Deniz Canlısı

Deniz Canlısı

Son dakika deniz canlısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan deniz canlısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan deniz canlısı haber sayfamızda...

Deniz Canlısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 260 deniz canlisi haberi bulunmuştur.
Son dakika haberler: Yürürken üstüne bastı! Kendini hastanede buldu...
Son dakika haberler: Yürürken üstüne bastı! Kendini hastanede buldu...Son dakika haberlere göre, İngiltere'de ailesiyle gezmeye giden 11 yaşındaki kız yolda yürürken bir şeyin üstüne bastığını fark etti. İlk başta ailesi bunun bir solucan olduğunu düşündü ancak hastaneye kaldırılan kızın durumunu gören doktorlar gözlerine inanamadı.
20.07.2021Dünya
Son dakika haberi: İstila! Gece yatağının yanında 18 yılan buldu...
Son dakika haberi: İstila! Gece yatağının yanında 18 yılan buldu...Gece geç saatlerde, uyumak üzere yatağına gelen kadın, hayatının şokunu yaşadı. Yatağının yanında 18 tane yılan bulan kadın, "Yerde tüy olduğunu düşündüğüm bir şey fark ettim, tam almaya çalışırken hareket ediverdi" diyerek yaşadığı dehşeti anlattı.
18.07.2021Dünya
Son dakika haberi: Üç buçuk metrelik piton AVM'de kayboldu, alarm verildi!
Son dakika haberi: Üç buçuk metrelik piton AVM'de kayboldu, alarm verildi!Üç buçuk metre uzunluğundaki piton, AVM'de bulunan hayvanat bahçesindeki kafesinden kaçtı. Yetkililer saatlerce devasa sürüngeni arasa da, yılanı bir türlü bulamadı. Panik halindeki hayvanat bahçesinin kurucusu, en büyük korkusunu açıkladı.
9.07.2021Dünya
Son dakika: Tuvaletteki yılan cinsel organını ısırdı!
Son dakika: Tuvaletteki yılan cinsel organını ısırdı!Yeni taşındıkları evlerinde, çatının sızdırdığından şikayet eden aile, aylar sonra çatı çöktüğünde ise, tavanlarında yılanların yaşadığını keşfetmenin dehşetini yaşadılar. En az dört yılanın tavandan sarktığı görüntüler, izleyenleri dehşete düşürdü.
6.07.2021Dünya
Son dakika haberleri: Canavar dehşeti! Kentin ortasında panik ve kaos...
Son dakika haberleri: Canavar dehşeti! Kentin ortasında panik ve kaos...Kenti kasıp kavurdu, kışlada askerlere saldırdı, tam anlamıyla dehşet saçtı ve şehri panik ve kaosa sürükledi. Sapporo'daki işlek caddelerde çekilen görüntüler tüm dünyayı şoka uğrattı.
20.06.2021Dünya
Son Dakika Haberi: İlk kez oldu, büyük panik! İnsan dişli...
Son Dakika Haberi: İlk kez oldu, büyük panik! İnsan dişli...Pirana ailesinden gelen ve insan benzeri dişleriyle dikkat çeken balık, boyu yalnızca 20 santimetre civarında olmasına rağmen insanlar için büyük bir korku unsuru. Uzmanların "oldukça ciddi bir ısırığı var" uyarısında bulundu balık, literatürde 'testis yiyen balık' olarak geçiyor. Genellikle Amazon nehir havzasında bulunan balıkla ilgili korkutan haber ise, Doğa Tarihi Müzesi yetkisinden geldi.
17.06.2021Dünya
Son dakika: Dalış yapan denizci dev balinanın ağzında mahsur kaldı!
Son dakika: Dalış yapan denizci dev balinanın ağzında mahsur kaldı!Istakoz avlamak için dalış yapan kaptan, 14 metre kadar derine indiğinde tam anlamıyla dehşeti yaşadı. Önce güçlü bir çarpışma hissetti, ardından her şey karardı ve simsiyah oldu. Öldüğünü düşünürken gerçeği çok geçmeden anladı.
12.06.2021Dünya
Kara parçasıyla dalmak ürküttü!
Kara parçasıyla dalmak ürküttü!Su altında karşılaşacağımız yıkıcı etki hakkında fikir sahibiydik ama ilk metrelerden itibaren beyaz bir örtünün kâbus yaşatacağını düşünmemiştim. 6 metreden sonra tabakanın halıya dönüştüğünü görmek beni resmen ürküttü. Suyun altında seyyar bir kara parçasıyla ilk kez dalıyordum.
5.06.2021Haberler
Kara parçasıyla dalmak ürküttü!
Kara parçasıyla dalmak ürküttü!Su altında karşılaşacağımız yıkıcı etki hakkında fikir sahibiydik ama ilk metrelerden itibaren beyaz bir örtünün kâbus yaşatacağını düşünmemiştim. 6 metreden sonra tabakanın halıya dönüştüğünü görmek beni resmen ürküttü. Suyun altında seyyar bir kara parçasıyla ilk kez dalıyordum.
5.06.2021Gündem
Son dakika... Güpegündüz duvara çıktı! Gözünü karartıp koştu
Son dakika... Güpegündüz duvara çıktı! Gözünü karartıp koştuBahçedeki kaos sürerken genç kadın kadraja girdi, o andan sonra yaşananlar sosyal medyada bomba etkisi yarattı. 65 milyondan fazla izlenen görüntüler, tüyler ürpertici.
2.06.2021Dünya
Son dakika: Böylesi hiç görülmemişti... Demirden dişleri var!
Son dakika: Böylesi hiç görülmemişti... Demirden dişleri var!Oval şekilli ve kırmızımsı kabukları bulunuyor. Boyları 36 santimetreye kadar ulaşabiliyor. Uzmanlar "daha önce biyolojik bağlamda hiç görülmemişti" diyerek açıkladıkları keşfi duyurarak dünyayı şoka uğrattı.
1.06.2021Dünya
Son dakika haberler: Yüzünü yılan ısırdı! Dehşete düşüren görüntü
Son dakika haberler: Yüzünü yılan ısırdı! Dehşete düşüren görüntü30 yılı aşkın süredir sahip olduğu hayvanat bahçesinde yılanlar ve sürüngen hayvanlarla ilgilenen adam, yaşadığı saldırı sonrasında hayatının şokunu yaşadı. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayılırken, izleyenler korkudan tir tir titrediklerini itiraf etti.
31.05.2021Dünya
Son dakika: Sızdırıyor sanmışlardı... Tavandan yılanlar döküldü!
Son dakika: Sızdırıyor sanmışlardı... Tavandan yılanlar döküldü!Yeni taşındıkları evlerinde, çatının sızdırdığından şikayet eden aile, aylar sonra çatı çöktüğünde ise, tavanlarında yılanların yaşadığını keşfetmenin dehşetini yaşadılar. En az dört yılanın tavandan sarktığı görüntüler, izleyenleri dehşete düşürdü.
29.05.2021Dünya
Yakamoz Nedir? Yakamoz Nasıl Oluşur, Yakamoz Vurması Ne Demektir?
Yakamoz Nedir? Yakamoz Nasıl Oluşur, Yakamoz Vurması Ne Demektir?Yakamoz, herkesin daha önce duymuş olduğu bir kelimedir. Yakamoz hakkında bilgisi olmayanlar, araştırma yaparak kendilerini geliştirmek istiyor. Yakamozun nasıl oluştuğu hakkında bilgi sahibi olmayanlar, internet üzerinde internet sitelerinde araştırmalarını gerçekleştirebiliyor. Yakamoz nedir? Yakamoz nasıl oluşur, yakamoz vurması ne demektir? Yakamoz sözcüğüyle ilgili merak edilen bilgileri sizler için derledik.
23.05.2021Eğitim
Son dakika: Mutfaktan çıktı! Boyu üç metre, tam 100 dişi var...
Son dakika: Mutfaktan çıktı! Boyu üç metre, tam 100 dişi var...Son dakika haberine göre, televizyon izlerken mutfaktan bir gürültü geldiğini duyan aile, sesin kaynağını öğrenmek üzere mutfağa koştuklarında korkunç bir manzarayla karşılaştılar. Karşılarında üç metre boyunda ve sekiz kilo ağırlığında bir piton duruyordu.
23.05.2021Dünya
Son dakika: Sahilde yürüyüşe çıktı, kumda buldu! Kimse böylesini görmemişti...
Son dakika: Sahilde yürüyüşe çıktı, kumda buldu! Kimse böylesini görmemişti...Sahilde sabah yürüyüşüne çıktığında kumsalda gördü. Korkunç yaratığa yaklaştıkça şaşkınlıkla birlikte korku da bedenini kapladı. Sosyal medyada çektiği fotoğrafları paylaştığında ise şok dalgası hızla yayıldı.
20.05.2021Dünya
Son dakika... İlk kez görüldü! 'Yaratık' ortaya çıktı...
Son dakika... İlk kez görüldü! 'Yaratık' ortaya çıktı...Görüntü sosyal medyada yayılınca bilim insanları afalladı, ne şekilde ölçülürse ölçülsün büyüklüğüne akıl sır erdirilemedi. Bir bilim insanı, "İlk fotoğrafı açtığımda kelimenin tam anlamıyla sandalyemden düştüm" diyor.
18.05.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın en büyüğü... Dehşete düştüler!
Son dakika: Dünyanın en büyüğü... Dehşete düştüler!Devasa timsahın çevik hareketleri karşısında ne yapacağını şaşıran hayvanat bahçesi sahibi, 'canavarın hayarında gördüğü en büyük timsah' olduğunu söyledi.
17.05.2021Dünya
Son dakika haberler: Yakaladığı balığın ağzını açtı, hayatının şokunu yaşadı!
Son dakika haberler: Yakaladığı balığın ağzını açtı, hayatının şokunu yaşadı!27 yaşındaki deniz biyolojisi öğrencisi, altı kiloluk balığı yakaladığında başına geleceklerden habersizdi. Yakaladığı balığın ağzını açtığında gördüğü manzara karşısında şoka giren öğrenci, bir ilke imza attı.
14.05.2021Dünya
İç sular da 'istilacı' tehdidi altında! Tüm Türkiye'ye böyle yayıldı
İç sular da 'istilacı' tehdidi altında! Tüm Türkiye'ye böyle yayıldıTarım ve Orman Bakanlığı'na bağlı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Kaynak Yönetimi ve Balıkçılık Daire Başkanı Doç. Dr. Mahir Kanyılmaz, göller ve iç su kaynaklarına çeşitli şekillerde taşınıp, getirilmiş, ekolojik dengeye zarar veren istilacı türlere dikkat çekti. Carassius gibelio balığının ilk olarak Trakya'da görüldüğü daha sonra tüm Türkiye'ye yayıldığı belirtildi. Zebra midyeyle ilgili ise, 'Tatlısu ekosistemlerinde yaşayan en önemli tutunucu-kirletici canlılardan biri. Tutundukları yüzeylerde çoğalarak ekosisteme hakim oluyor' ifadelerine yer verildi.
28.04.2021Gündem
Son dakika... Kıyamet gibi! Hepsi öldü, 'şeytan gözlü...'
Son dakika... Kıyamet gibi! Hepsi öldü, 'şeytan gözlü...' Sahildeki yürüyüşte çekilen video kaydı anında sosyal medyada yayıldı, dünya çapında yankı bulan görüntülerin nedeni ise şok etkisi yarattı.
30.03.2021Dünya
Kutu denizanasına çarpan genç öldü
Kutu denizanasına çarpan genç öldüAvustralya’da bir genç "kutu denizanası" çarpması sonucu hayatını kaybetti.
4.03.2021Dünya
Kerevit Nedir? Kerevit Balığı Nerede Yetişir, Yenir Mi?
Kerevit Nedir? Kerevit Balığı Nerede Yetişir, Yenir Mi?Bilindiği üzere birçok deniz canlısı vardır. Bu deniz canlılarından bir kısmı insanlar tarafından tüketilirken, bir kısmı da tüketilmemektedir. Yenip yenmediği hakkında merak uyandıran balık çeşitlerinden olan kerevit, ne tür bir balıktır? Hangi aileden gelmektedir? Daha çok hangi denizler de bulunmaktadır? Tatlı sular da veya akvaryumlar da yetişir mi? İşte, merak edilen tüm detaylar.
3.03.2021Yaşam
Antarktika'da beklenmeyen keşif
Antarktika'da beklenmeyen keşifAntarktika'da güneş ışığının ulaşmadığı noktada deniz canlıların yaşadığı keşfedildi. İngiliz bilim insanları, Antarktika'da su altında güneş  ışığından ve en yakın besin kaynaklarından kilometrelerce uzakta deniz canlılarının bulunduğuna ulaştı.
15.02.2021Teknoloji
Yediği balon balığından zehirlenen kişi hayatını kaybetti
Yediği balon balığından zehirlenen kişi hayatını kaybettiVan’da balıkçı arkadaşıyla birlikte pişirdikleri balon balığını yiyerek zehirlenen K.İ. isimli fırıncının tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesi ekipleri harekete geçirdi.
5.01.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

balon balığıkurt yılan balığıFacebookAlaskaABD

Deniz Canlısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.