Değerlendirme

Değerlendirme

Son dakika değerlendirme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan değerlendirme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan değerlendirme haber sayfamızda...

Değerlendirme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 25.888 degerlendirme haberi bulunmuştur.
Sıtkı Koçman ilki başardı
Sıtkı Koçman ilki başardıTürkiye’nin ilk ve tek akredite edilen Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Programı’na sahip olduklarını belirten Rektör Prof. Dr. Çiçek, “Eğitim kalitemiz tescillendi” dedi
7.05.2021Ege
Pekmez Toprağı Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'pekmez Toprağı' Yanıtları
Pekmez Toprağı Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'pekmez Toprağı' YanıtlarıBulmaca üzerinden birçok farklı sorunun cevabı internet üzerinden araştırılır. Bunlar içerisinde pekmez toprağı en çok merak edilen konulardan biridir. Peki pekmez Toprağı' bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada 'Pekmez Toprağı' yanıtları üzerini merak edilenler.
7.05.2021Eğitim
Japon katkılı kurulsuz, komitesiz kredi
Japon katkılı kurulsuz, komitesiz krediMikro ve küçük işletmelere verilecek yeni destek Dünya Bankası ve Japonya’dan 600 milyon dolarlık krediyle finanse edilecek. Programda kurul veya komite değerlendirmesi olmayacak.
6.05.2021Ekonomi
Dijital Click Kart ile anında kazan
Dijital Click Kart ile anında kazanVakıfBank’ın çıkardığı dijital Click Kart, dakikalar içinde internet üzerinden alışveriş yapabilme, mobil temassız ödeme ve QR ödeme ile fiziki POS cihazlarında hemen kullanılıp süreli kampanyalardan anında faydalanabilme imkânı sağlıyor.
6.05.2021Ekonomi
Son dakika! Derste ırkçı söylemde bulunan İTÜ hocasına tepki
Son dakika! Derste ırkçı söylemde bulunan İTÜ hocasına tepkiGelen bir son dakika haberine göre; İTÜ’de online ders sırasında bir öğrencisiyle tartışan Doç. Dr. Cemile Tiftik’in “Sen 2 yıllıksın, ben 40 yıllığım. Kaldı ki Gürcülerin ne kadar kaba olduğunu bilirim. Herkes haddini bilmeli” sözleri tepkiyle karşılandı.
6.05.2021Gündem
Engel' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'engel' Yanıtları
Engel' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'engel' YanıtlarıBulmacalarda bazen bulmaca severlerin bilmediği terimler çıkabilmektedir. Engel terimi de bunlardan bir tanesidir. Bu terimin farklı karşılıkları bulunmaktadır. Engel bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada engel yanıtları nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
5.05.2021Eğitim
Son dakika: 4 bin 653 firmaya ceza tutanağı düzenlendi
Son dakika: 4 bin 653 firmaya ceza tutanağı düzenlendiGelir İdaresi Başkanlığı, geçen yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde talebin arttığı maske ve dezenfektan gibi tıbbi ve kişisel hijyen ürünlerindeki fiyat artışlarını önlemek için yoğun faaliyet yürütürken, bu kapsamda yapılan 41 bin 741 denetimde 4 bin 653 ceza tutanağı düzenledi.
5.05.2021Ekonomi
İnsan Hakları Eylem Planı için ‘Takip Kurulu’ kuruldu
İnsan Hakları Eylem Planı için ‘Takip Kurulu’ kurulduİnsan Hakları Eylem Planı uygulama süreci ile ilgili Adalet Bakanlığı bünyesinde İnsan Hakları Eylem Planı Takip Kurulu kuruldu.
5.05.2021Siyaset
İnsan Hakları Eylem Planı için takip kurulu oluşturuldu
İnsan Hakları Eylem Planı için takip kurulu oluşturulduAdalet Bakanlığı, İnsan Hakları Eylem Planı uygulama süreciyle ilgili bakanlık bünyesinde İnsan Hakları Eylem Planı Takip Kurulu oluşturulduğunu bildirdi.
4.05.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavı, mülakatı ne zaman? 20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları hangi tarihte olacak?
Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavı, mülakatı ne zaman? 20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları hangi tarihte olacak?Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapılacağı duyurulmuştu. Atanmayı bekleyen öğretmenler ise 15-26 Mart 2021 tarihleri arasında ön başvuru ve sınav merkezi tercihlerini yaptı. Kılavuzda yer alan tarih bilgisine göre dün sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri açıklandı. Ardından ise sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri ne zaman arayışı başladı. Peki Sözleşmeli öğretmenlik atamaları hangi tarihte olacak? İşte 20 bin sözleşmeli öğretmen atama süreci takvimi...
4.05.2021Gündem
Yatay Geçiş Türleri Nelerdir? Üniversite Yatay Geçiş Nasıl Yapılır?
Yatay Geçiş Türleri Nelerdir? Üniversite Yatay Geçiş Nasıl Yapılır?Öğrenciler, gerekli şartları sağladığı takdirde okudukları üniversiteden geçiş hakkını kullanarak başka bir üniversiteye geçiş yapabiliyor. Okuduğu okuldan memnun olmayan pek çok öğrenci yatay geçiş hakkını kullanmayı tercih ediyor. Yatay geçiş yapmak isteyen öğrencilerin bazı şartları sağlaması gerekir. Bu şartlardan en önemlisi ise, öğrencinin yüksek not ortalamasına sahip olmasıdır. Yatay geçiş türleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
4.05.2021Eğitim
Çavuşoğlu: Birçok Batı ülkesinde İslamofobik ve anti-semitik saldırılar artışta
Çavuşoğlu: Birçok Batı ülkesinde İslamofobik ve anti-semitik saldırılar artıştaDışişleri Bakanı Çavuşoğlu, AB ülkelerinin bazılarında insan hakları alanında sorunlar oluşmaya başladığını, İslamofobik ve anti-semitik saldırıların artışta olduğunu söyledi.
4.05.2021Dünya
Pendik'te dambıllı vahşet! İşte cani kocaya istenen ceza
Pendik'te dambıllı vahşet! İşte cani kocaya istenen cezaPendik'te 25 yıllık eşi Hanife Yenisu'yu uykusundayken dambılla kafasına vurarak öldürdüğü iddia edilen Erol Yenisu (51) hakkında "Kendini savunamayacak durumda bulunan eşe karşı tasarlayarak öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı.
4.05.2021Gündem
Son dakika: Türkiye'de de kullanılan Çin aşısının ön değerlendirme sürecine başlandı!
Son dakika: Türkiye'de de kullanılan Çin aşısının ön değerlendirme sürecine başlandı!Son dakika haberien göre Avrupa İlaç Ajansı, Türkiye'de de kullanılan Çin aşısının ön değerlendirme sürecini başlattı.
4.05.2021Dünya
Otomobil satışları yükseldi
Otomobil satışları yükseldiTürkiye otomobil ve hafif ticari araç pazarı, nisanda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 132,4 büyürken, 60 bin 488 araç satışı gerçekleşti.
4.05.2021Uzmanpara
Otomobil satışları nisanda yüzde 132,4 arttı
Otomobil satışları nisanda yüzde 132,4 arttıTürkiye otomobil ve hafif ticari araç pazarı, nisanda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 132,4 büyürken, 60 bin 488 araç satışı gerçekleşti.
4.05.2021Ekonomi
Buğday üreticisini memnun edecek alım fiyatı açıklanacak
Buğday üreticisini memnun edecek alım fiyatı açıklanacakToprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, hububat için üreticinin memnun olacağı şekilde alım fiyatlarını açıklamayı planladıklarını bildirdi.
4.05.2021Ekonomi
‘Hastaneye müracaat yarı yarıya düştü’
‘Hastaneye müracaat yarı yarıya düştü’Son iki haftada hastaneye müracaat edenlerin sayısının yarı yarıya düştüğünü belirten Koca, “Test sayıları düşürülerek vaka sayılarının düştüğü yönünde asılsız iddialar var. Temas azalınca testler düştü. Testteki düşüş sebep değil sonuç” dedi
4.05.2021Gündem
Son dakika: Yeni umut! Bebek kordonundan elde ediliyor
Son dakika: Yeni umut! Bebek kordonundan elde ediliyorGece körlüğü hastalığında, bebek kordonundan elde edilen kök hücreler kullanılarak gerçekleştirilen deneysel “RPE65-gen tedavisi” bedelinin geri ödeme kapsamına alınması için umut doğdu.
4.05.2021Gündem
Son dakika... Sağlık Bakanı Koca açıkladı! Aşı tedarikinde yeni takvim
Son dakika... Sağlık Bakanı Koca açıkladı! Aşı tedarikinde yeni takvimSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sinovac aşısı, tedarikte yaşanan olumlu gelişmelerle yakında planlandığı şekilde sevk edilmeye devam edecek." dedi. Sağlık Bakanı Koca, ''Sputnik aşılarının 6 ay içinde 50 milyon doz aşı teslim edilmesi ve ilk sevkiyatın bu ay yapılması beklenmektedir. Sinovac aşısı da tedarikte yaşanan olumlu gelişmelerle sevk edilmeye devam edilecek'' dedi.
3.05.2021Gündem
BioNTech-Pfizer aşısının AB'de 12-15 yaş grubu için değerlendirme süreci başladı
BioNTech-Pfizer aşısının AB'de 12-15 yaş grubu için değerlendirme süreci başladıAvrupa Birliği'nin (AB) ilaç düzenleyicisi Avrupa İlaç Ajansı (EMA), yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirilen BioNTech-Pfizer aşısının 12-15 yaş grubunda kullanılmasının onayı için değerlendirmeye başladığını duyurdu.
3.05.2021Dünya
Son dakika... Bakan Koca duyurdu! Yarı yarıya düştü
Son dakika... Bakan Koca duyurdu! Yarı yarıya düştüSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Tüm Türkiye’de hastaneye müracaat edenlerin sayısı yarı yarıya düşmüştür. Test sayılarının düşmesi vaka sayısının düşmesinin sebebi değil, sonucudur"
3.05.2021Gündem
Son dakika: AB Komisyonu'ndan seyahat kısıtlamalarının kaldırılması önerisi
Son dakika: AB Komisyonu'ndan seyahat kısıtlamalarının kaldırılması önerisiSon dakika haberine göre, AB Komisyonu, üye ülkelere AB tarafından onaylı aşıları yaptıran kişilere mevcut seyahat kısıtlamalarını kaldırmalarını önerdi.
3.05.2021Dünya
Geçen yıl uçaklara 828 kez kuş çarptı
Geçen yıl uçaklara 828 kez kuş çarptıSivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), 2020 yılında uçakların 828 kez kuşla çarpıştığını bildirerek, en fazla çarpışmanın Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleştiğini açıkladı.
3.05.2021Ekonomi
Uşak Üniversitesi’nde ‘Sağlıklı Nefes’ tasarımları
Uşak Üniversitesi’nde ‘Sağlıklı Nefes’ tasarımlarıBölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Programı kapsamında Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ile Deri, Tekstil, Seramik (DTS) Tasarım Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen “Sağlıklı Nefes” temalı Maske Tasarım Yarışması sona erdi.
2.05.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

izmiregeİnsan Hakları Eylem PlanıTürkiyekorona

Değerlendirme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.