Düşes

Düşes

Son dakika Düşes haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Düşes gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Düşes haber sayfamızda...

Düşes

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 589 düşes haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Zorbalık suçlaması soruşturmasında son perde! Gizli kalacak...
Zorbalık suçlaması soruşturmasında son perde! Gizli kalacak...Buckingham Sarayı, Sussex Düşesi Meghan Markle'ın aleyhindeki kötü muamele suçlamalarına ilişkin açılan soruşturmanın sonuçlarının ve bulgularının gizli kalacağını açıkladı.
30.06.2022Dünya
PUBG İsimleri 2022: PUBG Havalı, Şekilli, Yeni, Güzel PUBG Nickleri ve Anlamları
PUBG İsimleri 2022: PUBG Havalı, Şekilli, Yeni, Güzel PUBG Nickleri ve AnlamlarıSon yılların hiç şüphesiz en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye’de de oldukça ilgi görüyor. PlayerUnknown's Battlegrounds’ın kısaltması olan PUBG bilgisayarda oynanabildiği gibi mobil üzerinden de oynanabilir. Oyunun kendisi kadar PUBG isimleri de önem taşıyor. Nicklerin oyunda önem taşımasının nedeni ise oyuncunun takıma olan bağlılığını gösteriyor. Değişik isim veya nicklerle dikkat çekmek ve etki bırakmak mobil oyunlarda önemlidir. Şekilli, havalı, güzel, Türkçe, kadın, erkek ve klan nickleri önerisi için ‘PUBG İsimleri ve Anlamları’ içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
29.06.2022Oyun
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma Lakaplar
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma LakaplarÖzellikle sanal dünyada ve sosyal ortamda sıkılıkla duyduğumuz terimlerden birisi de takma isimlerdir. Genellikle takın arkadaşlar ve kişinin kendi karakteri, görünüşü, kariyeri gibi özelliklerine uygun takma lakaplar verilir. Şaka amacıyla verilen takma isimler İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da kullanılmaktadır. Özellikle oyun sektöründe takma isimler tercih edilir. Oyuncular kendilerine uygun etkileyici, havalı ve en güzel ismi vermek isterler. İngilizce veya Türkçe fark etmeksizin lakaplar kişinin insanlarda oluşturduğu etkiye katkı sağlamaktadır. İnstagram için etkileyici, tatlı, güzel takma lakaplar arıyorsanız “Takma İsimler” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Yaşam
Köpek İsimleri 2022: En Güzel, Yaratıcı, Popüler, Yabancı, Türkçe Dişi ve Erkek Köpek İsimleri
Köpek İsimleri 2022: En Güzel, Yaratıcı, Popüler, Yabancı, Türkçe Dişi ve Erkek Köpek İsimleriSevimli görünüşleri, inşalarla kurdukları yakın dostluk ve bağ ile kendilerini sevdiren köpekler dünya üzerinden en çok sahiplenilen ikinci evcil hayvanlardır. Etçil ve memeli olan köpeklerin 400’den fazla ırkı olduğu tahmin edilmektedir. Günümüzde en çok sahiplenilen köpek cinsi ile fino türüdür. İlk köpek sahiplenildiğinde dişi veya erkek oluşuna göre isim verilir. Köpek sahipleri yeni dostlarına en güzel, duyulmamış, havalı isimleri vermek ister. Bazı evcil hayvan sahipleri köpeklerine yabancı isim vermek isterken bazıları da Türkçe isim tercih ederler. Köpeklere verilebilecek birbirinden güzel köpek isimleri vardır. En güzel, yaratıcı, duyulmamış, havalı, Türkçe, yabancı dişi ve erkek köpek isimleri ile ilgili içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
29.06.2022Evcil Hayvan
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Oyun
Kraliyet ailesini derinden sarsacak iddia! Hepsi birden elinden gidebilir
Kraliyet ailesini derinden sarsacak iddia! Hepsi birden elinden gidebilirİngiliz kraliyet ailesi üyelerinden Prens Harry ve Meghan Markle, 2020 yılında resmi görevlerinden ayrıldı. Ayrılıklarının ardından sürekli konuşulmaya devam eden çift gündemden hiç düşmezken, Meghan Markle ile ilgili gündeme gelen yeni iddia ise kraliyet ailesini kökten sarsabilir.
28.06.2022Dünya
Kate, Silahlı Kuvvetler Günü’nde ‘asker’ oldu
Kate, Silahlı Kuvvetler Günü’nde ‘asker’ olduİngiltere Prensi William’ın eşi Düşes Kate, ülkesinde Silahlı Kuvvetler Günü’nü bir askeri eğitim akademisine yaptığı ziyarette çekilen ve daha önce yayınlanmayan fotoğraflarını paylaşarak kutladı.
26.06.2022Dünya
'Diana'yı mahveden kadın' itiraf etti: Hiç kolay değil!
'Diana'yı mahveden kadın' itiraf etti: Hiç kolay değil!İngiltere kraliyet ailesinin tahtının varisi Prens Charles, Prenses Diana ve Camilla Parker Bowles arasındaki ilişki yıllarca çok konuşuldu, çok tartışıldı. Hâlâ bile 'Diana'yı mahveden kadın' olarak anılan Cornwall Düşesi Camilla ise Prens Charles ile olan evlilikleri hakkındaki sessizliğini bozdu.
24.06.2022Cadde
‘Diana’nın gölgesinde yaşamak kolay değil’
‘Diana’nın gölgesinde yaşamak kolay değil’Prens Charles’ın Prenses Diana ile evliliğinin yıkılmasından sorumlu tutulan Düşes Camilla, sürekli eleştirilmenin ve suçlanmanın çok zor bir durum olduğunu ilk kez açıkladı.
22.06.2022Dünya
Şapkalar dörtnala
Şapkalar dörtnalaİngiltere’de geçen yıl pandemi nedeniyle sınırlı katılımcının kabul edildiği Ascot At Yarışları, bu yıl gösterişli zamanlarına geri döndü. Ascot’ta yine sosyetenin şapkaları ön plandaydı.
16.06.2022Dünya
Balık İsimleri: Akvaryum Balıklarına Verilebilecek İsim Önerileri
Balık İsimleri: Akvaryum Balıklarına Verilebilecek İsim ÖnerileriEvcil hayvan sahipleri aileye yeni katılan dostları için en güzel isimleri vermeyi istiyor. Rengarenk pulları minik ve sevimli halleri ile akvaryum balıkları için birbirinden güzel isimler bulunuyor. Rengine ve karakterine göre isim vermeyi düşünenler için hazırladığımız balık isimleri ile ilgili içerikte akvaryum balıklarına verilebilecek isim önerilerini bulabilirsiniz.
14.06.2022Evcil Hayvan
Kraliçe Elizabeth'in sarayında taşınma telaşı! 'Tüm dengeleri değiştirebilir'
Kraliçe Elizabeth'in sarayında taşınma telaşı! 'Tüm dengeleri değiştirebilir'Geçtiğimiz hafta 'Platin Jübile' yapan Kraliçe II. Elizabeth'in tahta geçişinin 70'nci yıl dönümü kutlamaları gündemdeydi. Günlerce süren kutlamalarla İngiltere adeta şölen yerine döndü. Bununla birlikte son 70 yılın ardından yaşanacak değişimlerin ayak sesleri de duyulmaya başladı. Windsor Sarayı'ndaki hareketlilik ise bunun habercisi olabilir!
13.06.2022Cadde
‘Savaş uçağı kullandım’ açıklamasına yalanlama
‘Savaş uçağı kullandım’ açıklamasına yalanlamaABD’li oyuncu Tom Cruise’un başrolünü oynadığı “Top Gun: Maverick” filminde gerçekten uçak kullandığını iddia etmesine rağmen 70 milyon dolarlık savaş uçağının pilotluğunu aslında yapmadığı iddia edildi.
21.05.2022Dünya
Molatik Fiskos: Rihanna, Meghan Markle ve diğerleri...
Molatik Fiskos: Rihanna, Meghan Markle ve diğerleri...Molatik Fiskos köşemize hoş geldiniz. Haftaya biraz hangi ünlü, nerede, ne yapmış, neler olmuş tarzında merakımızı gideren olaylarla başlayalım. Geçtiğimiz hafta neler oldu neler... Kahvenizi, çayınızı aldıysanız başlıyoruz.
18.04.2022Ünlüler
'Kölelik tarihimizde kara bir leke'
'Kölelik tarihimizde kara bir leke'İngiliz Prens William (39) ile eşi Düşes Kate (40) İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in tahttaki 70. yılı nedeniyle çıktıkları Karayip turunun Jamaika ayağında köleci atalarıyla ilgili protestolarla karşılaştı.
25.03.2022Dünya
Kocasının eski eşiyle de akraba
Kocasının eski eşiyle de akrabaİngiltere'nin gelecekteki kraliçesi Camilla'nın soy ağacında Marx'tan Madonna'ya, sadizmin isim babası Sade'den köle tüccarı Bonham'a, Fransa kralından kocasının eski eşi Diana'ya kadar birçok ünlü bulunuyor.
6.03.2022Dünya
Prens Charles’ın vakfına soruşturma
Prens Charles’ın vakfına soruşturma İngiltere’de polis, Prens Charles'ın yardım kuruluşu olan “Prince's Foundation”ın (Prensin Vakfı) bir Suudi Arabistan vatandaşına, İngiltere'de ayrıcalıklı konum elde etmesini sağlayacak şekilde yardım ettiğine dair Eylül ayında alınan ihbar doğrultusunda dernek hakkında soruşturma başlatıldı.
18.02.2022Dünya
Altın faytonla tahta çıkacak
Altın faytonla tahta çıkacak95 yaşındaki İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in varisi Prens Charles'ın tahta geçme planı ortaya çıktı. Plana göre, Charles ile eşi Camilla  taç giyme töreninde 1.6 milyon sterlinlik altın faytonu kullanacak.
14.02.2022Dünya
Yarım asırlık aşktan geleceğin kraliçesine
Yarım asırlık aşktan geleceğin kraliçesineGeleceğin İngiltere kraliçesi olarak görülen Cornwall Düşesi Camilla, Prens Charles’ın Diana ile olan evliliğinin sona ermesinden sorumlu tutulan ve tartışmalı bir figürken yıllar içinde ihtiyatlı bir kamuoyu desteği kazandı.
13.02.2022Pazar
Camilla’nın kraliçeliği ülkeyi böldü
Camilla’nın kraliçeliği ülkeyi böldüİngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in, tahta çıkışının 70'inci yılı nedeniyle yayınladığı mesajda, varisi Prens Charles kral olduğunda ikinci eşi Düşes Camilla’nın da kraliçe (konsort kraliçe) olacağını duyurması ülkeyi ikiye böldü.
7.02.2022Dünya
'Kate başka çocuk istemiyor'
'Kate başka çocuk istemiyor'İngiliz Prens William (39) ile eşi, Cambridge Düşesi Kate'in (40) biri kız olan üç çocuğu var.
23.01.2022Dünya
Düşes'ten 40 yaş fotoğrafları
Düşes'ten 40 yaş fotoğraflarıİngiltere Kraliyet ailesinin üyesi Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın 40'ıncı yaş günü dolayısıyla Ulusal Portre Galerisi'nde sergilenecek fotoğrafları yayınlandı.
9.01.2022Dünya
Meghan Markle, İngiliz gazetesinden tazminat alacak
Meghan Markle, İngiliz gazetesinden tazminat alacakSussex Düşesi, The Mail on Sunday ve Mail Online'a açtığı, uzun süredir devam eden telif hakkı ve gizlilik davalarını kazandığı için gazeteden "önemli miktarda" tazminat alacak.
6.01.2022Dünya
Sealand Hakkında Bilgiler; Sealand Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Sealand Hakkında Bilgiler; Sealand Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıSealand, dünyanın en ilginç mikro ülkelerinden biridir. Çünkü ülke bir deniz üzerinde platform üzerine kuruludur. Aslında bir savaş kulesi üzerine kurulu olan platform-ada ülkesini hiçbir devlet tanımıyor. Sealand hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.
5.01.2022Tatil

Benzer Haber Etiketleri

Düşes ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.