Cezayir

Cezayir

Son dakika Cezayir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cezayir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cezayir haber sayfamızda...

Cezayir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.561 cezayir haberi bulunmuştur.
Son dakika: Erdoğan'dan son dakika asgari ücret ve maaş zammı açıklaması
Son dakika: Erdoğan'dan son dakika asgari ücret ve maaş zammı açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "İşçilerimizin onayını alacak, işverenlerimizi de yormayacak ve istihdama zarar vermeyecek bir asgari ücret seviyesi hedefi ile süreç yönetilecek" dedi.
6.12.2023Gündem
Otomotiv ihracatında artış
Otomotiv ihracatında artışUludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) verilerine göre Türkiye otomotiv sektörünün kasım ayı ihracatı yüzde 10,4 artış ile 3 milyar 172 milyon dolar oldu. Türkiye ihracatında birinci sırada yer alan endüstrinin payı ise yüzde 13,8 olarak gerçekleşti. Otomotiv endüstrisinin ocak-kasım dönemi ihracatı da yüzde 14 artışla 31 milyar 831 milyon dolara ulaştı.
6.12.2023Ekonomi
Sahtekârın eli, tamahkârın cebi
Sahtekârın eli, tamahkârın cebiDolandırıcılık binlerce yıldır süregiden bir suç unsuru. Değişen sadece teknoloji ile yöntemlerin artıp daha karmaşık yollar ve teknikler kazanması.
3.12.2023Gündem
OPEC gönüllü üretim kısıntısını uzattı
OPEC gönüllü üretim kısıntısını uzattıOPEC+ üyesi ülkelerin petrol ve enerji bakanları toplantısından gönüllü üretim kısıntılarının 2024 ilk çeyrek sonuna kadar uzatılması kararı çıktı.
1.12.2023Uzmanpara
Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze Kasabı
Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze KasabıPartisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'de tarihin en kalleş saldırılarından birisinin gerçekleştiğini söyledi, Netanyahu için 'Gazze Kasabı' ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın gündeminde yerel seçim çalışmaları da vardı.
29.11.2023Haberler
Son dakika... Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze Kasabı
Son dakika... Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze KasabıPartisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'de tarihin en kalleş saldırılarından birisinin gerçekleştiğini söyledi, Netanyahu için 'Gazze Kasabı' ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın gündeminde yerel seçim çalışmaları da vardı.
29.11.2023Gündem
Filistin'e destek veren Youcef Atal gözaltına alındı!
Filistin'e destek veren Youcef Atal gözaltına alındı!Fransız temsilcisi Nice'te forma giyen Youcef Atal'ın gözaltına alındığı öğrenildi.
24.11.2023Fransa Ligue 1
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türk özlenen, yolu gözlenendir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türk özlenen, yolu gözlenendirİhracatını en hızlı artıran 3. ülkenin Türkiye olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Yüzyılı'nın önemine dikkat çekerek 'Türkiye Yüzyılı hedefiyle çıktığımız bu kutlu yolculukta menzile ulaşmak için daha fazla çalışmaktan başka seçeneğimiz bulunmuyor.' dedi. 'Türkiye, zor zamanlarda sığınılacak güvenli yuva demektir.' diyen Erdoğan, 'Türk ise, özlenen, yolu gözlenendir' ifadelerini kullandı.
24.11.2023Gündem
TBMM Genel Kurulu'nda uluslararası anlaşmalar kabul edildi
TBMM Genel Kurulu'nda uluslararası anlaşmalar kabul edildiTürkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda uluslararası anlaşmalar kabul edildi.
23.11.2023Gündem
'Paramız artık değer kazanacak'
'Paramız artık değer kazanacak'Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Uyguladığımız sağlıklı politikalar ve yapısal reformlarla önümüzdeki dönemde yatırımcı güvenini kazanacağız... Bu güven fon akışını tetikleyecek. Fon akışı lirada reel değerlemeye sebep olacak” açıklaması yaptı.
23.11.2023Gündem
İsrail'in Gazze ablukası! Erdoğan: En kısa zamanda bir Mısır seyahati düzenleyebilirim
İsrail'in Gazze ablukası! Erdoğan: En kısa zamanda bir Mısır seyahati düzenleyebilirimCumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki vahşeti sürerken, Türkiye'nin planlarına ilişkin bilgi verdi. Mısır'a ziyaret düzenleyebileceğini belirten Erdoğan, rehine takasıyla birlikte yeni bir adımın atıldığını ifade etti. Erdoğan, yerel seçimlerde adaylarla ilgili de mesajlar verdi.
22.11.2023Haberler
Son dakika... İsrail'in Gazze ablukası! Erdoğan: En kısa zamanda bir Mısır seyahati düzenleyebilirim
Son dakika... İsrail'in Gazze ablukası! Erdoğan: En kısa zamanda bir Mısır seyahati düzenleyebilirimCumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki vahşeti sürerken, Türkiye'nin planlarına ilişkin bilgi verdi. Mısır'a ziyaret düzenleyebileceğini belirten Erdoğan, rehine takasıyla birlikte yeni bir adımın atıldığını ifade etti. Erdoğan, yerel seçimlerde adaylarla ilgili de mesajlar verdi.
22.11.2023 Gündem
Gazze için yoğun diplomasi trafiği
Gazze için yoğun diplomasi trafiğiTürkiye, Suudi Arabistan, Mısır, Endonezya, Nijerya, Katar ve Ürdün’ün oluşturduğu Temas Grubu’nun, BM Güvenlik Konseyi daimi üyesi 4 ülkeye yönelik başlattığı Gazze diplomasisi ziyaretleri sürüyor.
22.11.2023Gündem
‘Önceliğimiz Gazze’de ateşkesin sağlanması’
‘Önceliğimiz Gazze’de ateşkesin sağlanması’Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir’de mevkidaşı Tebbun ile ortak basın toplantısında konuştu. İsrail’in saldırılarını hiçbir şekilde kabul etmediklerini belirten Erdoğan, “Önceliğimiz Gazze’de kalıcı ateşkesin tesisi ve insani yardımların bölgeye intikalidir” dedi.
22.11.2023Gündem
Erdoğan'dan İsrail'e 'atom bombası' tepkisi: İlgili mercilere şikayetini yaptık
Erdoğan'dan İsrail'e 'atom bombası' tepkisi: İlgili mercilere şikayetini yaptıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunduğu Cezayir'de, Cezayir-Türkiye İş Forumu'na katıldı. Erdoğan, 'İsrail sende atom bombası var, bunun da özellikle ilgili mercilere şikayetini yaptık, yapıyoruz. Türkiye dahil tüm bölgenin güvenliğini tehdit eden bu konuda hem Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi hem de Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı nezdinde girişimlerde bulunacağız.' dedi.
22.11.2023Gündem
Erdoğan'dan İsrail'e 'atom bombası' tepkisi: İlgili mercilere şikayetini yaptık
Erdoğan'dan İsrail'e 'atom bombası' tepkisi: İlgili mercilere şikayetini yaptıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunduğu Cezayir'de, Cezayir-Türkiye İş Forumu'na katıldı. Erdoğan, "İsrail sende atom bombası var. Bunu da özellikle ilgili mercilere şikayetini yaptık, yapıyoruz" dedi.
21.11.2023Haberler
Bakan Bayraktar duyurdu! Cezayir ile LNG ithalat anlaşması uzatıldı
Bakan Bayraktar duyurdu! Cezayir ile LNG ithalat anlaşması uzatıldıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Cezayir ile devam eden LNG ithalat anlaşmasının 3 yıl daha uzatıldığını açıkladı.
21.11.2023Ekonomi
Türkiye ile Cezayir arasında 12 anlaşma
Türkiye ile Cezayir arasında 12 anlaşmaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cezayir’e düzenlediği resmi ziyarette Türkiye ve Cezayir arasında çeşitli alanlarda 12 anlaşma imzalandı.
21.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'rehine' açıklaması: Beklentimiz olumlu neticeler almak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'rehine' açıklaması: Beklentimiz olumlu neticeler almakCezayir'e resmi ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in savaş suçu işlediğini tekrarlayarak rehine takasıyla ilgili son gelişmeleri paylaştı.
21.11.2023Haberler
Erdoğan'dan İsrail'e tepki Filistin'e destek: Elimizden geleni yapacağız
Erdoğan'dan İsrail'e tepki Filistin'e destek: Elimizden geleni yapacağızCezayir'e resmi ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in savaş suçu işlediğini tekrarlayarak rehine takasıyla ilgili son gelişmeleri paylaştı. Erdoğan, 'Filistin devletinin tesisi artık kaçınılmazdır. Bunun için elimizden geleni yapacağız.' dedi.
21.11.2023Gündem
Gazze diplomasisi! Bakan Fidan'dan Londra ve Paris'te önemli temaslar
Gazze diplomasisi! Bakan Fidan'dan Londra ve Paris'te önemli temaslarDışişleri Bakanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre; 11 Kasım'da Riyad'da düzenlenen İİT ve Arap Ligi Ortak Zirvesi'nde bir temas grubu kurulması kararlaştırıldı.
21.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cezayir’e resmi ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cezayir’e resmi ziyaretTürkiye-Cezayir Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi’nin ikinci toplantısına katılmak üzere Cezayir'e giden Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi törenle karşılandı.
21.11.2023Gündem
ABD’den sahte mozaik iadesi
ABD’den sahte mozaik iadesiLübnanlı bir antika kaçakçısının New York’a getirildiği söylenen ve ABD tarafından Lübnan’a iade edilen 9 mozaik panelin sahte olduğu iddia ediliyor.
21.11.2023Kültür Sanat
Erdoğan bugün Cezayir’e gidiyor
Erdoğan bugün Cezayir’e gidiyorİsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını durdurmak için yoğun çaba gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Riyad’daki İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Zirvesi’nden sonra ilk bölgesel ziyaretini İsrail’e karşı tutumuyla öne çıkan Cezayir’e yapacak.
21.11.2023Gündem
İşte İsrail'in korkunç paylaşımı! Erdoğan, sert tepki göstermişti
İşte İsrail'in korkunç paylaşımı! Erdoğan, sert tepki göstermiştiCumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada İsrail'e sert tepki göstermiş, " İsrail yönetimi askeri ve silahlı sivilleri ile ‘bir atışta iki ölü’ diyerek hamile kadınları, daha doğmamış bebekleri ile birlikte katletmekle övünen bir cinnet hali içindedir" demişti. İsrail askerlerinin giydiği skandal tişörtler ortaya çıktı.
21.11.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cezayir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.