Çanakkale Deniz Zaferi

Çanakkale Deniz Zaferi

Son dakika Çanakkale Deniz Zaferi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çanakkale Deniz Zaferi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çanakkale Deniz Zaferi haber sayfamızda...

Çanakkale Deniz Zaferi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 512 canakkale deniz zaferi haberi bulunmuştur.
Çanakkale Köprüsü’ne ilk tabliye konuldu
Çanakkale Köprüsü’ne ilk tabliye konulduTamamlandığında dünyanın en uzun orta açıklıklı köprüsü olacak ‘1915 Çanakkale Köprüsü’nün ilk tabliye bloku vinç yardımıyla konuldu.
8.06.2021Ekonomi
1915 Çanakkale Köprüsü'nün ilk tabliyesi yerleştirildi
1915 Çanakkale Köprüsü'nün ilk tabliyesi yerleştirildiTamamlandığında dünyanın en uzun orta açıklıklı köprüsü olacak "1915 Çanakkale Köprüsü"nün ilk tabliye bloku vinç yardımıyla konuldu.
7.06.2021Haberler
1915 Çanakkale Köprüsü'nün ilk tabliyesi yerleştirildi
1915 Çanakkale Köprüsü'nün ilk tabliyesi yerleştirildiTamamlandığında dünyanın en uzun orta açıklıklı köprüsü olacak "1915 Çanakkale Köprüsü"nün ilk tabliye bloku vinç yardımıyla konuldu.
7.06.2021Ekonomi
1915 Çanakkale Köprüsü inşaatında araçların geçeceği yolun yapımına başlanıyor
1915 Çanakkale Köprüsü inşaatında araçların geçeceği yolun yapımına başlanıyorÇanakkale'nin Lapseki ve Gelibolu ilçeleri arasında inşası süren "1915 Çanakkale Köprüsü'nde" araçların geçeceği yol için tabliye montajına hazırlık yapılıyor.
30.05.2021Ekonomi
1915 Çanakkale Köprüsü'nde ana halatlar tamamlanıyor
1915 Çanakkale Köprüsü'nde ana halatlar tamamlanıyor1915 ÇANAKKALE Köprüsü'nde kedi yolunun tamamlanmasıyla başlanan ana kabloların montajında sona yaklaşıldı. Köprünün ana halatlarını oluşturacak 296 çelik kablodan 220'ncisi bir kıtadan diğer kıtaya çekildi. Gemlik ve Gölcük'teki fabrikalarda üretilen tabliye bloklarından 42'ncisi de Gelibolu Sütlüce'deki şantiye alanına ulaştı. Ana halatların bu ay sonuna kadar tamamlanarak, tabliye bloklarının montajına başlanacağı öğrenildi.
6.05.2021Haberler
1915 Çanakkale Köprüsü'nde ana halatlar tamamlanıyor
1915 Çanakkale Köprüsü'nde ana halatlar tamamlanıyor1915 Çanakkale Köprüsü'nde kedi yolunun tamamlanmasıyla başlanan ana kabloların montajında sona yaklaşıldı. Köprünün ana halatlarını oluşturacak 296 çelik kablodan 220'ncisi bir kıtadan diğer kıtaya çekildi. Gemlik ve Gölcük'teki fabrikalarda üretilen tabliye bloklarından 42'ncisi de Gelibolu Sütlüce'deki şantiye alanına ulaştı. Ana halatların bu ay sonuna kadar tamamlanarak, tabliye bloklarının montajına başlanacağı öğrenildi.
6.05.2021Ekonomi
Trabzon'a şehit ateşi düştü
Trabzon'a şehit ateşi düştüKonya'da eğitim uçuşu sırasında Türk Yıldızları'na ait NF-5 uçağının kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan Hava Pilot Yüzbaşı Burak Gençcelep'in, Trabzon'daki baba ocağına şehadet haberi ulaştı.
7.04.2021Haberler
Konya'da şehit olan pilotun şehadet haberi baba ocağına ulaştı
Konya'da şehit olan pilotun şehadet haberi baba ocağına ulaştı Konya'da eğitim uçuşu sırasında Türk Yıldızları'na ait NF-5 uçağının kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan Hava Pilot Yüzbaşı Burak Gençcelep'in, Trabzon'daki baba ocağına şehadet haberi ulaştı.
7.04.2021Gündem
'HDP’nin ihanetini göremedin mi?'
'HDP’nin ihanetini göremedin mi?'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün TBMM grup toplantısında yaptığı konuşmada partisinin 13. Olağan Büyük Kurultay hazırlıkları için bir süre toplantılara ara verdiklerini anımsattı.
31.03.2021Siyaset
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na HDP tepkisi: Herkes gördü sen mi görmedin?
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na HDP tepkisi: Herkes gördü sen mi görmedin?Gelen son dakika haberine göre; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşma yaptı. Bahçeli, 'MHP olarak 2023 ve diğer 10 yıllık planlarımızdaki amacımız Türk tipi başkanlık modeline sahip çıkmak. Yeni sivil bir anayasa hazırlığı 2. stratejik hedefimizdir.' dedi. Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Bahçeli, 'Kılıçdaroğlu'nun 'HDP'nin yanlışı olursa söyleriz' ifadesi, tam bir hezeyan, tam bir aymazlık, tam bir sefillik örneğidir. Sayın Kılıçdaroğlu, HDP'nin ihanet ve yanlışlarını herkes gördü de bir tek sen mi görmedin? Yazık sana, yuh olsun senin zihniyetine.' ifadelerine yer verdi.
30.03.2021Siyaset
18 Mart Çanakkale Zaferi Dijital Gösterimi devam ediyor
18 Mart Çanakkale Zaferi Dijital Gösterimi devam ediyorCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca hazırlanan "18 Mart Çanakkale Zaferi Dijital Gösterimi", Marmaray'ın Yenikapı İstasyonu'nda sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.
26.03.2021Gündem
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Cumhur İttifakı açıklaması
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Cumhur İttifakı açıklamasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı ve 2023 vizyonuyla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bahçeli açıklamasında, 'Cumhur İttifakı'nın 2023 vizyonunu kundaklamaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir' dedi.
22.03.2021Siyaset
Gazilerle sohbet etti
Gazilerle sohbet etti18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıl dönümünde Fethiye’de, Şehitler Anıtı’na çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.
20.03.2021Ege
Kahramanlar geçit vermedi
Kahramanlar geçit vermediVatan topraklarına düşmanı sokmayan, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ne giden yolu açan Çanakkale şehitleri, minnetle anıldı
20.03.2021Ege
“Fedakarlıkları karşılıksız kalmayacak”
“Fedakarlıkları karşılıksız kalmayacak”Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yıl dönümü ve 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’nde, İzmir ve Aydın’daki şehit yakınları ve gazilere, Devlet Övünç Madalyası Rozet ve Beratı verildi.
20.03.2021Ege
ÇANAKKALE UNUTULMAZ
ÇANAKKALE UNUTULMAZ18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106 yılında, düşmana geçit vermeyip bağımsızlık ve özgürlük destanı yazan kahraman şehitlerin hatıraları, Ege’de ölümsüzleşti
20.03.2021Ege
Türkiye kahraman şehitlerine koştu
Türkiye kahraman şehitlerine koştuCesaret ve kahramanlıkla bir ulusun kaderini değiştiren Mehmetçik, ‘18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yıldönümünde tüm yurtta düzenlenen törenlerle anıldı. Vatandaşlar, kanlarıyla yazdıkları destanla tüm dünyaya “Çanakkale geçilmez” sözünü haykıran kahramanlar için şehitliklere akın ederken, etkinliklerde pandemi tedbirleri elden bırakılmadı.
19.03.2021Gündem
Çanakkale ruhunu ilçede canlandırdılar
Çanakkale ruhunu ilçede canlandırdılarBornova Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yılını düzenlediği etkinliklerle kutladı.
19.03.2021Ege
Özel bir videoyla andılar
Özel bir videoyla andılarBayındır Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yıldönümünü hazırladığı bir videoyla andı.
19.03.2021Ege
‘Eşi benzeri yok’
‘Eşi benzeri yok’Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yılı kapsamında Bodrum’da bir dizi program düzenlendi.
19.03.2021Ege
TBMM Başkanı Şentop: Vekâlet savaşları günümüzde sürüyor
TBMM Başkanı Şentop: Vekâlet savaşları günümüzde sürüyorÇanakkale Zaferi’nin 106. yılında düzenlenen törende konuşan Meclis Başkanı, ‘Milletimize dinmek bilmez kindarlıkla saldırıyorlar’ dedi.
19.03.2021Gündem
Minik kalplerden duygu dolu mektup
Minik kalplerden duygu dolu mektupÇanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yıl dönümünde Muğla’da eğitim gören 10 bin öğrenci sınıf hattındaki Mehmetçiğe mektup yazdı. İçine Türk bayrağı ve maske de koydu
19.03.2021Ege
TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve Bakan Ersoy Lapseki Belediyesini ziyaret etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve Bakan Ersoy Lapseki Belediyesini ziyaret ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Çanakkale'de Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz'ı ziyaret etti.
18.03.2021Haberler
TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve Bakan Ersoy Lapseki Belediyesini ziyaret etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve Bakan Ersoy Lapseki Belediyesini ziyaret ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Çanakkale'de Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz'ı ziyaret etti.
18.03.2021Siyaset
Son dakika: Bakan Akar'dan Yunanistan açıklaması: Asla kabul edilemez
Son dakika: Bakan Akar'dan Yunanistan açıklaması: Asla kabul edilemezGelen son dakika haberine göre; Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, '18 Mart Şehitler Günü Töreni'nde konuştu. Akar, "ABD'nin, YPG ile iş birliği yapmak yerine Türkiye ile işbirliği yapması gerekir. Biz buna hazırız, doğru olan da budur." dedi. Akar, "Yunanistan’ın Ege ve Akdeniz’deki tahrik edici eylemleri asla kabul edilemez" ifadelerini kullandı.
18.03.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

izmiregegazeteçanakkale1915 Çanakkale Köprüsü

Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.