Edi Rama

Edi Rama

Son dakika Edi Rama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Edi Rama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Edi Rama haber sayfamızda...

Edi Rama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 233 edi rama haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Gündem
Bir ülkeye daha Bayraktar TB2! Türk SİHA'ları Avrupa semalarında
Bir ülkeye daha Bayraktar TB2! Türk SİHA'ları Avrupa semalarında Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, Bayraktar TB2 SİHA'larına yönelik önemli bir açıklama yaptı. Bayraktar, "İlk kez NATO standartlarında bir hava aracı katılmış oldu" dedi.
4.03.2024 Ekonomi
Zelenskiy: Bir araya gelerek silah üretmeliyiz
Zelenskiy: Bir araya gelerek silah üretmeliyiz Arnavutluk’taki Ukrayna-Güneydoğu Avrupa Zirvesi’nin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, “Savaş tek bir kişi tarafından başlatıldı, ama biz hep birlikte hareket etmeliyiz” dedi.
28.02.2024 Dünya
Erdoğan'dan Rusya ve Ukrayna'ya müzakere çağrısı: Diplomasiye şans verin
Erdoğan'dan Rusya ve Ukrayna'ya müzakere çağrısı: Diplomasiye şans verin Cumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna-Güney Doğu Avrupa Zirvesi'ne video mesaj gönderdi. Erdoğan Rusya-Ukrayna savaşına dair "Savaşın adil ve kalıcı bir barışla sona erdirilmesi için diplomasiye ve diyaloğa şans verilmesi gerektiğine dair görüşümü muhafaza ediyorum" ifadelerini kullandı.
28.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “yüksek yargı” için anayasa değişikliği mesajı: İhtilafı gidermek mecburiyetindeyiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “yüksek yargı” için anayasa değişikliği mesajı: İhtilafı gidermek mecburiyetindeyiz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüksek yargı kurumları arasındaki hiyerarşi tartışmasına dikkat çekerek “Yüksek yargı kurumlarımız arasındaki ihtilafı gidermek mecburiyetindeyiz” dedi.
21.02.2024 Gündem
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile ortak basın toplantısında konuşuyor.
20.02.2024 Haberler
Arnavutluk ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: İlişkilerimizin zehirlenmesine fırsat vermeyeceğiz
Arnavutluk ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: İlişkilerimizin zehirlenmesine fırsat vermeyeceğiz Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile ortak basın toplantısında konuştu. Erdoğan, Arnavutluk'un FETÖ ile mücadelesine değinerek "İlişkilerimizi zehirlemek için her yolu deneyen şer şebekesine fırsat vermeyeceğiz, mücadelemizi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.
21.02.2024 Gündem
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'de
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Arnavutluk Başbakanı Rama'yı resmi törenle karşıladı.
20.02.2024 Gündem
Arnavutluk Başbakanı Edi Rama Türkiye'ye geliyor! İşte masadaki konular
Arnavutluk Başbakanı Edi Rama Türkiye'ye geliyor! İşte masadaki konular Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine icabetle Türkiye'ye resmi ziyarette bulunacak.
19.02.2024 Gündem
‘Büyük bir vicdani yük olur’
‘Büyük bir vicdani yük olur’ Arnavutluk’ta bulunan Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Başbakan Edi Rama’nın yanı sıra mevkidaşı Igli Hasani ile görüştü.
30.01.2024 Dünya
Bakan Fidan, Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gitti
Bakan Fidan, Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gitti Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi temaslarda bulunmak üzere Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gitti. Bakanlıktan konuyla ilgili yazılı açıklama yapıldı.
28.01.2024 Gündem
Muhalefet parlamentoyu yaktı
Muhalefet parlamentoyu yaktı Arnavutluk’ta muhalefetteki Demokrat parti milletvekilleri, iktidardaki Sosyalistlerin giderek otoriterleşmesini protesto etmek amacıyla parlamentoda bütçe tartışmalarının yapıldığı oturumu yeniden kesintiye uğrattı.
21.11.2023 Dünya
Arnavutluk’ta şiddetli bir eylem daha! Parlamentoyu ateşe verdiler
Arnavutluk’ta şiddetli bir eylem daha! Parlamentoyu ateşe verdiler Arnavutluk parlamentosunda ilginç bir olay yaşandı. 2024 bütçe görüşmeleri sırasında muhalif vekiller oylamayı engellemek için parlamentoda yangın çıkardı. İşte o detaylar...
20.11.2023 Dünya
Arnavutluk’ta muhalif milletvekilleri parlamentoda yangın çıkardı
Arnavutluk’ta muhalif milletvekilleri parlamentoda yangın çıkardı Arnavutluk parlamentosunda muhalif milletvekilleri, 2024 bütçesine ilişkin oylamayı engellemek için parlamentoda renkli sis bombaları kullanarak yangın çıkardı.
20.11.2023 Haberler
Macron: Rehineler için temaslar sürüyor
Macron: Rehineler için temaslar sürüyor Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Hamas'ın elindeki esirleri serbest bırakması için yapılan görüşmelerin sürdüğünü kaydetti.
17.10.2023 Dünya
AB Komisyonu Başkanı von der Leyen: Gazze’ye insani hava koridoru açılacak
AB Komisyonu Başkanı von der Leyen: Gazze’ye insani hava koridoru açılacak Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Avrupa Birliği'nin (AB) Mısır üzerinden Gazze Şeridi’ne insani hava koridoru açacağını ve ilk uçuşların bu hafta yapılmasının beklendiğini duyurdu.
16.10.2023 Dünya
Cumhurbaşkanı sinyali verdi! Sırbistan erken seçime gidebilir
Cumhurbaşkanı sinyali verdi! Sırbistan erken seçime gidebilir Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, 17 Aralık tarihinde ülkede erken seçimin yapılabileceğini kaydetti.
28.09.2023 Dünya
Son dakika: BM'de 'Zelenskiy' krizi! 'Silah olarak kullanılmamalı'
Son dakika: BM'de 'Zelenskiy' krizi! 'Silah olarak kullanılmamalı' Zelenskiy, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’ndaki Ukrayna konulu oturumda konuştu, BM'yi de hedef aldı. Öte yandan Zelenskiy'nin BM konuşması Polonya-Ukrayna arasında krize neden oldu. Zelenskiy'nin oturum başlamadan önce sık sık eline aldığı telefondaki arka plan fotoğrafı ise dikkat çekti.
20.09.2023 Dünya
İtalyanların borcunu başbakan kapattı
İtalyanların borcunu başbakan kapattı Arnavutluk’un Berat kentinde 16 Ağustos’ta bir restoranda yemek yiyen 4 İtalyan turist, hesabı ödemeden kaçtı.
20.08.2023 Dünya
Komşu ile buzları eriten görüşme
Komşu ile buzları eriten görüşme Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi temasları kapsamında Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile bir araya geldi.
13.07.2023 Gündem
Arnavut şarkıcıdan bakana tepki
Arnavut şarkıcıdan bakana tepki İngiltere’ye göç eden Kosovalı bir ailenin kızı olan şarkıcı Dua Lipa, Arnavut göçmenlerin çetelerle bağlantılı olduğunu söyleyen İçişleri Bakanı Braverman’a “Dar görüşlü” dedi.
5.06.2023 Dünya
‘Millet, kumar masasını devirdi’
‘Millet, kumar masasını devirdi’ TOBB Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir kader seçiminde Anadolu irfanının siyaset mühendisliklerine galip geldiğini belirterek, “Eski Türkiye ittifakı, sandıkta milletten ikinci kez kırmızı kart yemiştir” dedi.
31.05.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a liderlerden peş peşe tebrik telefonları
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a liderlerden peş peşe tebrik telefonları Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 28 Mayıs'taki seçim zaferinin ardından tebrik telefonları gelmeye devam ediyor.
30.05.2023 Gündem
Birlikte deprem bölgesine gidiyorlar
Birlikte deprem bölgesine gidiyorlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün deprem bölgesine ziyaretlerinin ikinci turuna başlıyor. Erdoğan, depremin vurduğu Hatay ve Kahramanmaraş illerine giderek depremzedelerle buluşacak. Cumhurbaşkanına ziyaretinde, Cumhur İttifakı ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de eşlik edeceği öğrenildi.
20.02.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Edi Rama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.