Burun Estetiği

Burun Estetiği

Son dakika burun estetiği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan burun estetiği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan burun estetiği haber sayfamızda...

Burun Estetiği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 542 burun estetigi haberi bulunmuştur.
Burun estetiğinde en çok bu sorun yaşanıyor!
Burun estetiğinde en çok bu sorun yaşanıyor!Burnu yeniden şekillendirme ve yapılandırma ameliyatı olan rinoplasti sonrası, en çok burun düşmesi sorununun yaşandığına dikkat çeken Doç. Dr. Erkan Soylu, uyarılarda bulundu. Soylu, "Kalın ciltli hastalarda burun ucunun hemen arkası şiştiği için burun ucu belirginliği azalır ve aşağı yönlü bir görüntü verebilir. Bu nedenle kalın ciltli hastalar en az iki yıl, ince ve normal ciltli hastalarda ise en az bir yıl sabırla beklemelidir" dedi.
Estetik ameliyatı olan Şeyma Subaşı hastanelik mi oldu?
Estetik ameliyatı olan Şeyma Subaşı hastanelik mi oldu?Bir haftadır paylaşım yapmayan Şeyma Subaşı gündem oldu. Popo ve burun ameliyatı olan Subaşı, iddialara göre hastanelik oldu.
29.03.2021Cadde
Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır? Burun Estetiği Öncesi Ve Sonrasında Yapılması Gerekenler...
Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır? Burun Estetiği Öncesi Ve Sonrasında Yapılması Gerekenler...Günümüzde estetik çok normal ve sıradan bir işlem olarak görülmektedir. Burun estetiği ameliyatı kişilerin sağlık sorunlarından veya burun şeklinden rahatsızlıklarından kurtulmalarına yardımcı olmaktadır. Ameliyat öncesi ve sonrası hastanın doktorun tavsiye ve önerilerine uyması gerekir. Sizin güzel olduğunu düşündüğünüz bir burun herkese yakışmayacaktır. Yüz yapısına uygun burun şeklini doktor tavsiyesine bırakmak gerekir. Seçtiğiniz uzman deneyimi sayesinde hastanın görmediği noktaları görüp kafasında en iyi planı yapmaktadır. Bu süreçte hasta yalnızca güvendiği doktoru bulmak ile yükümlüdür. İşte, tüm detaylar.
17.02.2021Sağlık
Burun estetiği ameliyatı geçirenler hangi maskeyi nasıl kullanmalı?
Burun estetiği ameliyatı geçirenler hangi maskeyi nasıl kullanmalı?2020'nin mayıs ayında acil ameliyatlar dışında operasyon yapılmaması kararının kalkmasıyla birlikte talepler de artmaya başladı. Bu taleplerin başında da burun estetiği ameliyatları geliyor. Ancak burun estetiği ameliyatı olmak isteyenler ilk önce "Ameliyattan sonra maske takabilir miyim?" sorusunu soruyor. KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Serkan Barışkan, burun estetiği ameliyatı geçirenler için maske kullanımı hakkında bilgi verdi
16.02.2021Genel Sağlık
Yaşlıların burun ameliyatı olması tehlikeli mi? Uzmanı açıkladı
Yaşlıların burun ameliyatı olması tehlikeli mi? Uzmanı açıkladıSağlıklı nefes almak; hayat kalitesini yükselten, günlük hayattaki aktivitelerin daha rahat gerçekleşmesini sağlayan bir eylemdir. Yeterli oksijen alımı, burnun fonksiyonel işlemlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesi için şarttır. Çünkü bu durum, vücudun tümünü etkiler. Bazı kişiler rahat nefes alamadığı halde yaşının geçtiğini düşünerek burun ameliyatını reddediyor. Peki burun ameliyatı için bir üst yaş sınırı var mıdır? Kaç yaşına kadar burun ameliyatı olunabilir? Yaşlı kişiler burun ameliyatını kaldırabilir mi? Baş, Boyun Cerrahisi ve KBB Hastalıkları Uzmanı Prof.Dr. Ozan Seymen Sezen detaylarıyla açıkladı
Ünlü oyuncu burun estetiği ameliyatı kurbanı oldu
Ünlü oyuncu burun estetiği ameliyatı kurbanı olduÇinli sanatçı ve aktris Gao Liu'nun yaptırdığı burun estetiği ameliyatı, doku çürümesine neden oldu. Sanatçı, sosyal medya hesabından korkunç fotoğraflar paylaştı.
5.02.2021Dünya
Estetikten çok zorunluluk haline gelen ameliyatlar neler?
Estetikten çok zorunluluk haline gelen ameliyatlar neler? Estetik denince aklımıza en önce güzellik gelir. Estetik ameliyatların sadece güzelleşmek için yapıldığı düşünülür. Oysa estetik cerrahi pek çok sağlık problemine cerrahi çözümler sunmaktadır. Doğuştan veya sonradan olan bazı rahatsızlıkların estetik ve fonksiyonel tedavisi estetik cerrahi branşı tarafından yapılmaktadır. Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Defne Erkara konu ile ilgili bilgi verdi.
4.02.2021Estetik
Burun estetiği ameliyatı sonrası ölen Leyla’nın ses kaydı ortaya çıktı: Ağzımdan, burnumdan kan geliyor
Burun estetiği ameliyatı sonrası ölen Leyla’nın ses kaydı ortaya çıktı: Ağzımdan, burnumdan kan geliyorAdana'da geçirdiği burun estetiği operasyonun ardından hayatını kaybeden 24 yaşındaki Leyla Sönmez'in ses kayıtları ortaya çıktı. Üniversite öğrencisi Sönmez'in ameliyat sonrası hastane odasından arkadaşına sesli mesaj attığı ve "Ağzımdan, burnumdan kan geliyor. Kalbimde sorun varmış, el ve ayaklarımda morluklar oluşuyor.” dediği öğrenildi.
3.02.2021Haberler
Burun estetiği ameliyatı sonrası ölen Leyla’nın ses kaydı ortaya çıktı: Ağzımdan, burnumdan kan geliyor
Burun estetiği ameliyatı sonrası ölen Leyla’nın ses kaydı ortaya çıktı: Ağzımdan, burnumdan kan geliyorGelen bir son dakika haberine göre; Adana'da geçirdiği burun estetiği operasyonun ardından hayatını kaybeden 24 yaşındaki Leyla Sönmez'in ses kayıtları ortaya çıktı. Üniversite öğrencisi Sönmez'in ameliyat sonrası hastane odasından arkadaşına sesli mesaj attığı ve "Ağzımdan, burnumdan kan geliyor. Kalbimde sorun varmış, el ve ayaklarımda morluklar oluşuyor.” dediği öğrenildi.
3.02.2021Gündem
Genç kızın Paris'ten gelip girdiği burun ameliyatı sonrası öldüğü iddiası
Genç kızın Paris'ten gelip girdiği burun ameliyatı sonrası öldüğü iddiasıParis'ten gelip İstanbul'da özel bir hastanede girdiği burun ameliyatında anestezi sırasında fenalaşan genç kızın, 40 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra hayatını kaybettiği iddia edildi. Genç kızın ailesi, durumdan sorumlu tuttukları hastaneden şikâyetçi oldu.
19.01.2021Haberler
Burun ameliyatı olan genç kızın ölümünde korkunç iddia!
Burun ameliyatı olan genç kızın ölümünde korkunç iddia!Paris'ten gelip İstanbul'da özel bir hastanede girdiği burun ameliyatında anestezi sırasında fenalaşan genç kızın, 40 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra hayatını kaybettiği iddia edildi. Genç kızın ailesi, durumdan sorumlu tuttukları hastaneden şikâyetçi oldu.
19.01.2021Gündem
Estetik Burun Ameliyatı Neden Yapılır? Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?
Estetik Burun Ameliyatı Neden Yapılır? Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?Yüze ilk bakıldığında en dikkat çeken ve göze batan bölge genellikle burunlardır. B bölgede olan şekil bozuklukları pek çok kişiyi rahatsız etmektedir. Bu nedenle burunda bulunan şekil bozukluklarının düzeltilmesi hem estetik hem de psikolojik açıdan büyük önem taşımaktadır. Peki, estetik burun ameliyatı neden yapılır? Burun estetiği sonrası nelere dikkat edilmelidir? Sizlere burun estetiği hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
16.01.2021Sağlık
Burun estetiği ameliyatı hakkında bilinmesi gereken her şey
Burun estetiği ameliyatı hakkında bilinmesi gereken her şeyBurun estetiği yaygın biçimde gerçekleştirilen estetik operasyonlar arasında yer alıyor. Bu operasyonlar içerisinde dolgu uygulamaları son yıllarda modern teknik ve teknolojiler kullanılarak ameliyatsız uygulamalar biçiminde gerçekleşiyor. Doçent Doktor Tayfun Türkaslan burun dolgusu ve burun estetiği hakkında bilgi verdi.
2.01.2021Estetik
Son dakika... Burun ameliyatı oldu, iki bacağı da kesildi! 6 hakim değişti ama...
Son dakika... Burun ameliyatı oldu, iki bacağı da kesildi! 6 hakim değişti ama...Gelen son dakika haberine göre; Burun estetiği ameliyatı olan Sevinç Çelik’in hayatı karardı. Ameliyattan sonra kanına mikrop karışan Çelik’in iki bacağı kesildi. Bu süreçte küçük kızı da lösemiye yakalanan Çelik, açtığı 1 milyonluk tazminat davasından sonuç bekliyor.
18.12.2020Gündem
Burun estetiği kabusu oldu! 'Ben bir daha ameliyat olamam'
Burun estetiği kabusu oldu! 'Ben bir daha ameliyat olamam'İstanbul'da yaşayan 35 yaşındaki Leyla Demir özel bir klinikte yaptırdığı burun estetiği ameliyatı hayatının kabusu oldu. Ameliyattan sonra burnundaki yamukluğu fark eden kadının vücudunda stresten dolayı yaralar çıktı.
9.12.2020Gündem
Rinoplasti nedir? Rinoplastinin sağlığa bir faydası var mı?
Rinoplasti nedir? Rinoplastinin sağlığa bir faydası var mı?Rinoplasti, insanların hem burundaki şekil bozukluklarının düzeltilmesi, kazadan veya yaralanmadan dolayı oluşan görsel olumsuzlukları onarmak hem de nefes almaya engel olan yapısal sorunları gidermek için uygulanan yöntemlerden bir tanesi. Op. Dr. Furkan Şengöz, ''Rinoplasti yani burun estetiği sadece bir estetik prosedürü değil, aynı zamanda birçok sorunun çözümüne yardımcı olan bir ameliyattır'' diyerek konu hakkında bilgi verdi.
3.12.2020Estetik
Ameliyatsız burun estetiği kimlere yapılır?
Ameliyatsız burun estetiği kimlere yapılır? Estetik uygulamalar söz konusu olduğunda cerrahinin dışında bazı alternatiflerle de çözüm üretilebiliyor. Kullanılmaya başlanan ıslak ıslak rinoplasti yani burun dolgusu da bunlardan biri. Plastik, Rekonstrüktif, Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Uğur Anıl Bingöl, özellikle hafif kemerli ve burun ucu için bu işlemin uygun olduğunu belirtti.
26.11.2020Estetik
Genital estetik hakkında bilinmesi gerekenler
Genital estetik hakkında bilinmesi gerekenlerKadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç, genital estetik hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.
24.11.2020Estetik
'Ameliyatsız, ağrısız burun düzeltmek mümkün'
'Ameliyatsız, ağrısız burun düzeltmek mümkün'Son yıllarda kişiler çoğunlukla yüzde ameliyatsız işlemlere ilgi gösteriyor. Bu ameliyatsız estetik işlemlerinden biri burun dolgusu. Dermatoloji Uzmanı Dr. Pınar Cömert, ameliyatsız burun estetiği hakkında bilgi verdi. İşte detaylar...
19.11.2020Estetik
Burun estetiği sonrası PCR testi yaptırmak sakıncalı mı?
Burun estetiği sonrası PCR testi yaptırmak sakıncalı mı?Sağlıksal ya da görünümsel sebeplerle gerçekleştirilen burun estetiği operasyonları sonrasında Covid-19 tanısı koymak için yapılan PCR testinin yapılıp yapılamayacağı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, burundan sürüntü yöntemiyle gerçekleştirilen COVİD-19 testi burun sağlığı açısından sakıncalı mı? Burun estetiği olanlar maske takabilirler mi? Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr. Furkan Şengöz paylaştı
Ameliyatsız yüz kırışıklıklarından kurtulmak mümkün mü?
Ameliyatsız yüz kırışıklıklarından kurtulmak mümkün mü?Yüzümüzdeki çizgi ve kırışıklıklardan kurtulmak hepimizin hayali. Peki ya bu çizgi ve kırışıklıklardan kalıcı olarak kurtulmak mümkün mü? Dr. Mesut Ayyıldız, yüzde oluşan kırışık ve çizgilerden bizi kurtaracak yöntemler hakkında bilgi verdi.
23.10.2020Estetik
Hem estetik hem doğal görünüm
Hem estetik hem doğal görünümBurun estetiği ameliyatı olmak isteyenlerin endişe duyduğu operasyon sonrası morluk ve şişlikler, Kapalı Rinoplasti (burun estetiği) yöntemiyle önemli ölçüde azalıyor.
17.10.2020Ege
Burun estetiği ameliyatlarına göre daha kısa sürüyor!
Burun estetiği ameliyatlarına göre daha kısa sürüyor!Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Esra Bayrı, burun ucu estetiği hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Prof. Dr. Esra Bayrı, “Burun ucunun estetik olarak güzel görünmediği durumlarda ya da yapısal olarak sağlık problemine yol açan durumlarda yapılabilen cerrahi işlem yalnızca burnun uç kısmına uygulandığından iyileşme süresi, diğer burun estetiği ameliyatlarına göre daha kısadır” dedi.
16.10.2020Estetik
Selin Yeninci burun estetiği oldu
Selin Yeninci burun estetiği olduOyuncu Selin Yeninci, "burun estetiği" haberleri ile magazin gündemine geldi,.
13.10.2020Cadde
Skandal gittikçe büyüyor! Masaj kursu diye açmışlar ama...
Skandal gittikçe büyüyor! Masaj kursu diye açmışlar ama...İzmir'de faaliyet gösteren bir güzellik merkezinin sahibi olan Cansel Akter, yaklaşık 2 aylık bir ortaklık dönemi yaşadığı ve daha sonra olaylı bir şekilde ortaklığını sonlandırdığı, geçen günlerde yaptıkları botoks sonrası Kübra Boyraz'ın (38) yaşamını yitirmesiyle ilgili olarak tutuklanan Öner Özsoyeri ve Erdal Doğruya hakkında açıklamalarda bulundu. Akter, ilkokul mezunu olduğunu söylediği Erdal Doğruya'nın bir yemek firmasında paket servis elemanıyken Öner Özsoyeri ile tanıştığını, estetik işlemlerini ondan öğrenip, operasyon yapmaya başladığını öne sürdü. Akter, ayrıca bu ikilinin yasa dışı kürtaj işlemi de yaptıklarını iddia etti.
29.09.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

estetikburun estetiğiburunburun ameliyatıburun dolgusu

Burun Estetiği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.