Broşür

Broşür

Son dakika broşür haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan broşür gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan broşür haber sayfamızda...

Broşür

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.550 brosur haberi bulunmuştur.
Broşür Nasıl Hazırlanır? Broşür Tasarımı Nasıl Yapılır?
Broşür Nasıl Hazırlanır? Broşür Tasarımı Nasıl Yapılır?Şirketler firmalarını tanıtmak için farklı yöntemlere başvurabiliyor. Tanıtma yolları arasında yer alan broşürler, kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Broşürlerin nasıl hazırlanacağı ve nelerin yapılması gerektiği firmaların araştırdığı konulardan biridir. Broşür tasarımlarının nasıl yapıldığı da merak ediliyor. Broşür nasıl hazırlanır? Broşür tasarımı nasıl yapılır? Broşür tasarımlarıyla ilgili sizlere tüm detayları derledik.
11.05.2021Eğitim
‘Yeşil Mutabakat’a  uymamanın bedeli  2 milyar euro olur’
‘Yeşil Mutabakat’a uymamanın bedeli 2 milyar euro olur’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Eğer ‘Yeşil Mutabakat’ kapsamında hareket etmezsek, fazla değil, 2-3 yıl sonra Avrupa’ya gönderdiğimiz her mala vergi konacak. Bunun Türkiye’ye maliyeti 2 milyar euro olacak” uyarısı yaptı.
5.05.2021Ekonomi
Son dakika... İstanbul'da polisler KADES'i tanıttı
Son dakika... İstanbul'da polisler KADES'i tanıttıToplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri, İstanbul'da kadınlara Kadın Acil Destek Uygulaması (KADES) ile ilgili bilgilendirme broşürü dağıttı. Polis, kadınlara Kadın Acil Destek Uygulaması'nı (KADES) anlatarak, tek tuşla şiddetten korunabileceklerinin bilgisini verdi.
26.04.2021Gündem
Bakan Soylu'dan 'toplanma alanı' açıklaması: Ülke genelinde sayı 25 bin 570
Bakan Soylu'dan 'toplanma alanı' açıklaması: Ülke genelinde sayı 25 bin 570İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ülke genelindeki 25 bin 570 acil durum toplanma alanının 5 bin 600'ünün İstanbul'da bulunduğunu söyledi.
23.04.2021Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Dini istismar eden yapılara müsaade etmemeliyiz
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Dini istismar eden yapılara müsaade etmemeliyizDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türkiye'nin 81 ilinde din istismarı konusunda çeşitli etkinlikler yaptıklarını belirterek, "Dini istismar eden yapılara müsaade etmemeliyiz." ifadelerini kullandı.
15.04.2021Gündem
Son dakika: Turizmi Teşvik Kanunu komisyonda kabul edildi
Son dakika: Turizmi Teşvik Kanunu komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Turizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda kabul edildis
6.04.2021Siyaset
Erken teşhise dikkat çektiler
Erken teşhise dikkat çektilerMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 1-7 Nisan Kanser Haftası kapsamında kurulan farkındalık standını ziyaret etti.
4.04.2021Ege
1 Nisan şakaları: Gülmek ve güldürmek isteyenler için eğlenceli 1 Nisan şakaları 2021 seçenekleri
1 Nisan şakaları: Gülmek ve güldürmek isteyenler için eğlenceli 1 Nisan şakaları 2021 seçenekleriBugün 1 Nisan Şaka Günü...Gün içinde sevdiklerine şaka yapmak isteyenler heyecanla 1 Nisan Şakaları arayışına geçti. Kimi whatsApp üzerinden yapılacak şakaları araştırırken, kimi ise sevgiliye, anneye, arkadaşlara ve öğrenciler için 1 Nisan şaka örneklerini zevkle inceliyor. Bugün gülmek ve güldürmek isteyenler için 1 Nisan şakaları haberimizde...
1.04.2021Gündem
KIRMIZI farkındalık
KIRMIZI farkındalıkİçişleri Bakanlığı tarafından yaya önceliğini vurgulamak amacıyla ülke genelinde başlatılan kırmızı çizgi uygulamasına Ege belediyelerinden destek geldi, geçitler düzenlendi
31.03.2021Ege
Broşür bahanesi ile binaya girdi, bisiklet çalıp gitti!
Broşür bahanesi ile binaya girdi, bisiklet çalıp gitti!İstanbul Beylikdüzü'nde broşür dağıtma bahanesiyle apartmana giren bir kişi, broşür dağıtmak bahanesi ile 5 bin lira değerindeki bisikleti çaldı. O anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı.
29.03.2021Haberler
Broşür bahanesi ile binaya girdi, bisiklet çalıp gitti!
Broşür bahanesi ile binaya girdi, bisiklet çalıp gitti!İstanbul Beylikdüzü'nde broşür dağıtma bahanesiyle apartmana giren bir kişi, broşür dağıtmak bahanesi ile 5 bin lira değerindeki bisikleti çaldı. O anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı.
29.03.2021Gündem
Karaman Valisi, yine kapı kapı gezip uyarıda bulundu
Karaman Valisi, yine kapı kapı gezip uyarıda bulunduSağlık Bakanlığı'nın açıkladığı risk haritasında turuncu kategoride yer alan Karaman'da Vali Mehmet Alpaslan Işık, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da kapı kapı gezip, koronavirüs tedbirleri konusunda uyarılarda bulundu, maske ve bilgilendirici broşür dağıttı. Kent genelinde ise kısıtlama nedeniyle sokaklar boş kaldı.
28.03.2021Haberler
Turuncu kategorideki Karaman'da vali, yine kapı kapı gezip uyarıda bulundu
Turuncu kategorideki Karaman'da vali, yine kapı kapı gezip uyarıda bulunduSağlık Bakanlığı'nın açıkladığı risk haritasında turuncu kategoride yer alan Karaman'da Vali Mehmet Alpaslan Işık, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da kapı kapı gezip, koronavirüs tedbirleri konusunda uyarılarda bulundu, maske ve bilgilendirici broşür dağıttı. Kent genelinde ise kısıtlama nedeniyle sokaklar boş kaldı.
28.03.2021Gündem
Çok yüksek riskli illerden Edirne'de caddelere bilgilendirici broşür asıldı
Çok yüksek riskli illerden Edirne'de caddelere bilgilendirici broşür asıldıYeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarına göre "çok yüksek riskli" iller arasında yer alan Edirne'de, İl Özel İdaresi ekiplerince caddelere salgınla ilgili bilgilendirici broşürler asıldı.
28.03.2021Gündem
20 bin 457 çocuk kurtarıldı
20 bin 457 çocuk kurtarıldıÇetelerin Suriye’den çalışma bahanesiyle getirdikleri çocuklarla gittikçe çoğalan dilencilik olaylarına karşı operasyon gerçekleştiren birimler, 2017- 2020 arasında 20 bin 457 çocuğu sokaklardan kurtardı
27.03.2021Gündem
Dijital Pazarlama Nedir, Nasıl Yapılır? Dijital Pazarlama Teknikleri Nelerdir?
Dijital Pazarlama Nedir, Nasıl Yapılır? Dijital Pazarlama Teknikleri Nelerdir?Elimizdeki ürünleri belirli amaçlar doğrultusunda potansiyel müşterilere ulaştırmak gerekir. Buna pazarlama denilir. Burada en büyük amaç para kazanmaktır. Para kazanmak içinde pazarlamanın önemi oldukça fazladır. Pazarlama sayesinde elimizdeki ürünün cinsi ne olursa olsun potansiyel müşteri kitlesine bir şekilde ulaşılır ve elimizdeki ürün ederi derecesinde değerlendirilmiş olur. Pazarlamanın günümüze evirilmiş hali ise dijital pazarlamadır. Peki Dijital pazarlama nedir, nasıl yapılır? Dijital pazarlama teknikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
23.03.2021Eğitim
Bakan Soylu: İdlib'de 32 bin 134 briket evi tamamladık
Bakan Soylu: İdlib'de 32 bin 134 briket evi tamamladıkİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İdlib'de, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinesinde, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle 32 bin 134 modern briket evin yapımının tamamlandığını, 8 bin 229'unun inşasının devam ettiğini söyledi.
17.03.2021Siyaset
Tüketicileri mağdur edenlere geçen yıl ceza yağdı
Tüketicileri mağdur edenlere geçen yıl ceza yağdıTicaret Bakanlığınca, geçen yıl tüketicinin korunması adına yeni düzenleme ve uygulamalar hayata geçirilirken piyasa gözetimi ve denetimi kapsamında denetlenen ürün sayısı bir önceki yıla göre 4,5 katına çıkarak 10,96 milyona ulaştı.
15.03.2021Ekonomi
Guinness’e geçecek boşanma davası
Guinness’e geçecek boşanma davasıGuinness Rekorlar Kitabı’nın sponsoru olan aileden Kont Edward Guinness ile 20 yıllık eşi Clare Hazell boşanıyor. 9.3 milyar liralık servete sahip olan Kont Guinness ile mimar Hazell’in rekor tazminatla boşanması bekleniyor
28.02.2021Dünya
Broşür Nedir, Nerelerde Kullanılır? Broşür Nasıl Hazırlanır?
Broşür Nedir, Nerelerde Kullanılır? Broşür Nasıl Hazırlanır?Dilimize Fransızcadan geçmiş olan broşür kelimesinin orijinali ''brochure'' şeklinde yazılır. 18. ve 19. yüzyıllarda kitapçıklar ve risaleler için bu kelime kullanılırdı. Günümüzde ise bir yerin ya da ürünün tanıtımı için hazırlanan el kitaplarına ve tanıtım bültenlerine broşür adı verilir. Broşür nerelerde kullanılır ve nasıl hazırlanır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
27.02.2021Eğitim
Aktüel Broşürlerdeki Fiyatlar Gerçekten Ucuz Mu?
Aktüel Broşürlerdeki Fiyatlar Gerçekten Ucuz Mu?Son zamanlarda elektronikten gıdaya kadar birçok üründe yaşanan fiyat artışları,tüketicileri market broşürlerindeki indirimlere yöneltti. Özellikle de aktüel broşürleri vatandaşların yakın markajında. Peki broşürlerdeki fiyatlar gerçekten en ucuz fiyatlar mı? İşte tüketicilerin merak ettiği o sorunun cevabı:
22.02.2021Advertorial
‘Çantanız hazır mı?’
‘Çantanız hazır mı?’Ege Denizi’nde 30 Ekim’de meydana gelen depremin ardından Kuşadası Belediyesi, olası afetlere karşı toplumu bilinçlendirmek amacıyla ‘Afet ve acil durum çantanız hazır mı?’ başlıklı 2 bin broşür bastırdı.
17.02.2021Ege
Polis kapı kapı gezip anlatıyor! İnanmayın
Polis kapı kapı gezip anlatıyor! İnanmayınAdana'da polis, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) kullanımı için ücretsiz internet paketi yükleyecekleri ve Milli Eğitim Bakanlığı ücretsiz tablet dağıtıyor şeklinde vatandaşlara mesaj gönderip dolandırıcılık yapmak isteyenlere karşı bilgilendirmede bulundu. Polis sokak sokak gezip veri toplayan dolandırıcılara itibar edilmemesi için vatandaşa broşürlü uyarıda bulundu.
16.02.2021Gündem
İş Sanat sahnesinin 20 yılı
İş Sanat sahnesinin 20 yılıİş Sanat, 20 yıllık sahne geçmişinden bir seçkiyi sanatseverlerle paylaşıyor. “Hatırlıyorum: İş Sanat’ın İlk 20 Yılı” başlıklı sergi, dünden bugüne sahne üstünde ve arkasında çalışanlarla bu yolculukta İş Sanat’ı yalnız bırakmayan izleyicilerine bir teşekkür niteliği taşıyor.
Macaristan’daki tek kişilik ordu
Macaristan’daki tek kişilik orduMilli Mücadele döneminde Ankara Hükümeti’nin desteği ile lobi ve propaganda faaliyetleri yürütmek için Macaristan’a gönderilen Abdüllatif Efendi, bu ülkede kurduğu yayınevi üzerinden sözde Ermeni ve Pontus soykırım iddialarına karşı tek başına mücadele etti...
7.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

broşüregeafadizmirbisiklet

Broşür ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.