Ces

Ces

Son dakika ces haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ces gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ces haber sayfamızda...

Ces

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 643 ces haberi bulunmuştur.
‘Üretimde büyük ivme yakaladık’
‘Üretimde büyük ivme yakaladık’Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye’yi katma değerli üretimle büyütmek isteyen bir iktidar olduklarını belirterek, özellikle Ar - Ge merkezleri ve teknoparkların gelişmesiyle mühendislerin, teknik personelin çok daha katma değerli ürünleri geliştirip üretmekte büyük bir ivme yakaladığını söyledi.
6.05.2022Ekonomi
Bakan Varank: Katma değerli üretimde büyük ivme yakaladık
Bakan Varank: Katma değerli üretimde büyük ivme yakaladıkSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'yi katma değerli üretimle büyütmek isteyen bir iktidar olduklarını belirterek, özellikle Ar-Ge merkezleri ve teknoparkların gelişmesiyle mühendislerin, teknik personelin çok daha katma değerli ürünleri geliştirip üretmekte büyük bir ivme yakaladığını söyledi.
5.05.2022Ekonomi
TOGG'dan nefes kesen görüntü!
TOGG'dan nefes kesen görüntü!Yurdun büyük bir bölümü kar yağışı altındayken çalışmaları devam eden ve seri üretime hazırlanan TOGG karlı yollarda test gerçekleştirdi. TOGG sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir video yayımladı.
20.03.2022Ekonomi
Togg'un CEO'su açıkladı: Avrupa'nın en temizi
Togg'un CEO'su açıkladı: Avrupa'nın en temiziTürkiye'nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg'un CEO'su M. Gürcan Karakaş, Londra'da düzenlenen İngiltere-Türkiye Yeşil Finans Konferansı'nda (UK-Turkey Green Finance Conference) yaptığı konuşmada, "Togg doğuştan yeşil, doğuştan sürdürülebilir bir şirket. Gemlik tesisimizdeki boyahanemiz Avrupa'nın en temizi" dedi.
18.03.2022Otomobil
Motorinde beklenen indirim geldi
Motorinde beklenen indirim geldiRusya-Ukrayna savaşında taraflardan gelen ılımlı haberlerle geri çekilen brent petrol sonrası benzin ve motorin fiyatlarında indirim beklentisi oluşmuştu. Akaryakıtta beklenen indirim haberi geldi.
15.03.2022Ekonomi
EPDK'dan akaryakıt dağıtıcıları ile ilgili 'petrol stoku' kararı!
EPDK'dan akaryakıt dağıtıcıları ile ilgili 'petrol stoku' kararı!Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu`ndan (EPDK) yapılan açıklamada, "Akaryakıt dağıtıcılarının zorunlu petrol stokunun, 14-31 Mart arasında %7, 1-12 Nisan arasında %6`sına denk gelen miktarının piyasa faaliyetlerine konu edilebilmesine karar verildi" denildi.
14.03.2022Ekonomi
Akaryakıtta indirim beklentisi!
Akaryakıtta indirim beklentisi!Petrol fiyatlarında arz endişelerinin etkisiyle geçen hafta dalgalı bir seyir izlenirken, yeni hafta düşüşle başladı. Hal böyle olunca motorinin litre fiyatına indirim beklentisi oluştu. Peki ne kadar indirim yapılacak? İşte detaylar...
14.03.2022Ekonomi
TOGG'un CES fuarındaki sıralaması belli oldu
TOGG'un CES fuarındaki sıralaması belli olduTOGG'un Twiter hesabından yapılan açıklamaya göre sektörünün saygın yayını Exhibitor, 2300 katılımcı arasından “CES’in En İyi 20 Markası”ndan biri olarak TOGG’u seçti. TOGG'un 20 marka arasındaki sıralaması belli oldu. İşte detaylar...
14.03.2022Ekonomi
AB'den kritik Bitcoin ve Ethereum oylaması
AB'den kritik Bitcoin ve Ethereum oylamasıAvrupa Birliği (AB) Parlamentosu, Bitcoin ve Ethereum'u yasaklamayı kolaylaştırabilecek düzenleyici çerçeveyi oylayacak.
14.03.2022Uzmanpara
TOGG en iyi 20 markadan biri seçildi!
TOGG en iyi 20 markadan biri seçildi!TOGG'un Twiter hesabından yapılan açıklamaya göre; sektörünün saygın yayını Exhibitor, 2300 katılımcı arasından “CES’in En İyi 20 Markası”ndan biri olarak Togg’u seçti.
28.01.2022Haberler
TOGG en iyi 20 markadan biri seçildi!
TOGG en iyi 20 markadan biri seçildi!TOGG'un Twiter hesabından yapılan açıklamaya göre sektörünün saygın yayını Exhibitor, 2300 katılımcı arasından “CES’in En İyi 20 Markası”ndan biri olarak TOGG’u seçti.
28.01.2022Ekonomi
Yunan basınından TOGG açıklaması: Türkler, Avrupa'yı fethetmeye hazır!
Yunan basınından TOGG açıklaması: Türkler, Avrupa'yı fethetmeye hazır!TOGG’un uluslararası ilk fuarı CES fuarına katılarak sergilediği yeni sedan modelinin etkisi sünyada devam ediyor. Yunan basını, TOGG'a övgüler yağdıran bir haber yayınladı. Haberde "İlk Türk otomobili Avrupa'yı fethetmeye hazır." ifadeleri kullanıldı.
17.01.2022Ekonomi
İlk kez kullanıldı! Saç teli kalınlığında... Sırrı burada saklı!
İlk kez kullanıldı! Saç teli kalınlığında... Sırrı burada saklı!Otomotiv sektörü elektrikli araçlar çağına giriş yapmaya başlamışken, sektörün devleri yeni dönemde tasarladığı araçlarda kullandığı teknolojileri art arda tanıtmaya başladı. CES 2022 Fuarı'nda görücüye çıkan ve renk değiştirme özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken BMW'nin 'iX M60 Flow' modeli de bunlar arasında.
2.03.2022
İlk kez bir arabada kullanıldı! Saç teli kalınlığında... İşte bu görüntünün sırrı
İlk kez bir arabada kullanıldı! Saç teli kalınlığında... İşte bu görüntünün sırrıOtomotiv sektörü elektrikli araçlar çağına giriş yapmaya başlamışken, sektörün devleri yeni dönemde tasarladığı araçlarda kullandığı teknolojileri art arda tanıtmaya başladı. CES 2022 Fuarı'nda görücüye çıkan ve renk değiştirme özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken BMW'nin İX M60 Flow modeli de bunlar arasında.
10.01.2022Haberler
Terlik bile var! Elektrikli araçlarla gözdağı veriyorlar
Terlik bile var! Elektrikli araçlarla gözdağı veriyorlarElektrikli araçlar konusunda devam eden teknoloji yarışının giderek sertleştiği CES 2022 Fuarı'nda iyice anlaşıldı. Nitekim üreticiler, tanıttıkları yeni teknolojilerle adeta birbirlerine gözdağı veriyor.
10.01.2022Otomobil
İnsansı robot Ameca, CES 2022'de görücüye çıktı
İnsansı robot Ameca, CES 2022'de görücüye çıktıİngiltere merkezli Engineered Arts'ın geliştirdiği insansı robot Ameca, ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen dünyadaki en büyük teknoloji fuarı olan 2022 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) bu hafta ilk kez halkla iletişim kurdu.
9.01.2022Haberler
Elon Musk trafiğe çözüm için geliştirmişti! Trafikte kaldılar
Elon Musk trafiğe çözüm için geliştirmişti! Trafikte kaldılarTesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'ın trafiğe çözüm getirmek için geliştirdiği projede trafik yoğunluğu oluştu. Tüneldeki istasyonlardan birinin kapalı olduğu ve trafiğin muhtemelen bu sebeple yaşandığı belirtildi.
9.01.2022Otomobil
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (3- 9 Ocak 2022)
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (3- 9 Ocak 2022)3- 9 Ocak 2022 haftasında neler yaşandı? Gündemdeki son gelişmeleri kaçırdıysanız Milliyet.com.tr editörlerinin derlediği Haftayı Kaçırma bültenine bir göz atın...
7.01.2022Gündem
Togg lansman müziği yapay zekadan geldi
Togg lansman müziği yapay zekadan geldiTürkiye'nin otomobili Togg dünya sahnesine çıktığı ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen Tüketici Elektroniği Şovu CES’de teknoloji ve sanatı bir araya getirdi. Klasik Türk müziğinin 2500 eserini öğrenerek Togg’a özel bir beste yapan yapay zeka, geri dönüştürülmüş malzemeden üç boyutlu yazıcıyla 1001 saatte üretilmiş zeytin ağacı ve kelimelerin anlamlarını görselleştiren dijital çalışma, Togg’un CES’e damga vuran farklılıklarıydı.
7.01.2022Ekonomi
Son dakika haberler: Togg ilk kez dünya sahnesinde!
Son dakika haberler: Togg ilk kez dünya sahnesinde!Son dakika haberine göre; tüm dünyanın gözü CES 2022 fuarında! Markaların ürünlerini tek tek tanıttığı fuarda Türkiye'nin yerli otomobili Togg dünyada ilk kez görücüye çıktı. Fuar, Togg'un ilk uluslararası tanıtımı oldu. İşte detaylar...
6.01.2022Ekonomi
Türk teknoloji girişimleri Las Vegas’ta dünya sahnesine çıktı!
Türk teknoloji girişimleri Las Vegas’ta dünya sahnesine çıktı!ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES’te, Türk teknoloji girişimcileri için İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle (İSTKA) kurulan pavilyonda 28 startup yeni ürün ve teknolojilerini ilk kez tanıtıyor. 159 ülkeden 2.100’den fazla teknoloji şirketinin katıldığı fuarda, Türk start-up’lar dünyayı Türkiye’nin teknolojisi ile buluşturuyor.
6.01.2022Teknoloji
TOGG dünya sahnesine çıktı
TOGG dünya sahnesine çıktıTürkiye'nin otomobili TOGG, Las Vegas şehrinde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) dünya sahnesine çıktı.
6.01.2022Ekonomi
Togg dünya sahnesine çıktı
Togg dünya sahnesine çıktıTürkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de (Consumer Electronics Show) yeniliklerini ve ilklerini dünya kamuoyuyla paylaştı.
6.01.2022Uzmanpara
Yerli otomobil TOGG Las Vegas’ta görücüye çıktı
Yerli otomobil TOGG Las Vegas’ta görücüye çıktıTürkiye'nin yerli otomobili TOGG, ABD'nin Las Vegas şehrindeki Consumer Electronic Show Fuarı'nda sergilenerek ilk kez dünya sahnesine çıktı.
5.01.2022Haberler
Dünyanın gözü burada! CES 2022 başladı
Dünyanın gözü burada! CES 2022 başladıDün başlayan CES 2022 fuarında markalar ürünlerini tek tek tanıtmaya başladı. Sony yeni SUV modelini sergilerken, BMW'nin bir düğmeye dokunarak istediğiniz zaman renk değiştiren devrim niteliğinde bir aracı ortaya çıktı. TOGG ise sedan modelini dünyada ilk kez CES 2022'de bu gece görücüye çıkarıyor. Peki şu ana kadar fuarda neler tanıtıldı? İşte detaylar...
5.01.2022Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Ces ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.