar dolardan fazla yatırım gerçekleştirirken, pek çok tanınmış dünya markasının da hissedarları arasında yer alıyor.
27.11.2020Uzmanpara
LNG zengini Katar’ın yurt dışı yatırımları hız kesmiyor
LNG zengini Katar’ın yurt dışı yatırımları hız kesmiyorSıvılaştırılmış doğalgaz (LNG) zengini Katar, 40’dan fazla ülkede 400 milyar dolardan fazla yatırım gerçekleştirirken, pek çok tanınmış dünya markasının da hissedarları arasında yer alıyor.
27.11.2020Ekonomi
Park halindeki uçak alev aldı
Park halindeki uçak alev aldıİspanya'daki Castellon Havalimanı'nda British Airways'e ait bir yolcu uçağının kabininden siyah dumanlar yükseliyor.
23.11.2020Haberler
Son dakika... Havalimanında uçak alev aldı
Son dakika... Havalimanında uçak alev aldıİspanya'daki Castellon Havalimanı'nda British Airways'e ait bir yolcu uçağının kabininden siyah dumanlar yükseliyor.
23.11.2020Dünya
Qatar Airways, BA ve Iberia'yı kurtaracak
Qatar Airways, BA ve Iberia'yı kurtaracakBritish Airways ve Iberia Airways'in sahibi olan İspanyol Airlines Group (IAG), hissedarlarından 2,75 milyar avroluk sermaye artırımı talep etti.
3.08.2020Ekonomi
İngilizler jet gibi dönüyor!
İngilizler jet gibi dönüyor!Türkiye’nin yaz destinasyonlarında son 10 gündür turizm hızlandı. Türkiye’yi, ‘seyahat kısıtlaması olan ülkeler’ arasından kaldıran İngiltere’den 15 Temmuz itibarıyla onlarca charter gelecek. Turizmciler, son 15 gün içinde tatilini Türkiye’de yapan ve geri döndüğünde memnuniyetini anlatan Ukraynalı turistler sayesinde, Ukrayna’dan yoğun turist gelişi olduğunu belirtiyor.
10.07.2020Ekonomi
British Airways bazı eserleri satışa çıkarıyor
British Airways bazı eserleri satışa çıkarıyorİngiltere merkezli havayolu şirketi British Airways, milyon dolar değerindeki sanat eserlerinin bir kısmını ekonomik olarak koronavirüs krizinin yarattığı olumsuz etkinin üzerinden gelmek için satacak.
13.06.2020Kültür Sanat
Üç büyük İngiliz hava yolu şirketi, " karantina kararını" yargıya taşıdı
Üç büyük İngiliz hava yolu şirketi, " karantina kararını" yargıya taşıdıİngiltere’nin üç büyük uluslararası hava yolu şirketi Britsh Airways, Ryanair ve EasyJet’in İngiliz hükümetinin yurt dışından gelen yolcuların iki hafta boyunca karantinada tutulması yönündeki uygulamasını yargıya taşıdığı bildirildi.
12.06.2020Ekonomi
İngiliz ekonomisi çifte krize sürükleniyor
İngiliz ekonomisi çifte krize sürükleniyorİngiltere bir yandan karantinadan kademeli olarak çıkarken bir yandan da yakın tarihin en zorlu ekonomik krizine doğru sürükleniyor.
12.06.2020Ekonomi
Ryanair'ın CEO'sundan karantina uygulamasına tepki
Ryanair'ın CEO'sundan karantina uygulamasına tepkiİngiliz hava yolu şirketi Ryanair'ın Üst Yöneticisi (CEO) Michael O'Leary, İngiliz hükümetinin ülkeye gelecek yolculara 2 hafta boyunca karantina zorunluluğu getirmesinin sadece gösteriden ibaret olduğunu savundu.
8.06.2020Ekonomi
EasyJet 4 bin 500 kişiyi işten çıkaracak
EasyJet 4 bin 500 kişiyi işten çıkaracakİngiliz hava yolu şirketi EasyJet, 4 bin 500 kişinin işten çıkarılmasının planlandığını bildirdi.
28.05.2020Ekonomi
Ryanair, 3 bin kişiyi işten çıkartacak
Ryanair, 3 bin kişiyi işten çıkartacakMerkezi İrlanda'da bulunan hava yolu şirketi Ryanair, 3 bin çalışanının işten çıkartılmasına karar verildiğini duyurdu.
1.05.2020Ekonomi
Küba Nerede? Küba'ya Nasıl Gidilir? (2020)
Küba Nerede? Küba'ya Nasıl Gidilir? (2020)Son yıllarda yurt dışı gezisi denilince, akla ilk gelen yerlerden biri olan Küba, Amerika Kıtası'nda bulunmaktadır. Küba'nın rengarenk eğlence hayatı ve dört mevsim ılıman olan iklimi, her daim tercih sebebi olmasını sağlar. Küba'nın hakkında birçok bilgiyi, detaylarıyla derledik.
22.04.2020Tatil
İngiltere, Çin'den aldığı maskeleri böyle getirdi
İngiltere, Çin'den aldığı maskeleri böyle getirdiDünyayı etkisi altına alan corona virüs (covid-19) salgınıyla mücadelede gerekli tıbbi malzeme sıkıntısı yaşayan İngiltere, sağlık çalışanlarına(NHS) dağıtmak üzere, Çin'den 2.5 milyon maske aldı.
19.04.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

İngiltereBritish AirwaysAvrupakoronavirüscorona

British Airways ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.