Elektrik Faturası

Elektrik Faturası

Son dakika elektrik faturası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan elektrik faturası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan elektrik faturası haber sayfamızda...

Elektrik Faturası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 755 elektrik faturasi haberi bulunmuştur.
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022 Eğitim öğretim hayatında öğrencilerin en çok karşısına çıkan derslerden birisi de matematiktir. İlkokul döneminde başlayan matematik dersleri üniversite dönemine kadar sürmektedir. Özellikle LGS, YKS oturumları TYT-AYT ve memur sınavları gibi KPSS'de öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alanlardan bir tanesidir. Matematik ders konuları MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 9. sınıf matematik ders kitabında öğrencilerin kendisini geliştirmesi için çeşitli örnekler ve etkinlikler yer almaktadır. 2021-2022 yılında 9. sınıf matematik ders kitabı cevapları MEB yayınlarını öğrenmek istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.
21.10.2021Eğitim
‘Her eczanede artık veresiye defteri var’
‘Her eczanede artık veresiye defteri var’İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Genel Başkan Meral Akşener’in 20 Ocak 2020’den bu yana 58 ili ziyaret ettiğini söyledi.
25.09.2021Siyaset
Altınların sahibi faturadan bulundu
Altınların sahibi faturadan bulunduSivas'ta imam Halil İbrahim Yüceal'ın (58) cami bahçesinde bulduğu altınlar, üzerine sarılı olduğu faturadan sahibi Durmuş Kaya'ya ulaşılarak teslim edildi.
16.09.2021Haberler
Altınların sahibini faturadan buldu!
Altınların sahibini faturadan buldu!Sivas'ta imam Halil İbrahim Yüceal'ın (58) cami bahçesinde bulduğu altınlar, üzerine sarılı olduğu faturadan sahibi Durmuş Kaya'ya ulaşılarak teslim edildi.
16.09.2021Gündem
Şüpheli elektrik tüketim miktarı bitcoin madeni çıktı!
Şüpheli elektrik tüketim miktarı bitcoin madeni çıktı!Bitcoin madenciliğinin yaygınlaşması elektrik tüketimlerine yansırken, aşırı elektrik kullanımı nedeniyle uyuşturucu madde yetiştirildiğinden şüphelenilen pek çok evden, “bitcoin madeni” çıktı.
EPDK'dan 'gizli zam' açıklaması
EPDK'dan 'gizli zam' açıklamasıEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektrik faturasını oluşturan kalemlerde, kurum tarafından belirlenen oranların dışında herhangi bir artış ya da gizli zammın söz konusu olmadığını bildirdi.
29.08.2021Uzmanpara
Son dakika... EPDK'dan elektriğe zam iddiasına yalanlama
Son dakika... EPDK'dan elektriğe zam iddiasına yalanlama'Elektrik faturasında gizli zam' iddiası sonrası EPDK'dan son dakika açıklaması yapıldı. EPDK'dan yapılan açıklamada, "Elektrik faturasını oluşturan kalemlerde, kurumumuz tarafından belirlenen oran dışında dağıtım bedeli ya da vergi oranlarında herhangi bir artış, gizli zam söz konusu değil" denildi.
28.08.2021Ekonomi
Sel bölgesinde Atatürk portresindeki çamuru elleriyle temizlediler
Sel bölgesinde Atatürk portresindeki çamuru elleriyle temizledilerKastamonu'da selin vurduğu Bozkurt ilçesinde, temizlik çalışması yapan askerler, yerde buldukları Atatürk portresi üzerindeki çamuru elleriyle temizledi.
19.08.2021Gündem
Bakanlıktan sel bölgeleri ile ilgili açıklama
Bakanlıktan sel bölgeleri ile ilgili açıklamaEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Batı Karadeniz’de selden etkilenen bölgelere elektrik verildiğini açıkladı.
19.08.2021Ekonomi
Bakan Dönmez sıcak gelişmeyi açıkladı! 3 ay ertelendi
Bakan Dönmez sıcak gelişmeyi açıkladı! 3 ay ertelendiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sinop, Kastamonu ve Bartın'da sel felaketinden etkilenen vatandaşların elektrik faturası ödemeleriyle ilgili olarak, "Selin ve afetin etkilerini en aza indirmek amacıyla afetten etkilenen yurttaşlarımızın faturalarının ödeme süresini 3 ay süreyle erteliyoruz. Erteleme için herhangi bir belge, bilgi de istemiyoruz. Vatandaşlarımızın sözlü beyanını da dikkate alarak bu ertelemeleri yapmış olacağız." dedi.
16.08.2021Haberler
Son dakika: Bakan sıcak gelişmeyi açıkladı! 3 ay ertelendi
Son dakika: Bakan sıcak gelişmeyi açıkladı! 3 ay ertelendiSon dakika haberine göre, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sinop, Kastamonu ve Bartın'da sel felaketinden etkilenen vatandaşların elektrik faturası ödemeleriyle ilgili olarak, "Selin ve afetin etkilerini en aza indirmek amacıyla afetten etkilenen yurttaşlarımızın faturalarının ödeme süresini 3 ay süreyle erteliyoruz. Erteleme için herhangi bir belge, bilgi de istemiyoruz. Vatandaşlarımızın sözlü beyanını da dikkate alarak bu ertelemeleri yapmış olacağız." dedi.
16.08.2021Ekonomi
Elektrik faturası tartışması sonrası kalp krizi ve saldırı suçlaması
Elektrik faturası tartışması sonrası kalp krizi ve saldırı suçlamasıKahramanmaraş’ta evinin elektriğini kesmeye gelen AKEDAŞ görevlilerine faturanın ödendiğini söyleyerek izin vermeyen Atiye Yüzgeç (62), iddiaya göre çıkan tartışma sonrası kalp krizi geçirdi. Yüzgeç'in kızı Fatma Konuş, annesinin darbedildiğini ve yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdiğini söylerken, elektrik dağıtım şirketi ise personelin saldırıya uğradığı açıklamasını yaptı.
14.07.2021Gündem
Beylikdüzü'nde deniz manzaralı villa, uyuşturucu serası çıktı
Beylikdüzü'nde deniz manzaralı villa, uyuşturucu serası çıktıİstanbul Beylikdüzü'nde deniz manzaralı olmasına rağmen pencereleri hiç açılmayan villaya baskın yapıldı. Marihuana ve esrar yetiştirilen serada gözaltına alınan E.K., sevk edildiği adliyede tutuklandı.
23.06.2021Gündem
Fazla gelen elektrik faturasını tüketici hakem heyeti iptal etti
Fazla gelen elektrik faturasını tüketici hakem heyeti iptal ettiKahramanmaraş'taki bir bağ evine gönderilen 4 bin 693 liralık faturayı Onikişubat Tüketici Hakem Heyeti, iptal etti. Ev sahibi, kararın ardından, ödediği ücret kendisine iade edilmediği için elektrik dağıtım şirketini icraya verdi. Şirketi ise faturalamada hata olmadığını belirtip dava açtı.
22.06.2021Haberler
Fazla gelen elektrik faturasını tüketici hakem heyeti iptal etti
Fazla gelen elektrik faturasını tüketici hakem heyeti iptal ettiKahramanmaraş'taki bir bağ evine gönderilen 4 bin 693 liralık faturayı Onikişubat Tüketici Hakem Heyeti, iptal etti. Ev sahibi, kararın ardından, ödediği ücret kendisine iade edilmediği için elektrik dağıtım şirketini icraya verdi. Şirketi ise faturalamada hata olmadığını belirtip dava açtı.
22.06.2021Ekonomi
Son dakika: Elektrik faturasını düşürecek sistem! 4200 liralık indirim
Son dakika: Elektrik faturasını düşürecek sistem! 4200 liralık indirimHerhangi bir yakıt kullanmayan güneş panelleri 25 yıl elektrik üretiyor. Evine çatı paneli kurarak elektrik faturası ödemeyen kullanıcılar ürettiği fazla enerjiyi satarak gelir de elde edebiliyor. İşte elektrik faturasında 4200 liralık indirim sağlayacak sistem...
19.05.2021Ekonomi
İş Leasing’den KOBİ’lere GES desteği
İş Leasing’den KOBİ’lere GES desteğiÇok sayıda çatı üssü güneş enerjisi santralini (GES) finanse eden İş Leasing, enerji yatırımlarında kurumsal firmaların yanısıra KOBİ’lere hizmetiyle de öne çıkıyor. Şirket, geliştirdiği çözümlerle firmalara ideal ödeme planları sunduğunu açıkladı.
5.05.2021Kobi
Puant Ne Demek? Elektrik Faturalarında Puant Ne Anlama Gelir?
Puant Ne Demek? Elektrik Faturalarında Puant Ne Anlama Gelir?Günümüzde her konutta elektrik kullanımı yapılıyor. Özellikle elektrik faturalarında yer alan bazı terimler bulunuyor. Puant terimi bunlardan birisidir. Pek çok kişi faturalarda yer alan puant kelimesinin anlamını merak ederek araştırma yapıyor. Puant ne demek? Elektrik faturalarında puant ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
11.03.2021Eğitim
Devlet desteğiyle yaptı! 2 ayda 36 bin lira kazandı
Devlet desteğiyle yaptı! 2 ayda 36 bin lira kazandıKonya'nın Bozkır ilçesinde, devletten aldığı destekle mantar üreten ev hanımı Esma Sevim, kendi işini kurmanın mutluluğunu yaşıyor. Esma Sevim, mantar tesisinde 2 ayda ürettiği 5 ton üründen, 36 bin lira ciro elde etti.
17.02.2021Haberler
Elektrik Hesaplama Nasıl Yapılır? Sayaçtan Elektrik Faturası Hesaplama Formülü
Elektrik Hesaplama Nasıl Yapılır? Sayaçtan Elektrik Faturası Hesaplama FormülüSon zamanlarda pek çok kişi elektrik sayacı nasıl hesaplandığı hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Çünkü bu sayaçlarda yazılan rakamların neleri ifade ettiği birçok insan için önemli olmaktadır. Bu nedenle pek çok bireyin aklına Elektrik hesaplama nasıl yapılır? Sayaçtan elektrik faturası hesaplama formülü soruları gelmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar
5.02.2021Ekonomi
‘Güneş Isısıyla Isıtma’ projesiyle elektrik faturası ödemiyor
‘Güneş Isısıyla Isıtma’ projesiyle elektrik faturası ödemiyorDenizli’de 72 yaşındaki Ahmet Gözlükaya, on yıl üzerinde çalıştıktan sonra ‘Güneş ısısıyla ısıtma’ projesini hayata geçirdi. Tamamen yerli ve milli ürünlerden dört adet güneş ısı paneli üretimi yapan Gözlükaya, Bağbaşı Mahallesi’ndeki 155 metre kare evini güneşin ısısıyla ısıtmayı başardı. Aynı sistemle yazında ürünler tamamen doğal ısı kaynağı güneşle kısa sürede kurutulabiliyor.
29.01.2021Yaşam
Kurduğu sistemle 8 yıldır elektriğe para vermiyor
Kurduğu sistemle 8 yıldır elektriğe para vermiyorEskişehir'de yaşayan emekli müteahhit Mehmet Çolak, bağ evine kurduğu sistemle kendi elektriğini üretip 8 yıldır elektriğe beş kuruş para vermedi.
23.01.2021Yaşam
8 yıldır elektriğe tek kuruş para vermiyor! Kurduğu sistem...
8 yıldır elektriğe tek kuruş para vermiyor! Kurduğu sistem...Eskişehir'de yaşayan emekli müteahhit Mehmet Çolak, bağ evine kurduğu sistemle kendi elektriğini üretip 8 yıldır elektriğe beş kuruş para vermedi.
23.01.2021Ekonomi
'Elektrik üreten garaj' yurt dışından ilgi gördü
'Elektrik üreten garaj' yurt dışından ilgi gördüAntalya Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir firma, araçları kışın yağmur ve doludan, yazın da güneş ışınlarından korumasının yanı sıra, evin elektrik ihtiyacını da karşılayabilecek akıllı garaj sistemi geliştirdi.
29.12.2020Ekonomi
75 liralık faturayla serbest tüketici olun
75 liralık faturayla serbest tüketici olunSerbest tüketici limitinin 1200 kilovatsaate düşürülmesiyle, 2021’de aylık elektrik faturası 75.11 lira ve üzerinde olan aboneler, daha az ödeyen serbest tüketici olabilecek
23.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ElektrikfaturasivasEPDKgizli zam

Elektrik Faturası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.