Buckingham Sarayı

Buckingham Sarayı

Son dakika Buckingham Sarayı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Buckingham Sarayı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Buckingham Sarayı haber sayfamızda...

Buckingham Sarayı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 517 buckingham sarayi haberi bulunmuştur.
Saray artık cevap verecek
Saray artık cevap verecekİngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in, torunu Harry ile eşi Meghan’ın odağında olduğu yanlış haberlerden bıktığı ve sarayın suçlamalara artık cevap vereceği bildirildi
14.06.2021Dünya
İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, Windsor Kalesi'nde Biden ve eşiyle görüştü
İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, Windsor Kalesi'nde Biden ve eşiyle görüştüİngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, ABD Başkanı Joe Biden ve eşi Jill Biden ile bir araya geldi. Biden, Kraliçe tarafından karşılanan 13'üncü ABD Başkanı oldu.
13.06.2021Dünya
Kraliyetten haberler
Kraliyetten haberlerDünyanın dikkatini çeken İngiliz Kraliyet Ailesi, sosyal medya hesaplarından takipçilerini bilgilendirdi
21.05.2021Cadde
Kraliçe Elizabeth, Prens Philip'in ölümünden sonra ilk kez büyük bir etkinliğe katıldı
Kraliçe Elizabeth, Prens Philip'in ölümünden sonra ilk kez büyük bir etkinliğe katıldıYeni yasama döneminin açılışını yapıp hükümet programını okuyan Kraliçe Elizabeth'in yanında oğlu Prens Charles vardı. Koronavirüs salgını sonrası İngiltere'nin yeni hedefleri arasında ekonomik başlıklar öne çıkıyor.
11.05.2021Dünya
Polis fotoğrafları  bir döneme ışık tuttu
Polis fotoğrafları bir döneme ışık tuttuFotoğraf arşivi TopFoto’nun yayımladığı bir polis koleksiyonu, İngiltere’nin 50’li ve 60’lı yıllardaki toplumsal olaylarını gözler önüne serdi
2.05.2021Dünya
'Prens Andrew'ın nişanlısı olduğunu iddia eden' davetsiz misafir, Kraliyet Köşkü'ne girdi
'Prens Andrew'ın nişanlısı olduğunu iddia eden' davetsiz misafir, Kraliyet Köşkü'ne girdiİngiliz basını, davetsiz misafirin el çantasında ev ve diğer kraliyet ailesi konutları hakkında haritalar ve iki sivri dişi bulunan 'kedi şeklinde bir kişisel savunma anahtarlığı' olduğunu yazdı.
24.04.2021Dünya
Son dakika: Dünyada canlı yayınlandı! Prens Philip'e böyle veda etti
Son dakika: Dünyada canlı yayınlandı! Prens Philip'e böyle veda ettiİngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in eşi Edinburgh Dükü Prens Philip defnedildi. Prens Philip için Kraliyet ailesinin resmi konutlarından olan Windsor Kalesi'nde cenaze töreni düzenlendi. Detaylar bir bir ortaya çıkarken dünyanın gözü de Windsor Kalesi'nde bulunan St George's Kilisesi'ne çevrildi. Otomobilin arkasında görüntülenen o isimle ilgili detay ise tüm dünyada gündem yarattı.
17.04.2021Dünya
Prens Philip'in cenazesiyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı
Prens Philip'in cenazesiyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktıKraliçe 2. Elizabeth'in Cuma günü 99 yaşında hayatını kaybeden eşi Prens Philip'in cenazesi için hazırlıklar sürüyor.
12.04.2021Dünya
Prens Philip için 41 pare top atışı
Prens Philip için 41 pare top atışı99 yaşında hayatını kaybeden Prens Philip'in yasını tutan İngiltere'de, başkent Londra ve birçok şehirde top atışları yapıldı. Londra sakinleri ayrıca, Buckingham Sarayı'nın ve Windsor Kalesi'nin önüne gelerek çiçekler bırakıyor.
10.04.2021Dünya
Kraliçe’nin 73 yıllık gölgesiydi
Kraliçe’nin 73 yıllık gölgesiydiİngiltere kraliyet ailesinin en yaşlı üyesi olan Kraliçe 2’nci Elizabeth’in eşi Prens Philip, 99 yaşında hayatını kaybetti.
10.04.2021Dünya
Prens Philip... Kraliçe İkinci Elizabeth'in eşi, Edinburgh Dükü'nün hayatı
Prens Philip... Kraliçe İkinci Elizabeth'in eşi, Edinburgh Dükü'nün hayatıEdinburgh Dükü Prens Philip, Kraliçe İkinci Elizabeth'e verdiği kararlı ve sürekli destek nedeniyle geniş çevrelerin saygısını kazandı. İşte Edinburgh Dükü Prens Philip'in hayatı ve hakkında merak edilenler...
9.04.2021Dünya
Son Dakika Haberleri: İngiltere Prensi Philip hayatını kaybetti! Anında dünyada ilk haber...
Son Dakika Haberleri: İngiltere Prensi Philip hayatını kaybetti! Anında dünyada ilk haber...Gelen son dakika haberine göre, Buckingham Sarayı'ndan yapılan açıklamaya göre, 99 yaşındaki Prens Philip'in hayatını kaybettiği açıklandı. İngiltere Başbakanı Johnson, Prens Philip'in arkasından basın toplantısı düzenliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da baş sağlığı mesajı gönderdi.
10.04.2021Dünya
Son Dakika: İngiltere Prensi hayatını kaybetti
Son Dakika: İngiltere Prensi hayatını kaybettiİngiltere’de Kraliçe 2. Elizabeth’in eşi Prens Philip, 99 yaşında hayatını kaybetti. Kraliyet Ailesi’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Majesteleri Kraliçe, sevgili kocası Edinburgh Dükü Majesteleri Prens Philip'in öldüğünü açıkladı. Majesteleri, bu sabah Windsor Kalesi'nde huzur içinde vefat etti. Kapsamlı duyuru yapılacaktır” denildi.
9.04.2021Dünya
‘Savaş’ta yeni cephe açıldı
‘Savaş’ta yeni cephe açıldıİngiltere kraliyetini suçlayan Harry ile eşi Meghan kurdukları prodüksiyon şirketinin başına Ben Browning’i getirdi. Browning’in özelliği, Harry’nin annesi Diana’nın ölümünden kraliyeti sorumlu tutan bir filmin haklarını satın alması.
29.03.2021Dünya
Son dakika... Hepsi satılmış! Resmen gözünü kararttı: Yasa dışı biçimde...
Son dakika... Hepsi satılmış! Resmen gözünü kararttı: Yasa dışı biçimde...İngiltere'de ardı arkası kesilmeyen skandalları dünya şaşkınlık içinde seyrediyor. Yaşanan son gelişme ise Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın Buckingham Sarayı'na açtığı savaşın kontrolden çıkmaya başladığını gösteriyor. Kraliçe'nin, ABD'de yasa dışı olan bu duruma ne diyeceği ise merak konusu.
19.03.2021 Dünya
Son dakika... Utanç verici! İngiliz basını Meghan Markle'ın 'gizli silahı'nı yazdı
Son dakika... Utanç verici! İngiliz basını Meghan Markle'ın 'gizli silahı'nı yazdıABD'li sunucu Oprah Winfrey'le yaptıkları söyleşinin ardından monarşiyi sallayan çiftten yeni bir adım geliyor. Sadece İngiltere'yi değil tüm dünyayı ikiye bölen ırkçılık suçlamaları ve Meghan Markle'ın eziyet gördüğü için intiharı düşündüğü iddialarının ardından şimdi de İngiliz basını Meghan'ın 'gizli silah'ını yazdı. Habere göre, Buckingham Sarayı'nda endişe artıyor.
16.03.2021Dünya
Son dakika... Savaş açmışlardı! Herkes, Prens ve eşinin nasıl geçineceğini merak ediyordu...
Son dakika... Savaş açmışlardı! Herkes, Prens ve eşinin nasıl geçineceğini merak ediyordu...Tüm dünya, Sussex Dükü Prensi Harry'nin ve eşi Meghan Markle'ın, Oprah Winfrey ile yaptığı röportajı konuşmaya devam ediyor. Buckingham Sarayı'na adeta savaş açan çiftin nasıl geçineceğini ve kaynaklarının ne olduğunu herkes merak ediyordu...
11.03.2021Dünya
Suçlamalara karşı sarayda soruşturma
Suçlamalara karşı sarayda soruşturmaİngiltere kraliyetinden geçen yıl ayrılıp ABD’ye yerleşen Prens Harry (36) ile eşi Meghan Markle’ın (39) ünlü talk şovcu Oprah Winfrey ile yaptıkları röportajın yankıları devam ediyor.
11.03.2021Dünya
Kraliyet ‘şok’ta
Kraliyet ‘şok’taPrens Harry ile Meghan Markle’ın Oprah Winfrey’in programındaki suçlamaları İngiliz kraliyet sarayını dehşete düşürdü. Buckingham Sarayı’nın çalışanları gece 3’e kadar bekleyip programı izledikten sonra Kraliçe II. Elizabeth’e brifing verdi. Kraliçe ardından oğlu Veliaht Prens Charles, torunu Prens William ve danışmanlarıyla bir dizi ‘kriz toplantısı’ gerçekleştirdi
10.03.2021Dünya
Son dakika... Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması! 'Durumları tüm aileyi üzüyor'
Son dakika... Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması! 'Durumları tüm aileyi üzüyor'İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, torunu Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın Amerikalı ünlü sunucu Oprah Winfrey'in CBS televizyonunda yayımlanan şovunda yaptığı açıklamalarla ilgili konuşarak "üzüldüğünü" belirtti.
9.03.2021Dünya
İngiltere'de ırkçılık suçlamalarının ardından "monarşi kaldırılsın" çağrıları
İngiltere'de ırkçılık suçlamalarının ardından "monarşi kaldırılsın" çağrılarıİngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in torunu Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle'ın Kraliyet'i ırkçılık ile suçlamasının ardından sosyal medyada "monarşinin kaldırılması" çağrıları yapılırken, İşçi Partisi de Buckingham Sarayı'nın iddiaları soruşturmasını istedi.
8.03.2021Dünya
Bıçaklar çekildi
Bıçaklar çekildi İngiltere kraliyeti ile Prens Harry ve Meghan Markle arasındaki çatışma sertleşti. Markle, sarayın kendileriyle ilgili yalan haber üretmeyi sürdürmesi halinde sessiz kalmayacaklarını söyledi. Buckingham ise Markle hakkında ‘zorbalık’ soruşturması başlattı
5.03.2021Dünya
Prens Harry, annesi Prenses Diana hakkında konuştu
Prens Harry, annesi Prenses Diana hakkında konuştuİngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in torunu Prens Harry, Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden ayrılmadan önce tarihin tekerrür etmesinden korktuğunu söyledi.
1.03.2021Dünya
Abramovich’in 430 milyon sterlinlik yatı ilk kez görüntülendi
Abramovich’in 430 milyon sterlinlik yatı ilk kez görüntülendiİngiltere Primier Lig'teki Chelsea’nin sahibi Roman Abramovich’in 430 milyon sterlinlik yeni süper yatı ilk kez görüntülendi. ‘Solaris’ isimli yatta bir helikopter iniş yeri, 48 kabin ve 8 güverte bulunuyor.
24.02.2021Ekonomi
Son Dakika: Skandal patladı! O açıklamadan dakikalar sonra...
Son Dakika: Skandal patladı! O açıklamadan dakikalar sonra...Son dakika haberine göre Buckingham Sarayı'ndan yapılan flaş açıklama, dünyanın gündemine oturdu. Prens Harry ve eşi Meghan hakkındaki açıklama, Sussex Dükü ile Kraliyet Ailesi üyeleri arasındaki görüşmelerden sonra duyuruldu. Açıklamadan dakikalar sonra karşı taraftan bir duyuru geldi ve aradaki uçurum iyice derinleşti.
20.02.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ingilterekraliçe elizabethPrens HarryPrens Philipmeghan markle

Buckingham Sarayı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.