Devlet Memurları

Devlet Memurları

Son dakika devlet memurları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan devlet memurları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan devlet memurları haber sayfamızda...

Devlet Memurları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.151 devlet memurları haberi bulunmuştur.
2022 MAAŞ FARKI: Emekli ve memur zam farkı yattı mı, ne zaman yatacak?
2022 MAAŞ FARKI: Emekli ve memur zam farkı yattı mı, ne zaman yatacak? Milyonlarca kişi maaş farkı için sabırsızlıkla bekliyor. Geçen gün Meclis'ten geçen teklif sonrası vatandaşlar "Maaş farkı yattı mı? Emekli ve memur zam farkı ne zaman yatacak?" diye sormaya başladı.
22.01.2022Ekonomi
Sözleşmeli personel alım ilanı
Sözleşmeli personel alım ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 299 sözleşmeli personel alınacak.
20.01.2022Ekonomi
Gökçeada ve Bozcaada'ya sefer iptalleri yaşamı zorlaştırıyor
Gökçeada ve Bozcaada'ya sefer iptalleri yaşamı zorlaştırıyorÇanakkale'nin Kuzey Ege'deki Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine ulaşım, kış aylarındaki feribot seferi iptalleriyle aksıyor. Geçen yıl kasım ayından bugüne kadar Gökçeada'ya 9, Bozcaada'ya ise 11 gün tüm seferler iptal edildi. Adalara ulaşım sağlanamayınca sağlıktan eğitime kadar birçok hizmet aksarken, sosyal yaşam da olumsuz etkileniyor.
19.01.2022Gündem
Enflasyona ezdirmedik
Enflasyona ezdirmedikNazilli Belediyesi’nde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak çalışan memurların Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.
17.01.2022Ege
Sözleşmeli personel alım ilanı
Sözleşmeli personel alım ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 116 adet sözleşmeli personel alınacak.
13.01.2022Ekonomi
2022 Maaş farkı ne zaman ödenecek? İşte,15 günlük zam farkı için tarih...
2022 Maaş farkı ne zaman ödenecek? İşte,15 günlük zam farkı için tarih...Maaş farkı ne kadar, ne zaman ödenecek soruları gündemde. Emekli ve memurlara yapılan zam oranları bir süre önce açıklanmıştı. Memur ve memur emeklilerine 2022 yılının ilk 6 ayı için yüzde 28 oranında zam verildi. En düşük emekli maaşı da yeniden düzenlenerek 2500 TL yapılmıştı. Peki, zam farklı hangi tarihte yatacak?
12.01.2022Ekonomi
Öğretmenlik Meslek Kanunu 2022 çıktı mı, maddeleri nelerdir? MEB tam metni açıkladı: Yeni öğretmenlik nasıl olacak?
Öğretmenlik Meslek Kanunu 2022 çıktı mı, maddeleri nelerdir? MEB tam metni açıkladı: Yeni öğretmenlik nasıl olacak?Son dakika haberlere göre, ’Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi’, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu’nda yaklaşık 14 saat süren görüşmelerin ardından komisyon geçti. Öğretmenler ve öğretmen adayları konuya ilişkin bilgi almak için arayışa koyuldu. Peki Öğretmenlik Meslek Kanunu nedir, meclisten geçti mi? Öğretmenlik Meslek Kanunu 2022 maddeleri, içeriği nelerdir? İşte yeni öğretmenlik hakkında bilinmesi gereken maddeler...
12.01.2022Gündem
100 sözleşmeli personel alınacak
100 sözleşmeli personel alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 100 sözleşmeli personel alınacak.
12.01.2022Ekonomi
Öğretmenlik kariyer mesleği oluyor
Öğretmenlik kariyer mesleği oluyorMeclis Komisyonu’ndan geçen Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi’ne göre öğretmenlik, öğretmen, uzman ve başöğretmen olmak üzere üç kariyer basamağına ayrılacak. Her unvan için ayrı ayrı derece verilecek.
12.01.2022Gündem
İşte memurlara verilecek yiyecek yardımı tutarları
İşte memurlara verilecek yiyecek yardımı tutarlarıDevlet memurları ve sözleşmeli personellerin öğle yemeği servisinden faydalanmaları halinde alınacak olan asgari yemek ücretleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
12.01.2022Ekonomi
107 sözleşmeli personel istihdam edilecek
107 sözleşmeli personel istihdam edilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 107 sözleşmeli personel istihdam edilecek.
11.01.2022Ekonomi
Ne kadar emekli maaşı alırım? 2022 Emekli maaşı hesaplama: İşte emekli zammı
Ne kadar emekli maaşı alırım? 2022 Emekli maaşı hesaplama: İşte emekli zammıEmekli maaşı hesaplaması nasıl yapılır? 2022 Emekli zammının açıklanması ile birlikte milyonlarca emekli 'Ne kadar emekli maaşı alırım?' sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, emekli maaşı hesaplama nasıl yapılır? İşte SGK, Bağ-Kur emekli maaşı hesaplama ve sorgulama ekranı.
11.01.2022Ekonomi
Öğretmenlik Meslek Kanun teklifi kabul edildi! 2022 Öğretmenlik Meslek Kanunu nedir, maddeleri neler? İşte, tam metni...
Öğretmenlik Meslek Kanun teklifi kabul edildi! 2022 Öğretmenlik Meslek Kanunu nedir, maddeleri neler? İşte, tam metni...Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman yürürlüğe girecek? TBMM'de görüşülerek teklifi kabul edilen Öğretmenlik Meslek Kanunu ile öğretmenlik 'öğretmen', 'uzman öğretmen' ve 'başöğretmen' olmak üzere üç basamağa ayrılacak. Maaş konusunda düzenlemeler içerecek. İşte, Öğretmenlik Meslek Kanunu hakkında...
10.01.2022Gündem
50 sözleşmeli personel alınacak
50 sözleşmeli personel alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Muş Alparslan Üniversitesi 50 sözleşmeli personel alımı yapacak.
7.01.2022Ekonomi
GSB personel alımı başvuruları başladı mı, ne zaman yapılacak? İşte GSB personel alımı şartları
GSB personel alımı başvuruları başladı mı, ne zaman yapılacak? İşte GSB personel alımı şartlarıGençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? GSB personel alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru tarihlerini araştırıyor. İşte GSB personel alımı tarihleri ve başvuru şartları.
6.01.2022Gündem
Bakan Yanık sosyal medya hesabından duyurdu! 4 bin kişi işe alınacak
Bakan Yanık sosyal medya hesabından duyurdu! 4 bin kişi işe alınacakAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık sosyal medya hesabından çeşitli meslek gruplarından işe alım yapılacağını açıkladı. Toplam 4 bin 175 kişi istihdam edilecek.
6.01.2022Ekonomi
Babalık İzni Kaç Gün? 2022 Memur Ve Özel Sektör İçin Babalık İzni
Babalık İzni Kaç Gün? 2022 Memur Ve Özel Sektör İçin Babalık İzniSigortalı olarak çalışan bir kadın doğum yaptığı zaman izin alma hakkı var ise, aynı şekilde erkeğin de babalık adı altında izin alma hakkı bulunmaktadır. Peki, babalık izni kaç gün? 2022 memur ve özel sektör için babalık izni.
5.01.2022Ekonomi
Öğretmenlik Meslek Kanunu içeriği, maddeleri nedir, ne zaman yürürlüğe girecek? Öğretmenlik Meslek Kanunu tam metni
Öğretmenlik Meslek Kanunu içeriği, maddeleri nedir, ne zaman yürürlüğe girecek? Öğretmenlik Meslek Kanunu tam metniÖğretmenlik Meslek Kanunu hakkında bilgi almak isteyenler peş peşe sorularını yöneltiyor. Öğretmen olan ve ya öğretmek olmak isteyen vatandaşların bilmesi gereken detayları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlandı. Peki Öğretmenlik Meslek Kanunu içeriği, tam metni nedir? Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman yürürlüğe girecek? İşte Öğretmenlik Meslek Kanunu hakkında merak edilenler...
4.01.2022Gündem
Milli Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı personel alacak
Milli Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı personel alacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Milli Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı personel alacak.
3.01.2022Ekonomi
Emekli maaşı ve memur maaşı zammı açıklandı mı? 2022 yılı memur ve emekli zammı ne kadar?
Emekli maaşı ve memur maaşı zammı açıklandı mı? 2022 yılı memur ve emekli zammı ne kadar?Memur ve emekliler için kritik gün. Yeni yılda yapılacak zam oranını bekleyen milyonlarca memur ve emeklinin gözü aralık ayı enflasyonundaydı. Enflasyon oranının belirlenmesi ile birlikte memur ve emeklilerin maaşı da netleşiyor. Kabine Toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan emekli ve memur zammını duyuracak.
3.01.2022Ekonomi
Milyonlarca memur ve emeklinin beklediği gün geldi! Maaşlara zam...
Milyonlarca memur ve emeklinin beklediği gün geldi! Maaşlara zam...Milyonlarca memur ve emeklinin gözü açıklanacak olan enflasyon rakamında. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2021 yılının Aralık ayı enflasyonunu bugün saat 10.00'da açıklayacak. Böylece milyonlarca memur ve emekliye yılın ilk yarısında verilecek maaş zammı belli olacak.
3.01.2022Ekonomi
Memur ve emeklilerin zammı yarın belli oluyor
Memur ve emeklilerin zammı yarın belli oluyorMilyonlarca memur ve emeklinin gözü kulağı yarın açıklanacak olan enflasyon rakamında. Böylece yarın saat 10.00'da milyonlarca memur ve emekliye verilecek maaş zammı belli olacak.
2.01.2022Haberler
Memur ve emeklilerin zammı yarın belli oluyor
Memur ve emeklilerin zammı yarın belli oluyorMilyonlarca memur ve emeklinin gözü kulağı yarın açıklanacak olan enflasyon rakamında. Böylece yarın saat  10.00'da milyonlarca memur ve emekliye verilecek maaş zammı belli olacak.
2.01.2022Ekonomi
MEMUR ZAMMI 2022 belli oldu mu? Memur maaşı zammı için gözler enflasyonda
MEMUR ZAMMI 2022 belli oldu mu? Memur maaşı zammı için gözler enflasyondaMemur zammı ne kadar olacak? Milyonlarca memur ve emeklinin gözü açıklanacak enflasyon rakamında. Aralık ayı enflasyonunun belli olmasıyla birlikte memur ve emekliye yılın ilk yarısında verilecek maaş zammı belli olacak. İşte 2022 memur maaşı zammında son gelişmeler.
1.01.2022Ekonomi
Milyonlarca memur ve emekli bekliyor! Maaşlara zam...
Milyonlarca memur ve emekli bekliyor! Maaşlara zam...Milyonlarca memur ve emeklinin gözü açıklanacak olan enflasyon rakamında. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2021 yılının Aralık ayı enflasyonunu 3 Ocak Pazartesi günü saat 10.00'da açıklayacak. Böylece milyonlarca memur ve emekliye yılın ilk yarısında verilecek maaş zammı belli olacak.
1.01.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Devlet Memurları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.