Cem Karaca'nın Gözyaşları

Cem Karaca'nın Gözyaşları

Son dakika Cem Karaca'nın Gözyaşları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cem Karaca'nın Gözyaşları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cem Karaca'nın Gözyaşları haber sayfamızda...

Cem Karaca'nın Gözyaşları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15 cem karaca'nın gözyaşları haberi bulunmuştur.
3.5 milyon TL teminat! Cem Karaca'nın hayatını anlatan film vizyondan kaldırıldı
3.5 milyon TL teminat! Cem Karaca'nın hayatını anlatan film vizyondan kaldırıldı 8 Şubat 2004 tarihinde hayata veda eden usta sanatçı Cem Karaca'nın mücadele dolu hayatını ve müzikal yolculuğunu konu alan, İsmail Hacıoğlu'nun başrol oynadığı 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filmi, davacı İlkim Karaca tarafından 'son gün' mahkemeye yatırılan 3,5 milyon TL teminat sonrası tedbir kararıyla durduruldu.
13.02.2024 Cadde
"Cem Karaca'nın Gözyaşları" filmiyle ilgili yeni gelişme! Eşi teminatı yatırdı, film durduruluyor
"Cem Karaca'nın Gözyaşları" filmiyle ilgili yeni gelişme! Eşi teminatı yatırdı, film durduruluyor Cem Karaca'nın hayatını konu alan "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filmi ile ilgili yeni gelişme! İki hafta önce vizyona giren film için tartışmalar bir türlü bitmedi. Film gösteriminin durdurulmasını talep eden Karaca'nın eşi, son gün 3,5 milyon liralık teminatı yatırdı ve Karaca'nın ilk evliliğinden oğlu Emrah Karaca'yla bir kez daha karşı karşıya geldi. Peki o film hala vizyonda mı? Bu kararın ardından neler olacak? Detaylar Kanal D Ana Haber'de ortaya çıktı.
7.02.2024 Gündem
'Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi hâlâ gösterimde!'
'Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi hâlâ gösterimde!' İsmail Hacıoğlu'nun başrolünde oynadığı, 26 Ocak'ta vizyona giren 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmiyle ilgili mahkemenin aldığı 'tedbir' kararı sonrası yapım şirketinden açıklama geldi.
30.01.2024 Cadde
İsmail Hacıoğlu galaya katılmadığı için eleştirmişti! Melisa Aslı Pamuk partnerini engelledi
İsmail Hacıoğlu galaya katılmadığı için eleştirmişti! Melisa Aslı Pamuk partnerini engelledi Fransa'da pasaportu çalınan, Türkiye'ye gelemediği için rol aldığı 'Kadınlara Mahsus'un ardından 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin galasına da katılamayan Melisa Aslı Pamuk'un, kendisini 'mülteci' şakasıyla eleştiren rol arkadaşı İsmail Hacıoğlu'nu sosyal medyada engellediği ortaya çıktı.
30.01.2024 Cadde
Haluk Levent'in Cem Karaca anısı! 'O sen miydin?'
Haluk Levent'in Cem Karaca anısı! 'O sen miydin?' Haluk Levent, 8 Şubat 2004 tarihinde yaşamını yitiren Cem Karaca'nın hayatını beyaz perdeye taşıyan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin galasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ünlü rockçı, söz ve müziğinde usta sanatçının imzası bulunan unutulmaz eser 'Islak Islak'la ilgili anısını ilk kez paylaştı.
24.01.2024 Cadde
Ebru Şahin hamile mi? Oyuncudan açıklama geldi
Ebru Şahin hamile mi? Oyuncudan açıklama geldi 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin galası dün akşam Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. 2022 yılında basketbolcu Cedi Osman'la (28) evlenen Ebru Şahin (28) de galaya katılan ünlü isimler arasındaydı. Güzel oyuncu, hakkında çıkan hamilelik iddiasına açıklık getirdi.
23.01.2024 Cadde
İsmail Hacıoğlu'dan Melisa Aslı Pamuk'a tepki! 'Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazım'
İsmail Hacıoğlu'dan Melisa Aslı Pamuk'a tepki! 'Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazım' Başrolünde yer aldığı 'Kadınlara Mahsus'un galasına pasaportunun çalınması gerekçesiyle katılmayan Melisa Aslı Pamuk, bir ay sonra bu kez 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' galasında yer almadı. Filmin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, Fransa'da art arda paylaşımlar yapan partnerine çok konuşulacak bir göndermede bulundu.
23.01.2024 Cadde
İsmail Hacıoğlu, galaya eski eşiyle Duygu Kumarki ile katıldı!
İsmail Hacıoğlu, galaya eski eşiyle Duygu Kumarki ile katıldı! Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, yaklaşık üç sene önce boşandığı Duygu Kumarki ile barışmıştı. Hacıoğlu, son olatak galaya eski eşiyle katıldı. İkilinin pozları gündem oldu.
23.01.2024 Cadde
Türkiye'de bir ilk! İsmail Hacıoğlu özel teknikle nasıl Cem Karaca oldu?
Türkiye'de bir ilk! İsmail Hacıoğlu özel teknikle nasıl Cem Karaca oldu? İsmail Hacıoğlu, başrolde yer aldığı 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filminde, 8 Şubat 2004'te yaşamını yitiren efsanevi sanatçıya fiziksel benzerliğiyle dikkat çekti. Türkiye'de ilk kez bir filmde uygulanan yöntemle silikonla kalıp alma işlemi yerine üç boyutlu yüz taraması yapıldı.
19.01.2024 Cadde
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden yeni görüntüler
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden yeni görüntüler 'Tamirci Çırağı', 'Islak Islak' gibi pek çok şarkısı 7'den 70'e herkesin dilinde olan Anadolu rock müziğinin öncü isimlerinden Cem Karaca'nın hayatından ilham alınarak çekilen 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filminden yeni görüntüler yayınlandı.
4.01.2024 Cadde
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden ilk görüntüler
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden ilk görüntüler 8 Şubat 2004 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Cem Karaca'nın hayatını konu alan, usta sanatçıyı İsmail Hacıoğlu'nun canlandırdığı 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden ilk görüntüler dikkat çekti.
26.12.2023 Cadde
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmine açılan davada karar!
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmine açılan davada karar! 8 Şubat 2004 tarihinde 58 yaşında hayata gözlerini yuman Cem Karaca’nın hayatını beyaz perdeye taşıyacak 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' adlı film hakkında 'durdurma kararı' talebi mahkeme tarafından karara bağlandı.
20.12.2023 Cadde
Yasemin Yalçın'ın yeni projesi
Yasemin Yalçın'ın yeni projesi Yasemin Yalçın; 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminde oğlunun sanatla dolu hayatına eşlik eden, usta şarkıcının mücadele dolu yolculuğunu destekleyen annesi, tiyatrocu Toto Karaca olarak izleyicilerle buluşacak.
5.12.2023 Cadde
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' adlı filmde Emel Sayın'ı canlandıracak isim belli oldu
'Cem Karaca'nın Gözyaşları' adlı filmde Emel Sayın'ı canlandıracak isim belli oldu Anadolu rock müziğinin unutulmaz ozanı Cem Karaca’nın hayatını anlatacak olan filmde Emel Sayın'ı canlandıracak isim belli oldu.
6.09.2023 Cadde
Barkayı anıları hayata döndürecek
Barkayı anıları hayata döndürecek Dostları Barkayı hayata döndürmek için başucuna oturup, elini tutarak ona anılarını anlatıyor...
28.01.2002 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cem Karaca'nın Gözyaşları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.