Elektrik Faturası

Elektrik Faturası

Son dakika elektrik faturası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan elektrik faturası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan elektrik faturası haber sayfamızda...

Elektrik Faturası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 889 elektrik faturası haberi bulunmuştur.
Sudan ucuz elektrik: Fatura 3’te bir düştü
Sudan ucuz elektrik: Fatura 3’te bir düştü Ordu’da yaşayan, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü'nden mezun emekli imam Ahmet Ergin, dere kenarına hurda malzemeleri de kullanarak kurduğu sistem ile evinin elektrik ihtiyacının büyük bir kısmını bedava karşılıyor.
19.04.2024 Ekonomi
1 kaşık eklemek kabarık faturadan kurtarıyor! Elektrikten ve deterjandan tasarruf ettiriyor
1 kaşık eklemek kabarık faturadan kurtarıyor! Elektrikten ve deterjandan tasarruf ettiriyor Çamaşır makineleri genellikle elektrik faturalarının kabarık gelmesinin nedenlerinden biri oluyor. Ancak hem çamaşırlarınızı tertemiz yapacak hem de faturadan tasarruf ettirecek bir yöntem mümkün. İçine bir kaşık eklemeniz yeterli oluyor.
16.04.2024 Püf Noktası
Kapıda mühürü görünce şoke oldu! Yüzlerce kişiyi dolandırdılar
Kapıda mühürü görünce şoke oldu! Yüzlerce kişiyi dolandırdılar Esenyurt'ta, ruhsatsız fatura ödeme merkezi yüzlerce kişiyi mağdur etti. Fatura ödeme merkezine gelenler kapının mühürlü olduğunu görünce şoke oldu. Mağdur vatandaşlar ise isyan etti.
6.04.2024 Gündem
Elektrikte ‘güvence bedeli’ kararı
Elektrikte ‘güvence bedeli’ kararı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan elektrik faturası desteği alan vatandaşlardan güvence bedeli de kesilmeyecek. 3 milyon 721 bin haneyi kapsayan düzenlemeyle 681 TL ile bin 634 TL arasındaki güvence bedeli tahsil edilmeyecek.
22.03.2024 Ekonomi
Elektrik aboneliğinde yeni karar: Güvence bedeli alınmayacak
Elektrik aboneliğinde yeni karar: Güvence bedeli alınmayacak Elektrik faturası desteği alan vatandaşların abonelik sürecinde güvence bedeli alınmayacak.
21.03.2024 Ekonomi
Hamza Dağ: İlk iş olarak suda yüzde 50 indirim yapacağız
Hamza Dağ: İlk iş olarak suda yüzde 50 indirim yapacağız AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Hamza Dağ, göreve geldiği günden itibaren hayata geçirmeyi hedeflediği bazı projelerle ilgili bilgi verdi.
3.02.2024 Gündem
Sabaha kadar yanıyor! Sınırsız aydınlatma geleceği karartıyor
Sabaha kadar yanıyor! Sınırsız aydınlatma geleceği karartıyor Elektrik üretiminin önemli kısmını ithal ettiği doğalgazdan karşılayan Türkiye’de aydınlatma sistemleri sabaha kadar yanıyor.
21.01.2024 Gündem
Lüks rezidansta yaşıyorlar ama elektrik yok, sıcak su yok, doğalgaz yok!
Lüks rezidansta yaşıyorlar ama elektrik yok, sıcak su yok, doğalgaz yok! Esenyurt'ta geçtiğimiz yıl düzenlenen operasyonlarla bir şebekenin elinden alınan, 212 dairenin bulunduğu ve yabancı uyrukluların da oturduğu sitede yönetim ile ev sahipleri arasında günlerdir elektriklerin kesik olmasından dolayı tartışma yaşandı.
19.01.2024 Haberler
Lüks rezidansta yaşıyorlar ama elektrik yok, sıcak su yok, doğalgaz yok!
Lüks rezidansta yaşıyorlar ama elektrik yok, sıcak su yok, doğalgaz yok! Esenyurt'ta geçtiğimiz yıl düzenlenen operasyonlarla bir şebekenin elinden alınan, 212 dairenin bulunduğu ve yabancı uyrukluların da oturduğu sitede yönetim ile ev sahipleri arasında günlerdir elektriklerin kesik olmasından dolayı tartışma yaşandı.
19.01.2024 Gündem
Elektrik faturalarında 'vampir'e dikkat! Tasarruf için neler yapılmalı?
Elektrik faturalarında 'vampir'e dikkat! Tasarruf için neler yapılmalı? Vampir cihaz nedir? Elektrik faturasından aylık yüzlerce lira nasıl tasarruf edilir? Uzmanlara göre, kapalıyken bile elektrik tüketen vampir cihazlar, prizlere takılı kaldığı sürede faturaları yüzde 5-10 artırıyor.
12.01.2024 Gündem
Bakan Bayraktar: Günlük 30 bin varil ham petrol üretim seviyesine ulaştık
Bakan Bayraktar: Günlük 30 bin varil ham petrol üretim seviyesine ulaştık Bakan Bayraktar "Günlük yaklaşık 30 bin varil ham petrol üretim seviyesine ulaştık" açıklamasında bulundu. Bakan Bayraktar, Aile ve Gençlik Fonu düzenlemesi ile petrol, doğal gaz ve madenlerden sağlanacak gelirleri gençlerin hayallerini gerçekleştirmelerinde kullanacaklarını açıkladı.
13.12.2023 Ekonomi
Buzdolabından ışık sızıyorsa dikkat! Böyle kullanınca kabarık elektrik faturalarını önlüyor
Buzdolabından ışık sızıyorsa dikkat! Böyle kullanınca kabarık elektrik faturalarını önlüyor Her mutfağın olmazsa olmaz beyaz eşyalarından biri de buzdolapları. Ancak buzdolapları harcadıkları enerjiyle yüklü bir elektrik faturasıyla karşı karşıya bıraktırabiliyor. Bazen elektrik faturasını ikiye katlayan buzdolaplarını nasıl kullanmak gerek? İşte dikkat edilmesi gerekenler...
12.10.2023 Püf Noktası
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022 Eğitim öğretim hayatında öğrencilerin en çok karşısına çıkan derslerden birisi de matematiktir. İlkokul döneminde başlayan matematik dersleri üniversite dönemine kadar sürmektedir. Özellikle LGS, YKS oturumları TYT-AYT ve memur sınavları gibi KPSS'de öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alanlardan bir tanesidir. Matematik ders konuları MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 9. sınıf matematik ders kitabında öğrencilerin kendisini geliştirmesi için çeşitli örnekler ve etkinlikler yer almaktadır. 2021-2022 yılında 9. sınıf matematik ders kitabı cevapları MEB yayınlarını öğrenmek istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.
12.09.2023 Eğitim
89 kişinin öldüğü Galeria Sitesi sakinlerine 6 ay fatura şoku
89 kişinin öldüğü Galeria Sitesi sakinlerine 6 ay fatura şoku Kahramanmaraş merkezli depremlerde, 1 blokunun yıkılması sonucu 89 kişinin yaşamını yitirdiği, 3 bloku da ağır hasar gördüğü için kontrollü olarak yıkılan Galeria Sitesi’ndeki daire sahipleri, 3 gün önce SMS yoluyla elektrik faturası gönderildi.
17.08.2023 Gündem
Tüm Türkiye'yi 'çarpan denizanası' sardı! '40 dakikada 200-300 tane gördük, sebebi bu'
Tüm Türkiye'yi 'çarpan denizanası' sardı! '40 dakikada 200-300 tane gördük, sebebi bu' Yazın gelmesiyle beraber denizlerde farklı canlılarla karşılaşma olasılığı arttı. Bunlardan biri de olağandışı artışa geçen pusula denizanası oldu. Çapı 30 santimetreye kadar büyüyen, deriye değdiğinde elektrik çarpıyor hissi yaratan bu canlılar başta Marmara Denizi olmak üzere tüm Türkiye'yi tabiri caizse sarmış durumda. Bunun ne anlama geldiğini, yarattığı tehlikeyi aktaran deniz biyoloğu Dr. Mert Gökalp'in anlattıkları ise oldukça çarpıcı.
6.06.2023 Gündem
En kirli hava Nepal’de
En kirli hava Nepal’de Oxford’un araştırmasına göre dünyada en kirli havaya sahip ülke Nepal. Nepal’de yaşayanlar yıl boyunca Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği limitinin 20 kat fazlası bir hava kirliliğine maruz kalıyor.
5.06.2023 Dünya
'Fotoğraf' tuzaklı fuhuş çetesi! Şifreli mesajlar ortaya çıktı
'Fotoğraf' tuzaklı fuhuş çetesi! Şifreli mesajlar ortaya çıktı Bursa merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonda, genç kızları, yüksek gelirli iş vaadiyle kandırıp, çektikleri fotoğraflarını katalog haline dönüştürerek fuhşa zorlayan şebeke çökertildi.
4.06.2023 Gündem
LGS merkezi sınavı sona erdi
LGS merkezi sınavı sona erdi Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), ortaokul 8. sınıfta eğitim gören 1 milyon 246 bin 429 öğrenciye yönelik yapılan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınavın iki oturumu da tamamlandı.
4.06.2023 Gündem
Bu yöntemleri akıl alır gibi değil! 6'sı da öleceği günü bildi, çözülemeyen gizem
Bu yöntemleri akıl alır gibi değil! 6'sı da öleceği günü bildi, çözülemeyen gizem Olasılığın devreye girmediği, öngörülemeyen bir olay olan ölüm zamanını bilmek mümkün mü? Eğer öyle olsaydı gerçekten kaç kişi bunu öğrenmek isterdi? Bu zamana kadar bazısı eğlenmek bazısı da hastalıklı bir zihniyet nedeniyle kendi ölümünü tahmin etmeye çalıştı. İşte öbür dünyaya gidiş biletini tahmin etmeyi başaran 6 kişinin şaşırtan yöntemleri.
4.06.2023 Dünya
Ödedikleri tek şey 3 ayda bir elektrik faturası! 5 dağın arasında, 10 kişilik saklı cennet
Ödedikleri tek şey 3 ayda bir elektrik faturası! 5 dağın arasında, 10 kişilik saklı cennet Kocaeli Üniversitesi’nde tanışıp 2.5 sene önce evlenen İstanbul doğumlu Fulden-Aykan Hurma, doğada vakit geçirmenin tadını varınca şehir yaşamını bırakıp köye yerleşti. Kışın nüfusun 10 kişiyi bile geçmediği, 5 dağın arasındaki bu yerde kira kaygısı olmadan, su ve ısınma problemi yaşamadan, sadece 3 ayda bir elektrik faturası ödeyerek yaşayan çiftin bir de tavsiyesi var.
4.06.2023 Gündem
Resmi Gazete'de yayımlandı: 11 ilde fatura borçları silindi
Resmi Gazete'de yayımlandı: 11 ilde fatura borçları silindi 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem felaketi nedeniyle evi ağır ve orta hasarlı depremzedelerin elektrik ve doğal gaz borçlarının terkinine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre bu tarihten önceki doğal gaz ve elektrik faturası borçlarının alacağından vazgeçildiği duyuruldu.
25.05.2023 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyurduğu elektrik indirimi ile 173 liralık fatura 147 liraya düşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyurduğu elektrik indirimi ile 173 liralık fatura 147 liraya düşecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm abone gruplarında elektrikte yüzde 15 indirime gidilmesi ile 100 kilovatsaatlik tüketime karşılık gelen, sanayi abone grubunda 409 liralık fatura 348 liraya, mesken abone grubunda ise 173 liralık fatura 147 liraya düşecek.
31.03.2023 Ekonomi
AFAD'dan afetzedelere ödenen 'hane başı destek' ödemesine ilişkin açıklama
AFAD'dan afetzedelere ödenen 'hane başı destek' ödemesine ilişkin açıklama Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) afetzedelere ödenen hane başı destek ödemesine ilişkin bilgilendirme yayımladı.
19.03.2023 Gündem
Şehir içinde evde yaşar gibi kalıyor! Herkesin merak ettiği detay: Depremde karavan
Şehir içinde evde yaşar gibi kalıyor! Herkesin merak ettiği detay: Depremde karavan Türkiye'nin binlerce insanın hayatını kaybettiği deprem felaketi sonrası evlerini kaybeden, deprem korkusuyla yaşayan pek çok insan yeni bir hayat kurmak için alternatif bir yaşam arayışına girdi. 7 sene önce evini kapatıp tam zamanlı karavanda yaşamaya başlayan Hakan Koca da bulunduğu yere deprem bölgesinden gelenlerin olduğunu belirterek, karavan hayatına dair en fazla karşılaştığı soruları ve merak edilenleri paylaştı.
15.03.2023 Gündem
Tuzla'da aidat protestosu
Tuzla'da aidat protestosu Tuzla'da bin 679 daireli sitenin sakinleri, aidat ücretlerinin artırılması ve aidata dahil olan elektrik ücretlerinin ayrılmasını protesto etti.
4.03.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Elektrik Faturası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.