Samuray Kılıcı

Samuray Kılıcı

Son dakika samuray kılıcı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan samuray kılıcı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan samuray kılıcı haber sayfamızda...

Samuray Kılıcı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 106 samuray kılıcı haberi bulunmuştur.
Bilim insanları: Toksoplazma paraziti bulaştığı kişileri çekici yapıyor
Bilim insanları: Toksoplazma paraziti bulaştığı kişileri çekici yapıyorDünya nüfusunun en az üçte birine bulaştığı tahmin edilen T.gondii isimli tek hücreli parazit, kedi dışkısından yayılıyor. Parazitin akıl sağlığı sorunlarına yol açtığı biliniyordu.
2.06.2022Dünya
Sınırda 650 bin euro değerinde 700 yıllık bir samuray kılıcı ele geçirildi
Sınırda 650 bin euro değerinde 700 yıllık bir samuray kılıcı ele geçirildiİsviçre Zürih'teki bir rutin kontrolde yakalanan kılıcın bulunduğu araç, Almanya'dan geliyordu. Aynı otomobilde ayrıca tarihi bir kitap da vardı.
2.06.2022Dünya
Başak Cengiz’in annesi: Bugün orucumu Başak’ın bayramı ile açacağım
Başak Cengiz’in annesi: Bugün orucumu Başak’ın bayramı ile açacağımAtaşehir'de geçen kasım ayında hiç tanımadığı mimar Başak Cengiz'i yolda yürürken samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Karar sonrası adliye bahçesinde açıklama yapan anne Beyhan Cengiz, "Bugün orucumu Başak’ın bayramı ile açacağım" dedi.
22.04.2022Gündem
Başak Cengiz'i vahşice katletmişti! Samuray kılıçlı caninin cezası belli oldu
Başak Cengiz'i vahşice katletmişti! Samuray kılıçlı caninin cezası belli olduİstanbul Ataşehir’de mimar Başak Cengiz’i yolda yürürken samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz'un yargılandığı davada karar açıklandı. Kararda Boz'a ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilirken mahkeme, katile iyi hal ve tahrik indirimi de uygulamadı. İşte dakika dakika duruşma salonunda yaşananlar...
22.04.2022Gündem
Başak Cengiz'in annesi: Zalimin en ağır cezayı almasını istiyorum
Başak Cengiz'in annesi: Zalimin en ağır cezayı almasını istiyorumAtaşehir'de kaldırımda yürüdüğü sırada Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla öldürülen mimar Başak Cengiz (28) davasının ikinci duruşması başladı. Duruşmadan önce açıklama yapan anne Beyhan Cengiz, "Halk kızıma sahip çıktı. Zalimin en ağır cezayı almasını istiyorum" dedi.
25.03.2022Gündem
Samuray kılıçlı cinayette ikinci duruşma!
Samuray kılıçlı cinayette ikinci duruşma!İstanbul Ataşehir’de mimar Başak Cengiz’i yolda yürürken samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz’un, "ağırlaştırılmış müebbet" hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın ikinci duruşması başladı.
25.03.2022Haberler
Samuray kılıçlı cinayette ikinci duruşma!
Samuray kılıçlı cinayette ikinci duruşma!İstanbul Ataşehir’de mimar Başak Cengiz’i yolda yürürken samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz’un, "ağırlaştırılmış müebbet" hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın ikinci duruşması başladı. Davada savcı, sanığın ağırlaştırılmış müebbet ve 6 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması talep etti.
25.03.2022Gündem
FETÖ şüphelisinin evinden casus tabancası çıktı
FETÖ şüphelisinin evinden casus tabancası çıktıİzmir İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, yapılan istihbari çalışmalar sonucunda evinde FETÖ'ye ait yayınlar olduğu öğrenilen şüphelinin evinde düzenlediği operasyonda çok sayıda tabanca ve tüfekle birlikte 'casus tabancası' olarak bilinen 2 de kalem tabanca ele geçirildi.
22.02.2022Gündem
Kaçakçılık şüphesiyle baskın yapılan evden mühimmat çıktı
Kaçakçılık şüphesiyle baskın yapılan evden mühimmat çıktıAdana’da, polisin kaçak sigara baskını yaptığı evde 1 el bombası, 27 ruhsatsız tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi. 130 kilo kıyılmış tütünün de bulunduğu evin ismi açıklanmayan sahibi, gözaltına alındı.
7.01.2022Gündem
Kaçakçılık şüphesiyle baskın yapılan evden mühimmat çıktı
Kaçakçılık şüphesiyle baskın yapılan evden mühimmat çıktıAdana’da, polisin kaçak sigara baskını yaptığı evde 1 el bombası, 27 ruhsatsız tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi. 130 kilo kıyılmış tütünün de bulunduğu evin ismi açıklanmayan sahibi, gözaltına alındı.
7.01.2022Gündem
Kadıköy’de lüks sitede köpek besleyen hayvansevere tehdit! 'Samuray kılıcıyla doğrarım'
Kadıköy’de lüks sitede köpek besleyen hayvansevere tehdit! 'Samuray kılıcıyla doğrarım'İstanbul Kadıköy’de lüks sitede oturan iki grup, sitede sokak hayvanlarına bakılması konusunda karşı karşıya geldi. Sokak hayvanlarının site içerisinde kötü muamele gördüğünü ve yılbaşı öncesinde ortadan kaldırıldığını iddia eden site sakinleri kaybolan sokak köpekleri için yetkililerden yardım istedi. Köpekleri bulmak için 50 bin TL kadar ödül verilecek olan kampanyaya ünlü isimler de katıldı. Karşıt site sakini tarafından köpeğinin boğazı sıkılarak tehdit edildiğini belirten Tuğba Güner ise “Senin kelleni keserim, samuray kılıcıyla doğrarım, kimsenin ruhu duymaz” diye tehdit aldığını söyledi.
3.01.2022Gündem
Son dakika! Başak Cengiz'in samuray kılıcıyla öldürülmesiyle ilgili yeni gelişme
Son dakika! Başak Cengiz'in samuray kılıcıyla öldürülmesiyle ilgili yeni gelişmeAnadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Başak Cengiz'in 11 Kasım'da yolda yürürken hiç tanımadığı Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla saldırıya uğrayarak öldürülmesine ilgili hazırlanan iddianameyi kabul etti. İlk duruşma 25 Şubat'ta yapılacak.
30.12.2021Gündem
Son dakika! Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ için istenen ceza belli oldu
Son dakika! Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ için istenen ceza belli olduAtaşehir'de geçtiğimiz Kasım ayında hiç tanımadığı Başak Cengiz'i (28) yolda yürürken samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz (27) hakkında 3 ayrı suçtan ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
29.12.2021Gündem
Seraya çevrilen evde 94 kök Hint keneviri ele geçirildi
Seraya çevrilen evde 94 kök Hint keneviri ele geçirildiŞile’de bir evde kaçak ekilen 94 kök Hint keneviri ele geçirildi. Evin bodrum katını uyuşturucu serasına çeviren şüpheli gözaltına alınırken, evde bulunan samuray kılıcı, satır, dikenli beyzbol sopası ve palalara da el konuldu.
28.11.2021Gündem
Bakan Yanık: Görüntüleri sızdıranlar hakkında suç duyurusunda bulunduk
Bakan Yanık: Görüntüleri sızdıranlar hakkında suç duyurusunda bulundukAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz cinayetiyle ilgili görüntüleri sızdıran kişiler hakkında suç duyurusunda bulunduklarını, görev ve sorumluluk ihmali olan kişiler varsa onlarla alakalı da suç duyurusunu yapacaklarını söyledi.
27.11.2021Gündem
Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in annesi: Yıkılmaz bir kale inşa etti
Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in annesi: Yıkılmaz bir kale inşa ettiİstanbul’da samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) ismi, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde belediyeye ait kültür merkezine verildi. Törende konuşan anne Beyhan Cengiz, "Her şeyi planlayan, zalim, cani, şunu planlayamadı; Başak'a kıydı, tohumları vatanımın her yerine serpildi, yeşerdi, filizlendi topraklar bereketlendi. Bir anlamda binlerce 'Başak' topraktan fışkırdı, kenetlendi, yıkılmaz bir kale inşa etti" dedi.
24.11.2021Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Başak Cengiz'in ailesine ziyaret
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Başak Cengiz'in ailesine ziyaretDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, İstanbul'da Can Göktuğ Boz (27) tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
22.11.2021Gündem
Başak Cengiz’in ismi, Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde yaşatılacak
Başak Cengiz’in ismi, Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde yaşatılacakİstanbul Ataşehir’de, Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla sokak ortasında öldürülen Başak Cengiz’in adının, mezun olduğu Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ne verilmesi için Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı'na yazı gönderildi.
17.11.2021Gündem
Samuray kılıçlı psikopatın dehşet koleksiyonu!
Samuray kılıçlı psikopatın dehşet koleksiyonu!Ataşehir'de, mimar Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ Boz'un evinde bulunan kılıç ve bıçakların fotoğrafları ortaya çıktı. 15'i kılıç, 17'si döner bıçağı, pala ve av bıçağı olmak üzere 32 kesici alet bulundu. Saldırgan televizyon kumandasının arkasına yapıştırılmış kağıda da 'kararlı saldırgan, hatırla ve alerji' notunu yazdığı bildirildi. Evin duvarında ise, 'Dünyada 50 kelime vardır.' 'Sinirle kol vurma, tuzak kuruyor.' gibi notların olduğu görüldü.
16.11.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ziyaret bir saat sürdü.
16.11.2021Gündem
Son dakika... Başak Cengiz’i samuray kılıcıyla katleden Can Göktuğ Boz’un evi ilk kez görüntülendi!
Son dakika... Başak Cengiz’i samuray kılıcıyla katleden Can Göktuğ Boz’un evi ilk kez görüntülendi!İstanbul Ataşehir'de, Mimar Başak Cengiz'i kılıçla öldüren Can Göktuğ Boz'un evinin fotoğrafları ortaya çıktı. Evin oturma odasında duvarlara yapıştırılan A4 kağıtlarındaki yazılar ile masanın üzerindeki satranç, abaküs ve rubik küp gibi çok sayıda oyun aleti dikkat çekti. Duvara yapıştırılan kağıtlar arasında "herkes katil, kadın erkek, tartışma" gibi notlar da yer alıyor.
15.11.2021Gündem
Sümeyye Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti
Sümeyye Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İstanbul'da Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
15.11.2021Gündem
Başak Cengiz kimdir? Başak Cengiz olayı nerede yaşandı, katil kim?
Başak Cengiz kimdir? Başak Cengiz olayı nerede yaşandı, katil kim?Mimar Başak Cengiz korkunç bir cinayete kurban gitti. Katil Can Göktuğ Boz, Başak Cengiz'i samuray kılıcı ile öldürdü. Bu acı haber sonrası "Başak Cengiz kimdir, neden öldürüldü? Katili kim?" soruları sorulmaya başlandı.
14.11.2021Gündem
MHP lideri Bahçeli'den Başak Cengiz paylaşımı
MHP lideri Bahçeli'den Başak Cengiz paylaşımıMilliyetçi hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ataşehir'de samuray kılıcıyla vahşice öldürülen Başak Cengiz ile ilgili açıklamalarda bulundu.
13.11.2021Siyaset
Samuray kılıcıyla öldürülen Başak'ın nişanlısı: Deli olduğuna inanmamızı bekleyemezsiniz
Samuray kılıcıyla öldürülen Başak'ın nişanlısı: Deli olduğuna inanmamızı bekleyemezsinizİstanbul'da Can Göktuğ Boz tarafından sokak ortasında samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in nişanlısı Mahir Mızrak, Boz'un akli dengesinin yerinde olmadığı iddialarına tepki gösterdi. Mızrak, "Gazeteciler fotoğraf çekerken yüzünü gizlemeyi akıl eden birinin deli olduğuna inanmamızı bekleyemezsiniz" dedi.
13.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Samuray Kılıcı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.