Cisco

Cisco

Son dakika cisco haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cisco gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cisco haber sayfamızda...

Cisco

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 365 cisco haberi bulunmuştur.
“I AmChamPion Ödülleri” sahiplerini buldu
“I AmChamPion Ödülleri” sahiplerini buldu AmCham Türkiye tarafından Türkiye-ABD ikili ticaret ve yatırımına katkı sağlayan şirketleri teşvik etmek üzere verilen “I AmChamPion Ödülleri” “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı” temalı etkinlikte sahiplerini buldu. Aynı gün düzenlenen Türk-Amerikan İş Zirvesi sonrasında gerçekleştirilen törende şirketlere 8 kategoride ödül verilirken, 2 iş insanı da ‘Global Türk Ödülü’ ve ‘Onur Ödülü’ aldı.
18.12.2023 Vitrin
Avrupa’nın en popüler moda platformu seçildi
Avrupa’nın en popüler moda platformu seçildi Dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Avrupa’daki en popüler moda platformları sıralamasında birinci olduğunu duyurdu. Berlin merkezli Online Perakendeciler Birliği (BVOH) tarafından yapılan “Avrupa’daki en popüler moda platformları” araştırmasında Trendyol ilk sırada yer aldı.
18.05.2023 Ekonomi
Avrupa'nın en popüler moda platformu belli oldu
Avrupa'nın en popüler moda platformu belli oldu Berlin merkezli Online Perakendeciler Birliği (BVOH) tarafından yapılan “Avrupa’daki en popüler moda platformları” araştırmasında Trendyol ilk sırada yer aldı.
17.05.2023 Alışveriş
Kadın mühendisler 'Turuncu Kanatlar' altında
Kadın mühendisler 'Turuncu Kanatlar' altında Koçfinans, Koç Holding Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Taahhütleri kapsamında sivil toplum kuruluşları ve Anadolu üniversiteleri ile iş birliği gerçekleştirerek geleceğin kadın mühendislerinin gelişimine, "Koçfinans Turuncu Kanatlar İyilik Hareketi" çatısı altında konumlanan mentorluk programı ve burs programı ile katkı sağlayacak.
16.01.2023 Ekonomi
Hedefler belirlendi! İşte Türkiye’nin 2030 teknogirişim vizyonu
Hedefler belirlendi! İşte Türkiye’nin 2030 teknogirişim vizyonu Türkiye, teknoloji girişimciliğinde 2030 hedeflerini belirledi. Ulusal Teknoloji Girişimciliği Stratejisi ile 100 bin teknogirişim oluşturulacak. Strateji doğrultusunda TURCORN100 programı da start aldı. Program ile 2030’da bir milyar değerlemeyi aşan 100 Turcorn çıkarılacak.
21.12.2022 Ekonomi
Teknolojiye kadın gücü
Teknolojiye kadın gücü “Dell’de, 2030’da kadın çalışan oranının yüzde 50 olması hedefleniyor. Türkiye’de teknoloji sektöründe çalışan kadın oranı halen yüzde 10’larda. Sorunun kaynağı ise henüz çocuk yaşta zihinlere işlenen cinsiyet eşitsizliği...”
14.12.2022 Milliyet Executive
Bugün Zirve 23 günü
Bugün Zirve 23 günü 23 Yetenek Derneği tarafından bu sene ikincisi organize edilecek Zirve 23, bugün 2 bini aşkın üniversite öğrencisi gencin katılımıyla gerçekleşecek.
15.10.2022 Ekonomi
Zirve 23 gençlerle buluşuyor
Zirve 23 gençlerle buluşuyor 23 Yetenek Derneği tarafından bu sene ikincisi organize edilecek Zirve 23, 15 Ekim Cumartesi günü 2 bini aşkın üniversite öğrencisi gencin katılımıyla gerçekleşecek. Türkiye’nin dört tarafından Zirve 23 için gelecek olan gençler, Volkswagen Arena’da buluşacaklar.
14.10.2022 Gündem
Apple, İsrail merkezli casus yazılım firması NSO Grubu'na dava açtı
Apple, İsrail merkezli casus yazılım firması NSO Grubu'na dava açtı Apple, internet casusluğunda kullanılan Pegasus adlı yazılımı üreten İsrail merkezli NSO Grubu'na dava açtı. Teknoloji devi, iPhone kullanıcılarının telefonlarına sızıldığı iddiaları sonrası mahkemeye gitme kararı aldı.
24.11.2021 Dünya
Hedef, 100 milyar $!
Hedef, 100 milyar $! Ege Genç İş İnsanları Derneği’nin (EGİAD) online olarak düzenlediği toplantıyla, Amerikan Türk Ticaret ve Sanayi Odası (ATCCI) ile ABD’de iş kurma ve büyütme konusunda yardımcı olmak üzere faaliyette bulunan Global Trade&Communication, ABD’ye dışsatım yapmak isteyen genç iş insanlarına tanıtıldı
9.06.2021 Ege
ABD'li şirketler Türkiye'de yeni yatırımlara hazırlanıyor
ABD'li şirketler Türkiye'de yeni yatırımlara hazırlanıyor ABD'li şirketlerin yöneticileri, Türkiye ile daha derin ve dinamik bir ilişki tesis etmeye ve iş birliklerini geliştirmeye odaklandıklarını belirtti.
31.05.2021 Uzmanpara
ABD'li şirketler Türkiye'de yeni yatırımlara hazırlanıyor
ABD'li şirketler Türkiye'de yeni yatırımlara hazırlanıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çevrim içi toplantı gerçekleştiren ABD merkezli şirketlerin üst düzey yöneticileri, Türkiye ekonomisine duydukları güvene işaret ederek, yeni yatırım hazırlıkları içinde olduklarını vurguladı.
31.05.2021 Ekonomi
ABD’li CEO’lara yatırım daveti
ABD’li CEO’lara yatırım daveti Erdoğan, ABD’li CEO’larla yaptığı toplantıda “Sayın Biden ile NATO zirvesinde gerçekleştireceğimiz görüşmenin yeni dönemin habercisi olacağına inanıyorum. Hem ticarette hem yatırımlarda gereken adımları atmakta kararlıyız” dedi
27.05.2021 Ekonomi
Ford çip kıtlığı nedeniyle Köln'deki üretimi durdurdu
Ford çip kıtlığı nedeniyle Köln'deki üretimi durdurdu ABD merkezli otomotiv üreticisi Ford, küresel düzeyde devam eden yarı iletken darlığı nedeniyle Almanya Köln'deki fabrikasında üretimi durdurdu.
3.05.2021 Ekonomi
Elon Musk: Yaşanan çip kıtlığı büyük sorun
Elon Musk: Yaşanan çip kıtlığı büyük sorun ABD merkezli elektrikli araç üreticilerinden Tesla'nın CEO'su Elon Musk, küresel düzeyde yaşanmakta olan yarı iletken kıtlığının büyük sorun olduğunu vurguladı.
27.04.2021 Ekonomi
Musk'tan çip krizi açıklaması
Musk'tan çip krizi açıklaması ABD merkezli elektrikli araç üreticilerinden Tesla'nın CEO'su Elon Musk, küresel düzeyde yaşanmakta olan yarı iletken kıtlığının büyük sorun olduğunu vurguladı.
27.04.2021 Uzmanpara
Cisco Nedir, Neden Önemlidir? Cisco Ne İşe Yarar?
Cisco Nedir, Neden Önemlidir? Cisco Ne İşe Yarar? Son dönemlerde merak edilen konulardan biri olarak Cisco ön plana çıkıyor. Özellikle internet ve bilgisayar olduğu vakit, çok fazla karşılaşılan bir yapıdır. Peki Cisco nedir, neden önemlidir? Cisco ne işe yarar? İşte bu konuda merak edilenler.
28.03.2021 Teknoloji
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladı
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladı Kadın odaklı kariyer zirvesi TurkishWIN, 1-5 Mart’ta çevrimiçi ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan üniversiteli genç kadınları, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketleri ve iş hayatında kız kardeşlik için “ben de varım” diyen çalışan kadınları buluşturacak.
24.02.2021 Ekonomi
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldı New York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 0,36 artışla 31.489,46 puandan işlem gördü.
10.02.2021 Uzmanpara
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldı New York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 0,36 artışla 31.489,46 puandan işlem gördü.
10.02.2021 Ekonomi
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldı New York borsası, güne düşüşle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,33 azalışla 31.283,36 puandan işlem gördü.
9.02.2021 Uzmanpara
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldı New York borsası, güne düşüşle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,33 azalışla 31.283,36 puandan işlem gördü.
9.02.2021 Ekonomi
Hayalleri kodluyorlar
Hayalleri kodluyorlar Dünyada kodlamayı keyifli bir şekilde öğretmek amacıyla kurulan code.org, ABD’den sonra en çok kullanıcıya sahip olması nedeniyle Türkiye hakkında bir makale yayınladı. Makalede, code.org’un Türkiye’deki uluslararası partneri Robincode ve 13 yaşındaki Can Torungil’e de yer verildi.
23.12.2020 Eğitim
YÖK’ün dijital eğitimine 30 üniversite daha katılacak
YÖK’ün dijital eğitimine 30 üniversite daha katılacak Yükseköğretim Kurulu (YÖK) ile CISCO arasında yapılan dijital eğitim iş birliği kapsamında ilk 2 fazda eğitim alan akademisyenler için sertifika töreni düzenlendi. YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, "3’üncü fazda Anadolu’dan seçilen 30 üniversiteden 90’a yakın akademisyene CISCO-ODTÜ işbirliğiyle hazırlanan eğitim verilecek" dedi.
18.12.2020 Gündem
Bilgisayar Teknolojisi Ve Bilişim Sistemleri Bölümü Nedir, Dersleri Nelerdir? Mezunu Ne İş Yapar?
Bilgisayar Teknolojisi Ve Bilişim Sistemleri Bölümü Nedir, Dersleri Nelerdir? Mezunu Ne İş Yapar? Bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, bilgisayar ve donanımları ile iş ve İşlemleri yapabilmek için gerekli olan tüm kamu kurumlarında ve özel firmalarda çalışabilecek deneyimli elemanlar yetiştirmeyi amaçlar. Bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri nedir? Mezunları ne iş yapar? Gibi aklında bu bölümü tercih etmek isteyen tüm öğrencilerin soruları için gerekli cevapları derledik.
12.11.2020 Kariyer

Benzer Haber Etiketleri

Cisco ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.