Ege Deprem

Ege Deprem

Son dakika ege deprem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ege deprem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ege deprem haber sayfamızda...

Ege Deprem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.060 ege deprem haberi bulunmuştur.
Son dakika: Muğla'nın Menteşe ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem
Son dakika: Muğla'nın Menteşe ilçesinde 4,2 büyüklüğünde depremGelen son dakika haberine göre; Ege'de korkutan şiddetli bir deprem meydana geldi. Muğla'nın Menteşe ilçesinde meydana gelen 4,2 büyüklüğündeki deprem korkuttu.
15.03.2021Gündem
İzmir depremi sonrası bölgedeki jeotermal kaynaklardaki ısı artışı  araştırıldı
İzmir depremi sonrası bölgedeki jeotermal kaynaklardaki ısı artışı araştırıldıDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, İzmir'deki depremin ardından yeni su kaynaklarının ortaya çıkmasının ve var olan jeotermal kaynaklardaki ısı artışının doğal bir durum olduğunu söyledi.
25.11.2020Gündem
Çatlaklar boyayla kapatılmış! 'Burada 1 milyon liraydı'
Çatlaklar boyayla kapatılmış! 'Burada 1 milyon liraydı'İzmir’i vuran depremde yıkılan ve enkazı altından 8 kişinin canısz bedeni çıkartılan Yağcıoğlu Sitesi B bloktaki çatlakların boyayla kapatıldığı iddia edildi. 2 bloktan oluşan 24 yıllık sitede 2 kardeşi yaşayan Erdoğan Dalkılıç (62), "Biz İzmir'in en güzel yerinde oturduğumuzu sanıyorduk. Meğerse tabutun içinde yaşıyormuşuz" dedi.
11.11.2020Gündem
Son dakika: Ege'de korkutan deprem
Son dakika: Ege'de korkutan depremYunanistan'ın Girit Adası'nda 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
31.07.2019Gündem
Son dakika | Ege Denizi'nde korkutan şiddetli deprem!
Son dakika | Ege Denizi'nde korkutan şiddetli deprem!Ege Denizi'nde deprem meydana geldi.
17.02.2019Gündem
Son dakika | Ege Denizi beşik gibi sallandı! Üst üste 3 deprem...
Son dakika | Ege Denizi beşik gibi sallandı! Üst üste 3 deprem...Ege Denizi'nde 4,4 ve 4,1 büyüklüğünde üç ayrı deprem  meydana geldi.
28.11.2018Gündem
Son dakika: Muğla'nın Bodrum ilçesi 4,4 ile sallandı
Son dakika: Muğla'nın Bodrum ilçesi 4,4 ile sallandıMuğla'nın Bodrum ilçesinde 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
30.07.2017Gündem
Son Dakika: Çanakkale'de bir deprem daha!
Son Dakika: Çanakkale'de bir deprem daha!Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde saat 05.37'de Richter ölçeğine göre 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
7.02.2017Gündem
Son Dakika: Çanakkale'de bir deprem daha!
Son Dakika: Çanakkale'de bir deprem daha!Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde saat 05.37'de Richter ölçeğine göre 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
7.02.2017Gündem
‘Bağlantısız ve  sıradan depremler’
‘Bağlantısız ve sıradan depremler’Marmara’da 4.2, Yunanistan açıklarında da 6.7 büyüklüğündeki depremlerin ardından akıllara takılan ‘Büyük depremin habercisi mi?’ sorusuna uzmanlar cevap verdi: İki deprem birbirinden bağımsız
17.11.2015Gündem
Ege merkezli korku 6.2
Ege merkezli korku 6.2Saros Körfezi’nde meydana gelen 6.2 büyüklüğündeki deprem İstanbul’un özellikle Avrupa yakasında, Çanakkale ve İzmir’de şiddetli hissedildi. Büyük korku yaratan ve 30 saniye süren depremde çok sayıda vatandaş panik yaşadı
8.01.2013Gündem
Ege, ‘Geriliyorum’ diyor, 7.2 gelecek
Ege, ‘Geriliyorum’ diyor, 7.2 gelecekDün sabah İzmirlileri sokağa döken 5.1’lik deprem panik yarattı. Ege denizinde meydana gelen depremin ardından Prof. Dr. Ahmet Ercan’ın söylediği sözler ise korkuttu: Ege bize şunu diyor; ‘Ben burada geriliyorum. Bakın 7.2 ’lik deprem yapacağım. Size öncesinde 5.1 yolladım... Fethiye deniz kenarından, tepelere taşınmalıdır'
6.12.2011Gündem
Son depremler 19 Ekim Kandilli: Son dakika deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu?
Son depremler 19 Ekim Kandilli: Son dakika deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu?Bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak edenler ise Kandilli son depremler listesine bakarak meydana gelen depremin bölgesini ve şiddetini görüntüleyebilir. İşte 19 Ekim son depremler listesi.
19.10.2021Gündem
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Son dakika! Ege Denizi İzmir açıklarında deprem
Son dakika! Ege Denizi İzmir açıklarında depremSon dakika haberine göre, Ege Denizi İzmir açıklarında 3,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
18.10.2021Gündem
Prof. Dr. Sözbilir: Yakın zamanda Helen Yayı harekete geçebilir
Prof. Dr. Sözbilir: Yakın zamanda Helen Yayı harekete geçebilirDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Ege ve Akdeniz kıyıları için tehlike oluşturan fay hattı Helen Yayı'nda 100 veya 140 yıl arayla 7 büyüklüğünü aşan deprem meydana geldiğini belirterek, yakın bir gelecekte yayın harekete geçeceğine dair uyarıda bulundu. Prof. Dr. Sözbilir, "Bu fay hattının deprem üretmesi durumunda özellikle İzmir, Aydın, Muğla, Antalya bölgeleri büyük zarar görebilir. Kayadaki etkinin yanı sıra bu bölgelerde tsunami oluşabilir" dedi.
8.10.2021Haberler
Prof. Dr. Sözbilir: Yakın zamanda Helen Yayı harekete geçebilir
Prof. Dr. Sözbilir: Yakın zamanda Helen Yayı harekete geçebilirDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Ege ve Akdeniz kıyıları için tehlike oluşturan fay hattı Helen Yayı'nda 100 veya 140 yıl arayla 7 büyüklüğünü aşan deprem meydana geldiğini belirterek, yakın bir gelecekte yayın harekete geçeceğine dair uyarıda bulundu. Prof. Dr. Sözbilir, "Bu fay hattının deprem üretmesi durumunda özellikle İzmir, Aydın, Muğla, Antalya bölgeleri büyük zarar görebilir. Kayadaki etkinin yanı sıra bu bölgelerde tsunami oluşabilir" dedi.
8.10.2021Gündem
Bayraktar TB2 İstanbul semalarında!
Bayraktar TB2 İstanbul semalarında!BAYKAR Savunma'nın sosyal medya hesabından AKINCI'nın gözünden Bayraktar TB2'nin görüntüsü paylaşıldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Selçuk Bayraktar, "Önce kuş olduk, uçtuk semaya... Bir eylül daha geçti..." ifadelerini kullandı.
7.10.2021Ekonomi
Son dakika: Manisa'da korkutan deprem
Son dakika: Manisa'da korkutan depremGelen son dakika haberine göre; Kandilli Rasathanesi, Manisa'da 3.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı.
7.10.2021Gündem
Yağcıoğlu Apartmanı sanıkları, hakim karşısına çıkıyor
Yağcıoğlu Apartmanı sanıkları, hakim karşısına çıkıyorİzmir’de, geçen yıl 30 Ekim'de meydana gelen 6.6'lık depremde 11 kişinin yaşamını yitirdiği Yağcıoğlu Apartmanı'nın fenni mesulü Orhan Ayber (80) ve müteahhidi Şerafettin Ağar (71), 'bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüne ve yaralanmasına neden olmak' suçlamasıyla tutuklu yargılandıkları davada bugün hakim karşısına çıkacak.
6.10.2021Gündem
Depremzedeye yüzde 10 ek inşaat hakkı
Depremzedeye yüzde 10 ek inşaat hakkıBayraklı Belediye Başkanı Sandal, ‘emsal artışı’nı meclis gündemine taşıdı, “Hazırlanan uygulama imar planı notuyla depremzedelere eski haklarına ek olarak yüzde 10 ek inşaat hakkı verilecek” dedi
5.10.2021Ege
2022’nin sonuna kadar 50 okul
2022’nin sonuna kadar 50 okulİzmir’de depreme dayanıksız okul binalarının yerine yenileri yükseliyor.
5.10.2021Ege
İzmir'de deprem mi oldu? Son depremler AFAD - Kandilli 5 Ekim 2021
İzmir'de deprem mi oldu? Son depremler AFAD - Kandilli 5 Ekim 2021Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak eden vatandaşlar son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görebiliyor. İşte 5 Ekim son depremler listesi.
5.10.2021Gündem
Son dakika... Muğla açıklarında 4.1 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Muğla açıklarında 4.1 büyüklüğünde depremEge Denizi'nde saat 10.54'te 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Muğla'nın Datça açıklarında meydana gelen değremin derinliği 7.12 km. olarak açıklandı.
5.10.2021Gündem
Son dakika! Ege Denizi'nde 4.3 büyüklüğünde deprem
Son dakika! Ege Denizi'nde 4.3 büyüklüğünde depremEge Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 17.03'te 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
4.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

depremege depremege denizison depremlerizmir

Ege Deprem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.