Ebubekir Şahin

Ebubekir Şahin

Son dakika ebubekir şahin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ebubekir şahin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ebubekir şahin haber sayfamızda...

Ebubekir Şahin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 214 ebubekir sahin haberi bulunmuştur.
'RTÜK İletişim Dergisi' yayında
'RTÜK İletişim Dergisi' yayında Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nca (RTÜK) hazırlanan 'RTÜK İletişim Dergisi' temmuz sayısıyla yayın hayatına başladı. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, "RTÜK, bu dergisiyle iletişim kanallarına bir yenisini daha ekleyerek tüm paydaşlarıyla bağlantısını daha da güçlendiriyor" dedi.
16.07.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin'den CHP'li üyeye tepki: Medyayı ayrıştırma çabasından vazgeçilmeli
RTÜK Başkanı Şahin'den CHP'li üyeye tepki: Medyayı ayrıştırma çabasından vazgeçilmeliRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, CHP'li RTÜK üyesi İlhan Taşçı'nın, Kurul'un ceza uygulamalarına ilişkin paylaşımına, "Bu ayrıştırma çabası kabul edilemez, derhal vazgeçilmelidir" diyerek tepki gösterdi.
5.07.2021Gündem
RTÜK, 'Medya ve Aile Değerleri Çalıştayı' düzenleyecek
RTÜK, 'Medya ve Aile Değerleri Çalıştayı' düzenleyecekRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), medyanın aile yaşamına etkilerinin ele alınacağı, "Medya ve Aile Değerleri Çalıştayı" düzenleyecek.
25.06.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin: Kadına şiddet konusunda 1842 müeyyide uygulandı
RTÜK Başkanı Şahin: Kadına şiddet konusunda 1842 müeyyide uygulandıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadele edilmesi, kadın istismarının önlenmesi, küçük yaşlardan itibaren çocuk ve gençlerde farkındalık sağlanması, cinsiyet temelli ayrımcılık ve kadına yönelik baskılarla mücadele edilmesi kapsamında Üst Kurulumuz tarafından 2011 yılından itibaren 1842 müeyyide uygulandı" dedi.
16.06.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin: Medya en ön safta yer almalı
RTÜK Başkanı Şahin: Medya en ön safta yer almalıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, İslam düşmanlığının dünyada, özellikle de Batı'da kanser hücreleri gibi büyümeye başladığına işaret ederek, medyanın bu olumsuz algıyla mücadelede en ön safta yer alması gerektiğini söyledi.
25.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması: Kanser hücresi gibi yayılmakta
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması: Kanser hücresi gibi yayılmaktaGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumunda konuşma yaptı. Erdoğan, 'Görüşleri ile sempozyuma katkı verecek olan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Sözlerime İslam korkusu değil düpedüz İslam düşmanlığı olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Başta batı olmak üzere dünyanın birçok yerinde İslam düşmanlığı tıpkı kanser hücresi gibi yayılmaktadır' dedi.
25.05.2021Siyaset
1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu Ankara’da düzenlenecek
1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu Ankara’da düzenlenecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı 25-26 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek sempozyumda batıda artış gösteren İslamofobiye medyanın etkisi tartışılacak.
22.05.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin'den flaş açıklama: En kibar tabirle aymazlıktır
RTÜK Başkanı Şahin'den flaş açıklama: En kibar tabirle aymazlıktırRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Verilen cezalar sadece belli medya kuruluşlarına yönelikmiş gibi bir algı oluşturmak, halkı yanlış yönlendirmek, RTÜK'ü iktidarın savunucusu ilan etmek en kibar tabirle aymazlıktır" dedi.
17.05.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin'den 'mesaj' açıklaması
RTÜK Başkanı Şahin'den 'mesaj' açıklamasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, medya kuruluşları temsilcilerine sokağa çıkma kısıtlamaları haberlerinin görüntüleriyle ilgili gönderilen yazıda "Hatırlatmamızın amacı, sağlığımız için milletçe büyük emek verdiğimiz tam kapanma dönemini hakkıyla sonlandırmaya katkıda bulunmaktır" ifadeleri yer aldı.
2.05.2021Gündem
RTÜK ile Türkiye Haber-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı
RTÜK ile Türkiye Haber-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Türkiye Haber-İş Sendikası arasında 2021-2022 yıllarını kapsayan ve Üst Kurulun daimi işçilerini ilgilendiren toplu iş sözleşmesine imza atıldı.
1.05.2021Ekonomi
RTÜK ve TDK, yayınlarda güzel Türkçe kullanımı için iş birliği protokolü imzaladı
RTÜK ve TDK, yayınlarda güzel Türkçe kullanımı için iş birliği protokolü imzaladıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Türk Dil Kurumu (TDK) arasında, "Dünya Dili Türkçe" seferberliği kapsamında yayınlarda daha güzel Türkçe kullanımı için iş birliği protokolü imzalandı.
3.04.2021Gündem
‘Bu sistematik bir kötülüktür’
‘Bu sistematik bir kötülüktür’İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “ABD’nin, AB’nin terör listesindeki PKK’nın veya 15 Temmuz’da 251 masum insanımızı şehit eden FETÖ’nün elebaşıları, sosyal medya platformlarında serbestçe ahkâm kesiyor, propaganda yapmaya devam ediyorlar. Bu sistematik bir kötülüktür” dedi.
7.03.2021Siyaset
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Dijital Dünya Çalıştayı'nda konuştu
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Dijital Dünya Çalıştayı'nda konuştuRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettikleri gibi dijital diktatörlüğe ve siber zorbalığa karşı her türlü hukuki mücadele kararlılıkla sürdürülecektir. Nasıl ülkemiz sınırlarımız içinde teröre ve terör faaliyetine izin vermiyorsak, dijital ve sanal dünyada da terör propagandasına, terörün zemin kazanmasına müsaade etmemiz mümkün değildir." dedi.
6.03.2021Gündem
İstanbul'da 'Dijital Medya Çalıştayı'
İstanbul'da 'Dijital Medya Çalıştayı'Yerel ulusal ve uluslararası medya, İstanbul'da düzenlenecek Dijital Medya Çalıştayı'nda bir araya gelecek. Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından organize edilen, İletişim Başkanlığı tarafından desteklenen Dijital Medya Çalıştayı, 5-6 Mart tarihinde Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde yapılacak.
27.02.2021 Gündem
Son dakika! RTÜK Başkanı Şahin'den, CHP'li Özel'e cevap
Son dakika! RTÜK Başkanı Şahin'den, CHP'li Özel'e cevapRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, kendisini eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e Twitter'dan cevap verdi. Şahin, "Yapılan bir değerlendirmeyi başka yerlere çekmek insafsızlıktır, vicdansızlıktır, art niyetliliktir" dedi.
30.01.2021Gündem
Şahin, yeniden RTÜK Başkanı
Şahin, yeniden RTÜK BaşkanıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığı’na Ebubekir Şahin yeniden seçildi.
26.01.2021Siyaset
Ebubekir Şahin RTÜK Başkanlığı'na yeniden seçildi
Ebubekir Şahin RTÜK Başkanlığı'na yeniden seçildiRadyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) yapılan seçimde Ebubekir Şahin yeniden RTÜK Başkanı seçildi.
25.01.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Erdoğan'dan net mesaj: Boyun eğmeyeceğiz, cezalar kesilince kuzuya döndüler
Son Dakika Haberi: Erdoğan'dan net mesaj: Boyun eğmeyeceğiz, cezalar kesilince kuzuya döndülerSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni'nde konuştu, önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "İnsanımızın hak ve hukukunu gözetmede kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.
14.01.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
RTÜK Başkanı Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
9.01.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin: "Yeni yıl her birimize sağlık, huzur ve esenlikler  getirsin"
RTÜK Başkanı Şahin: "Yeni yıl her birimize sağlık, huzur ve esenlikler getirsin"Radyo Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, yeni yılın sağlık, huzur ve esenlikler getirmesi temennisinde bulundu.
31.12.2020Gündem
RTÜK 4 günlük kısıtlama için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacak
RTÜK 4 günlük kısıtlama için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacakRadyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, yeni yıl öncesi uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacaklarını belirtti.
27.12.2020Gündem
Eski Turizm Bakanı Gürpınar için TBMM'de cenaze töreni
Eski Turizm Bakanı Gürpınar için TBMM'de cenaze töreniAnkara'da koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Turizm Bakanı İrfan Gürpınar (77) için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) cenaze töreni düzenlendi.
8.12.2020Siyaset
Eski Turizm Bakanı Gürpınar için TBMM'de cenaze töreni
Eski Turizm Bakanı Gürpınar için TBMM'de cenaze töreniAnkara'da koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Turizm Bakanı İrfan Gürpınar (77) için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) cenaze töreni düzenlendi.
8.12.2020Siyaset
'Verilen ceza haber kanalının geneliyle ilgili değil'
'Verilen ceza haber kanalının geneliyle ilgili değil'Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Sıfatı ne olursa olsun hiç kimsenin bir yayında ordumuza hakaret etmeye hakkı yoktur. Verilen ceza, haber kanalının geneliyle ilgili değil, söz konusu ismin beyanlarının yer aldığı programa ilişkindir." ifadesini kullandı.
3.12.2020Gündem
RTÜK'ten CHP'li Ali Mahir Başarır yayınına ceza
RTÜK'ten CHP'li Ali Mahir Başarır yayınına cezaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), CHP'li Ali Mahir Başarır yayınına ceza kesti. Devletin zirvesi ile vatandaşlardan yoğun tepki gören çirkin sözleri yayınlayan Habertürk’e 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezası müeyyidesi uygulandı.
2.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

rtükEbubekir ŞahinRadyo ve Televizyon Üst Kurulurtük başkanıcumhurbaşkanı

Ebubekir Şahin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.