Emrah Yılmaz

Emrah Yılmaz

Son dakika Emrah Yılmaz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Emrah Yılmaz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Emrah Yılmaz haber sayfamızda...

Emrah Yılmaz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.384 emrah yılmaz haberi bulunmuştur.
Kadıköy'deki bıçaklı saldırıda yeni görüntü! Metroya bıçakla nasıl girdiği belli oldu
Kadıköy'deki bıçaklı saldırıda yeni görüntü! Metroya bıçakla nasıl girdiği belli oldu18 yıl 3 aya kadar hapsi istenen saldırgan Emrah Yılmaz'ın metro istasyonuna giriş anına ait görüntüler ortaya çıktı. İşte 23 ayrı suç kaydı bulunan ve metroda bıçakla dehşet saçan saldırganın yeni görüntüleri...
14.01.2022Haberler
Kadıköy'deki bıçaklı saldırıda yeni görüntü! Metroya bıçakla nasıl girdiği belli oldu
Kadıköy'deki bıçaklı saldırıda yeni görüntü! Metroya bıçakla nasıl girdiği belli oldu18 yıl 3 aya kadar hapsi istenen saldırgan Emrah Yılmaz'ın metro istasyonuna giriş anına ait görüntüler ortaya çıktı. İşte 23 ayrı suç kaydı bulunan ve metroda bıçakla dehşet saçan saldırganın yeni görüntüleri...
14.01.2022Gündem
Metrodaki saldırgan Emrah Yılmaz için istenen ceza belli oldu
Metrodaki saldırgan Emrah Yılmaz için istenen ceza belli olduİstanbul Kadıköy-Tavşantepe metrosunda kadınlara elinde bıçakla tehditler savuran Emrah Yılmaz (32) hakkında 5 ayrı suçtan 18 yıl 3 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
12.01.2022Haberler
Son dakika... Metrodaki saldırgan Emrah Yılmaz için 18 yıl 3 aya kadar hapis istemi
Son dakika... Metrodaki saldırgan Emrah Yılmaz için 18 yıl 3 aya kadar hapis istemiGelen bir son dakika haberine göre, İstanbul Kadıköy-Tavşantepe metrosunda kadınlara elinde bıçakla tehditler savuran Emrah Yılmaz (32) hakkında 5 ayrı suçtan 18 yıl 3 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
12.01.2022Gündem
Metroda bıçaklı saldırı soruşturması: Metro yetkilileri hakkında soruşturma
Metroda bıçaklı saldırı soruşturması: Metro yetkilileri hakkında soruşturmaİstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe metrosunda, Senanur Damgacı'yı elindeki bıçakla tehdit eden saldırgan Emrah Yılmaz’la ilgili soruşturmada, yeni gelişme yaşandı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine İstanbul Emniyeti, olay yerinde özel güvenlikçi olmadığına ilişkin bir tutanak gönderdi. Soruşturmada mağdur  Senanur Damgacı olay yerinde özel güvenlikçi olmadığı için ayrıca metro yetkililerinin de sorumluluğu olduğunu ifade etmişti. Savcılığın metro yetkilileri hakkında ‘görevi ihmal’ iddiasıyla ayrı bir soruşturma yürüttüğü öğrenildi.
10.01.2022Gündem
Kadıköy'de metrodaki bıçaklı saldırgan Emrah Yılmaz ile ilgili şok gerçek!
Kadıköy'de metrodaki bıçaklı saldırgan Emrah Yılmaz ile ilgili şok gerçek!Kadıköy-Tavşantepe metrosunda bir kadını elinde bıçakla tehdit eden şüpheli Emrah Yılmaz'ın babası Ziya Yılmaz, oğlunun madde bağımlısı olduğunu, krize girdiği zaman kendilerine de saldırdığını ve tehdit ettiğini, bu nedenle savcılığa 12 dilekçe sunduğunu söyledi. Oğlu hakkında açılan 23 davanın 12'sini kendisinin açtığını belirten baba Yılmaz, "5 aydır onunla aynı evde oturmuyoruz. Evine hiç gitmedim. 2 senedir onunla konuşmuyorum. Çünkü onun yaptıkları ağrıma gitti. Türk halkından ve ayrıca bayandan da özür dilerim. Ya birine zarar verseydi, ben razı mıyım? Vicdan azabından ben de gidecektim" dedi. Baba Yılmaz, oğlunun 2018 yılında para vermediği gerekçesiyle annesini rehin aldığını ve oğlunun 3 yıl hapis cezasına çarptırıldığını da anlattı.
28.11.2021Haberler
Kadıköy'de metrodaki bıçaklı saldırgan Emrah Yılmaz ile ilgili şok gerçek! Yaşattığı kabus ilk değilmiş
Kadıköy'de metrodaki bıçaklı saldırgan Emrah Yılmaz ile ilgili şok gerçek! Yaşattığı kabus ilk değilmişKadıköy-Tavşantepe metrosunda bir kadını elinde bıçakla tehdit eden şüpheli Emrah Yılmaz'ın babası Ziya Yılmaz, oğlunun madde bağımlısı olduğunu, krize girdiği zaman kendilerine de saldırdığını ve tehdit ettiğini, bu nedenle savcılığa 12 dilekçe sunduğunu söyledi.  Oğlu hakkında açılan 23 davanın 12'sini kendisinin açtığını belirten baba Yılmaz,  "5 aydır onunla aynı evde oturmuyoruz. Evine hiç gitmedim. 2 senedir onunla konuşmuyorum. Çünkü onun yaptıkları ağrıma gitti. Türk halkından ve ayrıca bayandan da özür dilerim. Ya birine zarar verseydi, ben razı mıyım? Vicdan azabından ben de gidecektim" dedi. Baba Yılmaz, oğlunun 2018 yılında para vermediği gerekçesiyle annesini rehin aldığını ve oğlunun 3 yıl hapis cezasına çarptırıldığını da anlattı.
28.11.2021Gündem
Esenler'de bıçaklı saldırgan tedirginliği! 'Kafama ve koluma bıçağı salladı'
Esenler'de bıçaklı saldırgan tedirginliği! 'Kafama ve koluma bıçağı salladı'İstanbul Esener’de iddialara göre psikolojik sorunları olan bir kişi yoldan geçenlere ve çocuklara bıçakla saldırdı. Şikayetlere rağmen serbest bırakılan saldırgan yüzünden mahalleli tedirgin. Bıçaklı saldırıya uğrayanlardan Cihat Gülbaş, "Kafama ve koluma bıçak salladı. Dün de bir kadına saldırmış" dedi.
26.11.2021Gündem
Bu saldırı kadınlara! ‘Şans eseri kurtulduk’
Bu saldırı kadınlara! ‘Şans eseri kurtulduk’Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden Emrah Yılmaz’ın 23 ayrı suç kaydı bulunan bir torbacı olduğu ortaya çıktı. Gözaltına alınan Yılmaz, sevk edildiği mahkemece tutuklandı...
26.11.2021Gündem
Son dakika! Metrodaki bıçaklı saldırgan Emrah Yılmaz tutuklandı
Son dakika! Metrodaki bıçaklı saldırgan Emrah Yılmaz tutuklandıKadıköy-Tavşantepe metrosunda akşam saatlerinde bir kadına elinde bıçakla tehditler savuran saldırgan Emrah Yılmaz, "Silahla tehdit", "Basit yaralamaya teşebbüs" ve "Halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit" suçlarından tutuklandı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nda soruşturmayla görevlendirilen kadın savcı, tutuklama talebinin gerekçesinde çok çarpıcı ifadeler kullandı. Öte yandan Türkiye'nin konuştuğu olaya ilişkin saldırganın ifadesi de ortaya çıktı.
25.11.2021Gündem
Metro saldırganına kadın savcıdan “ders gibi" tutuklama talebi: Bu saldırı tüm kadınlara yöneliktir
Metro saldırganına kadın savcıdan “ders gibi" tutuklama talebi: Bu saldırı tüm kadınlara yöneliktirİstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe metrosunda dün akşam saatlerinde Senanur Damgacı'yı elindeki bıçakla tehdit eden saldırgan Emrah Yılmaz'ın "Silahla tehdit" suçundan tutuklanma talebinin gerekçesi ortaya çıktı. DHA'nın ulaştığı bilgilere göre, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nda soruşturmayla görevlendirilen kadın savcı, tutuklama talebinin gerekçesinde çok çarpıcı ifadeler kullandı.
25.11.2021Gündem
Kadıköy-Tavşantepe metrosunda dehşeti yaşayan kadın ilk kez konuştu
Kadıköy-Tavşantepe metrosunda dehşeti yaşayan kadın ilk kez konuştuKadıköy- Tavşantepe metrosunda bıçaklı kişinin tehditler savurduğu kadın açıklamalarda bulundu. Annesiyle yolculuk ederken bıçaklı kişinin tehdidiyle karşılaştıklarını belirten 26 yaşındaki Senanur Damgacı, "Normalde kick boksçuyum. Kendime güvendim ama o sırada çok korktuk" dedi.
25.11.2021Gündem
Ardahan'da minibüs ile pikap çarpıştı
Ardahan'da minibüs ile pikap çarpıştıArdahan'da kamyonet ile minibüsün çarpışması sonucu 8 kişi yaralandı.
16.08.2020Haberler
Ardahan'da minibüs ile kamyonet çarpıştı: 8 yaralı
Ardahan'da minibüs ile kamyonet çarpıştı: 8 yaralıArdahan'da kamyonet ile minibüsün çarpışması sonucu 8 kişi yaralandı.
16.08.2020Gündem
Birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltme kararı Resmi Gazete'de
Birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltme kararı Resmi Gazete'deİçişleri Bakanlığı kararı ile 80 mülki idare amirinin birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltilmesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.
7.01.2020Gündem
Bir saatte  tükendi
Bir saatte tükendiEbru Gündeş’in 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vereceği Konya Dedeman Otel’deki konserinin biletleri, satışa çıktıktan birkaç saat sonra tükendi.
7.10.2019Cadde
Balkondan düşen TEMA Vakfı Temsilcisi toprağa verildi
Balkondan düşen TEMA Vakfı Temsilcisi toprağa verildiRİZE'de, oturduğu apartmanın 5'inci katındaki balkonundan iddiaya göre dengesini kaybederek düşen TEMA Vakfı Ardeşen Temsilcisi Mine Akkoyun Balcı (36), gözyaşları arasında toprağa verildi.Olay, dün saat 15.00 sıralarında Ardeşen ilçesi Fırtına Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre oturduğu apartmanın 5'inci katındaki balkonunda dengesini kaybeden Mine Akkoyun Balcı, beton zemine düştü. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Balcı'nın hayatını kaybettiğini belirledi. Mine Akkoyun Balcı'nın cansız bedeni otopsi için Rize Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.İlçede çok sayıda sosyal faaliyete öncülük eden Balcı, çocukların çevre bilinci ile yetişmelerini sağlamak amacıyla projeler yürütüyordu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Balcı'nın ölümü ilçeyi yasa boğdu.Çevre Mühendisi olan ve bir süredir Tema Vakfı Ardeşen Temsilciliği görevini yürüten Mine Akkoyun Balcı için Ardeşen ilçesi Merkez Camii'nde öğlen vakti cenaze namazı kılındı. Cenazeye eşi Ömer Faruk Balcı ve yakınları ile Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Belediye Başkanı Avni Kahya, TEMA Vakfı yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. Kılınan namazın ardından Mine Akkoyun Balcı'nın cenazesi Tunca Beldesinde aile kabristanlığına defnedildi.'ÖLÜMÜ ONA YAKIŞTIRAMADIK' Mine Akkoyun Balcı'nın arkadaşı Ayşe Er, çok üzüntülü olduklarını belirterek "Mine çok mütevazı bir arkadaşımızdı. Güler yüzlü biriydi, açıkçası biz ona ölümü hiç yakıştıramadık. Hiç beklenmedik bir anda kötü haberi aldık. Çocukları çok sevdiğinden sürekli okullarda seminer verirdi. Çok sosyal bir insandı, kimseyi kırmazdı çok iyi niyetliydi bazen biz ona sitem ederdik 'bu kadar iyi niyetli olma' diye. O ise bize 'iyi olalım insanlara biz kötülük yapmayalım' derdi. Birimizin morali bozuk olsa o bize moral verirdi. Çok mutlu bir insandı biz ona ölümü yakıştıramadık" dedi.
11.09.2019Haberler
Antalya'da karpuz hasadı "gecikmeli" başladı
Antalya'da karpuz hasadı "gecikmeli" başladıYaz mevsiminde sofraların vazgeçilmezlerinden karpuzun hasadı, Antalya'nın Serik ilçesinde "gecikmeli" olarak başladı.
26.04.2019Ekonomi
Deniz Akkaya’ya 'darp' ve 'tehdit' suçlaması!
Deniz Akkaya’ya 'darp' ve 'tehdit' suçlaması!Eski manken Deniz Akkaya'ya eski menajerinden şok bir suçlama geldi. Menajer Merih Yılmaz, Akkaya hakkında kendisini darp ve tehdit ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Gasp Büro Amirliği konuyla ilgili çalışma başlattı.
5.10.2018Cadde
Rize'de selin neden olduğu tahribat havadan böyle görüntülendi
Rize'de selin neden olduğu tahribat havadan böyle görüntülendiRize'nin Çamlıhemşin ilçesinde dün akşam saatlerinde etkili olan şiddetli yağış beraberinde sel ve heyelanlara neden oldu. İlçeye bağlı Akkaya köyü mevkiinde dere sularının getirdiği taş ve çamur birikintileri nedeniyle Rize-Çamlıhemşin karayolu ulaşıma kapanırken, yol sabah saatlerinde tek şeritten kontrollü olarak ulaşıma açıldı. Doğu Karadeniz Bölgesi'nde hafta başından bu yana etkili olan şiddetli yağışlar geçtiğimiz günlerde Rize'nin Muradiye beldesi ve Ordu'nun Ünye ilçesinin ardından dün akşam saatlerinde de Çamlıhemşin ilçesinde etkili oldu. İlçede etkili olan şiddetli yağış beraberinde sel ve heyelanlara neden olurken, ilçeye bağlı Akkaya köyü mevkiinde dere sularının getirdiği taş ve çamur birikintileri nedeniyle Rize-Çamlıhemşin karayolu ulaşıma kapandı. Yolun ulaşıma kapanması nedeniyle Ayder Yaylası'na gezmeye giden yüzlerce kişi ilçe merkezinde araçları ile yolun trafiğe açılmasını beklemeye başlarken, Karayolu ekipleri önemli bir turizm yolu olan karayolunu ulaşıma açmak için yoğun çaba sarfetti. Karayolu sabahın ilk ışıkları ile ulaşıma tek şeritten kontrollü bir şekilde açılırken, selin yolda ve Akkaya köyünde neden olduğu tahribat havadan görüntülendi. Turizm merkezi Ayder Yaylası'ndan dönen araçlar yolda uzun araç kuyruğuna neden oldu. Öte yandan yaşanan sel ve heyelanlarla ilgili konuşan Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, "Herhangi bir can ve mal kaybımız yoktur. 2 noktada bu akıntı geldi. En kısa zamanda yol normal olarak ulaşıma açılacaktır" derken, Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz ise "Devlet olarak burdayız. Kısa süre içinde hayatın normale dönmesi için çalışıyoruz. Herhangi bir can ve mal kaybımız yok. Yıkılan evimiz yok" ifadelerini kullandı.
11.09.2019Yaşam
Rize'de selin neden olduğu tahribat havadan böyle görüntülendi
Rize'de selin neden olduğu tahribat havadan böyle görüntülendiRize'nin Çamlıhemşin ilçesinde dün akşam saatlerinde etkili olan şiddetli yağış beraberinde sel ve heyelanlara neden oldu. İlçeye bağlı Akkaya köyü mevkiinde dere sularının getirdiği taş ve çamur birikintileri nedeniyle Rize-Çamlıhemşin karayolu ulaşıma kapanırken, yol sabah saatlerinde tek şeritten kontrollü olarak ulaşıma açıldı.
10.08.2018Gündem
Rize'de selin neden olduğu tahribat havadan böyle görüntülendi
Rize'de selin neden olduğu tahribat havadan böyle görüntülendiRize'nin Çamlıhemşin ilçesinde dün akşam saatlerinde etkili olan şiddetli yağış beraberinde sel ve heyelanlara neden oldu. İlçeye bağlı Akkaya köyü mevkiinde dere sularının getirdiği taş ve çamur birikintileri nedeniyle Rize-Çamlıhemşin karayolu ulaşıma kapanırken, yol sabah saatlerinde tek şeritten kontrollü olarak ulaşıma açıldı.
10.08.2018Gündem
‘Sessiz Melek’te sürpriz oyuncu
‘Sessiz Melek’te sürpriz oyuncuKuşadası’nda yıllar önce kaymakamlık yapan Ayhan, kadına ve can dostlara karşı şiddeti konu alan filmde başarılı performans sergiledi
29.06.2018Ege
Niran Ünsal, Ünyelileri coşturdu
Niran Ünsal, Ünyelileri coşturduOrdu'nun Ünye ilçesinde 7'inci Ramazan Etkinlikleri kapsamında düzenlenen gecede şarkıcı Niran Ünsal, Ünyelilere unutulmaz bir gece yaşattı.
31.05.2018Cadde
Eşini silahla öldüren kocaya müebbet hapis
Eşini silahla öldüren kocaya müebbet hapisKadıköy'de, otomobilinin içinde eşi Selva Sağlam Yılmaz'ı silahla öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Emrah Yılmaz, "eşi tasarlayarak kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.Kadıköy'de otomobilinin içinde eşi Selva Sağlam Yılmaz'ı silahla öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Emrah Yılmaz "eşi tasarlayarak kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.Anadolu 6. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Emrah Yılmaz ile taraf avukatları katıldı.Duruşmada son sözleri sorulan sanık Yılmaz, "Olay ani gelişti. Ben tasarlayarak öldürmedim. Öldürmek isteseydim 15 gün önce yaşanan bıçaklama olayında öldürürdüm. Kendi ellerimle hastaneye götürdüm. Ben eşimi seviyordum. Beni aldattığı için kendiliğinden gelişen bir olaydı. Yine de olay nedeniyle pişmanım ve üzgünüm." dedi.Davayı karara bağlayan mahkeme heyeti, sanık Emrah Yılmaz'ı "eşi tasarlayarak kasten öldürme" suçundan önce ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı.
11.09.2019Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Emrah Yılmaz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.