Engerek Yılanı

Engerek Yılanı

Son dakika engerek yılanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan engerek yılanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan engerek yılanı haber sayfamızda...

Engerek Yılanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 139 engerek yilani haberi bulunmuştur.
Son dakika... Çift başlı yılan! Tüyler ürperten 'beslenme' görüntüleri şoke etti
Son dakika... Çift başlı yılan! Tüyler ürperten 'beslenme' görüntüleri şoke ettiSon dakika haberlere göre, iki başlı bir yılanın internette paylaşılan akılalmaz görüntüler, izleyenlerin kanını dondurdu. Sürüngen meraklısı Barczyk beslenme görüntülerini paylaştığı yılanı için 'doğanın ucubesi' derken, yayınladığı video şok etkisi yarattı.
29.07.2021Dünya
Son dakika haberler: Yürürken üstüne bastı! Kendini hastanede buldu...
Son dakika haberler: Yürürken üstüne bastı! Kendini hastanede buldu...Son dakika haberlere göre, İngiltere'de ailesiyle gezmeye giden 11 yaşındaki kız yolda yürürken bir şeyin üstüne bastığını fark etti. İlk başta ailesi bunun bir solucan olduğunu düşündü ancak hastaneye kaldırılan kızın durumunu gören doktorlar gözlerine inanamadı.
20.07.2021Dünya
Son dakika... Eve giren 2 metrelik yılan panik yarattı!
Son dakika... Eve giren 2 metrelik yılan panik yarattı!Son dakika haberlere göre, Karabük'te bir eve giren yılan, itfaiye tarafından yakalanarak doğaya bırakıldı. Muğla'nın Marmaris ilçesinde ise, bir evin mutfağında yılan paniği yaşandı. İşte korku dolu o anlar...
23.06.2021Gündem
Muğla'da 2 metrelik yılan paniği! Buzdolabı motorundan çıktı
Muğla'da 2 metrelik yılan paniği! Buzdolabı motorundan çıktıMuğla'nın Marmaris ilçesinde, bir evin mutfağında yılan paniği yaşandı. Nevşehir’de, bir evin oturma odasındaki çekyatın içine giren yılan, evdekilerin yardım istediği komşu tarafından yakalandı. Edirne’de ise bir çiftlikteki tavuk kümesine girerek yumurtaları yiyen 2 metrelik zehirli engerek yılanı görüntülendi.
19.06.2021Haberler
Son dakika... Muğla'da 2 metrelik yılan paniği! Buzdolabı motorundan çıktı
Son dakika... Muğla'da 2 metrelik yılan paniği! Buzdolabı motorundan çıktıSon dakika haberlere göre, Muğla'nın Marmaris ilçesinde, bir evin mutfağında yılan paniği yaşandı. Nevşehir’de, bir evin oturma odasındaki çekyatın içine giren yılan, evdekilerin yardım istediği komşu tarafından yakalandı. Edirne’de ise bir çiftlikteki tavuk kümesine girerek yumurtaları yiyen 2 metrelik zehirli engerek yılanı görüntülendi.
19.06.2021Gündem
Son dakika... Nevşehir'de büyük panik! Çekyattan yılan çıktı
Son dakika... Nevşehir'de büyük panik! Çekyattan yılan çıktıSon dakika haberlere göre, Nevşehir’de, bir evin oturma odasındaki çekyatın içine giren yılan, evdekilerin yardım istediği komşu tarafından yakalandı. Edirne’de ise bir çiftlikteki tavuk kümesine girerek yumurtaları yiyen 2 metrelik zehirli engerek yılanı görüntülendi.
11.06.2021Gündem
"Pitonu andıran" engerek yılanı görüntülendi
"Pitonu andıran" engerek yılanı görüntülendiKars'ın Kağızman ilçesinde, vatandaşların cep telefonu kamerasıyla görüntülediği "pitonu andıran engerek yılanı" şaşırttı.
17.05.2021Haberler
Engereklerin 'çiftleşme dansı'nı böyle görüntülediler
Engereklerin 'çiftleşme dansı'nı böyle görüntüledilerŞANLIURFA'nın Bozova ilçesinde dünyanın en zehirli yılanı olarak bilinen 2 engereğin boş arazide birbirlerine sarılı haldeki 'çiftleşme dansı' cep telefonu kameralarına yansıdı.
12.05.2021Yaşam
Son dakika haberi: Dünyanın en zehirli yılanlarından biri! Şanlıurfa'da görüldü
Son dakika haberi: Dünyanın en zehirli yılanlarından biri! Şanlıurfa'da görüldüGelen son dakika haberine göre; Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde dünyanın en zehirli yılanı olarak bilinen 2 engereğin boş arazide birbirlerine sarılı haldeki 'çiftleşme dansı' cep telefonu kameralarına yansıdı.
12.05.2021Gündem
2.5 metrelik dev engerek Tunceli'de görüldü
2.5 metrelik dev engerek Tunceli'de görüldüTÜRKİYE'deki en zehirli türler arasında yer alan 'koca engerek' yılanı, Tunceli'de köyde görüldü. Yaklaşık 2,5 metre uzunluğundaki engereği görenler korkuya kapılırken, Doğa Koruma ve Milli Parklar görevlisi Murat Özel, yılanların çiftleşme döneminde olduğu için saldırganlaştığını, vatandaşların bu konuda dikkat etmesi gerektiği uyarısında bulundu.
11.05.2021Haberler
2.5 metrelik dev engerek! Tunceli'de görüldü
2.5 metrelik dev engerek! Tunceli'de görüldüTürkiye'deki en zehirli türler arasında yer alan 'koca engerek' yılanı, Tunceli'de köyde görüldü. Yaklaşık 2,5 metre uzunluğundaki engereği görenler korkuya kapılırken, Doğa Koruma ve Milli Parklar görevlisi Murat Özel, yılanların çiftleşme döneminde olduğu için saldırganlaştığını, vatandaşların bu konuda dikkat etmesi gerektiği uyarısında bulundu.
11.05.2021Gündem
Son dakika haberi: Büyük panik! Çocuk parkına kadar girdiler
Son dakika haberi: Büyük panik! Çocuk parkına kadar girdilerGelen son dakika haberine göre; Osmaniye’de, bir sitenin çocuk parkına giren yılan, itfaiye ekiplerince yakalandı. Öte yandan Türkiye'deki en zehirli türler arasında yer alan 'koca engerek' yılanı, Tunceli'de köyde görüldü. Yaklaşık 2,5 metre uzunluğundaki engereği görenler korkuya kapılırken, Doğa Koruma ve Milli Parklar görevlisi Murat Özel, yılanların çiftleşme döneminde olduğu için saldırganlaştığını, vatandaşların bu konuda dikkat etmesi gerektiği uyarısında bulundu. İşte haberin ayrıntıları...
11.05.2021Gündem
Görürseniz sakın yaklaşmaya çalışmayın! Yine ortaya çıktılar...
Görürseniz sakın yaklaşmaya çalışmayın! Yine ortaya çıktılar...Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde sokakta oynarken elini zehirli engerek yılanı sokan 13 yaşındaki Civan Bakay’ın hastanedeki tedavisi sürüyor. Adıyaman üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümü, Zooloji Anabilim Dalı Öğretim üyesi Doçent Doktor Mehmet Zülfü Yıldız, "İnsanlar için bu yılanlar normalde çok saldırgan hayvanlar değillerdir. Çocuk muhtemelen onu yakalamak, tutmak için elini uzatınca ısırılmış. Yılana müdahale etmediğiniz zaman size saldırmaz" dedi.
1.10.2020Gündem
Kendisine saldıran ölümcül zehirli yılanı boğazından yakaladı
Kendisine saldıran ölümcül zehirli yılanı boğazından yakaladı Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde bahçede çuvallara saman doldururken kendisine saldıran bölgenin en zehirli yılanı olarak bilinen koca engerek yılanını boğazından yakalayarak fotoğraf çekildi.
24.09.2020Yaşam
Saldırdığı yılanı boğazından yakaladı
Saldırdığı yılanı boğazından yakaladıErzincan’ın Kemaliye ilçesinde bahçede çuvallara saman doldururken kendisine saldıran bölgenin en zehirli yılanı olarak bilinen koca engerek yılanını boğazından yakalayarak fotoğraf çekildi.
24.09.2020Gündem
Turizm kentinin merkezinde 2 metrelik engerek yılanı yakalandı
Turizm kentinin merkezinde 2 metrelik engerek yılanı yakalandıMuğla’nın önemli turizm ilçesi Marmaris’te yaklaşık 2 metre uzunluğunda siyah engerek yılanı yakalandı.
16.09.2020Gündem
Ölümcül koca engerek yılanını eliyle yakaladı!
Ölümcül koca engerek yılanını eliyle yakaladı!Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bir kişi ölümcül zehirli ‘koca engerek’ yılanını eliyle yakalayarak poşete koydu.
16.09.2020Gündem
Dünyanın en zehirli yılanı koca engerek Malatya'da görüldü!
Dünyanın en zehirli yılanı koca engerek Malatya'da görüldü!Dünyanın en zehirli yılanları arasında yer alan ‘Koca engerek’, Malatya’nın Kuluncak ilçesinde görüldü.
17.08.2020Haberler
Dünyanın en zehirli yılanı koca engerek Malatya'da görüldü!
Dünyanın en zehirli yılanı koca engerek Malatya'da görüldü!Dünyanın en zehirli yılanları arasında yer alan ‘Koca engerek’, Malatya’nın Kuluncak ilçesinde görüldü.
17.08.2020Gündem
Iğdır'da bahçede bulunan engerek yılanı tekrar doğaya salındı
Iğdır'da bahçede bulunan engerek yılanı tekrar doğaya salındıIğdır'ın Tuzluca ilçesinde bir evin bahçesinde bulunan engerek yılanı yeniden doğaya salındı.
24.07.2020Gündem
E Harfi İle Başlayan Hayvan İsimleri Nelerdir? Baş Harfi E Olan Hayvanlar
E Harfi İle Başlayan Hayvan İsimleri Nelerdir? Baş Harfi E Olan HayvanlarHayvanlar doğada sayısız şekilde çeşitlere ayrılmaktadır. Doğanın dengesi için hayvanların dünya üzerinde önemi büyüktür. Bazı hayvanların isimleri ise E harfi ile başlamaktadır. Peki E harfi ile başlayan hayvan isimleri nelerdir? Baş harfi E olan hayvanları sizlere listeler halinde açıkladık.
13.09.2020Eğitim
Yılan Türleri Ve İsimleri Nelerdir? Türkiye'de Görülen Zehirli & Zehirsiz Yılan Çeşitleri Ve Özellikleri
Yılan Türleri Ve İsimleri Nelerdir? Türkiye'de Görülen Zehirli & Zehirsiz Yılan Çeşitleri Ve ÖzellikleriEn tehlikeli sürüngenler grubunda yer alan yılan, bacaksız bir yapıya sahiptir. Vücutlarının tamamı pullarla kaplıdır. Belli başlı dönemlerde kabuk değiştirirler. Dünyada yaklaşık olarak üç bin beş yüz çeşit yılan bulunurken bunların 600 tanesi zehirlidir. Türkiye'de hem zehirli hem de zehirsiz birçok yılan çeşidi mevcuttur. Sizin için yılan türleri ve isimlerini derledik.
21.07.2020Eğitim
Son dakika... Siirt'te yılanların dansı böyle görüntülendi
Son dakika... Siirt'te yılanların dansı böyle görüntülendiSon dakika haberi... Siirt’in Gökçebağ beldesinde, 2 yılanın dansı, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Öte yandan Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bir motosikletin içinden çıkan zehirli engerek yılanı şaşırttı. Zehriyle bir insanı 5 ile 10 dakika arasında öldürebilme gücüne sahip olan engerek yılanı itfaiye ekipleri tarafından saklandığı yerden çıkarılırken, yılan doğaya salındı. Olay sonrası şaşkınlığını gizleyemeyen motosiklet sürücüsü ise yılanın motosikletinin içine nasıl girdiğini bilmediğini söyledi.
22.06.2020Gündem
Görenler inanamadı! Motosikletin içinden engerek yılanı çıktı
Görenler inanamadı! Motosikletin içinden engerek yılanı çıktıKırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bir motosikletin içinden çıkan zehirli engerek yılanı şaşırttı. Zehriyle bir insanı 5 ile 10 dakika arasında öldürebilme gücüne sahip olan engerek yılanı itfaiye ekipleri tarafından saklandığı yerden çıkarılırken, yılan doğaya salındı. Olay sonrası şaşkınlığını gizleyemeyen motosiklet sürücüsü ise yılanın motosikletinin içine nasıl girdiğini bilmediğini söyledi.
22.06.2020Gündem
Zehriyle 10 dakikada öldürüyor! Kırklareli'de motosikletten çıktı
Zehriyle 10 dakikada öldürüyor! Kırklareli'de motosikletten çıktıSon dakika haberi... Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bir motosikletin içinden çıkan zehirli engerek yılanı şaşırttı. Zehriyle bir insanı 5 ile 10 dakika arasında öldürebilme gücüne sahip olan engerek yılanı itfaiye ekipleri tarafından saklandığı yerden çıkarılırken, yılan doğaya salındı. Olay sonrası şaşkınlığını gizleyemeyen motosiklet sürücüsü ise yılanın motosikletinin içine nasıl girdiğini bilmediğini söyledi.
22.06.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

yılanengerekAntalyayolbidon

Engerek Yılanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.