Cupra

Cupra

Son dakika Cupra haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cupra gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cupra haber sayfamızda...

Cupra

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 217 cupra haberi bulunmuştur.
Çanakkaleli balıkçılar açılamadı, tezgahta çeşitlilik azaldı
Çanakkaleli balıkçılar açılamadı, tezgahta çeşitlilik azaldıÇanakkale'de, 3 gündür etkili olan poyraz ve deniz yüzeyindeki müsilaj nedeniyle av yasağı kapsamı dışındaki olta balıkçıları, açılamadı. Balıkhanedeki tezgahlarda ise balık çeşitliliği azaldı.
10.05.2021Ekonomi
Türkiye'nin su ürünleri ihracatı 2020'de 1 milyar doları aştı
Türkiye'nin su ürünleri ihracatı 2020'de 1 milyar doları aştıTürkiye'de su ürünleri ihracatı geçen yıl ilk kez 1 milyar doları geçerken, sektör temsilcileri bu kez 2023 hedefi olan 2 milyar dolarlık ihracata odaklandı.
27.04.2021Ekonomi
Tezgahlarda en çok 'levrek, somon, çupra' ilgi görüyor
Tezgahlarda en çok 'levrek, somon, çupra' ilgi görüyorKaradeniz’de av yasağı başladı ancak tezgahlardaki balık bereketi sürüyor. Özellikle ramazan ayıyla birlikte iftar sofraları için balık tercih eden vatandaşlar, tezgahların yolunu tutuyor. ‘Ramazan bereketiyle geldi’ diyen balıkçılar ise vatandaşların daha çok levrek, somon ve çupra gibi fırında yapılan balıkları tercih ettiğini söyledi.
17.04.2021Ekonomi
Tezgahlar kültür balıklarına kaldı
Tezgahlar kültür balıklarına kaldıDenizlerde av yasağının başlamasına sayılı gavnler kala tezgahlarda kültür balıkları yerini aldı. Levrek 60 TL, somon ise kilosu 35 ile 60 TL arasında satılıyor.
11.04.2021Ekonomi
CUPRA markası Türkiye’de
CUPRA markası Türkiye’deSEAT’ın kendi bünyesinde bağımsız bir marka olarak yarattığı CUPRA, sportif sürüşü teknoloji ile birleştirerek hayranlarına benzersiz bir deneyimi vadediyor. Otomobil tutkunlarının merakla takip ettiği CUPRA, yüksek performanslı formülü ile tutku ve cesaretin otomobil dünyasındaki yeni ifadesi.
3.04.2021Otomobil
Mezgit, barbun ve somona talep
Mezgit, barbun ve somona talepSamsun’da, yaklaşan denizlerde av yasağı öncesi tezgahlarda en fazla yer bulan mezgit, barbun ve somon balıkları yoğun talep görüyor.
3.04.2021Ekonomi
Son demlerini yaşıyor! Kimse ne olduğunu anlamadı...
Son demlerini yaşıyor! Kimse ne olduğunu anlamadı...Kontrollü normalleşme süreci kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmadığı ilk cumartesi gününde balıkçı pazarında hareketlilik yaşanıyor. Doğu Karadeniz'de hamsi avının yetersiz olması nedeniyle Trabzon'daki balıkçı tezgahlarını istavrit, mezgit, somon ve çupra süslüyor.
6.03.2021Ekonomi
Trabzon'da balıkçı tezgahlarında hamsinin yerini diğer çeşitler aldı
Trabzon'da balıkçı tezgahlarında hamsinin yerini diğer çeşitler aldıDoğu Karadeniz'de hamsi avının yetersiz olması nedeniyle Trabzon'daki balıkçı tezgahlarını istavrit, mezgit, somon ve çupra süslüyor.
6.03.2021Ekonomi
Hamsinin yerini mezgit ve barbun aldı
Hamsinin yerini mezgit ve barbun aldıSamsun'da avlanan hamsinin azlığı nedeniyle balıkçı tezgahlarında mezgit ile barbun ilgi görüyor.
6.03.2021Ekonomi
Kısıtlamada tezgahları farklı balıklar süsledi
Kısıtlamada tezgahları farklı balıklar süslediSamsun'da, avına 3’üncü kez 10 günlük yasak getirilen hamsinin tezgahlardaki yerini mezgit, barbun, çupra, levrek, somon gibi balıklar aldı. Kentte az da olsa kısıtlamada sokağa çıkanlar, açık olan tezgahlardan balık satın aldı.
31.01.2021Ekonomi
Hamsinin yerini barbun aldı
Hamsinin yerini barbun aldıBalıkçı tezgahlarında azalan hamsinin yerini barbun (barbunya) aldı.
8.01.2021Ekonomi
Bağışıklığa olan katkısını duyan balık tezgahına koşuyor
Bağışıklığa olan katkısını duyan balık tezgahına koşuyorKorona virüs sürecinde bağışıklığı güçlendirmek amacıyla diyetisyenlerin önerdiği ağır metal oranı düşük olan çinekop ve hamsiye vatandaşların telebi her geçen gün artıyor. Balık tüketiminin sağlığa olan katkısını anlatan balıkçı esnafı ise, "Ben inanıyorum baksana canavar gibiyim. Gözlerim bile ateş parçası oluyor balık yediğim zaman" dedi.
8.12.2020Haberler
Duyan koşup geliyor! 'Gözlerim ateş parçası oluyor'
Duyan koşup geliyor! 'Gözlerim ateş parçası oluyor'Koronavirüs sürecinde bağışıklığı güçlendirmek amacıyla diyetisyenlerin önerdiği ağır metal oranı düşük olan çinekop ve hamsiye vatandaşların talebi her geçen gün artıyor. Balık tüketiminin sağlığa olan katkısını anlatan balıkçı esnafı ise, "Ben inanıyorum baksana canavar gibiyim. Gözlerim bile ateş parçası oluyor balık yediğim zaman" dedi.
8.12.2020Ekonomi
Vatandaş kapış kapış alıyor! 8 liraya düştü
Vatandaş kapış kapış alıyor! 8 liraya düştüKaradeniz’de hamsi bolluğu yaşanıyor. Vatandaşlar ise kilogram fiyatı 8 TL olan hamsiye yoğun ilgi gösteriyor.
2.12.2020Haberler
Vatandaş kapış kapış alıyor! 8 liraya düştü
Vatandaş kapış kapış alıyor! 8 liraya düştüKaradeniz’de hamsi bolluğu yaşanıyor. Vatandaşlar ise kilogram fiyatı 8 TL olan hamsiye yoğun ilgi gösteriyor.
2.12.2020Ekonomi
Türkiye'de üretilen somonların ticari ismi için "Türk somonu" önerisi
Türkiye'de üretilen somonların ticari ismi için "Türk somonu" önerisiSu Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliği (SUYMERBİR) Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sermed, Türkiye'de üretilen ve ihraç edilen somonların ticari isminin "Türk somunu" olarak adlandırılması için çalışma başlatıldığını bildirdi.
4.11.2020Ekonomi
Palamut fiyatıyla cep yakıyor
Palamut fiyatıyla cep yakıyorKaradeniz’de 1 Eylül’de başlayan av sezonunun ardından denize açılan balıkçılar bol palamut ile dönerken, bu günlerde ise bu bolluktan eser kalmadı.
31.10.2020Ekonomi
Tezgahlarda palamut azaldı! Fiyatlar yükseldi
Tezgahlarda palamut azaldı! Fiyatlar yükseldiBoğaza kıyısı olan Çanakkale'de en önemli geçim kaynaklarından biri olan balıkçılık, 1 Eylül itibariyle bereketli günler yaşıyor. Ancak, geçtiğimiz hafta tanesi 15 liradan satışa sunulan palamut bugün itibariyle 10 lira artarak, 25 liradan satılıyor.
10.10.2020Ekonomi
Balık bolluğu nedeniyle fiyatlar düştü
Balık bolluğu nedeniyle fiyatlar düştüMersin’de av yasağının sona ermesiyle birlikte pazar tezgahları çeşit çeşit balıklarla doldu. Mersin Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Adnan Polat, barbun, gümüş, çupra, levrek, karides, palamut fiyatlarında yüzde 80’e varan düşüşler olduğunu belirterek, 4 kişilik bir ailenin 25-30 TL’ye güzel bir akşam yemeği yiyebileceğini söyledi.
23.09.2020Ekonomi
Palamut tezgâhta
Palamut tezgâhtaAv yasağı sona erdi, balık tezgâhları şenlendi. Palamut dün boy ve ağırlığına göre 10-20 TL arasında satılırken istarvit de kilosu 15 liradan tezgâhta yerini aldı
2.09.2020Gündem
İlk gün hamsi el yaktı
İlk gün hamsi el yaktıDenizlerde 6 aylık aranın ardından av sezonunun açılmasıyla birlikte tezgahlar şenlenirken, ilk günün en çok satılan balık sardalye oldu. Hamsi ilk günde el yakarken, kilosu 35 ile 40 lira arasında satıldı.
1.09.2020Haberler
Tezgâhlar kalkan balığıyla şenlendi
Tezgâhlar kalkan balığıyla şenlendiAvlanma yasağı sona eren kalkan balığı, balıkçıların yüzünü güldürürken, Ege’de avlanan sardalya da tezgâhları süslüyor
24.06.2020Gündem
Son dakika! Erdoğan 'her an sürecin dışına atılabilir' demişti! Beklenen oldu
Son dakika! Erdoğan 'her an sürecin dışına atılabilir' demişti! Beklenen olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Libya’da “yeni dönem” sinyali vermesi konusunu uzmanlar Milliyet’e değerlendirdi.
10.06.2020Dünya
CASA SEAT 'kapılarını açtı'
CASA SEAT 'kapılarını açtı'Yeni SEAT ve CUPRA modellerinin yanında mobilite teknolojisinin geldiği son noktayı gözler önüne seren CASA SEAT, SEAT yöneticilerinin, FC Barcelona'nın kalecisi Marc ter Stegen'in katılımıyla, www.casa.seat üzerinden online olarak açıldı.
8.06.2020Otomobil
SEAT 70. yılını kutluyor
SEAT 70. yılını kutluyorİspanyol marka SEAT 70’inci yılını kutluyor. SEAT 600 ile başlayan, dünyanın içinde bulunduğu dönemde acil durum solunum cihazları üretimine uzanan yolculukta, araba üreticisi konumundan büyük, sürdürülebilir, yenilikçi ve teknolojik bir dünya markası olma başarısı gösteren SEAT, geleceğe hazır
17.05.2020Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

balıkhamsifiyatseatotomobil

Cupra ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.