Demirören

Demirören

Son dakika demirören haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan demirören gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan demirören haber sayfamızda...

Demirören

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.643 demiroren haberi bulunmuştur.
Aziz Çetin: "TFF'nin yabancı oyuncu kararını destekliyorum"
Aziz Çetin: "TFF'nin yabancı oyuncu kararını destekliyorum"Fraport TAV Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin, "Türk futbolculara en fazla yatırım yapan kulüplerden birisiyiz. Federasyon bu kararı bu sene almadı, daha önce alındı ve ertelendi. Ertelenen karar bu sene yürürlüğe konuldu. Ben destekliyorum. Türkiye'ye geliyorsa az sayıda kalite yabancı gelsin, ligimizi yabancı çöplüğüne çevirmeyelim" dedi.
22.06.2021Antalyaspor
'II. Heykelde Yeni Keşifler' yarışmasına başvurular devam ediyor...
'II. Heykelde Yeni Keşifler' yarışmasına başvurular devam ediyor...Türkiye’nin en köklü sanat ve kültür dergisi Milliyet Sanat’ın düzenlediği ‘II. Heykelde Yeni Keşifler’ yarışmasına başvurular yoğun ilgiden dolayı uzatıldı. Yarışmaya son katılım tarihi 30 Haziran. Bu yıl Mesa Holding’in sponsorluğunu üstlendiği yarışmada amaç, henüz keşfedilmemiş yetenekleri desteklemek, özellikle galerilerde temsiliyeti olmayan sanatçılara yeni kapılar açmak ve Türkiye’de heykel sanatının gelişmesini sağlamak.
21.06.2021Kültür Sanat
Hasan Çavuşoğlu: Sahada 8 yabancı oyuncu varken 6'sını kulübede oturtmam
Hasan Çavuşoğlu: Sahada 8 yabancı oyuncu varken 6'sını kulübede oturtmamAytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yabancı oyuncu kuralıyla ilgili, "Bu yeni uygulanacak bir şey değil. Geçen sene zaten gündemdeydi. Pandemi olduğu için yabancı kuralı uygulanmadı. Federasyonun aldığı kararı ben onaylıyorum. İsteyen 14, isteyen 12, isteyen 10 yabancı oyuncu ile çıkar. Biz geçen sene 10 oyuncuyla başlayıp, 10 oyuncuyla bitirdik. Ben sahada 8 yabancı oyuncu varken 6 oyuncuyu yedek kulübesinde oturtmam" dedi.
21.06.2021Alanyaspor
Yarışların sonuçları belli oldu! İşte binicilerin almış olduğu dereceler
Yarışların sonuçları belli oldu! İşte binicilerin almış olduğu derecelerKemer Country Club - Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 19-20 Haziran tarihlerinde 2. ayak müsabakaları gerçekleşti. İki ayak ve bir finalden oluşan Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları’nın birinci ayağı 29- 30 Mayıs tarihlerinde gerçekleşirken, ikinci ayağı 19-20 Haziran ( bu hafta sonu) gerçekleşti. Yarışmaların final müsabakaları ise 10-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir.
20.06.2021Vitrin
Son dakika - Para At Terbiyesi ödülü Gazi Binbaşı Özgür Belen'e
Son dakika - Para At Terbiyesi ödülü Gazi Binbaşı Özgür Belen'eBahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi 2nci Ayak Yarışmaları, tamamlandı. 6 kategoride düzenlenen yarışmanın final müsabakası ise 10-11 Temmuzda yapılacak. Yarışmanın Para At Terbiyesi kategorisinde, Gazi Binbaşı Özgür Belen, Karatay isimli atıyla birinci oldu.
20.06.2021Diğer
Fraport TAV Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin: Yeni sezonda hedefimiz ilk 5
Fraport TAV Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin: Yeni sezonda hedefimiz ilk 5FRAPORT TAV Antalyaspor Kulüp Başkanı Aziz Çetin, yeni sezonda hedeflerinin ilk 5'te yer alacak bir kadro kurmak olduğunu söyledi.
20.06.2021Antalyaspor
'Afrika'nın giriş kapısı ve anahtarı Libya'dır'
'Afrika'nın giriş kapısı ve anahtarı Libya'dır'Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye- Libya İş Konseyi Başkanı Murtaza Karanfil, Libya'nın istikrarının Türkiye'yi de ilgilendirdiğini belirterek, “Jeopolitik olarak Türkiye, dünyanın geçiş kapısıdır. Afrika'nın da giriş kapısı ve anahtarı Libya'dır. Libya'yı bu yüzden önemsiyoruz" dedi.
20.06.2021Vitrin
Hem hakem hem kabin memuru
Hem hakem hem kabin memuruTürk Hava Yolları'nda (THY) kabin memuru olan Çağrı Kaya, futbol hakemliği ile havacılık tutkusunu yıllardır başarıyla bir arada yürütüyor. Bir dönem İspanya alt liglerinde de maç yöneten Kaya, uçuş ve maç takvimini özel bir planlamayla ayarlıyor. Her iki mesleğine aşkı ve saygısı çok büyük olan Kaya'nın, 10 saatlik uzun bir uçuş sonrası üzerindeki THY üniformasını çıkarıp, havalimanından birkaç saat sonra yöneteceği maç için siyah üniformalarıyla stadın yolunu tutmuşluğu bile var.
19.06.2021Futbol
Dursun Özbek: Galatasaray'ın demokrasi bayramına biz de iştirak ettik
Dursun Özbek: Galatasaray'ın demokrasi bayramına biz de iştirak ettikGalatasaray Kulübü eski başkanlarından Dursun Özbek de oy kullanma işleminden önce Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.
19.06.2021Futbol
Dursun Özbek: Her şey Galatasaray için
Dursun Özbek: Her şey Galatasaray içinGalatasaray Kulübü eski başkanlarından Dursun Özbek, "Galatasaray’ın demokrasi bayramına biz de iştirak ettik. Seçilecek başkana başarılar diliyorum, zor bir sürece giriyor. İnşallah Galatasaray’ı daha iyi günlere taşıyacaklar" dedi.
19.06.2021Galatasaray
Eray Şamdan: Olimpiyatlarda ilk şampiyon olarak tarihe geçmek istiyorum
Eray Şamdan: Olimpiyatlarda ilk şampiyon olarak tarihe geçmek istiyorumTokyo 2020 Olimpiyatları'nda mücadele edecek Avrupa şampiyonu karateci Eray Şamdan, "Daha önce karate olimpiyatlarda yoktu. İlk defa 2020'de yarışacak. İlk şampiyon olarak tarihe geçmek istiyorum" dedi.
Kemer’de büyük mücadele
Kemer’de büyük mücadeleKemer Country Club’ın ev sahipliğinde düzenlenen Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları’nın ikici ayağı bu hafta sonunda yapılacak.
18.06.2021Diğer
Kemer Country Club - Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 19-20 haziran tarihlerinde 2. Ayak müsabakaları ile devam ediyor
Kemer Country Club - Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 19-20 haziran tarihlerinde 2. Ayak müsabakaları ile devam ediyorİki ayak ve bir finalden oluşan Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları’nın birinci ayağı 29- 30 Mayıs tarihlerinde gerçekleşirken, ikinci ayağı 19-20 Haziran ( bu hafta sonu) gerçekleşiyor olacak. Yarışmaların final müsabakaları ise 10-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir.
18.06.2021Vitrin
At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 2'nci ayak müsabakaları ile devam ediyor
At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 2'nci ayak müsabakaları ile devam ediyorBahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmalarının ikinci ayağının 19-20 Haziranda gerçekleşeceği duyuruldu. Yarışmanın final müsabakasının ise 10-11 Temmuz tarihinde gerçekleştirileceği belirtildi.
18.06.2021Diğer
Ziraat Bankası Genel Müdürü Çakar: Demirören Grubu'na sağlanan kredi canlı hesaplarda izleniyor
Ziraat Bankası Genel Müdürü Çakar: Demirören Grubu'na sağlanan kredi canlı hesaplarda izleniyorZiraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar, bankanın Demirören Grubu'na medya sektöründe satın alma için kullandırdığı kredinin şu anda canlı hesaplarda izlendiğini söyledi.
18.06.2021Ekonomi
Liseli boksör Zübeyde, Türkiye'yi temsil edecek
Liseli boksör Zübeyde, Türkiye'yi temsil edecekGürcistan'ın Tiflis şehrinde 1-12 Temmuz tarihleri arasında yapılacak Avrupa Boks Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek lise öğrencisi Zübeyde Yamaç (16), madalya alarak ailesini ve Türkiye'yi gururlandırmak istediğini söyledi.
18.06.2021Diğer
RTÜK Başkanı Şahin: Kadına şiddet konusunda 1842 müeyyide uygulandı
RTÜK Başkanı Şahin: Kadına şiddet konusunda 1842 müeyyide uygulandıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadele edilmesi, kadın istismarının önlenmesi, küçük yaşlardan itibaren çocuk ve gençlerde farkındalık sağlanması, cinsiyet temelli ayrımcılık ve kadına yönelik baskılarla mücadele edilmesi kapsamında Üst Kurulumuz tarafından 2011 yılından itibaren 1842 müeyyide uygulandı" dedi.
16.06.2021Gündem
Erkut Söğüt: "Mesut Özil, teknik adam önerisinde bulunmadı"
Erkut Söğüt: "Mesut Özil, teknik adam önerisinde bulunmadı"Fenerbahçe'nin yıldızı Mesut Özil'in menajeri Erkut Ersöğüt, "Mesut Fenerbahçe formasını giydiği ilk günden itibaren hiçbir teknik adam ile ilgili bir öneride bulunmamış, kimseye referans olmamıştır. Sadece futboluna konsantre olmaya çalışıyor" açıklamasını yaptı.
15.06.2021Fenerbahçe
Survivor Merve Aydın: Basketbol akademisi kurma projem var
Survivor Merve Aydın: Basketbol akademisi kurma projem varSon olarak İspanya'da Al-Qazeres forması giyen ve televizyonda yayınlanan yarışma programı Survivor'a katılarak kariyerine kısa bir ara veren milli basketbolcu Merve Aydın, yeniden basketbola dönüşüyle ilgili olarak Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulundu.
15.06.2021Magazin
Buse Naz Çakıroğlu: Olimpiyatta altın madalya hedefliyorum
Buse Naz Çakıroğlu: Olimpiyatta altın madalya hedefliyorumFenerbahçe'nin milli boksörü Buse Naz Çakıroğlu, "Sadece madalya olarak düşünmüyorum, Tokyo'ya altın madalya almak için gideceğim. Ayrıca, olimpiyata giden ilk kadın takımından ziyade altın madalya alan kadın takımı olmak istiyoruz" dedi.
Süper Lig eski takımlarından Gaziantepspor'un 2 kupası çalındı
Süper Lig eski takımlarından Gaziantepspor'un 2 kupası çalındıTürk futbolunda yıllarca adından söz ettiren Süper Lig eksi ekiplerinden Gaziantepspor'un, 2 kupası ile flamaları çalındı. Kulüp Başkanı Hasan Şahin, çalınan malzemelerin manevi değerinin paha biçilemez olduğunu söyleyerek, suç duyurusunda bulundu.
14.06.2021Futbol
Burdur Gölü'nün 3 günde rengi değişti! Açıklama geldi
Burdur Gölü'nün 3 günde rengi değişti! Açıklama geldiBurdur Gölü'nün suyunun rengi son günlerde değişti. Gölün rengi bölge bölge kahverengi, buz yeşili ve sarıya dönüştü. Gölde inceleme yapan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nden (MAKÜ) Prof. Dr. İskender Gülle, bu durumun mikroskobik organizmalardan kaynaklandığını ve 15 gün içinde tamamen geçeceğini belirterek, "Gölün suyu evsel amaçla, içme amacıyla kullanılmadığı için doğrudan insan sağlığı üzerine etkisinden bahsetmek söz konusu değil. Su içinde yaşayan balıklar ve diğer omurgasızlar açısından da çok önemli bir tehlikesi yok" dedi.
14.06.2021Gündem
Bakan Yardımcısı Fatih Metin: Maçı kazanacak teknik kapasitemiz var
Bakan Yardımcısı Fatih Metin: Maçı kazanacak teknik kapasitemiz varTarım ve Orman Bakanı Yardımcısı Fatih Metin, "Üzücü bir başlangıç oldu ama takımımızın bugünkü havasını da görünce Galler ve İsviçre maçlarını rahatlıkla kazanacak teknik kapasitemiz olduğunu söyleyebilirim" dedi.
13.06.2021Türkiye
Doktorların 3 ay ömür biçtiği Hira'dan acı haber
Doktorların 3 ay ömür biçtiği Hira'dan acı haberAntalya'da primer pulmoner hipertansiyon nedeniyle doktorların 3 ay ömür biçtiği Gülsüm Hira Sudan düğüne katılacak ailesiyle dün gittiği Burdur'un Bucak ilçesinde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan Gülsüm Hira'nın beyin ölümü gerçekleşti. Manavgat'ta gözyaşlarıyla toprağa verilen Gülsüm Hira'nın düğünde annesiyle dans ettiği anlar, kameraya yansıdı.
12.06.2021Gündem
Almanya'da futbolcu fabrikası FSV Duisburg
Almanya'da futbolcu fabrikası FSV DuisburgFSV Duisburg Kulübü Başkanı Erol Ayar, "Bizim için en önemli konu gençler. Gençlere sahip çıkmak önemli. El ele verdiğiniz zaman eminim 2'nci Lig'de de rahat oynarız. İnanın 1'inci Lig'e de çıkabiliriz, imkan var ama Türk işadamlarının bize destek olması lazım" dedi.
12.06.2021Diğer

Benzer Haber Etiketleri

futbolKemer Country ClubBahçeşehir Koleji At TerbiyesiKemergalatasaray

Demirören ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.