El Koyma

El Koyma

Son dakika el koyma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan el koyma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan el koyma haber sayfamızda...

El Koyma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.555 el koyma haberi bulunmuştur.
TMSF'ye devredilen bankalardan 23,2 milyar dolarlık tahsilat yapıldı
TMSF'ye devredilen bankalardan 23,2 milyar dolarlık tahsilat yapıldıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, bugüne kadar kendilerine devredilen 26 bankaya toplam 31,6 milyar dolarlık kaynak aktarıldığını belirterek, "TMSF'nin, 31 Aralık 2020 itibarıyla banka çözümleme ve alacak takip gelirlerinden sağladığı toplam tahsilat tutarı finansal gelirler dahil 23,2 milyar dolara ulaşmıştır. Ulaşılan tahsilat rakamı, uluslararası ölçekte örnek gösterilen çok yüksek bir geri kazanım oranını ifade etmektedir." dedi.
18.02.2021Ekonomi
TMSF'ye devredilen bankalardan 23,2 milyar dolar!
TMSF'ye devredilen bankalardan 23,2 milyar dolar!Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, bugüne kadar kendilerine devredilen 26 bankaya toplam 31,6 milyar dolarlık kaynak aktarıldığını belirterek, "TMSF'nin, 31 Aralık 2020 itibarıyla banka çözümleme ve alacak takip gelirlerinden sağladığı toplam tahsilat tutarı finansal gelirler dahil 23,2 milyar dolara ulaşmıştır. Ulaşılan tahsilat rakamı, uluslararası ölçekte örnek gösterilen çok yüksek bir geri kazanım oranını ifade etmektedir." dedi.
18.02.2021Uzmanpara
Müsadere Sistemi Nedir? Osmanlıda Müsadere Sistemi İlk Olarak Ne Zaman Uygulanmıştır?
Müsadere Sistemi Nedir? Osmanlıda Müsadere Sistemi İlk Olarak Ne Zaman Uygulanmıştır?Osmanlı devleti yapısı itibari ile özel mülkiyet kavramına pek müsaade etmeyen bir devlet politikası bulunmaktadır. Bu nedenle pek çok paşa ve sadrazama müsadere usulü uygulanmaktadır. Özellikle bu usul hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin aklına sık sık müsadere ile ilgili sorular gelmektedir. Bu soruların başında Müsadere sistemi nedir? Osmanlıda müsadere sistemi ilk olarak ne zaman uygulanmıştır? Soruları bulunmaktadır. Bu ve benzeri sorulasın cevabını sizler için derledik.
17.02.2021Eğitim
17 bin yıllık bir deniz kabuğunun üflemeli çalgı olduğu keşfedildi
17 bin yıllık bir deniz kabuğunun üflemeli çalgı olduğu keşfedildiFransa’da en az 17 bin yıl öncesine ait bir deniz kabuğunun üflemeli bir çalgı olduğu belirlendi.
11.02.2021Dünya
AB, İsrail'den Filistinlilere ait yapıları yıkmayı durdurmasını istedi
AB, İsrail'den Filistinlilere ait yapıları yıkmayı durdurmasını istediAvrupa Birliği (AB), Ürdün Vadisi'nde Filistinlilere ait 46 yapıyı el koyarak yıkan İsrail'e yıkımları ve yerleşim yerlerini genişletmeyi durdurması çağrısında bulundu.
9.02.2021Dünya
Myanmar’da darbe!
Myanmar’da darbe!Myanmar’da ordu yönetime el koydu ve ülkenin lideri Aung San Suu Çii ile diğer NLD yöneticilerini gözaltına aldı. Aung San Suu Çii halka darbeyi kabul etmeme ve karşı koyma çağrısında bulundu.
2.02.2021Dünya
Çin 'darbe' diyemedi
Çin 'darbe' diyemediPekin yönetimi Myanmar'da ordunun yönetime el koymasını kınamadı, medya ise haberlerinde yalnızca olağanüstü halden bahsediyor.
1.02.2021Dünya
TFF Başkanı Nihat Özdemir: "Serdar Aziz ve Gustavo limit için ücretini düşürdü"
TFF Başkanı Nihat Özdemir: "Serdar Aziz ve Gustavo limit için ücretini düşürdü"Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, D-Smart canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Özdemir, Fenerbahçe'nin transfer limitiyle ilgili olarak "Fenerbahçe, harcama limitini açabilmek için Serdar Aziz ve Luiz Gustavo'nun ücretini düşürdü." dedi.
28.01.2021Fenerbahçe
Son dakika... HDP'li vekil el çabukluğuyla almıştı! İşte telefondan çıkanlar...
Son dakika... HDP'li vekil el çabukluğuyla almıştı! İşte telefondan çıkanlar...Gelen son dakika haberine göre; HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir, terör örgütü üyesinin gözaltına alındığı esnada polisleri engelleyip, arka cebinden telefonu almıştı. Şırnak Valiliği olayla ilgili son dakika gelişmelerini aktardı. Telefondan silme işleminin gerçekleştirildiği tespit edilirken cihazdan çıkan görüntüler de valilik tarafından açıklandı. İşte Şırnak Valiliği'nin konuyla ilgili açıklaması...
27.01.2021Gündem
Tam karikatürlük! '26 bin TL istediler'
Tam karikatürlük! '26 bin TL istediler'Konya’da öğretmenlik yapan Bekir Salih Korkmaz, Erdil Yaşaroğlu’nun karikatürünü sitesinde paylaştığı için evinin polis tarafından basılarak arandığını, çocuklarının bilgisayarına el konulduğunu iddia etti. Yaşaroğlu ise önce iddiaları reddetti sonra da Korkmaz’la görüşerek şikâyetinden vazgeçtiğini söyledi.
27.01.2021Gündem
Erdil Yaşaroğlu'ndan 'baskın' açıklaması: Her şeye inanmayın
Erdil Yaşaroğlu'ndan 'baskın' açıklaması: Her şeye inanmayınDün akşam sosyal medyada bir kullanıcı, Erdil Yaşaroğlu'nun şikayeti üzerine evinin polisler tarafından basıldığını iddia etti. Gelen tepkiler üzerine; ünlü karikatürist, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yaşaroğlu, "Her şeye inanmayın" dedi.
26.01.2021Cadde
Pompeo: Venezuela'ya giden İran tankerlerine el konulması 'İlahi Adalet'
Pompeo: Venezuela'ya giden İran tankerlerine el konulması 'İlahi Adalet'ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Venezuela'ya giderken ele geçirilen tanker gemilerindeki yakıttan sağlanan gelirin, devlet destekli terör mağdurlarına verildiğini bildirdi.
13.01.2021Dünya
3'üncü kez basıldı! Cezası belli oldu
3'üncü kez basıldı! Cezası belli olduAnkara'da medyum olarak tanınan Sadiye Servet G.'nin evine düzenlenen 3'üncü baskında kötü şartlarda beslediği 8 kedi ve 1 köpeğe el konuldu. Daha önce de iki kez uygunsuz koşullarda hayvan beslediği belirlenen Sadiye Servet G., hayvan beslemekten men edildi.
9.01.2021Gündem
İnfaz koruma memuruna 'Van kedisi' operasyonu
İnfaz koruma memuruna 'Van kedisi' operasyonuAnkara’da infaz koruma memuru Handan S.'nin evinde uygunsuz koşullarda kaçak yetiştirip sattığı belirlenen 8 Van kedisine el konuldu. Handan S'ye uygunsuz bakım ve kaçak üretim nedeniyle hayvan başına 197 lira para cezası uygulandı.
8.01.2021Gündem
İran: Güney Kore 7 milyar dolarımızı rehin tutuyor
İran: Güney Kore 7 milyar dolarımızı rehin tutuyorİran Hükümet Sözcüsü Ali Rebii, İran'ın Güney Kore bandıralı petrol tankerini rehin olarak tuttuğuna yönelik eleştirilere tepki göstererek, Güney Kore hükümetini İran'a ait 7 milyar dolardan fazla dövizi rehin tutmakla suçladı.
5.01.2021Dünya
Son dakika... Yılbaşı öncesi DEAŞ'a ağır darbe! Gözaltılar var
Son dakika... Yılbaşı öncesi DEAŞ'a ağır darbe! Gözaltılar varGelen son dakika haberine göre, Ankara merkezli 3 ilde, terör örgütü DEAŞ üyesi oldukları ve birbirleriyle örgütsel irtibatları tespit edilen 15 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Şüphelilerin yakalanması için operasyon başlatıldı.
31.12.2020Gündem
Kritik düzenleme TBMM'de kabul edildi
Kritik düzenleme TBMM'de kabul edildiKitle İmha Silahlarının Finansmanı, Dernekler Kanunu düzenlemelerini içeren teklif kabul edildi. TBMM Genel Kurulu’nda Kitle İmha Silahlarının yayılmasının Finansmanın Önlenmesine ilişkin Kanun Teklifi kabul edildi. 367 milletvekili oy kullandı. 254 kabul, 113 red oyu kullanıldı.
26.12.2020Gündem
Ankara'da medyumun beslediği hayvanlara el konuldu!
Ankara'da medyumun beslediği hayvanlara el konuldu!Ankara’da medyum olarak tanınan Sadiye Servet G.'nin evinde kötü şartlarda beslenen 20 köpek ve 16 kediye, polisle birlikte baskın düzenleyen Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerince el konuldu. Avukatları ve tanıyanları ile birlikte el koyma işlemine karşı çıkan Sadiye Servet G.'ye para cezası uygulandı.
24.12.2020Haberler
Ankara'da medyumun beslediği hayvanlara el konuldu!
Ankara'da medyumun beslediği hayvanlara el konuldu!Ankara’da medyum olarak tanınan Sadiye Servet G.'nin evinde kötü şartlarda beslenen 20 köpek ve 16 kediye, polisle birlikte baskın düzenleyen Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerince el konuldu. Avukatları ve tanıyanları ile birlikte el koyma işlemine karşı çıkan Sadiye Servet G.'ye para cezası uygulandı.
24.12.2020Gündem
Kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesine dair teklif, komisyonda kabul edildi
Kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesine dair teklif, komisyonda kabul edildiKitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi.
19.12.2020Siyaset
Kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesine ilişkin teklif TBMM'de
Kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesine ilişkin teklif TBMM'deGelen bir son dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
16.12.2020Siyaset
Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım'dan futbolculara  eleştiri
Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım'dan futbolculara eleştiriSamsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, TFF 1. Lig'in 14. haftasında deplasmanda Bursaspor'a 3-0 yenildikleri maça ilişkin, futbolculara yönelik sert eleştirilerde bulundu.
14.12.20201.Lig
Çanakkale'de 'çevre, doğa ve hayvanları koruma' polisleri göreve başladı
Çanakkale'de 'çevre, doğa ve hayvanları koruma' polisleri göreve başladıİçişleri Bakanlığınca 81 ilde çevre, doğa ve hayvanlara karşı işlenen suçların önlenmesi için oluşturulan polis birimi Çanakkale’de de göreve başladı.
14.12.2020Gündem
Samsunspor Başkanı Yıldırım oyunculara patladı! 'Günah benden gitti'
Samsunspor Başkanı Yıldırım oyunculara patladı! 'Günah benden gitti'TFF 1. Lig’in 14. haftasında Yılport Samsunspor, Bursaspor’a sahasında 3-0 mağlup oldu. Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım ise sosyal medya hesabından futbolcular için sert eleştirilerde bulunarak, "Yüreksiz ve 5 paralık futbol oynayarak tüm Samsun’u Türkiye’ye rezil ettiniz. Maç sonrası sinirimden Mustafa için hüngür hüngür ağladım. Beni kimsenin ağlatmaya hakkı yoktu o gece" dedi.
14.12.20201.Lig
HDP milletvekilinden delil karartma skandalı!
HDP milletvekilinden delil karartma skandalı!HDP milletvekillerinin teröristleri ve yandaşlarını koruma sevdası bitmiyor. Teröristler için düzenlenen cenaze ve taziye organizasyonlarında ön sıralarda yer alan HDP'li milletvekilleri, terör örgütü üyelerini de korumak için elinden geleni yapıyor. Geçtiğimiz aylarda HDP Milletvekili Murat Sarısaç'ın Van'daki evinde saklanan örgüt üyesi polis ekiplerince yakalanarak tutuklanmıştı.
11.12.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Ankarael koymamedyumtbmmtmsf

El Koyma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.