Burcu Şendir

Burcu Şendir

Son dakika Burcu Şendir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Burcu Şendir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Burcu Şendir haber sayfamızda...

Burcu Şendir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 109 burcu sendir haberi bulunmuştur.
Burcu Şendir kırmızılar içinde
Burcu Şendir kırmızılar içinde Cemiyet hayatının tanınan ve sevilen simalarından olan Burcu Şendir, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
21.09.2021Cadde
Burcu Şendir göz kamaştırdı
Burcu Şendir göz kamaştırdıCemiyet hayatının sevilen simalarından olan Burcu Şendir, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi. Sosyetik güzel, katıldığı davetin ardından soluğu arkadaşlarının yanında aldı.
11.09.2021Cadde
Akşamüstü buluşması
Akşamüstü buluşmasıCemiyet hayatının önde gelen isimleri, Dr. Seran Göçer’in Nişantaşı’ndaki kliniğinde düzenlenen akşamüstü davetinde buluştu.
9.09.2021Cadde
Sezonun ilk daveti
Sezonun ilk davetiDünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Apple’ın çatısı altında hizmet veren Beats, kablosuz kulaklığı Studio Buds’ın tanıtımı için Zorlu Center Zanzibar’da sezonun ilk davetini gerçekleştirdi.
2.09.2021Cadde
Lezzetli buluşma
Lezzetli buluşmaCemiyetin ünlü isimleri, Yalıkavak Marina’da hizmete başlayan Novikov’a ait mekanlar ve GQ Bar Bodrum’un etkinliğinde buluştu
14.08.2021Cadde
Tatil öncesi  iş trafiği
Tatil öncesi iş trafiğiBurcu Şendir, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi...
31.07.2021Cadde
Burcu Şendir'in tatil öncesi yoğun temposu
Burcu Şendir'in tatil öncesi yoğun temposuCemiyet hayatının tanınan simalarından Burcu Şendir, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
30.07.2021Cadde
Burcu Şendir siyahlar içinde
Burcu Şendir siyahlar içindeCemiyet hayatının tanınan simalarından Burcu Şendir, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
25.06.2021Cadde
Bisiklet tutkunları bir arada
Bisiklet tutkunları bir aradaTurkcell’in ana sponsorluğunda bu sene ilk kez düzenlenen Turkcell GranFondo serisinin İstanbul ayağı, iş, sanat ve cemiyet dünyasından isimleri bir araya getirdi.
15.06.2021Cadde
Burcu Şendir nazara geldi
Burcu Şendir nazara geldiCemiyet hayatının sevilen isimlerinden olan Burcu Şendir, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
5.06.2021Cadde
Burcu Şendir'in spor şıklığı
Burcu Şendir'in spor şıklığıCemiyet hayatının tanınan ve sevilen simalarından Burcu Şendir, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
26.05.2021Cadde
Burcu Şendir'in alışveriş stili
Burcu Şendir'in alışveriş stiliCemiyet hayatının tanınan simalarından olan Burcu Şendir, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
21.05.2021Cadde
‘Yazı getirdik’
‘Yazı getirdik’Burcu Şendir, ailesiyle birlikte Göcek’e gitti.
1.05.2021Cadde
Sezona ‘Merhaba’ dediler
Sezona ‘Merhaba’ dedilerGözde tatil bölgelerinden Antalya, Çeşme ve Bodrum, bu yaz da en çok rağbet görecek yerlerin başında olacak hiç şüphesiz...
27.04.2021Cadde
‘Oyunculuk geride kaldı’
‘Oyunculuk geride kaldı’Ralli ve pilotluğa merak saran Ümit Erdim, “Oyunculuk geri planda kaldı. Yukarısı keyifli, aşağıda çok trafik var” dedi.
24.03.2021Cadde
Burcu Şendir yazı getirdi
Burcu Şendir yazı getirdiCemiyet hayatının tanınan simalarından Burcu Şendir, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
10.03.2021Cadde
Burcu Şendir: Sıkıntılı süreci atlattım
Burcu Şendir: Sıkıntılı süreci atlattımCemiyet hayatının tanınan simalarından birisi olan Burcu Şendir, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
6.03.2021Cadde
Burcu Şendir: Şu an gayet iyiyim
Burcu Şendir: Şu an gayet iyiyimCemiyet hayatının tanınan simalarından Burcu Şendir, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
3.03.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (25 Şubat 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (25 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
25.02.2021Magazin
Burcu Şendir: Öldü sanmışlar!
Burcu Şendir: Öldü sanmışlar!Burcu Şendir, Kartalkaya'da kayak yaptığı sırada birinin kendisine çarpmasıyla ölümden döndü. Hastaneye kaldırılan sosyetik güzel, bir gün sonra taburcu oldu.
25.02.2021Cadde
Ölümden döndü
Ölümden döndüBurcu Şendir, kayak yaptığı sırada birinin kendisine çarpmasıyla, ölümden döndü. Hastaneye kaldırılan sosyetik güzel, bir gün sonra taburcu oldu
25.02.2021Cadde
Burcu Şendir kayak pistinde kaza geçirdi
Burcu Şendir kayak pistinde kaza geçirdiCemiyet hayatının tanınan simalarından Burcu Şendir, geçtiğimiz günlerde çocukları ve yakın arkadaşlarıyla karın tadını çıkarmak için Kartalkaya’ya tatile gitti. Kayak pistinde kask takmadan kayan Şendir, geçirdiği kaza sonrası hastanelik oldu.
24.02.2021Cadde
Kar şıklığı
Kar şıklığıCemiyet hayatının sevilen isimlerinden Eda Kosif, İpek Varol, Doğal Mesudiyeli, Aslı Şen, Sitare Kalyoncuoğlu ve Burcu Şendir’in de aralarında bulunduğu isimler, sömestir tatiliyle birlikte soluğu ünlü kayak merkezlerinde aldı.
26.01.2021Cadde
Burcu Şendir'in alışveriş keyfi
Burcu Şendir'in alışveriş keyfiCemiyet hayatının tanınan simalarından olan Burcu Şendir, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
22.01.2021Cadde
Hem iş hem tatil!
Hem iş hem tatil!Burcu Şendir’le üç yıllık ilişkisini sonlandıran Cihan Nur, yılbaşını arkadaşlarıyla ABD’de kutladı.
21.01.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Burcu Şendircaddecemiyetmagazinünlülerin stili

Burcu Şendir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.