Ciro

Ciro

Son dakika ciro haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ciro gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ciro haber sayfamızda...

Ciro

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.485 ciro haberi bulunmuştur.
Bayramda ağız tadımız kaçmasın
Bayramda ağız tadımız kaçmasınTam kapanmada bayram hazırlığı sürerken, çikolata ve şeker alışverişi başladı. Ürünler rafa çıkarken, sanal satış da artıyor. Sektör yetkilileri, taklit ve merdiven altı ürünler için uyarıyor...
7.05.2021Ekonomi
TOBB ve Visa’dan “Akıllı KOBİ” ile dijitalleşme seferberliği
TOBB ve Visa’dan “Akıllı KOBİ” ile dijitalleşme seferberliğiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Visa, KOBİ’lerin pandemi döneminde artan dijitalleşme ihtiyacına yönelik Akıllı KOBİ platformunu hayata geçirdi. Platform, KOBİ’lere pandemi döneminde işlerini sürdürebilmeleri için dijitalleşmeye yönelik donanım ve becerileri sunacak.
6.05.2021Ekonomi
Uber'in cirosu geriledi
Uber'in cirosu gerilediUber'in cirosu ilk çeyrekte yüzde 11 azaldı.
6.05.2021Uzmanpara
ATO Başkanı Baran'dan "ticari kredi ödemelerine" erteleme talebi
ATO Başkanı Baran'dan "ticari kredi ödemelerine" erteleme talebiAnkara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını süresince kamu bankalarının reel sektöre kesintisiz destek verdiğini belirterek, "Bu desteğin devam ederek, kredi taksit ödemelerinin ertelenmesini talep ediyoruz." ifadesini kullandı.
5.05.2021Ekonomi
Annelere sanal hediye yağmuru
Annelere sanal hediye yağmuru9 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü’nde 13 milyar TL’lik ciro bekleniyor. Bu yıl tam kapanma nedeniyle bütün hediyeler sanaldan alınacak. Sepet büyüklüğü beklentisi 350 TL olurken, küçük ev aletleri, teknoloji ve mutfak ürünleri öne çıkıyor
5.05.2021Ekonomi
Güzelliğe hız kattı
Güzelliğe hız kattı2008 yılında kurulduğundan bu yana ürünlerini tüketicilere e-ticaret yoluyla ulaştıran Sinoz Kozmetik, pandeminin ilk yılında 3 kat büyüdü. CEO Yasin Çörekçi, “Hızlı teslimat, satış sonrası destek süreçleri, müşteri memnuniyetine konsantreyiz” dedi.
4.05.2021Kobi
Turkcell yıla güçlü başladı
Turkcell yıla güçlü başladıTurkcell Grubu, 2021 yılının ilk üç ayında geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 17,5 artışla 7,8 milyar TL gelir elde etti. Grup bazında FAVÖK 3,3 milyar TL’ye ulaşırken, şirketin FAVÖK marjı yüzde 42,2 olarak gerçekleşti. 2021 yılının ilk çeyreğinde 705 bin yeni müşteri kazanan Turkcell, son 3 yılın en yüksek çeyreklik müşteri kazanımına imza attı. Böylece her yıl 1 milyon yeni abone hedefinin yüzde 70’ine ise sadece ilk 3 ayda ulaşmış oldu.
1.05.2021Vitrin
Ciro kaybı desteği 31 Mayıs’a uzatıldı
Ciro kaybı desteği 31 Mayıs’a uzatıldıTicaret Bakanı Mehmet Muş, koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen yiyecek - içecek hizmeti faaliyetlerinde bulunan işletmelere yönelik geri ödemesiz ciro kaybı desteklerinde başvuru sürelerini, işletmelerin hak kaybına uğramaması için uzattıklarını belirterek, “Desteklerden yararlanma şartlarını taşıyan fakat çeşitli sebeplerle başvuruda bulunamayan işletmelerimiz, 31 Mayıs 2021 saat 23.59’a kadar başvurularını e - Devlet üzerinden yapabilecek” dedi.
1.05.2021Ekonomi
Son dakika: Beklenen haber geldi! Esnafa tam kapanma desteği...
Son dakika: Beklenen haber geldi! Esnafa tam kapanma desteği...Son dakika gelen habere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnafa aylık 1000 lira gelir desteğinin 1 ay uzatıldığını, ihtiyaç sahibi ailelere hane başı verilen 1.000 liralık yardımın 1.100 liraya çıkartıldığını açıkladı. Erdoğan, imalat sektöründeki küçük işletmelere 5 milyar lira bütçeli yeni bir desteğin başlatıldığını, iş sözleşmelerinin fesih yasağının da uzatıldığını belirtti. Öte yandan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, sosyal medya hesabından geri ödemesiz ciro kaybı destekleriyle ilgili başvuru sürelerinin uzatıldığını açıkladı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
30.04.2021Ekonomi
Esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır? Esnafa kira ve gelir yardımı başvurusu
Esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır? Esnafa kira ve gelir yardımı başvurusuEsnafa kira ve gelir yardımı başvuru nasıl yapılır? Koronavirüs salgını sürecinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklama doğrultusunda esnafa kira yardımı ve gelir kaybı desteği başvuruları internet üzerinden yapılabiliyor. İşte e devlet esnaf destek paketi ile ilgili merak edilen detaylar...
30.04.2021Ekonomi
Ciro kaybı desteği uzatıldı mı, ne zaman bitecek? Ciro kaybı desteği ne kadar, kimlere verilir?
Ciro kaybı desteği uzatıldı mı, ne zaman bitecek? Ciro kaybı desteği ne kadar, kimlere verilir?Son dakika gelen habere göre; Ticaret Bakanı Mehmet Muş, sosyal medya hesabından geri ödemesiz ciro kaybı destekleriyle ilgili başvuru sürelerinin uzatıldığını açıkladı. Ciro kaybı desteğinden yararlanan veya yararlanmak isteyen vatandaşlar ise ciro kaybı desteği uzatıldı mı, ne zaman bitecek araştırmalarına girişti. Peki ciro kaybı desteği ne kadar, kimlere verilir?
30.04.2021Ekonomi
Son dakika... Bakan Muş'tan esnafa müjde! Ciro kaybı desteklerinde başvuru süresi uzatıldı
Son dakika... Bakan Muş'tan esnafa müjde! Ciro kaybı desteklerinde başvuru süresi uzatıldıSon dakika gelen habere göre; Ticaret Bakanı Mehmet Muş, yiyecek-içecek hizmeti sektöründeki işletmelere yönelik sağlanan ciro kaybı desteklerinde başvuru sürelerini uzattıklarını bildirdi.
30.04.2021Ekonomi
Tam kapanma destek paketi var mı? Tam kapanmada devlet desteği olacak mı 2021?
Tam kapanma destek paketi var mı? Tam kapanmada devlet desteği olacak mı 2021? Tam kapanma destek paketi ile ilgili gelişmeler aranıyor. Son dakika haberlerini yakından takip eden vatandaşlar, tam kapanma süresi boyunca devlet desteği var mı, olacak mı sorularını araştırıyor. Koronavirüs salgını döneminde çalışanlara birçok destek paketi sağlandı. Halen devam eden destek paketleri arasına yenileri eklenecek mi? Tam kapanma destek paketi var mı, 29 Nisan - 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında tam kapanmada devlet desteği olacak mı?
30.04.2021Ekonomi
Twitter gelirlerini yüzde 28 artırdı
Twitter gelirlerini yüzde 28 artırdıSosyal medya platformu Twitter, 2021 yılının ilk çeyreğinde gelirlerini geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 28 artırarak 1,04 milyar dolara yükseltti. Analistler ise 1,03 milyar dolar ciro bekliyorlardı.
30.04.2021Uzmanpara
Borusan, 2020’de 26.1 milyar TL ciro elde etti
Borusan, 2020’de 26.1 milyar TL ciro elde etti2020 yılı faaliyet raporunu yayınlayan Borusan Holding, pandemi yılını 26.1 milyar TL ciro ve 29.6 milyar TL toplam aktif büyüklük ve 8.1 milyar TL değerinde ihracat ile tamamladığını, 2021 - 2023 döneminde 5.9 milyar TL yatırım yapmayı hedeflediğini duyurdu. Holdingin 2019 yılındaki cirosu 22 milyar TL idi.
30.04.2021Ekonomi
Bakan Yardımcısı Nebati'den rezerv açıklaması
Bakan Yardımcısı Nebati'den rezerv açıklamasıHazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Merkez Bankasının 128 milyar dolarlık rezervine ilişkin eleştirilere yanıt verirken, ülkenin kendisinden değil dünyadaki konjonktürden kaynaklanan süreci atlatmak için bu işlemlerin yapılmasının elzem olduğunu bildirdi.
29.04.2021Ekonomi
Kavcıoğlu'ndan enflasyon açıklaması
Kavcıoğlu'ndan enflasyon açıklamasıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, "Enflasyonun 2021 sonunda yüzde 12,2 olarak gerçekleşeceğini, 2022 sonunda yüzde 7,5'e gerileyeceğini tahmin ediyoruz." dedi.
29.04.2021Uzmanpara
Son dakika: Merkez Bankası enflasyon tahminini açıkladı
Son dakika: Merkez Bankası enflasyon tahminini açıkladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, "Enflasyonun 2021 sonunda yüzde 12,2 olarak gerçekleşeceğini, 2022 sonunda yüzde 7,5'e gerileyeceğini tahmin ediyoruz." dedi.
29.04.2021Ekonomi
ATO Başkanı Baran, tam kapanma döneminde işletmeler için destek talep etti
ATO Başkanı Baran, tam kapanma döneminde işletmeler için destek talep ettiAnkara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, hükümetin basit usulde vergi mükellefi olan işletmelere sağladığı kira ve gelir kaybı desteğinin kapsamının genişletilmesi gerektiğini belirterek, "Tam kapanma döneminde faaliyetlerini sürdüremeyecek işletmelere nakdi yardım desteği verilmesi gerekli." ifadesini kullandı.
28.04.2021Ekonomi
Starbucks'ın satışları beklentilerin gerisinde kaldı
Starbucks'ın satışları beklentilerin gerisinde kaldıStarbucks'ın satışları mali yılının ikinci çeyreğinde analist beklentilerinin gerisinde kaldı.
28.04.2021Uzmanpara
73 girişime nakit desteği
73 girişime nakit desteğiTürk Telekom Strateji, Planlama ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı Barış Karakullukçu, şirketin girişim hızlandırma programı PİLOT kapsamında bugüne kadar 73 girişime toplamda 5 milyon TL’nin üzerinde nakit desteği sağladıklarını bildirdi.
28.04.2021Ekonomi
‘Tecrübemiz var ama destek şart’
‘Tecrübemiz var ama destek şart’Türkiye koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında yarın akşamdan itibaren 17 gün sürecek ‘tam kapanma’ya hazırlanırken ekonominin farklı kesimlerinden, “Geçmişe göre daha deneyimliyiz. Ancak esnafı kollayan destekler lazım. Kapanmayı başarıyla atlatmaya çalışacağız” mesajı geldi.
28.04.2021Ekonomi
'Tam kapanma' döneminde esnafa destekler devam edecek
'Tam kapanma' döneminde esnafa destekler devam edecekYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla hükümetin ticaret erbabının yaşadığı mali kayıpların telafisi için sağladığı gelir kaybı, ciro kaybı, kira ve sigorta prim destekleri, perşembe akşamından itibaren başlayacak "tam kapanma" döneminde de sürecek.
27.04.2021Ekonomi
SPK'dan aracı kurumlara uyarı
SPK'dan aracı kurumlara uyarıSermaye Piyasası Kurulu Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, "Bundan sonra bizden sık sık ceza almış bir isimle çalışan aracı kurumlar da kusura bakmasınlar onlarla çalışmanın olası bir etkisi varsa piyasaya onlar da o yatırımcılarla beraber karşılığını göreceklerdir." dedi.
27.04.2021Uzmanpara
Son dakika: 'Tam kapanma' haberlerinin ardından merak ediliyordu! İşte esnafa verilecek destekler
Son dakika: 'Tam kapanma' haberlerinin ardından merak ediliyordu! İşte esnafa verilecek desteklerSon dakika haberlere göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla hükümetin ticaret erbabının yaşadığı mali kayıpların telafisi için sağladığı gelir kaybı, ciro kaybı, kira ve sigorta prim destekleri, perşembe akşamından itibaren başlayacak "tam kapanma" döneminde de sürecek.
27.04.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

destektam kapanmason haberlerekonomiATO

Ciro ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.