Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun

Son dakika Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.616 cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı fahrettin altun haberi bulunmuştur.
İletişim Başkanı Altun, Sırbistan Cumhurbaşkanı'nın dikkatini çeken anekdotu paylaştı
İletişim Başkanı Altun, Sırbistan Cumhurbaşkanı'nın dikkatini çeken anekdotu paylaştıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic’in dikkatini çeken bir anekdotu paylaştı.
18.01.2022Haberler
İletişim Başkanı Altun, Sırbistan Cumhurbaşkanı'nın dikkatini çeken anekdotu paylaştı
İletişim Başkanı Altun, Sırbistan Cumhurbaşkanı'nın dikkatini çeken anekdotu paylaştıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic’in dikkatini çeken bir anekdotu paylaştı.
18.01.2022Gündem
Son dakika! Sırbistan Cumhurbaşkanı Ankara'da! Erdoğan resmi törenle karşıladı
Son dakika! Sırbistan Cumhurbaşkanı Ankara'da! Erdoğan resmi törenle karşıladıSırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç, Ankara'ya resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçic'i resmi törenle karşıladı.
18.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan restorasyonu süren Divanhane Binası'nda inceleme yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan restorasyonu süren Divanhane Binası'nda inceleme yaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, restorasyon çalışmaları devam eden Kasımpaşa'daki Divanhane Binası'nda incelemelerde bulundu.
16.01.2022Gündem
'Dezenformasyonu deşifre edeceğiz'
'Dezenformasyonu deşifre edeceğiz'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Artık siyasi bir savaş halini alan bu dezenformasyon savaşlarında ülkemizin hakkını ve hukukunu korumak için çaba sarf edeceğiz ve dalgakıran olma vazifemizi sürdüreceğiz. Türkiye'ye yönelik olarak üretilen sistematik dezenformasyon kampanyalarını deşifre etmeye devam edeceğiz" dedi.
11.01.2022Siyaset
Son dakika... MSB acı haberi duyurdu! 3 askerimiz şehit oldu
Son dakika... MSB acı haberi duyurdu! 3 askerimiz şehit olduŞanlıurfa'nın Akçakale ilçesine sınır komşusu olan Suriye'nin Tel Abyad kentinde sınır duvarı yakınlarındaki menfeze yerleştirilen el yapımı patlayıcı, askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirildi. Akçakale'de de hissedilen patlamada sınır duvarında hasar oluştu, araçta bulunan 3 asker şehit oldu, 1 asker ise yaralandı.
8.01.2022Gündem
'Kültür-sanatımızı ileriye taşıyacağız'
'Kültür-sanatımızı ileriye taşıyacağız'Süleymaniye Camii’ndeki bienalde, klasik Türk ve İslam sanatlarının seçkin örneklerinin sergilendiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Medeniyetimize, tarihimize, kültür sanat birikimimize sahip çıkıp, bunları daha ileriye taşımak için üzerimize düşeni yapacağız" dedi
8.01.2022Siyaset
Fahrettin Altun, gazeteci Hasan Karakaya'nın anma programında konuştu
Fahrettin Altun, gazeteci Hasan Karakaya'nın anma programında konuştuVefatının 6. yıl dönümünde gazeteci Hasan Karakaya için Haliç Kongre Merkezi’ndeki anma programı düzenlendi. Programa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanvekili ve Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş katıldı.
31.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasan Karakaya'yı anma töreninde önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasan Karakaya'yı anma töreninde önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu kalemşörler cumhuriyet mitinglerinden, gezi olaylarına, 17-25 Aralık’a, 15 Temmuz darbe girişimine kadar demokrasimize yönelik tüm girişimlerde tetikçilik yapmaktan geri durmadı. Gün oldu çapulcuları savundular, gün oldu teröristlere sözcülük ettiler, gün oldu Türkiye’yi karaladılar, gün oldu yabancı güçlere ülkemize müdahale çağrısı yaptılar. Ama her seferinde gizlemeye çalıştıkları faşist karakterlerini ellerine geçirdikleri ilk fırsatta ortaya dökmekten çekinmediler. 2023’e giden süreçte medyamızın bu iç hesaplaşmayı da yapacağına, bu habis zihniyetten kendisini bir an önce kurtaracağına inanıyorum" dedi.
31.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-İş heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-İş heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve beraberindeki heyeti kabul etti.
30.12.2021Ekonomi
Altun: Dezenformasyon kampanyalarının uluslararası alanda en fazla odağında olan ülke Türkiye
Altun: Dezenformasyon kampanyalarının uluslararası alanda en fazla odağında olan ülke Türkiye"Ulusal Stratejik İletişim Politika Belgesi" ve "Dezenformasyonla Mücadele" çalıştayına katılan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Dezenformasyon kampanyalarının uluslararası alanda en fazla odağında olan ülke Türkiye. Çünkü Türkiye son 20 yıldır yaşadığı gelişim çağı çizgisiyle geçmiş dönemden farklılaşmak kabiliyeti dolayısıyla kıskaca alınmaya yürüyüşü durdurulmaya çalışılan bir ülke. Bu noktada yalan endüstrisinin bütün imkanları seferber edilerek bu süreçte bu kampanyaların muhatabı olmuştur” ifadelerini kullandı.
26.12.2021Gündem
'Terör küresel bir sorundur'
'Terör küresel bir sorundur'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde Sosyal Ağ Haritası Lansman Toplantısı düzenlendi. Toplantıya Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, televiyon ve internet sitelerinin yöneticileri ile akademisyenler katıldı. Toplantıda Altun, Türkiye'nin internet ve sosyal ağ kullanım verilerinin düzenli periyotlarla yapılan araştırmalarının sonuçlarını açıkladı.
26.12.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Sosyal medyada terör örgütlerinin örgütlenme faaliyetlerinin karşısında duruyoruz
İletişim Başkanı Altun: Sosyal medyada terör örgütlerinin örgütlenme faaliyetlerinin karşısında duruyoruzSosyal Ağ Haritası Lansman Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sosyal medyada terör örgütlerinin propaganda ve örgütlenme faaliyetlerinin karşısında duruyoruz. Çok net bir şekilde uluslararası sosyal medya şirketlerinin terör örgütlerine payandalık yapmasına, terör örgütlerine propaganda yuvası olarak hizmet vermesine akıl erdiremiyoruz" dedi.
25.12.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan döviz kuru ve fahiş fiyat açıklaması
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan döviz kuru ve fahiş fiyat açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde ekonomist ve akademisyenlerle sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Merkez Bankası'nın rezervinin 115 milyar doların üstünde olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, rezervlerin daha iyi bir konuma geleceğini belirtti. Fahiş fiyatlarla ilgili Erdoğan, 'Kurdaki fiyatları bahane ederek, fahiş fiyat artışları yapanlar oldu. Günde birkaç defa fiyat listesi düzenleyenlerin etiket değiştirenlerin millet adına takipçisi olacağımızı hatırlatmak istiyorum. İndirimi de özellikle yükselişteki hızdaki gibi bekliyoruz.' açıklamasını yaptı. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Körfez ülkeler ve Azerbaycan ile swap görüşmeleri var olumlu haberler geliyor. Kripto para yasası hazır, gecikmeden Meclis'e göndererek bu konuda adım atacağız. Kura dayalı TL mevduatında vatandaş Merkez Bankası'nın garantör olduğunu görecek." dedi.
24.12.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Basın mensuplarının çalışma şartlarını iyileştirmek için çalışıyoruz
İletişim Başkanı Altun: Basın mensuplarının çalışma şartlarını iyileştirmek için çalışıyoruzCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, basın mensuplarının çalışma şartlarının iyileştirilmesi, meslek hayatlarında kolaylaştırılması, mesleki gelişimlerine katkı sunulması ve mesleklerini icra ederken karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırılması için birçok faaliyet ve proje gerçekleştirdiklerini söyledi.
22.12.2021Haberler
Yılın en iyi röportaj haberi DHA'nın! İletişim Başkanı Altun'dan 'basın' mesajı
Yılın en iyi röportaj haberi DHA'nın! İletişim Başkanı Altun'dan 'basın' mesajıTürkiye Haber Kameramanları Derneği'nin (THKD) düzenlediği, '25'inci Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu. Demirören Haber Ajansı (DHA) Diyarbakır muhabiri Burak Emek, ödül gecesinde 'Röportaj Haber' kategorisinde 'Yılın en iyi röportaj haberi' ödülünü aldı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Öyle inanıyorum ki haber kameramanlarının, yetkinlikle, gayret ve fedakarlıkla çektikleri başarılı görüntülerin ödüllendirildiği böylesi bir etkinlik, Türkiye medya alanının daha nitelikli hale gelmesine hizmet edecektir. Ödül almaya hak kazanan isimleri canı gönülden tebrik ediyorum. " ifadelerini kullandı
22.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: Gerçekten çok acı bir görüntü
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: Gerçekten çok acı bir görüntüCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, gazeteci Muharrem Sarıkaya'nın canlı yayında tokat attığı İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri Ahmet Demir'i telefonla arayarak, saldırıya tepki gösterdi. Altun, "Gerçekten bu görüntü çok acı bir görüntü" ifadelerini kullandı.
20.12.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TÜSİAD'a tepki ve çok net faiz mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TÜSİAD'a tepki ve çok net faiz mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlim Yayma Ödül Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Faizle ilgili net mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benden başka bir şey beklemeyin." dedi. TÜSİAD'a sert tepki gösteren Erdoğan, "Hükümete saldırmanın değişik yollarını aramayın sizin derdiniz başka. Bizimle mücadele edemezsiniz." açıklamasında bulundu.
19.12.2021Haberler
Son dakika: Erdoğan'dan TÜSİAD'a tepki ve çok net faiz mesajı
Son dakika: Erdoğan'dan TÜSİAD'a tepki ve çok net faiz mesajıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlim Yayma Ödül Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Faizle ilgili net mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benden başka bir şey beklemeyin." dedi. TÜSİAD'a sert tepki gösteren Erdoğan, "Hükümete saldırmanın değişik yollarını aramayın sizin derdiniz başka. Bizimle mücadele edemezsiniz." açıklamasında bulundu.
19.12.2021Siyaset
15 milyon doz aşı yardımı yapılacak
15 milyon doz aşı yardımı yapılacakTurkovac için acil kullanım onayına başvurulduğunu belirten Erdoğan, "Afrika nüfusunun yalnızca % 6'sına aşı tatbik edilebilmesi insanlık adına yüz kızartıcıdır. Önümüzdeki dönemde 15 milyon doz aşıyı paylaşmayı planlıyoruz" dedi.
19.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İkili ticaretimizi 75 milyar dolara taşıyacağımıza inanıyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İkili ticaretimizi 75 milyar dolara taşıyacağımıza inanıyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi'nin açılış oturumunda konuşma yaptı. Erdoğan, ' Türkiye'deki Afrika diasporasının yatırımlarını biz de destekliyoruz. İkili ticaretimizi müşterek çabalarımızla önce 50 milyar dolara ardından da 75 milyar dolara taşıyacağımıza inanıyorum. Afrika nüfusunun sadece yüzde 6'sına Kovid-19 aşısı tatbik edilmesi insanlık adına yüz kızartıcıdır. Bu sorunun çözümüne katkı sağlamak amacıyla önümüzdeki dönemde 15 milyon doz aşıyı paylaşmayı planlıyoruz' dedi.
18.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Elon Musk'a NFT hediyesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Elon Musk'a NFT hediyesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tesla ve SpaceX'in Kurucusu Elon Musk'a Türksat 5B için oluşturulan dijital resimleri kendisine hediye etmek istediğini söyledi.
17.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Elon Musk'a NFT hediyesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Elon Musk'a NFT hediyesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tesla ve SpaceX'in Kurucusu Elon Musk'a Türksat 5B için oluşturulan dijital resimleri kendisine hediye etmek istediğini söyledi.
17.12.2021Haberler
‘Türkiye ibaresi kullanın’ çağrısı
‘Türkiye ibaresi kullanın’ çağrısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İletişim Başkanlığı'nca düzenlenen "Çeviride Söylem Birliği ve Ortak Dilin İnşası" temalı İletişim ve Çeviri Çalıştayı'nın açılışında konuştu. Altun, çeviri çalışmalarının, kültürel alanın zenginleşmesinin en önemli teminatlarından olduğunu vurguladı.
16.12.2021Siyaset
AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'dan sosyal medya çağrısı
AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'dan sosyal medya çağrısıAK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım,” Sosyal medya sorumsuz medya değildir. Siyaset uğruna her şey mubahtır anlayışı bizim anlayışımız asla olamaz. Sosyal medyayı hem etkin kullanacağız hem de etik değerleri asla asla aşındırmayacağız. 10 insan kazanalım derken 1000 insanı kaybetmek, onların hakkını gasp etmek ve ya onları mağdur etmek gibi bir konumda olamayız. Yapanlar bizim bu hassasiyetimizi gözetmiyorlar. Basıyorlar yalana. Parti olarak fikrimiz daha az yasak daha çok kanunlara uygun faaliyet" dedi.
13.12.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.