Ebubekir Şahin

Ebubekir Şahin

Son dakika ebubekir şahin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ebubekir şahin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ebubekir şahin haber sayfamızda...

Ebubekir Şahin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 206 ebubekir sahin haberi bulunmuştur.
RTÜK Başkanı Şahin'den 'mesaj' açıklaması
RTÜK Başkanı Şahin'den 'mesaj' açıklamasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, medya kuruluşları temsilcilerine sokağa çıkma kısıtlamaları haberlerinin görüntüleriyle ilgili gönderilen yazıda "Hatırlatmamızın amacı, sağlığımız için milletçe büyük emek verdiğimiz tam kapanma dönemini hakkıyla sonlandırmaya katkıda bulunmaktır" ifadeleri yer aldı.
2.05.2021Gündem
RTÜK ile Türkiye Haber-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı
RTÜK ile Türkiye Haber-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Türkiye Haber-İş Sendikası arasında 2021-2022 yıllarını kapsayan ve Üst Kurulun daimi işçilerini ilgilendiren toplu iş sözleşmesine imza atıldı.
1.05.2021Ekonomi
RTÜK ve TDK, yayınlarda güzel Türkçe kullanımı için iş birliği protokolü imzaladı
RTÜK ve TDK, yayınlarda güzel Türkçe kullanımı için iş birliği protokolü imzaladıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Türk Dil Kurumu (TDK) arasında, "Dünya Dili Türkçe" seferberliği kapsamında yayınlarda daha güzel Türkçe kullanımı için iş birliği protokolü imzalandı.
3.04.2021Gündem
‘Bu sistematik bir kötülüktür’
‘Bu sistematik bir kötülüktür’İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “ABD’nin, AB’nin terör listesindeki PKK’nın veya 15 Temmuz’da 251 masum insanımızı şehit eden FETÖ’nün elebaşıları, sosyal medya platformlarında serbestçe ahkâm kesiyor, propaganda yapmaya devam ediyorlar. Bu sistematik bir kötülüktür” dedi.
7.03.2021Siyaset
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Dijital Dünya Çalıştayı'nda konuştu
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Dijital Dünya Çalıştayı'nda konuştuRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettikleri gibi dijital diktatörlüğe ve siber zorbalığa karşı her türlü hukuki mücadele kararlılıkla sürdürülecektir. Nasıl ülkemiz sınırlarımız içinde teröre ve terör faaliyetine izin vermiyorsak, dijital ve sanal dünyada da terör propagandasına, terörün zemin kazanmasına müsaade etmemiz mümkün değildir." dedi.
6.03.2021Gündem
İstanbul'da 'Dijital Medya Çalıştayı'
İstanbul'da 'Dijital Medya Çalıştayı'Yerel ulusal ve uluslararası medya, İstanbul'da düzenlenecek Dijital Medya Çalıştayı'nda bir araya gelecek. Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından organize edilen, İletişim Başkanlığı tarafından desteklenen Dijital Medya Çalıştayı, 5-6 Mart tarihinde Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde yapılacak.
27.02.2021Gündem
Son dakika! RTÜK Başkanı Şahin'den, CHP'li Özel'e cevap
Son dakika! RTÜK Başkanı Şahin'den, CHP'li Özel'e cevapRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, kendisini eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e Twitter'dan cevap verdi. Şahin, "Yapılan bir değerlendirmeyi başka yerlere çekmek insafsızlıktır, vicdansızlıktır, art niyetliliktir" dedi.
30.01.2021Gündem
Şahin, yeniden RTÜK Başkanı
Şahin, yeniden RTÜK BaşkanıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığı’na Ebubekir Şahin yeniden seçildi.
26.01.2021Siyaset
Ebubekir Şahin RTÜK Başkanlığı'na yeniden seçildi
Ebubekir Şahin RTÜK Başkanlığı'na yeniden seçildiRadyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) yapılan seçimde Ebubekir Şahin yeniden RTÜK Başkanı seçildi.
25.01.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Erdoğan'dan net mesaj: Boyun eğmeyeceğiz, cezalar kesilince kuzuya döndüler
Son Dakika Haberi: Erdoğan'dan net mesaj: Boyun eğmeyeceğiz, cezalar kesilince kuzuya döndülerSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni'nde konuştu, önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "İnsanımızın hak ve hukukunu gözetmede kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.
14.01.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
RTÜK Başkanı Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
9.01.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin: "Yeni yıl her birimize sağlık, huzur ve esenlikler  getirsin"
RTÜK Başkanı Şahin: "Yeni yıl her birimize sağlık, huzur ve esenlikler getirsin"Radyo Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, yeni yılın sağlık, huzur ve esenlikler getirmesi temennisinde bulundu.
31.12.2020Gündem
RTÜK 4 günlük kısıtlama için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacak
RTÜK 4 günlük kısıtlama için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacakRadyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, yeni yıl öncesi uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacaklarını belirtti.
27.12.2020Gündem
Eski Turizm Bakanı Gürpınar için TBMM'de cenaze töreni
Eski Turizm Bakanı Gürpınar için TBMM'de cenaze töreniAnkara'da koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Turizm Bakanı İrfan Gürpınar (77) için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) cenaze töreni düzenlendi.
8.12.2020Siyaset
Eski Turizm Bakanı Gürpınar için TBMM'de cenaze töreni
Eski Turizm Bakanı Gürpınar için TBMM'de cenaze töreniAnkara'da koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Turizm Bakanı İrfan Gürpınar (77) için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) cenaze töreni düzenlendi.
8.12.2020Siyaset
'Verilen ceza haber kanalının geneliyle ilgili değil'
'Verilen ceza haber kanalının geneliyle ilgili değil'Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Sıfatı ne olursa olsun hiç kimsenin bir yayında ordumuza hakaret etmeye hakkı yoktur. Verilen ceza, haber kanalının geneliyle ilgili değil, söz konusu ismin beyanlarının yer aldığı programa ilişkindir." ifadesini kullandı.
3.12.2020Gündem
RTÜK'ten CHP'li Ali Mahir Başarır yayınına ceza
RTÜK'ten CHP'li Ali Mahir Başarır yayınına cezaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), CHP'li Ali Mahir Başarır yayınına ceza kesti. Devletin zirvesi ile vatandaşlardan yoğun tepki gören çirkin sözleri yayınlayan Habertürk’e 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezası müeyyidesi uygulandı.
2.12.2020Gündem
Emine Erdoğan, 'Şiddetle Mücadelede Televizyon Dizilerinin Rolü' programında konuştu
Emine Erdoğan, 'Şiddetle Mücadelede Televizyon Dizilerinin Rolü' programında konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Haber başlıklarında kullanılan, 'öfkelenen koca, cinnet geçiren eş' gibi ifadeler aslında işlenen suça peşinen bahane sunuyor. Daha çok ilgi çekiyor diye şiddet ve korku ön plana çıkartılıyor. Ne olur insanlık onurunu reytinge kurban etmeyelim. Katiller, mafya babaları, zorbalar rol model gibi lanse edilmesin." dedi.
25.11.2020Gündem
RTÜK Başkanı Şahin'den "Dünya Televizyon Günü" mesajı
RTÜK Başkanı Şahin'den "Dünya Televizyon Günü" mesajıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Radyo ve televizyonlarımızın etik yayın ilkelerini uygulayarak toplumumuzun değer yargılarını gözetmesi, başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere toplumumuzun bütün kesimlerini zararlı etkenlere karşı koruması son derece önemlidir." ifadesini kullandı.
21.11.2020Gündem
RTÜK Başkan'ndan lisanssız yayın yapan kuruluşlara uyarı
RTÜK Başkan'ndan lisanssız yayın yapan kuruluşlara uyarıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, web tabanlı bir müzik yayını servisi olan Deezer’ın lisans müracaatını yaptığını belirterek, başvuru yapmayan diğer kuruluşların kısa süre içerisinde işlemlerini başlatmaları gerektiği uyarısında bulundu.
14.11.2020Gündem
RTÜK'ten Netflix ve Amazon Prime Video açıklaması
RTÜK'ten Netflix ve Amazon Prime Video açıklamasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, NETFLIX ve Amazon Prime Video'nun, lisans aldığını bildirdi.
5.11.2020Ekonomi
RTÜK Başkanı Şahin'den Tele 1 açıklaması
RTÜK Başkanı Şahin'den Tele 1 açıklaması Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Tele 1 ekranlarında kamuoyu vicdanını rahatsız eden açıklamalar dikkatimizden kaçmamıştır." ifadesini kullandı.
28.10.2020Gündem
Son dakika... RTÜK'ten flaş Netflix açıklaması
Son dakika... RTÜK'ten flaş Netflix açıklamasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Netflix ile ilişkilerimiz iyi. Son dönemde bütün uyarılarımızı dikkate aldılar. Nihayetinde ticari bir kuruluş. Türkiye'den kar ederken, regülasyon kurumuyla kötü olmak istemezler. Bizim onlardan milli ve manevi değerlerimize saygı ya da milli güvenliğe ilişkin taleplerimizin olması doğaldır." dedi.
25.10.2020Gündem
RTÜK'ten Medya ve İslamofobi Sempozyumu için akademik bildiri çağrısı
RTÜK'ten Medya ve İslamofobi Sempozyumu için akademik bildiri çağrısıKültür ve Turizm Bakanlığı ve İletişim Başkanlığı'nın desteklediği, RTÜK, TRT, Diyanet İşleri Başkanlığı, Erciyes Üniversitesi ve SETA Vakfı'nın düzenleyeceği Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu için RTÜK akademik bildiri çağrısında bulundu.
15.10.2020Gündem
RTÜK Başkanı Şahin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı ile görüştü
RTÜK Başkanı Şahin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı ile görüştüRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye gelen Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev ile bir araya geldi.
7.09.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

RTÜKEbubekir Şahinrtük başkanıRadyo ve Televizyon Üst KuruluAÇIKLAMA

Ebubekir Şahin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.