Cenk Küpeli

Cenk Küpeli

Son dakika Cenk Küpeli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cenk Küpeli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cenk Küpeli haber sayfamızda...

Cenk Küpeli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 166 cenk kupeli haberi bulunmuştur.
Demet Şener: İlk adımı boş verin, sonuca bakın!
Demet Şener: İlk adımı boş verin, sonuca bakın!Cenk Küpeli'den Ocak 2021'de boşanan Demet Şener, iş insanı Tolga Arman’la geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açmıştı. 44 yaşındaki eski manken, ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu.
13.09.2021Cadde
Demet Şener'in yeni aşkının mimarı şaşırttı!
Demet Şener'in yeni aşkının mimarı şaşırttı!Yeni sevgilisi Tolga Arman'la geçtiğimiz hafta bir restoran çıkışı görüntülenen Demet Şener, bu hafta başı Bebek trafiğinde objektiflere yansıdı. İkilinin aşkının mimarı ise magazin dünyasına bomba gibi düştü.
4.09.2021Cadde
Demet Şener görüntülenmekten kurtulamadı
Demet Şener görüntülenmekten kurtulamadıİki çocuğunun babası İbrahim Kutluay'dan sonra ikinci evliliğini yaptığı Cenk Küpeli'den de boşanan eski manken Demet Şener, yeni aşkı Tolga Arman ile birlikte görüntülendi.
30.08.2021Cadde
Planlar tutmadı
Planlar tutmadıCenk Küpeli’yle geçtiğimiz ocak ayında boşanan Demet Şener, gönlünü Tolga Arman’a kaptırdı.
30.08.2021Cadde
Demet Şener kızı ve oğluyla poz verdi: Canlarım!
Demet Şener kızı ve oğluyla poz verdi: Canlarım!Eski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları İrem Kutluay ve Ömer Kutluay ile kamera karşısına geçti. Şener, kızı ve oğlu ile verdiği pozu, takipçilerinin beğenisine sundu.
23.08.2021Cadde
Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın beş yıllık küslüğü bitti!
Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın beş yıllık küslüğü bitti!Beş yıldır konuşmayan eski eşler İbrahim Kutluay ve Demet Şener barıştı! Oğulları Ömer’in düşüp kafasını yarmasıyla küslüğe nokta koyan ikili, yıllar sonra ilk kez bir araya gelip, ailecek yemek yedi.
7.08.2021Cadde
Demet Şener'den Cenk Küpeli yanıtı
Demet Şener'den Cenk Küpeli yanıtıDemet Şener, önceki akşam katıldığı bir organizasyonda görüntülendi. Şener'e eski eşi Cenk Küpeli'nin voleybolcu Derya Çayırgan ile görüntülenmesi soruldu.
15.07.2021Cadde
Lider markalar ödüllendirildi
Lider markalar ödüllendirildiTürkiye Lider Marka Ödülleri Töreni, Hilton Bomonti’de ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti
15.07.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (9 Temmuz 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (9 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
9.07.2021Magazin
Cenk Küpeli ve Derya Çayırgan'ın Nişantaşı'nda panik anları!
Cenk Küpeli ve Derya Çayırgan'ın Nişantaşı'nda panik anları!Yeni yılın ilk ayında Demet Şener’den boşanan Cenk Küpeli, voleybolcu Derya Çayırgan'la görüntülenince gazetecilerle köşe kapmaca oynadı. Uzun süreli kovalamacanın ardından Nişantaşı’ndan ayrılan ikili, "Yeni bir aşk mı?" sorusunu akıllara getirdi.
9.07.2021Cadde
Yeni bir aşk mı?
Yeni bir aşk mı?Yeni yılın ilk ayında Demet Şener’den boşanan Cenk Küpeli, voleybolcu Derya Çayırgan’la Nişantaşı’nda görüntülendi.
9.07.2021Cadde
Demet Şener'den kızı İrem Kutluay'a: Ben anneliği seninle öğrendim
Demet Şener'den kızı İrem Kutluay'a: Ben anneliği seninle öğrendimEski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem Kutluay'ın yeni yaşını duygusal bir mesajla kutladı.
10.06.2021Cadde
Demet Şener: Cenk ile ortağız
Demet Şener: Cenk ile ortağızYaptığı atılımla iş hayatına showroom açarak başlayan Demet Şener, önceki gün Nişantaşı'ndaki ofisinden çıkarken görüntülendi. Küpeli ile halen görüştüğünü söyleyen Şener, “Kendisiyle iş yapıyoruz” dedi.
22.05.2021Cadde
Demet Şener'den Cenk Küpeli sorusuna bomba cevap!
Demet Şener'den Cenk Küpeli sorusuna bomba cevap!Cenk Küpeli ile Ocak 2020'de tek celsede boşanmasına karşın iş insanı ile görüşmeye devam eden Demet Şener'den magazin gündemine bomba gibi düşecek açıklamalar geldi.
22.05.2021Cadde
Demet Şener ile Cenk Küpeli barıştı mı?
Demet Şener ile Cenk Küpeli barıştı mı?İş insanı Cenk Küpeli ile eski manken Demet Şener, 1,5 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. Bir hafta içinde iki kez eski eşinin Nişantaşı'nda bulunan ofisine gelen Küpeli'nin, Şener'le yeniden barıştığı konuşuluyor.
25.04.2021Cadde
Aşk yok iş var
Aşk yok iş varDemet Şener, eski eşi Cenk Küpeli’yle barıştığı yönünde çıkan haberlerin doğru olmadığını söyledi.
25.04.2021 Cadde
Demet Şener: Tek başıma denize giremem!
Demet Şener: Tek başıma denize giremem!Cenk Küpeli ile geçtiğimiz aylarda boşanan Demet Şener, en büyük korkusunu açıkladı. 43 yaşındaki eski manken, fobisi nedeniyle denize asla tek başına girip açılamadığını söyledi.
10.04.2021Cadde
Demet Şener ölümden döndü
Demet Şener ölümden döndüİş insanı Cenk Küpeli’den boşanmasının ardından magazin gündeminden düşmeyen eski manken Demet Şener, ölümden döndü. Su bardağının içindeki kürdanı fark etmeyen Şener, hastanelik oldu.
12.02.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (11 Şubat 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (11 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
11.02.2021Magazin
Demet Şener: Artık o arabayı kullanmıyorum
Demet Şener: Artık o arabayı kullanmıyorumİş insanı Cenk Küpeli’den boşanmasının ardından magazin gündeminden düşmeyen eski manken Demet Şener, önceki gün kızıyla beraber Bebek'te objektiflere takıldı.
11.02.2021Cadde
Kiralık araçla geziyor
Kiralık araçla geziyorDemet Şener, kızı İrem’le Bebek’teydi.
11.02.2021Cadde
Cenk Küpeli'den o iddiaya yanıt: Dava açan benim!
Cenk Küpeli'den o iddiaya yanıt: Dava açan benim!Cenk Küpeli'nin eski eşi Demet Şener ile 2019 yılındaki düğününde giydiği damatlığı diken modacı Emre Bakar'ın, iş insanının kendisine gerekli ödemeyi yapmadığı gerekçesiyle icra takibi başlattığı iddia edildi. Küpeli, "Dava açan ve hukuksal tüm haklarımı sonuna kadar kullanan benim" dedi
29.01.2021Cadde
Demet Şener-Cenk Küpeli boşandı ama 'damatlık' krizi devam ediyor!
Demet Şener-Cenk Küpeli boşandı ama 'damatlık' krizi devam ediyor!Eski manken Demet Şener (43) ile iş insanı Cenk Küpeli (35), geçtiğimiz günlerde sürpriz şekilde tek celsede evliliklerini sonlandırdı ama düğünde giyilen damatlıkla ilgili kavga bitmedi.
29.01.2021Cadde
Demet Şener'den boşanan Cenk Küpeli'ye yakın markaj
Demet Şener'den boşanan Cenk Küpeli'ye yakın markajDemet Şener aşkıyla magazin gündemine gelen Cenk Küpeli, geçtiğimiz günlerdeki sürpriz boşanma haberiyle de çok konuşuldu.
27.01.2021Cadde
Artık aracı kullanmayacak
Artık aracı kullanmayacakDemet Şener, geçtiğimiz günlerde boşandığı Cenk Küpeli’nin kendisine aldığı araçla görüntülendi. Model, artık o cipi kullanmayacağını söyledi
16.01.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Demet ŞenerCenk Küpelicaddemagazinİbrahim Kutluay

Cenk Küpeli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.