Burun Estetiği

Burun Estetiği

Son dakika burun estetiği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan burun estetiği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan burun estetiği haber sayfamızda...

Burun Estetiği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 565 burun estetigi haberi bulunmuştur.
Burun estetiği yaptıran Survivor Yasin Obuz'un son hali!
Burun estetiği yaptıran Survivor Yasin Obuz'un son hali!Geçtiğimiz günlerde burun estetiği olan Yasin Obuz, estetikten sonraki hâlini sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.
14.10.2021Cadde
Estetik isyanı
Estetik isyanıGünel Zeynalova, Ulus Uluorta’da konser verdi.
12.10.2021Cadde
Günel Zeynalova'nın 'estetik' isyanı: Sesimi konuşun!
Günel Zeynalova'nın 'estetik' isyanı: Sesimi konuşun!Müzik dünyasında ‘Azeri Kızı Günel’ olarak tanınan Günel Zeynalova, önceki akşam Ulus Uluorta'da sahne aldı. İbrahim Tatlıses sayesinde meşhur olan 35 yaşındaki şarkıcı, magazinde sıkça gündeme geldiği 'estetik' haberlerine tepki gösterdi.
11.10.2021Cadde
Revizyon burun ameliyatı tehlikeli mi? Uzmanından merak edilen detaylar
Revizyon burun ameliyatı tehlikeli mi? Uzmanından merak edilen detaylarKimileri görünümü kimileri sağlıklı nefes alabilmek amacıyla burun ameliyatına başvuruyor. Ancak bazen, yapılan operasyon sonucu hastaların isteklerini karşılamıyor, çökme veya nefes alamama gibi sorunlar yaşanabiliyor. İşte bu durumda, hastalar mecburen 'revizyon burun ameliyatı' olmak zorunda kalıyor.Peki, revizyon burun ameliyatı nedir? Bu ameliyatı kimler olabilir? Baş ve Boyun Cerrahisi, KBB Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ozan Seymen Sezen detaylarıyla açıkladı.
Yasin Obuz burun estetiği yaptırdı
Yasin Obuz burun estetiği yaptırdı'MasterChef Türkiye' yarışmasından sonra 'Survivor'a da katılan Yasin Obuz burun estetiği yaptırdı. Yasin Obuz hastane paylaşımıyla dikkat çekti.
4.10.2021Cadde
Yüz bölgesinde en sık uygulanan 7 estetik işlem
Yüz bölgesinde en sık uygulanan 7 estetik işlemYüzümüz insanlara iletişim kurmamızda adeta vitrinimiz gibi. Yüz güzelliğinden memnun bir kişi daha özgüvenli bir iletişim kurma şansına sahip oluyor. Bu yüzden yüz güzelliğine hemen herkes önem veriyor. Bunun bir sonucu olarak estetik bir takım işlemler yaptırıyor. Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara yüz bölgesinde en çok yaptırılan estetik işlemler hakkında bilgi verdi.
13.09.2021Estetik
Burun estetiği yaptıran Aleyna Kalaycıoğlu son halini paylaştı
Burun estetiği yaptıran Aleyna Kalaycıoğlu son halini paylaştı'Survivor 2021'in dikkat çeken yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu, geçtiğimiz günlerde burnuna estetik yaptırdı. Şarkıcı Berkay'ın şirketinden şarkı çıkarmaya hazırlanan Survivor Aleyna, bandajları çıkarınca hemen paylaşım yaptı.
12.09.2021Cadde
Uzmanından rinoplasti uyarısı: Önce ayrıntılı burun içi muayenesi yapılmalı
Uzmanından rinoplasti uyarısı: Önce ayrıntılı burun içi muayenesi yapılmalı Yapılan burun estetiği operasyonlarının alanında uzman kişiler tarafından ve kişinin isteklerini tam olarak karşılayabilmesi için titizlikle yapılması gerektiğini söyleyen Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı, burun ameliyatlarında daha dikkatli olunmasının önemine dikkat çekti. Hump (kemer) olarak tabir edilen burun sırtının şeklinin de değiştirilebileceğini söyleyen Yuca, yüksek olan bir burun sırtının törpülenerek düşürülebileceğini sözlerine ekleyerek, Düşük olan burun sırtlarını hastanın kendi kıkırdak dokusundan hazırlanan greftler ile yükseltilebilir. Geniş olan burun deliklerinin burun kanatlarının altından alınacak bir miktar cilt dokusu ile daraltılabileceği ve yüze uyumlu hale gelir bilgisini verdi.
12.09.2021Genel Sağlık
Berkay'dan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu açıklaması!
Berkay'dan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu açıklaması!'Survivor 2021'in dikkat çeken yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu'na kendi şirketinden şarkı çıkarmaya hazırlanan Berkay Şahin, Aleyna'nın "klibinde oynamak için burun estetiği yaptırdığı" iddiasına açıklık getirdi.
9.09.2021Cadde
Burun ucu neden düşer?
Burun ucu neden düşer? Birçok insan burun ucunun düşüklüğünden şikayetçi peki burun ucu neden düşer? Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım konu ile ilgili bilgiler verdi.
30.08.2021Genel Sağlık
Hayatını kabusa çevirdi! 'Sana düğün hediyem' dedi
Hayatını kabusa çevirdi! 'Sana düğün hediyem' dediAvusturya'da yaşayan Güllü Gökçe, burun estetiği yaptırmak için İstanbul'a geldi. Nişantaşı'ndaki bir kliniğe giden Güllü Gökçe ameliyattan uyanınca üst dudağına ve çenesine de dolgu yaptığını fark etti. Savcılığa giderek suç duyurusunda bulunan kadın, yanlış yapılan 2 estetik operasyonu, nedeniyle Viyana'da 3 farklı operasyona daha girdi.
14.08.2021Gündem
Hayatını kabusa çevirdi! 'Bunlar da sana düğün hediyem'
Hayatını kabusa çevirdi! 'Bunlar da sana düğün hediyem'Evlilik öncesi burun estetiği olmak üzere İstanbul Nişantaşı'ndaki ünlü bir doktorun muayehanesine giden Avusturya'da yaşayan genç kız ameliyattan uyanınca hayatının şokunu yaşadı. Ameliyat 1 saat sürmesi gerekirken 10 saat sürdü. Op. Dr. B. A., Güllü Gökçe'nin kulağından kıkırdak parçası alarak üst dudak ve çene estetiği de uyguladı. Genç kızın dudağında ip parçası unutulurken, dudakta ve çenesinde kalıcı iz kaldı ve burunda kalıcı şekil bozukluğu oluştu.
14.08.2021Gündem
Burun estetiği yapanlar maske takabilir mi?
Burun estetiği yapanlar maske takabilir mi? Pandemi kısıtlamalarının hafifletilmesiyle estetik ameliyatlara talebin arttığını belirten Doç. Dr. İlker Koçak, "Özellikle burun estetiğine talep oldukça arttı. Maske takmanın burun ameliyatlarına engel teşkil ettiğine dair bir kanı var. Ancak buruna baskı uygulamayan üst tarafı metalden oluşan cerrahi maskeler bu tür durumlarda kullanılabilir" dedi.
Burunda oluşan şekil bozukluklarına dikkat!
Burunda oluşan şekil bozukluklarına dikkat!Burnun yeniden şekillendirildiği rinoplasti ameliyatı, estetik cerrahide en fazla tercih edilen operasyonları arasındadır. Cinsiyet fark etmeksizin gerek solunum sorunlarının düzeltilmesi, gerekse burun şeklinin değiştirilmesi için herkes bu operasyonlara ilgi göstermektedir. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Niyazi Şimdivar konu hakkında bilgiler verdi.
26.07.2021Estetik
Khloe Kardashian ihaneti bu kez affetmedi
Khloe Kardashian ihaneti bu kez affetmedi Daha önce Tristan Thompson ile ilişkisinde ihanete uğrayan ancak NBA yıldızını affeden 36 yaşındaki bir çocuk annesi Khloe Kardashian bu kez geri adım atmadı. Kardashian, ilişkisini noktaladı.
24.06.2021Cadde
Doktora, göğüs estetiği ameliyatı sonrası soruşturma başlatıldı!
Doktora, göğüs estetiği ameliyatı sonrası soruşturma başlatıldı!Ankara’da, muhasebeci İpek K.'nin göğüs estetiği ameliyatı sonrası göğüsleri arasında eşitsizlik, aşırı şekil bozukluğu, derin kesi ve dikiş izleri oluşması şikayeti üzerine operasyonu yapan doktor Mehtap K. hakkında 'taksirle yaralama' suçundan soruşturma başlatıldı.
17.06.2021Gündem
Estetik yaşı kızlarda 16, erkeklerde 17'ye düştü
Estetik yaşı kızlarda 16, erkeklerde 17'ye düştüSon yıllarda Türkiye de dahil dünyanın birçok ülkesinde gençlerin estetik ameliyatlara olan ilgisi arttı. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Timur Batmaz, estetik yaşının kızlarda 16, erkeklerde ise 17’ye düştüğünü ve Z kuşağının estetik talebinin yüksek olduğunu belirtti.
7.06.2021Estetik
Profiloplasti ile eksik parçaları tamamlamak mümkün
Profiloplasti ile eksik parçaları tamamlamak mümkünProfiloplasti yani profil estetiği; burun, çene, dudak ve alın gibi profili oluşturan organların birbirine uyumlu hale getirilmesi amacıyla yapılan bir operasyon. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Timur Batmaz, Profiloplasti’yi bütün bir profili ele almak, düzeltmek ve puzzle’ın eksik olan parçalarını tamamlamak olarak açıklıyor.
3.06.2021Estetik
Estetik işlemleri yüzde 40 arttı
Estetik işlemleri yüzde 40 arttıUzmanlar, pandemi sürecinde botoks, dolgu ve burun estetiği gibi işlemlerde yüzde 40 artış olduğunu, estetik operasyonları daha çok 40 - 55 yaş aralığındaki kadınların yaptırdığını söyledi.
15.05.2021Gündem
Hatice: Keşke burun estetiği olmasaymışım!
Hatice: Keşke burun estetiği olmasaymışım!Sosyal medyada başlayan "20'li yaşlara ait fotoğraf paylaşma" akımına Hatice de dahil oldu. Yıllar önce çekilen bir karesini yayınlayan 42 yaşındaki şarkıcı, pişmanlığını da dile getirdi.
5.05.2021Cadde
Op. Dr. Volkan Kahya’dan 6 adım
Op. Dr. Volkan Kahya’dan 6 adımTürkiye’de plastik cerrahi alanında en çok talep edilen işlem, burun estetiği. Hem daha güzel bir görünüme kavuşmak hem de nefes problemlerini çözmek amacıyla yaptırılan ameliyatın detaylarını Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahı Op. Dr. Volkan Kahya anlattı.
24.04.2021Ege
Yaz aylarında burun ameliyatı olur mu?
Yaz aylarında burun ameliyatı olur mu?Toplumdaki genel düşüncenin aksine yaz aylarında da burun estetiği yapılabileceğini açıklayan Doç. Dr. Erkan Soylu "Yazın burun ameliyatı olmayı düşünenler öncelikle tatillerini ve ameliyat randevularını uygun bir şekilde ayarlamalıdır. Çünkü ameliyat sonrası ilk bir ay için deniz ve özellikle de havuza girmek enfeksiyon açısından riskli olabilir" dedi.
21.04.2021Genel Sağlık
Burun estetiğinde en çok bu sorun yaşanıyor!
Burun estetiğinde en çok bu sorun yaşanıyor!Burnu yeniden şekillendirme ve yapılandırma ameliyatı olan rinoplasti sonrası, en çok burun düşmesi sorununun yaşandığına dikkat çeken Doç. Dr. Erkan Soylu, uyarılarda bulundu. Soylu, "Kalın ciltli hastalarda burun ucunun hemen arkası şiştiği için burun ucu belirginliği azalır ve aşağı yönlü bir görüntü verebilir. Bu nedenle kalın ciltli hastalar en az iki yıl, ince ve normal ciltli hastalarda ise en az bir yıl sabırla beklemelidir" dedi.
Estetik ameliyatı olan Şeyma Subaşı hastanelik mi oldu?
Estetik ameliyatı olan Şeyma Subaşı hastanelik mi oldu?Bir haftadır paylaşım yapmayan Şeyma Subaşı gündem oldu. Popo ve burun ameliyatı olan Subaşı, iddialara göre hastanelik oldu.
29.03.2021Cadde
Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır? Burun Estetiği Öncesi Ve Sonrasında Yapılması Gerekenler...
Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır? Burun Estetiği Öncesi Ve Sonrasında Yapılması Gerekenler...Günümüzde estetik çok normal ve sıradan bir işlem olarak görülmektedir. Burun estetiği ameliyatı kişilerin sağlık sorunlarından veya burun şeklinden rahatsızlıklarından kurtulmalarına yardımcı olmaktadır. Ameliyat öncesi ve sonrası hastanın doktorun tavsiye ve önerilerine uyması gerekir. Sizin güzel olduğunu düşündüğünüz bir burun herkese yakışmayacaktır. Yüz yapısına uygun burun şeklini doktor tavsiyesine bırakmak gerekir. Seçtiğiniz uzman deneyimi sayesinde hastanın görmediği noktaları görüp kafasında en iyi planı yapmaktadır. Bu süreçte hasta yalnızca güvendiği doktoru bulmak ile yükümlüdür. İşte, tüm detaylar.
17.02.2021Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

estetikburun estetiğiburunSurvivorYasin Obuz

Burun Estetiği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.