Cats

Cats

Son dakika Cats haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cats gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cats haber sayfamızda...

Cats

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 242 cats haberi bulunmuştur.
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
14.08.2022Oyun
ABD dışında ilk kez Türkiye bu konsepti uyguladı! Sürü SİDA'lar yeni bir dönem başlatacak
ABD dışında ilk kez Türkiye bu konsepti uyguladı! Sürü SİDA'lar yeni bir dönem başlatacakİlk kez görücüye çıkan Albatros Sürü İDA/MİR İDA iş birliği Türkiye’nin kabiliyetlerini göstermesi açısından kritik öneme sahip. Sürü SİDA'lar yeni bir dönemin habercisi.
21.06.2022Ekonomi
ASELSAN, TEKNOFEST Azerbaycan’da
ASELSAN, TEKNOFEST Azerbaycan’daAskeri Elektronik Sanayi (ASELSAN), TEKNOFEST Azerbaycan’da milli sistemleri ile yer aldı. Başta Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri olmak üzere, fuar alanındaki birçok stantta ASELSAN ürün ve sistemleri sergilendi.
27.05.2022Ekonomi
SSB Başkanı Demir: “CATS kameraların üretimi ve SİHA’lara entegrasyonu devam ediyor”
SSB Başkanı Demir: “CATS kameraların üretimi ve SİHA’lara entegrasyonu devam ediyor”Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, CATS kameralarının üretimlerine ve bu kameraların SİHA’lara entegrasyonunu devam ettiğini bildirdi.
15.05.2022Haberler
İsmail Demir: Güvenlik güçlerimize CATS teslimatı gerçekleştirdik
İsmail Demir: Güvenlik güçlerimize CATS teslimatı gerçekleştirdikCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, silahlı insansız hava araçlarında (SİHA) kullanılan çok sayıda CATS kamerasını güvenlik güçlerine teslim ettiklerini duyurdu.
15.05.2022Ekonomi
Bayraktar TB2'lerin teslimatı yapıldı! CATS devrede
Bayraktar TB2'lerin teslimatı yapıldı! CATS devredeSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na yeni Bayraktar TB2 teslimatları yapıldığını açıkladı.
5.02.2022Haberler
Bayraktar TB2'lerin teslimatı yapıldı! CATS devrede
Bayraktar TB2'lerin teslimatı yapıldı! CATS devredeSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na yeni Bayraktar TB2 teslimatları yapıldığını açıkladı. Kanada'nın Türkiye'ye karşı uyguladığı ambargo sonrası geliştirilen CATS sistemi de Bayraktar TB2'de kullanılıyor.
5.02.2022Teknoloji
İsmail Demir 2022 yılı hedeflerini anlattı! Türk SİHA'sı denizlere açılacak
İsmail Demir 2022 yılı hedeflerini anlattı! Türk SİHA'sı denizlere açılacakAydın HASAN/MİLLİYETSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, savunma sanayiinin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gücünü karada, denizde ve havada artıracak 2022 yılı hedeflerini anlattı.
31.01.2022Haberler
İsmail Demir 2022 yılı hedeflerini anlattı! Türk SİHA'sı denizlere açılacak
İsmail Demir 2022 yılı hedeflerini anlattı! Türk SİHA'sı denizlere açılacakSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, savunma sanayiinin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gücünü karada, denizde ve havada artıracak 2022 yılı hedeflerini anlattı.
31.01.2022Gündem
2021 yılına damga vurdular! Savunma sanayiinde tarihi başarı
2021 yılına damga vurdular! Savunma sanayiinde tarihi başarıTürkiye’nin sadece ekonomisinde değil diğer alanlarında da önemli yeri olan yerli ve milli savunma sanayiinde 2021 yılı başarılarla geçti. Birbirinden farklı ihtiyaçlarda ortaya konan çözümler Ankara’yı gelecek hedeflerine bir adım daha yaklaştırdı.
30.12.2021Teknoloji
SAHA EXPO'da 123,5 milyon dolarlık anlaşma yapıldı
SAHA EXPO'da 123,5 milyon dolarlık anlaşma yapıldıYurt içinden ve dışından savunma ve havacılık firmalarını buluşturan SAHA EXPO Savunma ve Havacılık Hibrit Fuarı'nda atılan imzaların ekonomik karşılığı 123,5 milyon dolar oldu.
15.11.2021Teknoloji
Bayraktar TB2 için ASELSAN CATS siparişi verildi
Bayraktar TB2 için ASELSAN CATS siparişi verildiBaykar ile ASELSAN arasında Bayraktar TB2 insansız hava aracı (İHA) için ASELSAN CATS Elektro-Optik Sensör Sistemi sipariş sözleşmesi imzalandı.
13.11.2021Teknoloji
ASELSAN imzalı CATS, Bayraktar TB2 ile test edildi
ASELSAN imzalı CATS, Bayraktar TB2 ile test edildiASELSAN tarafından geliştirilen ve milli insansız hava araçları (İHA) tarafından kullanılmaya başlanan elektro-optik keşif, gözetleme ve hedefleme sistemi CATS'in yeni konfigürasyonu Bayraktar TB2 ile başarıyla test edildi.
1.10.2021Teknoloji
ASELSAN Genel Müdürü Görgün TEKNOFEST'i değerlendirdi
ASELSAN Genel Müdürü Görgün TEKNOFEST'i değerlendirdiASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'te bilimi, teknolojiyi ASELSAN ile deneyimleyen çocukların, ülkenin parlak geleceği olacaklarını bildirdi.
27.09.2021Teknoloji
TEKNOFEST'te görücüye çıktı! Ayda 6 tane üretilecek
TEKNOFEST'te görücüye çıktı! Ayda 6 tane üretilecekTEKNOFEST yoğun yağmura rağmen, ziyaretçi akınına uğradı. Yağmur nedeniyle hava gösterisi iptal edildi ancak katılımcılar, alanda sergilenen uçaklar ile etkinlik standlarına büyük ilgi gösterdi. DİHA’ları uçuracak yerli motor ‘Baykuş’ da TEKNOFEST’te görücüye çıktı ve ilgi odağı oldu. Öte yandan CATS kamerasının da ayda en az 6 tane üretilecek şekilde seri üretim bandına geleceği belirtildi. İşte detaylar...
24.09.2021Ekonomi
TEKNOFEST’e ziyaretçi yağmuru
TEKNOFEST’e ziyaretçi yağmuruTEKNOFEST yoğun yağmura rağmen, ziyaretçi akınına uğradı. Yağmur nedeniyle hava gösterisi iptal edildi ancak katılımcılar, alanda sergilenen uçaklar ile etkinlik standlarına büyük ilgi gösterdi.
24.09.2021Ekonomi
ASELSAN yeni müjdelerini açıklamak için hazırlanıyor
ASELSAN yeni müjdelerini açıklamak için hazırlanıyorASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, "Finansal teknolojiler alanında vereceğimiz müjdeli haberler olacak. ASELSAN bu sorumluluğu aldı, üzerine düşeni yerine getirmek için gayretle çalışıyor" dedi.
23.09.2021Teknoloji
‘Türkiye savunma devleri arasında’
‘Türkiye savunma devleri arasında’Zaman zaman uygulanan ambargoların Türkiye’yi bir savunma devi haline getirdiğini vurgulayan ASELSAN Genel Müdürü Görgün, ‘Kanada’nın ambargosunu da boşa çıkardık’ dedi.
16.09.2021Gündem
İHA'lar ASELSAN ile görüyor! Teslimat sayısı 13 oldu
İHA'lar ASELSAN ile görüyor! Teslimat sayısı 13 olduASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, insansız hava araçlarını ithal ürünlere bağımlılıktan kurtaran elektro-optik keşif, gözetleme ve hedefleme sistemi CATS’te teslimat sayısının 13’e ulaştığını bildirdi.
14.09.2021Haberler
İHA'lar ASELSAN ile görüyor! Teslimat sayısı 13 oldu
İHA'lar ASELSAN ile görüyor! Teslimat sayısı 13 olduKanada'nın Türkiye'ye yönelik olarak CATS sistemlerine ihracat yasağı getirmesine en güzel cevap ASELSAN'dan geldi. ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, insansız hava araçlarını ithal ürünlere bağımlılıktan kurtaran elektro-optik keşif, gözetleme ve hedefleme sistemi CATS’te teslimat sayısının 13’e ulaştığını bildirdi.
15.09.2021Ekonomi
Milli ASELSAN CATS Sistemi sergilenecek!
Milli ASELSAN CATS Sistemi sergilenecek!ASELSAN, çocuklar için hayata geçirdiği uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi Tekno Macera ile TEKNOFEST boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak. Öte yandan milli imkanlarla geliştirilip üretilen ASELSAN CATS Sistemi de Baykar standında Bayraktar TB-2 İHA üzerinde sergilenecek.
13.09.2021Ekonomi
Hayallerin gerçek olduğu köy
Hayallerin gerçek olduğu köySimay Dinç ve kardeşi Eray hayallerinin peşinden giderek küçük bir köyü kocaman bir dünyayı içine alan sanat köyüne dönüştürdüler. Babalarının hikâyesinden aldıkları ilhamla imkânı olmayan çocukların yarınları için şans sunan bu iki gencin yaptıkları gelecek adına umut duymamızı sağlıyor
29.08.2021Kültür Sanat
Oyun seni çağırıyor
Oyun seni çağırıyorÜniversitelerde Dijital Oyun Tasarımı bölümleri açılıyor, gençler henüz öğrenciyken kendi şirketini kuruyor, ABD’de Top 10’da Türk oyunları listelerden inmiyor... Son yılların en hızlı büyüyen dijital oyun sektöründe çok büyük oynuyoruz. Ama nasıl? Oyunun kahramanları anlatıyor
29.08.2021Pazar
Son dakika: Terör örgütüne en derinde bile rahat yok! İşte 'kalelerini' başlarına yıkan bomba
Son dakika: Terör örgütüne en derinde bile rahat yok! İşte 'kalelerini' başlarına yıkan bombaTürkiye’nin yaklaşık 200 kilometre derinlikte icra ettiği operasyonla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Çok hassas bir şekilde vurulan hedefler yerle bir olurken, örgütün ‘kale’ olarak gördüğü mağaralar da milli olarak üretilen nüfuz edici bombalarla imha edildi.
25.08.2021Gündem
Sean Lock hayatını kaybetti
Sean Lock hayatını kaybettiÜnlü İngiliz komedyen Sean Lock, 58 yaşında kansere yenik düştü. Acı haberi komedyenin menajeri verdi.
18.08.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Cats ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.