Coronavirüsü

Coronavirüsü

Son dakika coronavirüsü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan coronavirüsü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan coronavirüsü haber sayfamızda...

Coronavirüsü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 191 coronavirüsü haberi bulunmuştur.
Filipinler'de vakalar rekor kırdı!
Filipinler'de vakalar rekor kırdı!Filipinler’de son 24 saate açıklanan günlük 17 bin 220 Covid-19 vakasıyla, en yüksek pozitif test oranı tespit edildi.
6.01.2022Dünya
İngiltere'de vakaların rekor kırdı! Hem Omicron hem Delta...
İngiltere'de vakaların rekor kırdı! Hem Omicron hem Delta...İngiltere'de pandemi başladığından bugüne kadar bir günde tespit edilen en yüksek Kovid-19 vaka sayısı dün 78 bin 610 ile kayıtlara geçti.
16.12.2021Dünya
Gördüklerimizin en kötüsü... Kabusun adı Nu!
Gördüklerimizin en kötüsü... Kabusun adı Nu!Bilim insanlarını büyük bir panik sardı. Sağlık bakanının yaptığı açıklamayla dünya dehşete düşerken, yeni varyantın aşıları etkisiz hale getireceği korkusu hızla yayıldı. Beş ülkeden uçuşlar yasaklanırken, 'şimdiye kadarki en kötü' varyant paniği dalga dalga yayıldı.
26.11.2021Dünya
Almanya'da yeni rekor! En yüksek seviyeye ulaştı
Almanya'da yeni rekor! En yüksek seviyeye ulaştıAlmanya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları, salgının başlangıcından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.
17.11.2021Dünya
Almanya'da salgın krizi: Nisandan beri en yüksek seviyede...
Almanya'da salgın krizi: Nisandan beri en yüksek seviyede...Almanya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 23 bin 212 yeni vaka tespit edildi. Böylelikle ülkedeki Kovid-19 vaka sayısı nisan ayından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.
27.10.2021Dünya
Moskova'da bazı kısıtlamalar kaldırıldı!
Moskova'da bazı kısıtlamalar kaldırıldı!Rusya'nın başkenti Moskova'da, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı uygulanan bazı tedbirlerin kaldırılması yönünde alınan karar yürürlüğe girdi.
19.07.2021Dünya
Son dakika: Vakalar patladı! Çift doz aşı bile...
Son dakika: Vakalar patladı! Çift doz aşı bile...Koronavirüs salgınında yeni bir dönüm noktası yaşanırken, nüfuslarının çoğunu aşılamayı başaran ülkeler bile bir bir alarm veriyor. Türkiye'de de görülen Delta varyantı Avrupa'da hızla yayılırken, hem Asya kıtası hem ABD hem de Afrika alarm veriyor.
8.07.2021Dünya
Son dakika haberi... Türkiye'de de görüldü... Durdurulamaz bir hızda yayılıyor!
Son dakika haberi... Türkiye'de de görüldü... Durdurulamaz bir hızda yayılıyor!Koronavirüs salgınında yeni bir dönüm noktası yaşanırken, nüfuslarının çoğunu aşılamayı başaran ülkeler bir bir alarm veriyor. Türkiye'de de görülen Delta varyantı Avrupa'da da hızla artmaya devam ederken, Avustralya'nın yanı sıra Afrika'nın 14 ülkesi de alarm veriyor.
24.06.2021Dünya
Son dakika: İnsanları ara vermeden yakıyorlar! Kriz kontrolden çıktı...
Son dakika: İnsanları ara vermeden yakıyorlar! Kriz kontrolden çıktı...Son dakika haberine göre, her gün bir öncekinden daha ürkütücü görüntülerin geldiği ülkede, yeni bir rekor daha kırıldı. İnsanlar sokaklarda ölürken, cesetlerin yakılması ara verilmeden devam ediyor.
29.04.2021Dünya
İran'da 24 saatte 500 kişi daha öldü!
İran'da 24 saatte 500 kişi daha öldü!Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, salgındaki vaka ve can kayıplarının yanı sıra aşılamada gelinen son duruma ilişkin bilgi verildi.
26.04.2021Dünya
Son dakika haberi: Oksijensiz kaldılar! Hastane faciasında onlarca ölü
Son dakika haberi: Oksijensiz kaldılar! Hastane faciasında onlarca ölüSon dakika haberine göre, günlük vaka rekorlarının kırıldığı, her gün binlerce cesedin yakıldığı ve sağlık sisteminin çöktüğü ülkede, hastanede oksijen tüpündeki sızıntı faciaya yol açtı. 150'ye yakın hastanın etkilendiği ve onlarcasının hayatını kaybettiği olay tüm dünyayı derinden sarstı.
22.04.2021Dünya
Son dakika haberi: Sağlık sistemi çöktü... 24 saat durmadan insan yakıyorlar!
Son dakika haberi: Sağlık sistemi çöktü... 24 saat durmadan insan yakıyorlar!Son dakika haberine göre, sağlık sisteminin hızla çöktüğü ülkede kriz zirve yaptı. Ülkede krematoryum fırınları 24 saat kullanılmaktan eridi. Günlük vaka sayısında dünya çapında korkunç bir rekora imza atılırken, ölü sayısının da bildirilenden katbekat fazla olduğuna inanılıyor.
22.04.2021Dünya
Yetkililerden 'hamilelik planlarınızı erteleyin' çağrısı!
Yetkililerden 'hamilelik planlarınızı erteleyin' çağrısı!Brezilya Sağlık Bakanlığı, koronavirüsün (Kovid-19) mutasyonu olan P1 varyantının hamilelerde daha agresif olduğunu açıkladı. Bakanlık bu kapsamda çiftlere hamilelik planlarını ertelemeleri tavsiyesinde bulundu.
17.04.2021Dünya
Son dakika... Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi'nden dikkat çeken toplu taşıma tavsiyesi
Son dakika... Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi'nden dikkat çeken toplu taşıma tavsiyesiSon dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Serap Şimşek Yavuz, toplu ulaşımdaki yoğunluğa dikkat çekti. Kendisinin de sürekli toplu taşıma kullandığını belirten Prof. Dr. Yavuz, "İnsanlar iki santim bile mesafe olmadan yolculuk yapmak zorunda kalıyor. Daha çok bulaştığını söylediğimiz bir virüs varken bunun kesinlikle çözülmesi gerekiyor. Evden çalışma imkanı olan tüm sektörlerde, bu uygulamaya geçilmesi kaçınılmaz artık" dedi.
13.04.2021Gündem
İran'da vakalar da ölümler de artıyor!
İran'da vakalar da ölümler de artıyor!İran'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 258 artarak 64 bin 490'a yükseldi.
11.04.2021Dünya
Bir günde 172 kişi daha öldü!
Bir günde 172 kişi daha öldü!İran'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 172 artarak 63 bin 332'ye yükseldi.
5.04.2021Dünya
Son dakika: Umurlarında değil! Akın ettiler...
Son dakika: Umurlarında değil! Akın ettiler...Son dakika haberine göre, Bahar Tatili'ni fırsat bilen üniversiteliler, ülke genelinde hem sahillere hem de eğlence mekanlarınaakın etti. Sokağa çıkma kısıtlamasını da umursamayan gençlerin hiçbiri maske takmadı ve sosyal mesafeyi umursamadı. Görüntüler dünyayı tam anlamıyla şoke etti.
28.03.2021Dünya
İran'da son 24 saatte 97 kişi daha hayatını kaybetti
İran'da son 24 saatte 97 kişi daha hayatını kaybettiİran'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 97 artarak 62 bin 142'ye yükseldi.
25.03.2021Dünya
Son dakika: Umurlarında değil! Akın ettiler...
Son dakika: Umurlarında değil! Akın ettiler...Son dakika haberine göre, Bahar Tatili'ni fırsat bilen üniversiteliler, ülke genelinde sahillere akın etti. Hiçbiri maske takmadı ve sosyal mesafeyi umursamadı. Görüntüler dünyayı tam anlamıyla şoke etti.
20.03.2021Dünya
Danimarka AstraZeneca aşısını askıya aldı
Danimarka AstraZeneca aşısını askıya aldıDanimarka'da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı kullanılan AstraZeneca aşısının kullanımına ara verildiği bildirildi.
11.03.2021Dünya
İran'da 24 saatte Kovid-19'dan 81 kişi daha hayatını kaybetti
İran'da 24 saatte Kovid-19'dan 81 kişi daha hayatını kaybettiİran'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 81 artarak 60 bin 512'ye yükseldi.
5.03.2021Dünya
Dört bakan koronadan hayatını kaybedince kısıtlamalar uzatıldı
Dört bakan koronadan hayatını kaybedince kısıtlamalar uzatıldıAfrika ülkelerinden Zimbabve'de kabineden 4 bakanın, yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmesi sonrası kısıtlamaların 2 hafta daha uzatılmasına karar verildi.
16.02.2021Dünya
O ülke Oxford-AstraZeneca aşısının kullanımı durdurdu! Yan etkiler...
O ülke Oxford-AstraZeneca aşısının kullanımı durdurdu! Yan etkiler...Oxford-AstraZeneca aşısının kullanımı, yan etkiler nedeniyle İsveç'in iki bölgesinde durduruldu. Şirket yetkililerinden Andreas Heddini, yan etkileri ciddiye aldıklarını ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini söyledi.
16.02.2021Dünya
Tuzlu su doldurulmuş şişeler aşı diye satıldı: 70 kişi gözaltında!
Tuzlu su doldurulmuş şişeler aşı diye satıldı: 70 kişi gözaltında!Çin hükümeti, sahte koronavirüs aşısı üretimi yapan ve satan onlarca kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
15.02.2021Dünya
İran'da son 24 saatte 62 kişi daha hayatını kaybetti
İran'da son 24 saatte 62 kişi daha hayatını kaybettiİran'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 62 artarak 58 bin 945'e yükseldi.
14.02.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Coronavirüsü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.