Dilber

Dilber

Son dakika Dilber haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dilber gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dilber haber sayfamızda...

Dilber

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.160 dilber haberi bulunmuştur.
Parktaki dehşetin cezası belli oldu: Sanki öleceğini biliyordu
Parktaki dehşetin cezası belli oldu: Sanki öleceğini biliyordu Adana'da parkta alkol alırken kendilerini “Burada içki içemezsiniz” diyerek uyaran Abdullah Yavuz Dal’ı (27) bıçaklayarak öldürdükleri gerekçesiyle tutuklu yargılanan 3 sanıktan Yusuf Özdemir (19) ve Ercan Taş (20) ‘haksız tahrik’ ve ‘iyi hal' indirimi uygulanarak 20’şer yıl, Mehmet Gökşin (20) ise 11 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
20.05.2024 Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile yayımlanan karar ile birlikte Angola Cumhuriyet nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4’üncü maddeleri gereğince Mustafa Çelik atandı.
17.05.2024 Gündem
Dilber'den stratejik hareket
Dilber'den stratejik hareket Zahir (Mustafa Yıldıran) tahliye olduktan sonra Dilber’in gönlünü almaya karar verdi ve işe otele yerleşmekle başladı. Dilber’e karşı alışılmışın dışında sevgi dolu yaklaşmaya karar veren Zahir, Dilber’in odasına boncuktan yapılmış bir kuş bıraktı. Dilber hediyenin Azem’den geldiği sansa da otel lobisinde Zahir’i görünce şoke oldu. Zahir’in bu tavırlarına kayıtsız kalmayan Dilber ise ona iyi davranmaya başladı. Tüm bu yaşananlara anlam veremeyen Yıldız’a ilk açıklama da Dilber’den geldi. Dilber, Zahir için yeni bir taktik uyguladığını Yıldız ile paylaştı.
17.05.2024 Televizyon
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak?
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 16 Mayıs Perşembe akşamı yeni bölümü ile Kanal D'de ekrana geldi. Nehir’in kardeşi Cihan ile kavuştuğu anlar seyircileri gözyaşlarına boğdu. Final sahnesinde ise Azem ve kızı Nehir’in yıllar sonra aynı mekanda denk gelmesi dizinin yeni bölümünde yaşanacaklara dair merakı iyice artırdı.
17.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı İnci Taneleri 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Azem, Dilber'in elini bırakacak mı?
17.05.2024 Televizyon
İnci Taneleri'nde Necmi aşkı için kendini tehlikeye attı! Azem'le Nehir aynı mekanda
İnci Taneleri'nde Necmi aşkı için kendini tehlikeye attı! Azem'le Nehir aynı mekanda Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 15. bölümü yayınlandı. Nehir babasına karşı Cihan'ı uyardı. Azem defalarca telefonla arayarak oğluyla konuşmak istese de Cihan telefonu açmadı. Necmi çektiği aşk acısına dayanamayarak Aleyna'nın yanına gitti. Zahir, Dilber'le arayı düzeltmek için otelde oda tuttu. Nehir ile Azem aynı mekana geldi. İşte detaylar...
17.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Cadde
Gökhan Fırat ile İrem Derici arasında neler oluyor? 'Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım'
Gökhan Fırat ile İrem Derici arasında neler oluyor? 'Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım' İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım gelmişti. Tekrar bir araya geldikleri düşünülen ikiliden Derici, ortalığı karıştıran bir açıklama yaptı.
14.05.2024 Cadde
Ayrılık kısa sürdü! Gökhan Fırat ve İrem Derici'den aşk pozu
Ayrılık kısa sürdü! Gökhan Fırat ve İrem Derici'den aşk pozu İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım geldi.
11.05.2024 Cadde
Zerre ateşle oynuyor
Zerre ateşle oynuyor Yıldız (Ümit Beste Kargın) ile bir iş kurmaya karar veren Dilber (Hazar Ergüçlü) tefeciden aldıkları para yeterli olmayınca bir kez daha Kamuran‘ın (Deniz Erdoğan) kapısını çaldı. Kamuran bu sefer parayı vereceğini ama faizi ile geri alacağını söyledi. Zerre de (Orkuncan İzan) arkadaşlarına destek olmak için kendince bir çözüm buldu. Bahis oynayarak para kazanmaya çalışan Zerre tüm parayı kaybetti… Dilber ve Yıldız kaybolan paralarını alanın Zerre olduğunu fark edip büyük hayal kırıklığına uğradı.
10.05.2024 Televizyon
Bakma Bana - İnci Taneleri
Bakma Bana - İnci Taneleri İnci Taneleri 9 Mayıs Perşembe yayınlanan 14. Bölümde Sincanlı Erkal Sonel "Bakma Bana" isimli hareketli parçası Dilber'in göz kamaştıran dansıyla herkesi mest etti.
10.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi
'İnci Taneleri'nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Azem’i takip eden kişinin kızı Nehir olduğunun ortaya çıktığı bölüme, Cihan ve Nehir'in kavuşması damga vurdu. Abla kardeşin yıllar sonra yan yana geldiği sahneler izleyicileri gözyaşlarına boğdu.
10.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde duygu seli! Nehir ile Cihan yıllar sonra yan yana geldi
İnci Taneleri'nde duygu seli! Nehir ile Cihan yıllar sonra yan yana geldi Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü yayınlandı. Azem'in kızını arayışının önüne kimin tarafından engel konulduğu ortaya çıktı. Reyyaz, Sırat'tan kalan her şeyin başına Cihan'ı geçirdi. Yıllar sonra abla kardeş yan yana geldi. İşte detaylar...
10.05.2024 Cadde
İNCİ TANELERİ DİLBER KİM, GERÇEK ADI NEDİR? İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında?
İNCİ TANELERİ DİLBER KİM, GERÇEK ADI NEDİR? İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında? İnci Taneleri geçtiğimiz haftalarda Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamıştı. Bu akşam yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak olan İnci Taneleri dizisinde Dilber karakterini Hazar Ergüçlü canlandırıyor. Peki İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında?
9.05.2024 Bilgi Rehberi
İsyan etti, taşınmaya karar verdi! 'Bu insanlar öküz mü?'
İsyan etti, taşınmaya karar verdi! 'Bu insanlar öküz mü?' İrem Derici, oturduğu sitede tadilat yaptıran komşularının çok gürültü çıkardığını, apartman hayatının kendisine göre olmadığını belirtti. Müstakil bir eve taşınma kararı alan popçu, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
4.05.2024 Cadde
Tefecilere düştüler!
Tefecilere düştüler! İnci Taneleri 2 Mayıs Perşembe yayınlanan 13. Bölümde Dilber, Yıldız ve Zerre tefecilere düşüyor.
3.05.2024 Televizyon
Perşembenin galibi değişmedi! 'İnci Taneleri'nde Nehir ilk kez izleyici karşısına çıktı
Perşembenin galibi değişmedi! 'İnci Taneleri'nde Nehir ilk kez izleyici karşısına çıktı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Seyircilerin ilk bölümden itibaren merak ettiği "Nehir (Sera Kutlubey) nerede?" sorusu da bu bölümde cevap buldu. Gecenin bir başka çok konuşulan gelişmesi ise Doktor Elif’in (İrem Çıray) üvey babasının Reyyaz (Selim Erdoğan) olduğunun ortada çıkmasıydı.
3.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde Cihan neye uğradığını şaşırdı! 'O benim üvey babam'
İnci Taneleri'nde Cihan neye uğradığını şaşırdı! 'O benim üvey babam' Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 13. bölümü yayınlandı. Güngör gördüğünde sarılarak hasret gidermek isteyen Nusret'e ağır sözler söyledi. Azem biri tarafından takip edildiğini fark etti. Necmi, Aleyna'ya olan duyguları yüzünden hata yaptı. Cihan, Reyyaz'ın yanına geldiğinde neye uğradığını şaşırdı. İşte detaylar...
9.05.2024 Cadde
'Yılmaz Erdoğan ile müzikal projemiz var'
'Yılmaz Erdoğan ile müzikal projemiz var' Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'İnci Taneleri' ile izleyiciyi ekrana kilitleyen kardeşi Yılmaz Erdoğan'la hayata geçirmeyi düşündükleri sürpriz projeyi açıkladı.
2.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri!
İnci Taneleri'nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri! Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Topluluğu, ‘İnci Taneleri’nin bugün ekrana gelecek yeni bölümünde bir gösteriyle sahne alacak. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 13. bölümünde gerçekleşecek dans gösterisi, nefesleri kesecek.
2.05.2024 Cadde
Nehir gizemi çözülüyor
Nehir gizemi çözülüyor Kanal D’nin, perşembe akşamlarına damga vuran dizisi ‘İnci Taneleri’nde merakla beklenen sır perdesi aralanıyor.
30.04.2024 Cadde
Dilber fena dağıttı!
Dilber fena dağıttı! İnci Taneleri 25 Nisan Perşembe yayınlanan 12. Bölümde Dilber, fena dağıtıyor!
26.04.2024 Televizyon
'İnci Taneleri' tüm kategorilerde zirvede! Dilber hem ağladı hem de ağlattı
'İnci Taneleri' tüm kategorilerde zirvede! Dilber hem ağladı hem de ağlattı Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı 'İnci Taneleri'nin yeni bölümüne Azem’in gün geçtikçe kızı Nehir’e daha çok yaklaşması ve Dilber’in yaşadığı ayrılık acısı damga vurdu. Cezaevinde bulunan Nusret’in tahliye olmasının ardından heyecanın ikiye katlandığı son bölüm, tüm izlenme kategorilerinde birinci oldu.
26.04.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Dilber ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.