Destek Ödemesi

Destek Ödemesi

Son dakika destek ödemesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan destek ödemesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan destek ödemesi haber sayfamızda...

Destek Ödemesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.419 destek odemesi haberi bulunmuştur.
Geleneksel kıyı balıkçılığı destek ödemelerinin tutarları belirlendi
Geleneksel kıyı balıkçılığı destek ödemelerinin tutarları belirlendiİç sularda faaliyet gösteren balıkçı gemilerinin tamamı ve denizde faaliyet gösteren boyu 12 metreden küçük balıkçı gemilerine, avlanma yönetimi, avlanılan ürün ve miktarlarının kayıt altına alınması ve sosyoekonomik durumlarına ilişkin verilerin toplanması karşılığında 2021 ve 2022 yıllarında sağlanacak destek tutarları belli oldu.
14.07.2021Ekonomi
Pandemiden etkilenen işletmelere yönelik KOSGEB desteğinde başvuru süresi uzatıldı
Pandemiden etkilenen işletmelere yönelik KOSGEB desteğinde başvuru süresi uzatıldıKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından olumsuz etkilenen imalatçı mikro ve küçük işletmelere yönelik hızlı destek programında başvuru süresini 6 Ağustos'a kadar uzattı.
9.07.2021Ekonomi
KOSGEB desteğinde başvuru süresi uzatıldı
KOSGEB desteğinde başvuru süresi uzatıldıKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından olumsuz etkilenen imalatçı mikro ve küçük işletmelere yönelik hızlı destek programında başvuru süresini 6 Ağustos'a kadar uzattı.
9.07.2021Uzmanpara
Bakan açıkladı! Üreticilere 420,5 milyon liralık destek ödemesi
Bakan açıkladı! Üreticilere 420,5 milyon liralık destek ödemesiTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarımsal destek ödemeleri kapsamında bugün 420 milyon 412 bin 658 liranın üreticilerin hesaplarına aktarılmaya başlanacağını ifade etti.
9.07.2021Ekonomi
KKTC'deki 5 bin 768 kişiye 10 milyon lira hibe desteği
KKTC'deki 5 bin 768 kişiye 10 milyon lira hibe desteğiTürkiye'nin, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) tarım sektöründeki 5 bin 768 kişiye, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde olumsuz etkilendikleri gerekçesiyle 10 milyon lira hibe yapacağı bildirildi.
8.07.2021Ekonomi
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram öncesi güzel haberi verdi!
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram öncesi güzel haberi verdi!Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada emeklilere müjde vererek, "Emeklilerimizin temmuz ayı aylıkları ile bayram ikramiyelerini Kurban Bayramı öncesinde ödeyeceğiz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, FETÖ'nün Orta Asya Genel Sorumlusu Orhan İnandı'nın Türkiye'ye getirildiğini açıkladı.
5.07.2021Siyaset
Salgından etkilenen imalatçı KOBİ'lere KOSGEB desteğinin kapsamı genişletildi
Salgından etkilenen imalatçı KOBİ'lere KOSGEB desteğinin kapsamı genişletildiDestekten imalat, bilgisayar programlama ve bilimsel Ar-Ge sektörlerinde faaliyet gösteren daha fazla işletmenin yararlanması amacıyla başvuru koşullarında değişikliğe gidildi.
21.06.2021Ekonomi
KOBİ'lere KOSGEB desteğinde değişiklik
KOBİ'lere KOSGEB desteğinde değişiklikDestekten imalat, bilgisayar programlama ve bilimsel Ar-Ge sektörlerinde faaliyet gösteren daha fazla işletmenin yararlanması amacıyla başvuru koşullarında değişikliğe gidildi.
21.06.2021Uzmanpara
Yer altı maden işletmelerine destek verilmesine ilişkin kararda değişiklik
Yer altı maden işletmelerine destek verilmesine ilişkin kararda değişiklikYer Altı Maden İşletmelerinde Meydana Gelen Maliyet Artışlarının Karşılanması Amacıyla Destek Verilmesine İlişkin Karar'da değişikliğe gidildi.
12.06.2021Ekonomi
1500 lira destek ödemesi başladı
1500 lira destek ödemesi başladıDenizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, salgından en çok etkilenen esnafın dertlerine çare olabilmek için hayata geçirdikleri destek ödemelerine başladıklarını müjdeledi.
5.06.2021Ege
Ayçiçeğinden 225 bin ton rekolte bekleniyor
Ayçiçeğinden 225 bin ton rekolte bekleniyorTürkiye'nin geçen yılki ayçiçeği üretiminin yaklaşık yüzde 11'ini gerçekleştiren Adana ve Osmaniye'de rekoltenin bu yıl 225 bin ton olacağı tahmin ediliyor.
29.05.2021Ekonomi
Hibe desteği TC kimlik numarası sıralaması: Hibe desteği başvurusu nasıl yapılır, kimler başvurabilir?
Hibe desteği TC kimlik numarası sıralaması: Hibe desteği başvurusu nasıl yapılır, kimler başvurabilir?Hibe desteği başvuruları başladı. 5 bin lira ve 3 bin lira olarak ödenecek olan hibe desteğine kimler başvurabiliyor? Hibe desteği başvuruları online olarak yapılabiliyor. Ticaret Bakanlığı hibe desteği ile ilgili ayrıntıları yayınladı. İşte esnaf hibe desteği başvuru tarihleri, başvurular ve şartlar ile ilgili tüm bilgiler.
26.05.2021Gündem
Bakan açıkladı! Esnafa hibe başvurusu 25 Mayıs'ta başlıyor
Bakan açıkladı! Esnafa hibe başvurusu 25 Mayıs'ta başlıyorTicaret Bakanı Mehmet Muş, esnaf ve sanatkarlar ile gerçek kişi tacirlere yönelik hibe desteği için başvuruların 25 Mayıs'tan itibaren 1 ay içinde e-Devlet üzerinden yapılabileceğini bildirdi.
21.05.2021Ekonomi
Fındık üreticisine 87 milyon liralık destek ödemesi yapılacak
Fındık üreticisine 87 milyon liralık destek ödemesi yapılacakTBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'daki 61 bin 698 üreticiye 86 milyon 896 bin liralık fındık bazlı alan gelir desteği ödemelerine bugün başlanacağını bildirdi.
7.05.2021Ekonomi
Üreticilere bayram öncesinde 1.5 milyarlık destek ödemesi yapılacak
Üreticilere bayram öncesinde 1.5 milyarlık destek ödemesi yapılacakTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Üreticilerimize bayram öncesinde toplamda 1 milyar 524 milyon 264 bin 577 liralık destek ödemesi yapmış olacağız." dedi.
7.05.2021Ekonomi
Bakan Varank açıkladı! Haziran ayında ilk ödeme yapılacak
Bakan Varank açıkladı! Haziran ayında ilk ödeme yapılacakSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, KOSGEB aracılığıyla mikro ölçekli işletmelere 30 bin lira, küçük işletmelere 75 bin lira üst limitli destek vereceklerini belirterek, "Teknoloji tabanlı start-up'ların test ve sertifikasyon gibi ihtiyaçları için de 25 bin liraya kadar ilave destek sağlayacağız. Toplamda yaklaşık 130 bin işletmemizin bu programdan yararlanabileceğini öngörüyoruz." ifadelerini kullandı.
2.05.2021Ekonomi
Bakan açıkladı! Bugün hesaplara yatırılıyor
Bakan açıkladı! Bugün hesaplara yatırılıyorTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "1 milyar 468 milyon 535 bin 735 liralık hayvancılık destek ödemesini bugün saat 17.00 itibarıyla besicilerimizin hesabına yatırıyoruz." ifadesini kullandı.
22.04.2021Ekonomi
Restoranda prim desteği genişledi
Restoranda prim desteği genişlediKoronavirüs tedbirleri kapsamında yiyecek ve içecek sektörlerinin paket servis ve “gel al” hizmetleriyle sınırlandırılmasının ardından, bu sektörlerde çalışanlar için prim desteği genişletilecek.
15.04.2021Ekonomi
Yiyecek-içecek çalışanlarına (komi, garson, barmen vb.) prim (destek) ne zaman, ne kadar yatacak?
Yiyecek-içecek çalışanlarına (komi, garson, barmen vb.) prim (destek) ne zaman, ne kadar yatacak?Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, milyonlarca yiyecek-içecek çalışanına destek verileceğini açıkladı. Bu gelişmenin hemen ardından 'Prim ne zaman, ne kadar yatacak?' sorusuna cevap aranmaya başlandı.
14.04.2021Gündem
Yiyecek ve içecek sektöründe çalışanlara destek
Yiyecek ve içecek sektöründe çalışanlara destekAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, nisan ve mayıs aylarında yiyecek ve içecek sektörlerinde çalışanlara prim desteği sağlayacaklarını bildirdi.
14.04.2021Ekonomi
22,7 milyon liralık tarımsal destek bugün ödenecek
22,7 milyon liralık tarımsal destek bugün ödenecekTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarımsal destek ödemeleri kapsamında 22 milyon 659 bin 343 liralık desteği, bugün saat 18.00 itibarıyla üreticilerin hesaplarına aktaracaklarını duyurdu.
9.04.2021Ekonomi
Bakan Kurum: Kızılcahamam'da yanan 15 iş yerini yeniden inşa edeceğiz
Bakan Kurum: Kızılcahamam'da yanan 15 iş yerini yeniden inşa edeceğizÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde çıkan yangında dükkanları zarar gören esnafa destek ödemesi yapılarak, iş yerlerinin yeniden inşa edileceğini söyledi.
8.04.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çok açık, net söylüyorum' deyip ilan etti: Merkezinde CHP var
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çok açık, net söylüyorum' deyip ilan etti: Merkezinde CHP varSon dakika haberlere göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşma yaptı. 104 emekli amiralin gece yarısı bildirisine ilişkin Erdoğan, 'Çok açık, net söylüyorum. Şu anda emekli amirallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır. Bu 104 kişinin içerisinde şu anda CHP'li olanlar vardır. Bundan sonra hesabını çok ağır vereceksiniz.' dedi. Kanal İstanbul hakkında açıklamalarda bulunan Erdoğan, "İsteseniz de istemeseniz de biz Kanal İstanbul'a başlıyoruz, yapacağız. İstanbul ile ilgili hazırlıklarımızı büyük ölçüde tamamladık, projenin ÇED raporu tamamlandı." ifadelerini kullandı.
7.04.2021Siyaset
Çiftçi destek ödemesi ne zaman yatacak? 2021 Çiftçi destek ödemeleri sorgulama e - devlet ekranı
Çiftçi destek ödemesi ne zaman yatacak? 2021 Çiftçi destek ödemeleri sorgulama e - devlet ekranıÇifti destek ödemelerini bekleyen vatandaşlar, Çiftçi destek ödemesi ne zaman yatacak? 2021 Çiftçi destek ödemeleri sorgulama e - devlet ekranı aramalarında bulunuyor. Son dakika haberleri arasında ise Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den müjde geldi. İşte çiftçi ödemelerinin yapılacağı zaman...
2.04.2021Ekonomi
Son dakika: Bakan resmen duyurdu! Bugün 18.00'de hesaplara yatacak
Son dakika: Bakan resmen duyurdu! Bugün 18.00'de hesaplara yatacakTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 394 milyon 514 bin 187 liralık tarımsal desteği, bugün saat 18.00 itibarıyla üreticilerin hesaplarına aktaracaklarını ifade etti.
2.04.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

destekkosgebBekir Pakdemirliprimsüre

Destek Ödemesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.