Della Miles

Della Miles

Son dakika Della Miles haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Della Miles gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Della Miles haber sayfamızda...

Della Miles

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 67 della miles haberi bulunmuştur.
‘Ayasofya kararı önemli’
‘Ayasofya kararı önemli’İKİ yıl önce Müslüman olan ABD’livokalist Della Miles, Ayasofya Camii’nin 86 yıl sonra ibadete açılmasının, Müslüman âlemi için önemli bir gelişme olduğunu belirtti, emeği geçenlere teşekkür etti...
26.07.2020Ege
Dünyaca ünlü isim Çeşme'ye hayranları ile buluşacak
Dünyaca ünlü isim Çeşme'ye hayranları ile buluşacakMichael Jackson ve Whitney Houston'ın gibi dünyaca ünlü isimlerin vokalistliğini yapan Amerikalı sanatçı Della Miles, İzmir'in Çeşme ilçesinde hayranları ile buluşacak.
21.07.2020Cadde
Della Miles: Bizim yöneticilere eğitim versinler
Della Miles: Bizim yöneticilere eğitim versinlerBir süre önce Türkiye’ye yerleşen ABD’li sanatçı Della Miles, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla ilginç bir öneride bulundu.
8.05.2020Cadde
İçişleri Bakanı Soylu'dan videolu 'evde kal' çağrısı!
İçişleri Bakanı Soylu'dan videolu 'evde kal' çağrısı!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Göç İdaresi Genel Müdürlüğünce farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan videoda, "Evde kal Türkiye" mesajını verdi.
19.04.2020Haberler
İçişleri Bakanı Soylu'dan videolu 'evde kal' çağrısı!
İçişleri Bakanı Soylu'dan videolu 'evde kal' çağrısı!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Göç İdaresi Genel Müdürlüğünce farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan videoda, "Evde kal Türkiye" mesajını verdi.
19.04.2020Gündem
Della Miles'ten Türk çocuklarına internetten İngilizce eğitimi
Della Miles'ten Türk çocuklarına internetten İngilizce eğitimiABD'li dünyaca ünlü vokalist Della Miles, corona virüs salgını nedeniyle eğitime ara verilen Türkiye'deki öğrenciler için 'Çocuk Kulübü' projesini hayata geçirdi. Miles, proje kapsamında sosyal medya hesaplarından haftanın 3 günü, 3-10 yaş arası öğrencilere İngilizce öğretecek.
13.04.2020Cadde
Della Miles, Türkiye'ye övgüler yağdırdı
Della Miles, Türkiye'ye övgüler yağdırdıABD'li sanatçı Della Miles, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bağışta bulunmuştu. Miles, "Bu zor süreçte birlik olmanızı alkışlıyorum. Kampanyayı sonuna kadar destekliyorum" dedi.
3.04.2020Haberler
Della Miles, Türkiye'ye övgüler yağdırdı
Della Miles, Türkiye'ye övgüler yağdırdıABD'li sanatçı Della Miles, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bağışta bulunmuştu. Miles, "Bu zor süreçte birlik olmanızı alkışlıyorum. Kampanyayı sonuna kadar destekliyorum" dedi.
3.04.2020Cadde
ABD'li sanatçıdan 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına destek
ABD'li sanatçıdan 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına destekABD'li sanatçı Della Miles, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bağış yaparak destek verdi.
30.03.2020Gündem
Della Miles'ten Elazığ paylaşımı
Della Miles'ten Elazığ paylaşımıDünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Della Miles, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Türkiye'nin acısını paylaştı.
26.01.2020Cadde
Dünyaca ünlü sanatçı paylaştı: Türk otomobiline talibim
Dünyaca ünlü sanatçı paylaştı: Türk otomobiline talibimAmerikalı sanatçı Della Miles, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Türk otomobiline talibim, siparişimi buradan veriyorum" diye yazdı.
28.12.2019Gündem
Dünyaca ünlü yıldız Eskişehir'de
Dünyaca ünlü yıldız Eskişehir'deEskişehir'de düzenlenen Uluslararası Göçmenler Gününe katılan Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Sivil Toplum, Temel Haklar, Yargı ve İçişleri Bölüm Başkanı Alexander Fricke, Türkiyeyi, 'dünyanın en büyük mülteci topluluğuna ev sahip ülke' olarak tanımladı. Michael Jackson ve Whitney Houston gibi birçok sanatçının vokalistliğini yapan ve 2018 yılında Müslüman olup, Türkiye'ye yerleşen ABD'li şarkıcı Della Milesin konser verdiği etkinlikte kentte yaşayan yabancı sığınmacı ve öğrenciler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.
20.12.2019Gündem
ABD'li sanatçı Della Miles, Şeb-i Arus'da ilahi söyledi
ABD'li sanatçı Della Miles, Şeb-i Arus'da ilahi söylediABD'li dünyaca ünlü vokalist Della Miles, Konya'da düzenlenen Şeb-i Arus Mevlana'nın 746'ncı Vuslat Yıl Dönümü anma törenine konuk sanatçı olarak katılıp, ilahi söyledi.
10.12.2019Haberler
Dünyaca ünlü yıldız ilahi söyledi
Dünyaca ünlü yıldız ilahi söylediABD'li dünyaca ünlü vokalist Della Miles, Konya'da düzenlenen Mevlana'nın 746'ncı Vuslat Yıl Dönümü anma törenine konuk sanatçı olarak katılıp, ilahi söyledi.
10.12.2019Gündem
Miles: Saygımı sundum
Miles: Saygımı sundumMichael Jackson ile Whitney Houston’ın vokalistliğini yapan, ve Müslüman olup Köyceğiz’e yerleşen ABD’li Della Miles, İzmir Türk Koleji’nin düzenlediği Cumhuriyet Balosu’na katıldı,
31.10.2019Ege
Della Miles kimdir?
Della Miles kimdir?Geçtiğimiz aylarda Müslüman olduğunu açıklayan ABD'li sanatçı Della Miles Türk askerine harekatta başarı diledi. Peki, Della Miles kimdir? Della Miles kimlere vokalistlik yapmıştır?
17.10.2019Gündem
ABD'li sanatçı Della Miles Barış Pınarına destek için Suriye Sınırında
ABD'li sanatçı Della Miles Barış Pınarına destek için Suriye SınırındaZiyaret için geldiği Türkiye'de Müslüman olan dünyaca ünlü sanatçı Della Miles Barış Pınarı Harekatına destek vermek için Suriye sınırındaki Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesine geldi.
16.10.2019Haberler
Dünyaca ünlü sanatçı Della Miles'tan sınırda Mehmetçiğe destek
Dünyaca ünlü sanatçı Della Miles'tan sınırda Mehmetçiğe destekDünyaca ünlü sanatçılara vokalistlik yapan ve Müslüman olduktan sonra Türkiye'ye yerleşen ABD'li şarkıcı Della Miles, Suriye sınırındaki Şanlıurfanın Akçakale ilçesine geldi.
17.10.2019Gündem
ABD’li şarkıcıdan destek
ABD’li şarkıcıdan destekMichael Jackson ile Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan ve bir süredir Türkiye’de yaşayan ABD’li Della Miles da harekâta destek verdiğini açıkladı...
15.10.2019Gündem
Della Miles, Mevlana Hazretlerinin Türbesini ziyaret etti
Della Miles, Mevlana Hazretlerinin Türbesini ziyaret ettiMichael Jackson ile Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan ve Türkiye'ye yerleştikten sonra İslamiyet'i seçerek Müslüman olan ABD'li caz sanatçıcı Della Miles, Konya'da Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti.
22.09.2019Haberler
Bir süre önce Müslüman olan dünyaca ünlü yıldız orayı ziyaret etti
Bir süre önce Müslüman olan dünyaca ünlü yıldız orayı ziyaret ettiKonya'da, Mevlana'nın doğumunun 812'nci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen Uluslararası Mistik Müzik Festivali'ne katılmak için kente gelen ve bir süre önce Müslüman olan ABD'li sanatçı Della Miles, Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti.
22.09.2019Gündem
Della Miles Kuşadası’nda
Della Miles Kuşadası’ndaUzun yıllar Michael Jackson’ın vokalistliğini yapan Della Miles, “Tadında Hikayeler” adlı programın çekimleri kapsamında Kuşadası’na geldi...
9.08.2019Ege
Della Miles, Kuşadası'nda
Della Miles, Kuşadası'ndaDünyanın en güçlü sesleri arasında gösterilen, uzun yıllar sanatçı Michael Jackson'ın vokalistliğini yapan Della Miles, Anadolu'nun kültürünü ve lezzetlerini tanıtan 'Tadında Hikayeler' programının yeni sezon ilk bölümünü için Aydın'ın Kuşadası ilçesine geldi, sunuculuk yaptı.
9.08.2019Cadde
Della Miles kimdir, kaç yaşında? Della Miles müslüman mı oldu?
Della Miles kimdir, kaç yaşında? Della Miles müslüman mı oldu?Dünyaca ünlü caz sanatçısı Della Miles, günün hakkında en çok arama yapılan isimlerinden biri oldu. Geçtiğimiz yıl yerleştiği Türkiye'de müslüman olduğunu açıklayan Della Miles ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Peki Della Miles kimdir?
6.06.2019Gündem
Destek verecek
Destek verecekTürkiye’de Müslüman olan ABD’li şarkıcı Della Miles, Ottoman’s Life Hotel Deluxe’te gerçekleşen Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nin (NEYAD) iftarına katıldı.
19.05.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Della Milesabdkonyaegeizmir

Della Miles ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.