Cübbeli

Cübbeli

Son dakika cübbeli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cübbeli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cübbeli haber sayfamızda...

Cübbeli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 612 cubbeli haberi bulunmuştur.
Aziz Yıldırım'dan şike kumpası davası sonrası açıklama
Aziz Yıldırım'dan şike kumpası davası sonrası açıklamaFETÖ organizasyonu 'futbolda şike kumpası' davasında kararlar çıktı. Dönemin Organize Suçlar ile Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç 2 bin 412 yıl 10 ay hapis cezasına mahkum edildi. Karar sonrası Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım konuştu.
4.06.2021Fenerbahçe
Son dakika haber... Böyle toprağa verildi! Dikkat çeken vasiyet
Son dakika haber... Böyle toprağa verildi! Dikkat çeken vasiyetGelen son dakika haberine göre, tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Hüsnü Bayramoğlu'nun cenazesi toprağa verildi.
20.04.2021Gündem
Hüsnü Bayramoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Hüsnü Bayramoğlu son yolculuğuna uğurlandıTedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Hüsnü Bayramoğlu'nun cenazesi toprağa verildi. Tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Hüsnü Bayramoğlu'nun cenazesi toprağa verildi.
20.04.2021Haberler
'İmzamızı çekmeyiz’
'İmzamızı çekmeyiz’Montrö Boğazlar Sözleşmesi’nin tartışma konusu yapılmasının sakıncalarına dikkat çeken ve sarıklı, cübbeli amiral nedeniyle duydukları kaygıları konu alan bildiri nedeniyle sekiz gün gözaltında tutulan 10 emekli amiral ile ifadeye çağrılan dört emekli amiral çıkarıldıkları Sulh Ceza Hâkimliği’nce adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.
14.04.2021Siyaset
Son dakika... Cübbeli Ahmet Hoca'nın kızının düğününe çok sayıda kişi katıldı!
Son dakika... Cübbeli Ahmet Hoca'nın kızının düğününe çok sayıda kişi katıldı!Gelen son dakika haberine göre; Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün kızı Sare ile Şaban Zengin'in oğlu Muhammet Hüseyin Zengin Ümraniye'de bir düğün salonunda evlendi.
5.04.2021Gündem
DEAŞ bağlantılı selefi grup üyeleri, adliyeye sevk edildi
DEAŞ bağlantılı selefi grup üyeleri, adliyeye sevk edildiİzmir'de, terör örgütü DEAŞ bağlantılı selefi grupların faaliyetlerine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve aralarında YouTube üzerinden yayınlar yapan 'Ebu Haris' kod adlı Ramazan O.'nun da bulunduğu 7 şüpheli, adliyeye sevk edildi. Diğer 4 şüpheli ise polisteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
6.12.2020Gündem
Cübbeli Ahmet'ten CNN TÜRK'te çarpıcı açıklamalar
Cübbeli Ahmet'ten CNN TÜRK'te çarpıcı açıklamalarGelen son dakika haberine 'Cübbeli Ahmet' lakabı ile tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında 'silahlanan selefi dernekler” iddiası ile ilgili savcılığa verdiği bilgilere dair açıklamalarda bulundu.
26.11.2020Gündem
'Çamur at izi kalsın anlayışı adalet değil'
'Çamur at izi kalsın anlayışı adalet değil'“İhbar edilen herkes şüpheli değildir, şüpheli sanık değildir, sanık hükümlü değildir” diyen Adalet Bakanı Gül, insan haklarını korumanın ve geliştirmenin adalet politikalarının öncelikleri arasında yer aldığını vurguladı
21.11.2020Siyaset
Son dakika... Adalet Bakanı Gül'den 'kararlılık' açıklaması
Son dakika... Adalet Bakanı Gül'den 'kararlılık' açıklamasıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, geçmişte Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) cübbeli hainlerinin sahte delillerle, uydurma suçlarla sanıkları peşinen suçlu ilan ettiği, kamuoyunu da manipüle ettiği davaları hatırlatarak "Hukukun araçsallaştığı dönemlerde şüpheden sanık yararlanmadı, çünkü yargı değil ön yargı vardı. Hakim görünümlü militanların ayaklar altına alma girişiminde bulunduğu hukuku, biz masumiyet karinesiyle, lekelenmeme hakkıyla, adil yargılanma hakkıyla en üstte tutma kararlılığındayız." dedi.
20.11.2020Siyaset
'Futbolda şike kumpası' davasında tanık açıkladı! "3 Temmuz sürecinden 2-3 ay kadar önce toplantı yaptık"
'Futbolda şike kumpası' davasında tanık açıkladı! "3 Temmuz sürecinden 2-3 ay kadar önce toplantı yaptık"FETULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) "Futbolda şike" soruşturmasında kumpas iddialarına ilişkin 4'ü tutuklu, 87 sanığın yargılandığı davanın görülmesine bugünkü duruşmayla devam edildi. FETÖ'nün MİT mahrem imamı olduğunu söyleyen tanık Özgür Kaya, Amaç Fenerbahçe'yi ele geçirmek değildi, hükümet üzerine operasyon yapmaktı" dedi.
9.11.2020Fenerbahçe
Cübbeli Ahmet Hoca: Atatürk’ün aleyhine konuşulmaz, caiz değildir
Cübbeli Ahmet Hoca: Atatürk’ün aleyhine konuşulmaz, caiz değildir‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, önceki akşam telefonla bağlandığı bir televizyon programında, “Atatürk’ün aleyhine asla konuşulmaz, caiz değildir” dedi.
12.10.2020Gündem
Cübbeli ifade verdi
Cübbeli ifade verdi“Savcılar beni çağırırsa silahlanan 150 derneğin ismini vermeye hazırım” diyen “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, dün İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde ifade verdi.
26.09.2020Gündem
Son dakika! Silahlandığı iddia edilen gruplara soruşturma başlatıldı
Son dakika! Silahlandığı iddia edilen gruplara soruşturma başlatıldıGelen bir son dakika haberine göre; Adalet Bakanlığı Sözcüsü Ertuğrul Çekin, "Silahlandığı iddia edilen gruplara yönelik İstanbul Cumhuriyet başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı." dedi.
25.09.2020Gündem
Son dakika... 'Cübbeli Ahmet' ifade verdi
Son dakika... 'Cübbeli Ahmet' ifade verdiGelen son dakika haberine göre; İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün bir televizyon programında "Türkiye'de 2 bin civarı selefi yanlısı derneğin silahlandığı" şeklindeki iddiası üzerine soruşturma başlattı. Savcılık, Ahmet Mahmut Ünlü'yü bilgisine başvurmak üzere ifadeye çağırdı. Cübbeli Ahmet sabah saatlerinde ifade verdi.
25.09.2020Gündem
‘Ne demek kaynıyor?’
‘Ne demek kaynıyor?’ CHP İzmir Milletvekili Av...
23.09.2020Ege
Son dakika... Bakan Soylu'dan önemli açıklamalar
Son dakika... Bakan Soylu'dan önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu ehliyet ve kimlik kartının beraber kullanılabildiği kart hakkında bilgi vererek "Ehliyet ile kimlik ikisi bir arada. Nüfus idaresine gidiyor. Diyor ki 'ben bu ehliyeti buna yükletmek istiyorum. Sonra süresi bitene kadar kullanabiliyor." ifadelerini kullandı. Soylu, vatandaş memnuniyeti odaklı bir hizmet yürüttüklerini dile getirerek, şu ana kadar 76 bin kişinin ehliyetini kimlik kartına yüklettiğini vurguladı.
23.09.2020Siyaset
O iddiayla ilgili ifadeye çağrıldı
O iddiayla ilgili ifadeye çağrıldı“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün “Selefi dernekler silahlanıyor” iddiasında yeni gelişme yaşandı. “Savcılar beni çağırırsa silahlanan 150 derneğin ismini vermeye hazırım” diyen Ünlü, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından bilgisine başvurulmak üzere ifade vermeye çağrıldı.
23.09.2020Gündem
Son dakika! Cübbeli Ahmet Hoca ifadeye çağrıldı!
Son dakika! Cübbeli Ahmet Hoca ifadeye çağrıldı!İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün bir televizyon programında "Türkiye'de 2 bin civarı selefi yanlısı derneğin silahlandığı" şeklindeki iddiası üzerine soruşturma başlattı. Savcılık, Ahmet Mahmut Ünlü'yü bilgisine başvurmak üzere ifadeye çağırdı.
22.09.2020Gündem
‘Silahlanıyorlar’ iddiası inceleniyor
‘Silahlanıyorlar’ iddiası inceleniyorİçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, selefi derneklerinin silahlandığı iddiasıyla ilgili tahkikata başlandığını açıkladı.
22.09.2020Gündem
Son dakika - İşte Aziz Yıldırım'ın mahkemede yaptığı konuşma
Son dakika - İşte Aziz Yıldırım'ın mahkemede yaptığı konuşmaYargıtay'ın 5'inci Ceza Dairesi'nin aldığı karar sonrasında şike yapmakla suçlandığı davada hakkında beraat kararı verilen Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 36 sanığın yargılandığı duruşmanın yeniden görüşülmesine başlandı.
16.07.2020Fenerbahçe
Cenazede izdiham! Tabuta dokunmak için yarıştılar
Cenazede izdiham! Tabuta dokunmak için yarıştılarErzurum’da Hacı İsmail Fakirullah Bilgin, Narmanlı Camisinde kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Cübbeli Ahmet Hoca’nın da katıldığı cenaze töreninde Bilgin’in tabutunu binlerce kişinin taşımak istemesi izdihama sebep oldu.
22.10.2019Gündem
Cübbeli Ahmet’e şantaj iddiası
Cübbeli Ahmet’e şantaj iddiası‘Jet Fadıl’ın dolandırıcılıktan yargılandığı davada mağdurların avukatı, ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ya özel hayatıyla ilgili görüntülerle şantaj yapıldığını iddia etti
9.05.2019 Gündem
Yaşar Alptekin: İçkiyi hiçbir zaman sevmedim
Yaşar Alptekin: İçkiyi hiçbir zaman sevmedim1990'lı yılların ünlü manken ve oyuncusu Yaşar Alptekin, Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cinmen'e konuştu.
24.03.2019Cadde
Binali Yıldırım: Bunu ben çözerim
Binali Yıldırım: Bunu ben çözerimTBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım canlı yayında yaptığı açıklamada,"Mesela, ulaşım, trafik birinci sorun. Bunu ben çözerim. Tevazuya lüzum yok" dedi.
12.02.2019Siyaset
Selda Alkor: Mevlâna'dan adaklıyım
Selda Alkor: Mevlâna'dan adaklıyımMCD Medya Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’nın hazırladığı 'Senin Mucizen' programının bu haftaki konuğu oyuncu Selda Alkor oldu. Usta sanatçı, kendi mucizesini ve kırılma noktalarını anlattı.
2.02.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

cübbeli ahmetFenerbahçeAziz YıldırımFETÖHüsnü Bayramoğlu

Cübbeli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.