Destek Paketi

Destek Paketi

Son dakika destek paketi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan destek paketi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan destek paketi haber sayfamızda...

Destek Paketi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.967 destek paketi haberi bulunmuştur.
Halkbank’ın desteğine büyük ilgi
Halkbank’ın desteğine büyük ilgiHalkbank’ın kadın girişimcileri teşvik etmek amacıyla 8 Mart Kadınlar Günü’nde hayata geçirdiği Kadın Girişimci Kredi Paketi büyük ilgi görüyor.
9.04.2021Ekonomi
AB'den Air France'a yeşil ışık
AB'den Air France'a yeşil ışıkAvrupa Birliği (AB), Fransa'nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından olumsuz etkilenen hava yolu şirketi Air France'a 4 milyar euro finansman sağlamasına onay verdi.
6.04.2021Uzmanpara
Kafe, restoran, lokanta çalışanlarına 1500 TL destek başvurusu nasıl yapılır? 1500 TL destek başvurusu ne zaman? e  Devlet sorgulama ekranı
Kafe, restoran, lokanta çalışanlarına 1500 TL destek başvurusu nasıl yapılır? 1500 TL destek başvurusu ne zaman? e Devlet sorgulama ekranıGeçtiğimiz tarihlerde yapılan Kabine Toplantısı ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kafe, restoran, lokanta çalışanlarını ilgilendiren müjde geldi. Koronavirüs salgın döneminde maddi anlamda olumsuz etkilenen çalışanlara nefes aldıracak yeni bir destek paketi gündemde. Kafe, restoran, lokanta çalışanlarına kişi başı 1500 TL ödeme yapılacağını bildiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeme -içme sektöründe çalışanları arayışa geçirdi. Peki Kafe, restoran, lokanta çalışanlarına 1500 TL destek başvurusu nasıl yapılır? Kafe, restoran, lokanta çalışanlarına 1500 TL destek başvurusu ne zaman? e Devlet sorgulama ekranı erişime açıldı mı?
5.04.2021Ekonomi
ATO Başkanı Baran, reel sektörün yeni kredi paketlerine ihtiyaç duyduğunu belirtti
ATO Başkanı Baran, reel sektörün yeni kredi paketlerine ihtiyaç duyduğunu belirttiAnkara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle finansman sıkıntısı yaşayan reel sektöre en büyük desteği aralarında Halkbank'ın da bulunduğu kamu bankalarının verdiğini belirterek, "Üyelerimizin başvuru şartlarının yumuşatıldığı koşullarla sağlanacak yeni kredi talepleri var." ifadesini kullandı.
3.04.2021Ekonomi
Piyasalar nisan ayına pozitif başladı
Piyasalar nisan ayına pozitif başladıKüresel piyasalarda beklentilerden iyi gelen makroekonomik verilerin desteği ile nisan ayına pozitif bir başlangıç yapılırken, bu hafta yoğunlaşan veri gündemi ve Uluslararası Para Fonu (IMF) ve Dünya Bankası'nın birlikte gerçekleştireceği toplantı takip edilecek.
3.04.2021Uzmanpara
Türk Telekomlu esnafın 1 aylık faturası ‘10 lira’
Türk Telekomlu esnafın 1 aylık faturası ‘10 lira’Türk Telekom yeni ‘iş telefonu’ kampanyasıyla esnafa desteğini sürdürüyor. Kampanya kapsamında sabit hat satın alan esnaf, ilk altı ay yalnızca 10 TL fatura ödemesi yapacak.
30.03.2021Ekonomi
Avrupa borsaları yükselişle açıldı
Avrupa borsaları yükselişle açıldıAvrupa borsaları, güne alıcılı bir seyirle başladı.
26.03.2021Uzmanpara
Piyasalar pozitif seyrediyor
Piyasalar pozitif seyrediyorKüresel piyasalarda, makroekonomik veriler ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında aşılama çalışmalarında sağlanan ilerlemenin ekonomik aktiviteye ilişkin endişeleri hafiflemesi ile pozitif bir seyir izleniyor.
26.03.2021Uzmanpara
Son dakika... Biden'dan Afganistan ve başkanlık açıklaması!
Son dakika... Biden'dan Afganistan ve başkanlık açıklaması!Gelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Biden göreve geldikten sonra ilk basın toplantısını düzenledi ve flaş açıklamalarda bulundu. Biden, 1 Mayıs’a kadar Afganistan’dan çekilmelerinin çok zor olduğunu söyledi. Biden ayrıca 2024 başkanlık seçimi ve Çin ile olan ilişkilerine ilişkin de konuştu.
25.03.2021Dünya
Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitecek? Kısa çalışma ödeneği bitince ne olacak? Önemli adımlar atıldı
Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitecek? Kısa çalışma ödeneği bitince ne olacak? Önemli adımlar atıldıKısa çalışma ödeneğine yönelik araştırmalar son günlerde büyük ilgi görüyor. Koronavirüs salgın döneminde devlet tarafından, maddi anlamda olumsuz etkilenen çalışanlara verilen destek olarak bilinen Kısa çalışma ödeneği, normalleşme dönemine girdikten sonra süresi uzadı mı merak ediliyor. 2 Mart 2021 tarihinde başlayan normalleşme adımları ardından bazı destek paketlerinin süreleri uzatıldı. Peki bu destekler arasında kısa çalışma ödeneği de var mı? Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitecek? Kısa çalışma ödeneği bitince ne olacak?
22.03.2021Gündem
Ray Sigorta’dan ‘Yeni Nesil Esnek Çalışma Modeli’
Ray Sigorta’dan ‘Yeni Nesil Esnek Çalışma Modeli’Çalışan memnuniyetini iş süreçlerinin odağına koyan Ray Sigorta, yeni dönem mottosu ve uygulamaya aldığı destek paketleri ile uzaktan çalışmaya yepyeni bir anlam kazandırıyor.
22.03.2021Sigorta
İtalya'da hükümetten yeni destek paketi
İtalya'da hükümetten yeni destek paketiİtalya'da Mario Draghi liderliğindeki hükümet, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomi üzerindeki olumsuz etkilerine karşı 32 milyar euro tutarında yeni bir ekonomik yardım paketi açıkladı.
20.03.2021Uzmanpara
Piyasalarda gözler Fed'e çevrildi
Piyasalarda gözler Fed'e çevrildiABD'de destek paketinin onaylanmasına karşın 10 yıllık tahvil faizlerinde yükseliş eğiliminin devam etmesinin ardından küresel piyasalarda gözler gelecek hafta ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantısı ve Fed Başkanı Jerome Powell'ın yapacağı açıklamalara çevrildi.
13.03.2021Uzmanpara
Biden: 1,9 trilyon dolarlık ekonomik yardım paketi 7 milyon kişiye iş alanı açacak
Biden: 1,9 trilyon dolarlık ekonomik yardım paketi 7 milyon kişiye iş alanı açacakABD Başkanı Joe Biden, dün imzaladığı 1,9 trilyon dolarlık yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ekonomik yardım paketinin 7 milyon kişiye yeni iş alanı açacağını belirtti.
12.03.2021Dünya
New York borsası karışık seyirle açıldı
New York borsası karışık seyirle açıldıNew York borsası, tahvil faizlerinin yeniden yükselişe geçmesiyle haftanın son işlem gününe karışık seyirle başladı.
12.03.2021Uzmanpara
New York borsası karışık seyirle açıldı
New York borsası karışık seyirle açıldıNew York borsası, tahvil faizlerinin yeniden yükselişe geçmesiyle haftanın son işlem gününe karışık seyirle başladı.
12.03.2021Ekonomi
Petrol ne kadar oldu?
Petrol ne kadar oldu?Brent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 69,19 dolardan işlem görüyor.
12.03.2021Uzmanpara
Dolar ne kadar oldu?
Dolar ne kadar oldu?Dolar/TL, haftanın son işlem güne yükselişle başlamasının ardından 7,5310 seviyesinde işlem görüyor.
12.03.2021Ekonomi
Piyasalar pozitif seyrediyor
Piyasalar pozitif seyrediyorKüresel piyasalar, Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) varlık alımlarını hızlandıracağını açıklaması ve ABD'de 1,9 trilyon dolarlık destek paketinin onaylanmasının ardından pozitif bir seyir izliyor.
12.03.2021Uzmanpara
Biden ekonomik destek paketini imzaladı
Biden ekonomik destek paketini imzaladıABD Başkanı Joe Biden, Kongre'den geçen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkileriyle mücadele için 1,9 trilyon dolarlık ekonomik destek paketini onayladı.
12.03.2021Uzmanpara
New York borsası yükselişle kapandı
New York borsası yükselişle kapandıNew York borsası, ABD Başkanı Joe Biden'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkileriyle mücadeleye yönelik 1,9 trilyon dolarlık ekonomik destek paketini onaylamasının ardından günü yükselişle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, 180 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 0,58 artışla 32.485,59 puana çıktı.
11.03.2021Ekonomi
Son dakika... Biden, Kovid-19 yardım paketini imzaladı!
Son dakika... Biden, Kovid-19 yardım paketini imzaladı!ABD Başkanı Biden, 1.9 trilyon dolarlık Kovid-19 yardım paketini imzaladı. Ekonomik destek paketi kapsamında, yılda 75 bin dolardan az kazanan bireylere 1400 dolarlık doğrudan nakit yardımı sağlanması öngörülüyor. 350 milyar dolarlık kaynağın ayrıldığı pakette, aşı dağıtımı, Kovid-19 testi, kira yardımı ve okullar için de finansman desteği yer alıyor.
11.03.2021Dünya
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldı New York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 120 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 0,38 artışla 32.419,31 puandan işlem gördü.
11.03.2021Ekonomi
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, güne yükselişle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 120 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 0,38 artışla 32.419,31 puandan işlem gördü.
11.03.2021Uzmanpara
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan koronavirüs paylaşımı: Sağlık alanında destan yazdık
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan koronavirüs paylaşımı: Sağlık alanında destan yazdıkKoronavirüs salgınının Türkiye'de etkili olduğu 1 yıllık süreye ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
11.03.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

ABDNew York borsasıpiyasadestekjoe biden

Destek Paketi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.