Emisyon

Emisyon

Son dakika emisyon haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan emisyon gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan emisyon haber sayfamızda...

Emisyon

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.253 emisyon haberi bulunmuştur.
Egzoz Muayene Ücreti 2022: Egzoz Emisyon Ölçümü Fiyatı Ne Kadar?
Egzoz Muayene Ücreti 2022: Egzoz Emisyon Ölçümü Fiyatı Ne Kadar?Günümüzde araçlar her ne kadar çevre dostu üretilmeye çalışılsa da araç egzozlarından çıkan zararlı gazlar insan sağlığı, çevre ve hava kirliliği açısından zararlıdır. Bu yüzden egzoz emisyon ölçümü her araç için yaptırılması gereken zorunlu bir işlemdir. Egzoz muayenesi ile trafikte araçlardan çıkan zararlı gazların hava kirliliği ve çevreye zarar vermemesi amaçlanır. Muayene TÜVTÜRK üzerinden yaptırılabilir. Egzoz emisyon ücreti yıllara göre farklılık gösterir. 2022 yılında egzoz emisyon ölçümü fiyatı ne kadar? Egzoz muayene ücreti ile ilgili içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
21.06.2022Ekonomi
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
21.06.2022Oyun
Bakan Kurum: Türkiye yenilenebilir enerjide Avrupa’da 5. dünyada 12. sırada
Bakan Kurum: Türkiye yenilenebilir enerjide Avrupa’da 5. dünyada 12. sıradaÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Hem dünya hem de ülkemiz için ilk akla gelen başlık yenilenebilir enerjidir. Bugün Türkiye yenilenebilir enerjide Avrupa’da 5. dünyada ise 12. sıradadır. Kurulu gücümüzü 20 yılda tam 5 kat artırdık” dedi. Bakan Kurum, muhalefete de eleştirilerde bulunarak, “Muhalefet, yalanlarla, iftiralarla, sahte krizlerle güvensizlik aşılamaya çalışıyor” dedi.
18.06.2022Gündem
TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım! İşte Gemlik Tesisi'nin son durumu
TOGG'dan heyecanlandıran paylaşım! İşte Gemlik Tesisi'nin son durumuTürkiye’nin Otomobili Girişim Gurubu (TOGG), Twitter hesabı üzerinden heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Gemlik'te bulunan tesise ilişkin dikkat çeken detaylar yer aldı.
18.06.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TOGG mesajı! Yıl sonuna kadar üretim bandından indireceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TOGG mesajı! Yıl sonuna kadar üretim bandından indireceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerji ve İklim Konulu Büyük Ekonomiler Forumu’na canlı bağlantıyla katıldı. Forumda konuşan Erdoğan, Türkiye'nin elektrikli otomobili ilk TOGG'un bu yılın sonuna kadar üretim bandından indireceğini söyledi.
17.06.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: “Kazalardaki can kayıplarımız yüzde 81 oranında azaldı”
Bakan Karaismailoğlu: “Kazalardaki can kayıplarımız yüzde 81 oranında azaldı”Bir dizi ziyaretler için Zonguldak’ta bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhuriyetin 100. yılı eşiğindeki Türkiye’yi ulaşım ve haberleşmede bölgesinde lider, dünyada da önemli bir kavşak noktası haline getirdiklerini belirtti.
17.06.2022Ekonomi
Dizel ve benzinli araçlar yasaklanıyor! Dikkat çeken 'ikinci el' ayrıntısı
Dizel ve benzinli araçlar yasaklanıyor! Dikkat çeken 'ikinci el' ayrıntısıAvrupa Parlamentosu (AP), 2035 yılından itibaren dizel ve benzinli binek otomobillerin ve hafif ticari araçların satışının yasaklanmasına dair öneriyi onayladı. Peki alınan bu karar ikinci el araçlar içinde geçerli olacak mı? işte cevabı...
9.06.2022Ekonomi
Yenilenebilir enerji atağında
Yenilenebilir enerji atağındaTürk Telekom, Türkiye’de 1700’den fazla lokasyonda güneş enerjisi santrallerinin (GES) kurulumunu tamamlayarak, yenilenebilir enerjide kurulu gücünü 2.5 MW’a çıkardığını duyurdu.
7.06.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Tüm memurlara 600 puan artış
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Tüm memurlara 600 puan artışCumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrası alınan kararları duyurdu. Tüm memurları ilgilendiren 3600 ek göstergede detayları açıklayan Erdoğan, "Kamu görevlimizin tamamı yılbaşından itibaren bu düzenlemeden yararlanacaktır." dedi. Erdoğan, faiz, enflasyon farkı ve asgari ücretle ilgili de net mesajlar verdi.
7.06.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Çevreci yatırımlarla ekonomiye 28,2 milyar dolar katkı sağlıyoruz
Bakan Karaismailoğlu: Çevreci yatırımlarla ekonomiye 28,2 milyar dolar katkı sağlıyoruzUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bakanlık olarak sürdürülebilir gelecek için çevreci yatırımlara devam edeceklerini belirterek, "Bütünsel kalkınma ile 2003-2021 yılları arasında gerçekleştirilen yatırımlar ile yıllık 28,2 milyar dolar tasarruf ettik. Ayrıca 9 milyon dolar değerinde kağıt, 36,7 milyon dolar değerinde de karbon salımı tasarrufu sağlandı" dedi.
5.06.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünya Çevre Günü mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünya Çevre Günü mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Erdoğan, “81 ile 81 milyon metrekare millet bahçesi' hedefimiz doğrultusunda 450 projenin yapımına başladık ve her şehrimizde vatandaşlarımızı Millet Bahçeleriyle buluşturmayı sürdürüyoruz." ifadelerini kullandı.
5.06.2022Siyaset
‘Erozyona giden toprak azaldı’
‘Erozyona giden toprak azaldı’Eski orman bakanı Veysel Eroğlu, çevre haftasında Türkiye’nin ‘çevre kazanımlarını’ Milliyet’e açıkladı. Eroğlu, ‘Erozyonla kaybedilen toprak miktarı 500 milyon tondan 154 milyon tona düşürüldü’ dedi.
4.06.2022Gündem
İGA İstanbul Havalimanı ‘Karbon Salımı Sertifikası’nda seviye atladı
İGA İstanbul Havalimanı ‘Karbon Salımı Sertifikası’nda seviye atladıİGA İstanbul Havalimanı, Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI Europe) tarafından verilen Havalimanı Karbon Akreditasyonu kapsamındaki ‘Karbon Salımı Sertifikası’nı Seviye 3’e yükseltti.
3.06.2022Ekonomi
İzmir’de iklim dostu mağaza açıldı
İzmir’de iklim dostu mağaza açıldı Arçelik ilk İklim Dostu Mağazası’nı İzmir’de açtı. Mağaza Türkiye’nin platin seviyesinde uluslararası LEED yeşil bina sertifikasına sahip ilk mağazası olma özelliğini taşıyor.
2.06.2022Vitrin
Bakanlık, çevre projelerini hızlandırdı
Bakanlık, çevre projelerini hızlandırdıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı; bu yılki temasını "Sıfır Atık" olarak belirlediği Türkiye Çevre Haftası’nı 81 ilde çeşitli etkinliklerle kutluyor. Çevre projeleri sayısını her geçen gün daha da artıran Bakanlık, her proje için net hedefler ortaya koyuyor. İşte Bakanlığın son dönemde hız verdiği bazı çevre projelerinden rakamlar…
2.06.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Avrasya Tüneli'ni 21 bin motosikletli kullandı
Bakan Karaismailoğlu: Avrasya Tüneli'ni 21 bin motosikletli kullandıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 1 Mayıs'ta motosiklet geçişine açılan Avrasya Tüneli'nden günlük 704, toplamda ise 21 bin motosikletlinin geçtiğini açıkladı.
1.06.2022Ekonomi
Nükleer enerjinin ayak sesleri duyuluyor
Nükleer enerjinin ayak sesleri duyuluyorDoğalgaz, savaşları tetikliyor ve sera gazı salıyor, nükleer enerjinin güvenlik riskleri var, yenilenebilir nadir metaller ve mineraller için yıkıcı madencilik faaliyetlerini gerektiriyor. Ukrayna’daki savaşın da etkisiyle, geri dönüşü henüz “muhteşem” olmasa da nükleer enerji kendine önemli bir yer edinmeye başladı.
31.05.2022Vitrin
COP26 taahhütleri yerine getirilmiyor
COP26 taahhütleri yerine getirilmiyorÜlkeler, geçtiğimiz yıl imzaladıkları 26...
31.05.2022Vitrin
Shura’dan yenilenebilir enerji için yol haritası
Shura’dan yenilenebilir enerji için yol haritasıSHURA Enerji Dönüşümü Merkezi’nin hazırladığı “Türkiye Elektrik Sistemine Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Entegrasyonu” raporu, Türkiye’nin 2030’da elektrik üretiminin yüzde 70’e kadar yenilenebilir enerjiden karşılanabileceğini ortaya koydu...
31.05.2022Vitrin
Türkiye’nin güneşine dünyadan büyük ilgi
Türkiye’nin güneşine dünyadan büyük ilgiKuzey Yarımküre’deki coğrafi konumuyla güneş enerjisi açısından yüksek potansiyele sahip Türkiye, bu sektöre yatırım yapan şirketlerin ilgisini çekiyor.
29.05.2022Ekonomi
Gözler yarın Atatürk Havalimanı'nda olacak! Millet bahçesinde ilk fidanlar buluşuyor
Gözler yarın Atatürk Havalimanı'nda olacak! Millet bahçesinde ilk fidanlar buluşuyorİstanbul'un fethinin 569. yıl dönümü coşkusu yarın Atatürk Havalimanı'nda yaşanacak. Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde ilk fidanlar buluşacağı törenle ilgili dikkat çeken detaylar var. İşte haberin ayrıntıları...
28.05.2022Gündem
Yüz binler Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde buluşacak
Yüz binler Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde buluşacakAtatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde ilk fidanlar yarın İstanbul'un fethinin 569. yıl dönümü coşkusuyla birlikte toprakla buluşturulacak.
28.05.2022Ekonomi
Yerli jeneratör seri üretilecek
Yerli jeneratör seri üretilecekEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Yerli ve milli jeneratör üretiminde artık seri üretime geçiyoruz. İlk yerli türbinimizi ve seri üretimden çıkaracağımız ilk yerli jeneratörümüzü Sakarya nehri üzerinde bulunan Hasan Polatkan Hidroelektrik Santrali’nde kullanacağız” dedi.
26.05.2022Ekonomi
Bakan Dönmez: Yerli jeneratörde seri üretime geçiyoruz
Bakan Dönmez: Yerli jeneratörde seri üretime geçiyoruzEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Hedef 2053: Termik Santrallerin Geleceği Çalıştayı"nda açıklamalarda bulundu.
25.05.2022Ekonomi
Nissibi Köprüsü’nden 7 yılda 4 milyondan fazla araç geçti
Nissibi Köprüsü’nden 7 yılda 4 milyondan fazla araç geçtiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 21 Mayıs 2015 tarihinde açılışı yapılan Nissibi Köprüsü’nden 7 yılda 4 milyonun üzerinde araç geçti.
21.05.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Emisyon ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.