Buket Keleş

Buket Keleş

Son dakika Buket Keleş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Buket Keleş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Buket Keleş haber sayfamızda...

Buket Keleş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 31 buket keleş haberi bulunmuştur.
Kazada yaşamını yitiren polis memuru Buket’e şehitlik unvanı verildi
Kazada yaşamını yitiren polis memuru Buket’e şehitlik unvanı verildiİzmir’de görev yerine giderken minibüsün çarpması sonucu hayatını kaybeden polis memuru Buket Keleş (28), 3 yıl sonra mahkeme kararıyla şehit sayıldı. Buket Keleş'in Kırşehir'de yaşayan babası Hamdi Keleş, “Kızım 07.00’de işte olması gerekirken saat 06.45’te işe gidiyor. 15 dakika için 3 yıl hukuki mücadele verdik. Sonunda da kazandık" dedi.
30.11.2021Gündem
Polis Buket Keleş şehit sayılmadı! Kahreden 15 dakika...
Polis Buket Keleş şehit sayılmadı! Kahreden 15 dakika...İzmir’de 2018 yılında görev yerine gitmek için karşıdan karşıya geçerken panelvanın çarptığı polis memuru Buket Keleş hayatını kaybetti. Ablasını şehit saymayan SGK’ya tepki gösteren Murat Keleş, “SGK ablamın görev saatinin 19.00’da başladığını, kazanın ise 18.45’te olduğunu söyleyip şehadet belgesini vermedi” dedi.
21.09.2020Gündem
Kazada şehit olan Buket'in annesi: Kızımın kanını yerde koymayın
Kazada şehit olan Buket'in annesi: Kızımın kanını yerde koymayınİzmir'in Gaziemir ilçesinde, uyuşturucu etkisinde kullandığı minibüsüyle kontrol noktasında görev yapan polis memuru Buket Keleş'e çarparak şehit olmasına neden olan Sedat A.'ya 4 yıl 5 ay 10 gün hapis cezası verilip, ertelenmesine tepki gösteren anne Güler Keleş "Gece gündüz ağlıyoruz. Uyku yüzü görmüyoruz. Kızımın kanını yerde koymayın" dedi.
10.09.2020Gündem
Polis memuru Buket'e çarpıp, şehit eden sürücünün cezası belli oldu
Polis memuru Buket'e çarpıp, şehit eden sürücünün cezası belli olduİzmir'in Gaziemir ilçesinde, uyuşturucu etkisinde kullandığı minibüsüyle kontrol noktasında görev yapan polis memuru Buket Keleş'e (28) çarpıp, şehit olmasına yol açan Sedat Ayverdi'nin (28) yargılandığı davada karar çıktı. Mahkeme heyeti Ayverdiye 4 yıl 5 ay 10 gün hapis cezası verilmesine hükmetti. Mahkeme yeyeti, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi. Cezası ertelenen sanığın cezaevine girmeyeceği bildirildi.
8.09.2020Gündem
Son dakika... Araç çarpmasıyla şehit olan polis memuru Buket de 'asli kusurlu' bulundu!
Son dakika... Araç çarpmasıyla şehit olan polis memuru Buket de 'asli kusurlu' bulundu!Gelen bir son dakika haberine göre, İzmir’in Gaziemir ilçesinde, uyuşturucu etkisinde kullandığı minibüsüyle kontrol noktasında görev yapan polis memuru Buket Keleş'e (28) çarpıp, şehit olmasına yol açan Sedat A.'nın (28) yargılanmasına devam edildi. Adli Tıp Kurumu Trafik İhtisas Dairesi raporunda, uyuşturucu kullandığı kesin olan Sedat A.'nın yanı sıra Buket Keleş'in de asli kusurlu olduğu yer aldı. Bunun üzerine Keleş ailesinin avukatı, bilirkişi raporunda Keleş'in kusuru bulunmadığın belirterek, çelişki sebebiyle Adli Tıp Genel Kurulu'ndan rapor alınmasını talep etti. Duruşma talep üzerine ertelendi.
16.06.2020Gündem
Polis memuru Buket'in ölümünde sürücünün kanında uyuşturucu olduğu kesinleşti
Polis memuru Buket'in ölümünde sürücünün kanında uyuşturucu olduğu kesinleştiİzmir'in Gaziemir ilçesinde, uyuşturucu etkisinde kullandığı minibüsüyle kontrol noktasında görev yapan polis memuru Buket Keleş'e (28) çarparak ölümüne neden olan tutuksuz sanık Sedat A.'nın (28) yargılanmasına devam edildi. Kazadan sonra idrar ve kan örneğinde uyuşturucu madde çıkmasına rağmen kullanmadığını iddia eden sanık için, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'nın hazırladığı raporda, Sedat A.'nın kanında uyuşturucu maddeye rastlanıldığı ve aracı normal bir şekilde sevk idaresinin mümkün olmadığı bildirildi.
19.12.2019Gündem
Şehit babasını kahreden haber!
Şehit babasını kahreden haber!İzmir'in Gaziemir ilçesinde göreve giden 28 yaşındaki polis memuru Buket Keleş'e aracı ile çarparak şehit eden panelvan aracın sürücüsü Sedat Ayverdi (28), avukatının itirazı üzerine tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Kaza sonrası aracında, yapılan testlerde kanında ve idrarında uyuşturucu madde çıkan Ayverdi'nin serbest kaldığını öğrenen şehit babası Hamdi Keleş, duruma isyan etti.
19.01.2019Gündem
Şehit ailesine taziye
Şehit ailesine taziyeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir Gaziemir’de 27 Kasım’da bir otomobilin çarpması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Buket Keleş’in ailesine başsağlığı telgrafı gönderdi.
2.12.2018Ege
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit polisin ailesine telgraf
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit polisin ailesine telgrafCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de şehit olan  polis memuru Buket Keleş'in ailesine başsağlığı diledi.
1.12.2018Siyaset
Yaralı polis 8 gün sonra şehit oldu
Yaralı polis 8 gün sonra şehit olduİzmir’de, kapama noktasında görevli olan polis memuru Buket Keleş’e, yolun karşısına geçmek istediği sırada İzmir’den Torbalı yönüne giden ve uyuşturucu aldığı belirlenen Sedat Ayverdi (28) yönetimindeki panelvan minibüs çarptı.
29.11.2018Gündem
Buket Keleş'ten çok acı haber geldi!
Buket Keleş'ten çok acı haber geldi!İzmir'in Gaziemir ilçesinde, kapama noktasında görev yaptığı sırada, yolun karşısına geçerken panelvan minibüsün çarpması sonucu ağır yaralanan ve beyninde ödem oluşan trafik polisi Buket Keleş, tedavi gördüğü hastanede 8 gün sonra şehit oldu.
27.11.2018Gündem
Minderde son gün
Minderde son günTürkiye Güreş Şampiyonası İzmir'de tüm hızıyla devam ediyor...
28.01.2006Skorer
Alperen Sakin davasında flaş gelişme
Alperen Sakin davasında flaş gelişmeİzmir'in Çiğli ilçesinde okul servis minibüsünde unutulmasının ardından yaşamını yitiren 3 yaşındaki Alperen Sakin'in ölümünde  ihmali bulunduğu öne sürülen öğretmen Nurcan A'nın yargılanmasına başlandı.
16.11.2018Gündem
‘Beni bırakma’
‘Beni bırakma’Hakkâri’de PKK’lıların saldırısında şehit düşen yüzbaşı Murat Üçöz dün gözyaşlarıyla toprağa verildi. Şehit Üçöz’ün eşinin “Aşkım beni bırakma” sözleri duygusal anların yaşanmasına neden oldu
21.06.2017Gündem
Yargıtay ve Danıştay'a yeni üyeler atandı
Yargıtay ve Danıştay'a yeni üyeler atandıHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Genel Kurulu, yeni Yargıtay ve Danıştay üyelerinin seçimi için HSYK Başkanı ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ başkanlığında sabah saatlerinde olağanüstü toplanmıştı. Toplantıda Danıştay'a 75, Yargıtay'a 267 yeni atama yapıldı. Yargıtay'da aralarında eski HSYK üyesi ve Yargıtay 6. Ceza Dairesi  üyesi Ali Suat Ertosun, MHP'de olağanüstü kongre kararını onayan 18. Hukuk  Dairesi üyesi Mahmut Kamacı'nın da aralarında bulunduğu 21 üye yeniden  seçilemedi.
25.07.2016Siyaset
HSYK'da kritik atamalar
HSYK'da kritik atamalarHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na (HSYK) ait atama kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı. Bazı yer hakim ve cumhuriyet  savcıları HSYK kurul müfettişliğine atandı
11.02.2016Gündem
En iyi Türk mobil fikirleri!
En iyi Türk mobil fikirleri!Eğlenceden sağlığa, GPS'den diğer alanlara Türk yazılımcılar, dev yarışmada kapıştı! İşte kazananlar
2.01.2012Teknoloji
CHP, Parti Meclisi belirlendi
CHP, Parti Meclisi belirlendiCHP’nin 33’ncü Olağan Kurultayı çalışmalarını sonuçlandırırken yapılan seçimle Parti Meclisi belirlendi. Buna göre en çok oyu Malik Ecder Özdemir ile Abdullah Özer aldı. Kurultayda en düşük sonuç ise İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin ile Genel Sekreter Önder Sav’a ait.
23.05.2010Siyaset
CHP, Parti Meclisi belirlendi
CHP, Parti Meclisi belirlendiCHP’nin 33’ncü Olağan Kurultayı çalışmalarını sonuçlandırırken yapılan seçimle Parti Meclisi belirlendi. Buna göre en çok oyu Malik Ecder Özdemir ile Abdullah Özer aldı. Kurultayda en düşük sonuç ise İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin ile Genel Sekreter Önder Sav’a ait.
23.05.2010Siyaset
287 hâkim ve savcının yeri değişti
287 hâkim ve savcının yeri değiştiAdalet Bakanlığı’nca hazırlanan ve yaklaşık 3 hafta önce HSYK’ya sunulan Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcıları Hakkındaki Kararname Taslağı üzerindeki çalışmalar tamamlandı
12.02.2010Gündem
29 fakülteye dekan atandı
29 fakülteye dekan atandıYÖK Genel Kurulu, eğitim, mevzuat ve vakıf üniversiteleri komisyonları raporlarının da görüşüldüğü toplantıda 29 fakülteye dekan ataması yaptı
28.08.2009Gündem
29 fakülteye yeni dekan atandı
29 fakülteye yeni dekan atandıYükseköğretim Genel Kurulu 29 fakülteye dekan ataması yaptı.
31.08.2009Eğitim
29 fakülteye yeni dekan atandı
29 fakülteye yeni dekan atandıYÖK 29 fakülteye dekan ataması yaptı. Yeni atama yapılan üniversiteler, bölümler ve dekanların adları şöyle:
28.08.2009Gündem
Baykal muhalifleri tasfiye etti
Baykal muhalifleri tasfiye ettiCHP’nin 32’nci Olağan Kurultayı’nda rakiplerine karşı ezici bir çoğunlukla yeniden genel başkanlığa seçilen Deniz Baykal, Parti Meclisi’nde de kendisine muhalif tüm isimleri tasfiye etti...
28.04.2008Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Buket Keleş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.