Can Göktuğ Boz

Can Göktuğ Boz

Son dakika Can Göktuğ Boz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Can Göktuğ Boz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Can Göktuğ Boz haber sayfamızda...

Can Göktuğ Boz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 46 can göktuğ boz haberi bulunmuştur.
Son dakika! Başak Cengiz'in samuray kılıcıyla öldürülmesiyle ilgili yeni gelişme
Son dakika! Başak Cengiz'in samuray kılıcıyla öldürülmesiyle ilgili yeni gelişmeAnadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Başak Cengiz'in 11 Kasım'da yolda yürürken hiç tanımadığı Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla saldırıya uğrayarak öldürülmesine ilgili hazırlanan iddianameyi kabul etti. İlk duruşma 25 Şubat'ta yapılacak.
30.12.2021Gündem
Son dakika! Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ için istenen ceza belli oldu
Son dakika! Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ için istenen ceza belli olduAtaşehir'de geçtiğimiz Kasım ayında hiç tanımadığı Başak Cengiz'i (28) yolda yürürken samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz (27) hakkında 3 ayrı suçtan ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
29.12.2021Gündem
Başak Cengiz'in katili ile Müslüme'nin dedesi tek kişilik hücrede
Başak Cengiz'in katili ile Müslüme'nin dedesi tek kişilik hücredeİstanbul'un samuray kılıcıyla Başak Cengiz'i öldüren Can Göktuğ Boz ile Mersin’in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra cesedi bulunan Müslüme Yağal'ın tutuklanan dedesi Hasan Yağal, Diyarbakır Cezaevi Kampüsü Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde tek kişilik hücrelere konuldu. Boz ve Yağal, diğer hükümlülerin zarar vermemesi için havalandırmaya da ayrı ayrı çıkarılıyor.
1.12.2021Gündem
Müslüme’nin dedesi ve Başak Cengiz'in katili aynı hapishanede
Müslüme’nin dedesi ve Başak Cengiz'in katili aynı hapishanedeTürkiye’nin gündemine oturan Müslüme’nin ölümünden sorumlu tutulan dedesi Hasan Yağal, Diyarbakır Cezaevi Kampüsü Yüksek Güvenlikli Cezaevine alındı. Başak Cengiz'in katili de aynı cezaevine gönderilmiş.
30.11.2021Gündem
Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in annesi: Yıkılmaz bir kale inşa etti
Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in annesi: Yıkılmaz bir kale inşa ettiİstanbul’da samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) ismi, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde belediyeye ait kültür merkezine verildi. Törende konuşan anne Beyhan Cengiz, "Her şeyi planlayan, zalim, cani, şunu planlayamadı; Başak'a kıydı, tohumları vatanımın her yerine serpildi, yeşerdi, filizlendi topraklar bereketlendi. Bir anlamda binlerce 'Başak' topraktan fışkırdı, kenetlendi, yıkılmaz bir kale inşa etti" dedi.
24.11.2021Gündem
Başak Cengiz'in adı Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'ne verildi
Başak Cengiz'in adı Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'ne verildiİstanbul'da Can Göktuğ Boz (27) tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) adı, Resmi Gazete'de yayımlanan kararla Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesine verildi.
23.11.2021Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Başak Cengiz'in ailesine ziyaret
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Başak Cengiz'in ailesine ziyaretDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, İstanbul'da Can Göktuğ Boz (27) tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
22.11.2021Gündem
Ören Bayan cinayetinde bir karar daha!
Ören Bayan cinayetinde bir karar daha!Ören Bayan firmasının kurucuları Jak Karako ile eşi Georgia Karako’yu evinde vahşice öldüren evdeki yardımcıları Farkhodjon Yusupova ve eşi Gulbakhor Yusupova, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 13’er yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Ancak Yargıtay, sanıkların evden çıkarken doğalgaz borularını kestikleri için cezalandırılmadıklarını belirterek dosyayı geri gönderdi. Yeniden yapılan yargılamada sanık Farkhodjon Yusupova 1 yıl daha hapis cezasına çarptırıldı.
19.11.2021Gündem
18 günde 22 kadın vahşice katledildi
18 günde 22 kadın vahşice katledildiTürkiye’de sadece son 18 günde 22 kadın erkekler tarafından öldürüldü. Cinayetlerin kanıksandığını belirten kadın hakları savunucuları, “Yasalar etkin uygulanmadığı için erkekler cesaretleniyor” diyor...
19.11.2021Gündem
Küçükçekmece'de vahşet! Anne ve babasını öldürüp intihar etti
Küçükçekmece'de vahşet! Anne ve babasını öldürüp intihar ettiKüçükçekmece'de anne ve babasını silahla vurarak öldüren Yusuf Çağrı Ekici zehir içerek, intihar etti. Ekici ailesinin cenazeleri evden çıkartılarak Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Ekici'nin intihar etmeden önce yapacaklarını dün saat 21.47'de sosyal medyadan paylaştığı ortaya çıktı
17.11.2021Gündem
Başak Cengiz’in ismi, Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde yaşatılacak
Başak Cengiz’in ismi, Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde yaşatılacakİstanbul Ataşehir’de, Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla sokak ortasında öldürülen Başak Cengiz’in adının, mezun olduğu Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ne verilmesi için Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı'na yazı gönderildi.
17.11.2021Gündem
Evine gelen adamı öldürdü, '12 yıldır peşimdeydi, mecbur kaldım' dedi
Evine gelen adamı öldürdü, '12 yıldır peşimdeydi, mecbur kaldım' dediİzmir'in Gaziemir ilçesinde, evine gelen Serkan Aydın'ı (36) bıçaklayarak öldüren Esra Uçak'ın (37) savcılığa verdiği ifade ortaya çıktı. Uçak, yaklaşık 12 yıldır Serkan Aydın'ın kendisini rahatsız ettiğini, evine gelerek kendisiyle birlikte olmak istediğini ve evli olduğunu söylemesine rağmen kendisini kızlarıyla tehdit ettiğini, bu nedenle mecbur kaldığını ileri sürdü.
17.11.2021Gündem
Son dakika... Başak Cengiz'i öldüren samuray kılıçlı saldırganın avukat annesi: İstifa ediyorum
Son dakika... Başak Cengiz'i öldüren samuray kılıçlı saldırganın avukat annesi: İstifa ediyorumGelen bir son dakika haberine göre, İstanbul Ataşehir'de samuray kılıcıyla Başak Cengiz'i (28) katleden Can Göktuğ Boz'un (27) avukat olan annesi Ayşe Necla Yomralıoğlu yazılı açıklama yaptı. Yomralıoğlu, oğlunun avukatlığından istifa edeceğini belirtti.
17.11.2021Gündem
Arnavutköy'de cinayet! Evinde bıçaklanarak öldürüldü
Arnavutköy'de cinayet! Evinde bıçaklanarak öldürüldüArnavutköy'de bir kişi, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce evinde bıçaklanarak öldürüldü. Polisin olaya ilişkin soruşturması sürüyor.
17.11.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ziyaret bir saat sürdü.
16.11.2021Haberler
Samuray kılıçlı psikopatın dehşet koleksiyonu!
Samuray kılıçlı psikopatın dehşet koleksiyonu!Ataşehir'de, mimar Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ Boz'un evinde bulunan kılıç ve bıçakların fotoğrafları ortaya çıktı. 15'i kılıç, 17'si döner bıçağı, pala ve av bıçağı olmak üzere 32 kesici alet bulundu. Saldırgan televizyon kumandasının arkasına yapıştırılmış kağıda da 'kararlı saldırgan, hatırla ve alerji' notunu yazdığı bildirildi. Evin duvarında ise, 'Dünyada 50 kelime vardır.' 'Sinirle kol vurma, tuzak kuruyor.' gibi notların olduğu görüldü.
16.11.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ziyaret bir saat sürdü.
16.11.2021Gündem
Son dakika! MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 'yüzde 50+1' tartışmasıyla ilgili açıklama
Son dakika! MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 'yüzde 50+1' tartışmasıyla ilgili açıklamaPartisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'yüzde 50+1' tartışmasıyla ilgili, "Bu tartışma yersizdir, şu an için gereksizdir. Yüzde 50+1 oy sistemini eleştirenleri makul görmemiz mümkün değildir. Cemil Çiçek'in sözlerinin tahrip gücü yüksektir. Sayın Çiçek sizin dilinizin altında sakladığınız bir oran var mı? Varsa söyleyin de bilelim, niyetinizi görelim. FETÖ'cü Fehmi Koru ile aynı şeyleri söylüyorsunuz." dedi.
16.11.2021Siyaset
Son dakika... Başak Cengiz’i samuray kılıcıyla katleden Can Göktuğ Boz’un evi ilk kez görüntülendi!
Son dakika... Başak Cengiz’i samuray kılıcıyla katleden Can Göktuğ Boz’un evi ilk kez görüntülendi!İstanbul Ataşehir'de, Mimar Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ Boz'un evinin fotoğrafları ortaya çıktı. Evin oturma odasında duvarlara yapıştırılan A4 kağıtlarındaki yazılar ile masanın üzerindeki satranç, abaküs ve rubik küp gibi çok sayıda oyun aleti dikkat çekti. Duvara yapıştırılan kağıtlar arasında "herkes katil, kadın erkek, tartışma" gibi notlar da yer alıyor.
15.11.2021Gündem
TBMM Başkanı Şentop'tan, Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti
TBMM Başkanı Şentop'tan, Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
15.11.2021Gündem
Kılıçlı saldırganın evinde saldırının ipuçları! Spor ve cinayet notları
Kılıçlı saldırganın evinde saldırının ipuçları! Spor ve cinayet notlarıİstanbul Ataşehir'de, Mimar Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ Boz'un evinin fotoğrafları ortaya çıktı. Evin oturma odasında duvarlara yapıştırılan A4 kağıtlarındaki yazılar ile masanın üzerindeki satranç, abaküs ve rubik küp gibi çok sayıda oyun aleti dikkat çekti. Duvara yapıştırılan kağıtlar arasında "herkes katil, kadın erkek, tartışma" gibi notlar da yer alıyor.
15.11.2021Gündem
Sümeyye Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti
Sümeyye Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İstanbul'da Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
15.11.2021Gündem
Başak Cengiz kimdir? Başak Cengiz olayı nerede yaşandı, katil kim?
Başak Cengiz kimdir? Başak Cengiz olayı nerede yaşandı, katil kim?Mimar Başak Cengiz korkunç bir cinayete kurban gitti. Katil Can Göktuğ Boz, Başak Cengiz'i samuray kılıcı ile öldürdü. Bu acı haber sonrası "Başak Cengiz kimdir, neden öldürüldü? Katili kim?" soruları sorulmaya başlandı.
14.11.2021Gündem
15 Temmuz gazisinden Kılıçdaroğlu'na Türkkan tepkisi
15 Temmuz gazisinden Kılıçdaroğlu'na Türkkan tepkisiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da Can Göktuğ Boz (27) tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Bir grup 15 Temmuz gazisi, Kılıçdaroğlu taziye çadırından ayrıldığı sırada Bingöl'de şehit ağabeyi Tahir Gümren'e küfür eden İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'la ilgili açıklama yapmadığı belirterek tepki gösterdi.
14.11.2021Haberler
15 Temmuz gazisinden Kılıçdaroğlu'na Türkkan tepkisi
15 Temmuz gazisinden Kılıçdaroğlu'na Türkkan tepkisiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da Can Göktuğ Boz (27) tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Bir grup 15 Temmuz gazisi, Kılıçdaroğlu taziye çadırından ayrıldığı sırada Bingöl'de şehit ağabeyi Tahir Gümren'e küfür eden İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'la ilgili açıklama yapmadığı belirterek tepki gösterdi.
14.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Can Göktuğ Boz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.