Yılan

Yılan

Son dakika yılan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yılan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yılan haber sayfamızda...

Yılan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.317 yilan haberi bulunmuştur.
Yüksekova'da kış uykusundan uyanan yılanlar yuvalarından çıktı
Yüksekova'da kış uykusundan uyanan yılanlar yuvalarından çıktıHakkari'nin Yüksekova ilçesinin 'Yılan Pınarı' bölgesinde havaların ısınmasıyla birlikte sürü halinde yılanlar görüldü. Yüksekova Belediyesi Veteriner Hekimi Hekim Kaçan, yılanlara zarar verilmemesi gerektiğini belirterek, "Eğer yılanlar öldürülürse doğal döngü bozulacaktır. Bu sefer fareler ortaya çıkacaktır. Fareleri öldürmek zorunda kalacağız. Böcekler ortaya çıkacaktır" dedi.
19.04.2021Haberler
Sürüler halinde görülüyorlar! 'Evlere girmeye çalışacaklar'
Sürüler halinde görülüyorlar! 'Evlere girmeye çalışacaklar'Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin 'Yılan Pınarı' bölgesinde havaların ısınmasıyla birlikte sürü halinde yılanlar görüldü. Yüksekova Belediyesi Veteriner Hekimi Hekim Kaçan, yılanlara zarar verilmemesi gerektiğini belirterek, "Eğer yılanlar öldürülürse doğal döngü bozulacaktır. Bu sefer fareler ortaya çıkacaktır. Fareleri öldürmek zorunda kalacağız. Böcekler ortaya çıkacaktır" dedi.
19.04.2021Gündem
Bir kentten inanılmaz görüntüler! Her yerden yılan fışkırıyor
Bir kentten inanılmaz görüntüler! Her yerden yılan fışkırıyorGelen son dakika haberine göre; Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin 'Yılan Pınarı' bölgesinde havaların ısınmasıyla birlikte sürü halinde yılanlar görüldü. Yüksekova Belediyesi Veteriner Hekimi Hekim Kaçan, yılanlara zarar verilmemesi gerektiğini belirterek, "Eğer yılanlar öldürülürse doğal döngü bozulacaktır. Bu sefer fareler ortaya çıkacaktır. Fareleri öldürmek zorunda kalacağız. Böcekler ortaya çıkacaktır" dedi.
19.04.2021Gündem
Son dakika: Evinin çatısında buldu, dehşete düştü! Tam 4 metre...
Son dakika: Evinin çatısında buldu, dehşete düştü! Tam 4 metre...Son dakika haberine göre, evinin çatısından bahçesine doğru sarkarken gördüğü şeyin ne olduğunu hemen idrak edemeyen kadın, dikkatli baktığında hayatının şokunu yaşadı.
17.04.2021Dünya
Son dakika: Marul poşetinden canlı yılan çıktı! Dehşete düştüler
Son dakika: Marul poşetinden canlı yılan çıktı! Dehşete düştülerKüçük çocuk, marketten aldığı poşetli marulun içinde canlı bir yılan olduğunu görünce korkudan ne yapacağını şaşırdı. Son dakika haberine göre, zehirli yılanın poşetten çıkarılması için acilen yetklilere haber verildi.
14.04.2021Dünya
14 Nisan 2021 Çarşamba burç yorumu – Günlük burç yorumları
14 Nisan 2021 Çarşamba burç yorumu – Günlük burç yorumlarıYeni çözümler arayabiliriz! 14 Nisan 2021 Çarşamba burç yorumuna göre bugün neler yapılabilir, nelerden kaçınmalı?
13.04.2021Astroloji
Çanakkale Boğazı'nda 1,5 metrelik mıgri yakalandı!
Çanakkale Boğazı'nda 1,5 metrelik mıgri yakalandı!Çanakkale Boğazı'nda, 1,5 metre uzunluğunda mıgri avlandı. 10 kilo gelen ve halk arasında yılan balığı olarak da bilinen mıgri, kilosu 20 liradan satışa çıkarıldı.
13.04.2021Gündem
Yer: Antalya! Yere yatırıp sopayla dövdüler
Yer: Antalya! Yere yatırıp sopayla dövdülerGelen son dakika haberine göre; Antalya'da, 2 kişi, tartıştıkları psikolojik sorunlar olduğu öne sürülen kişiyi tekme, tokat ve sopayla dövdü. Saldırı anları, cep telefonu kamerası görüntülerine anbean yansıdı.
11.04.2021Gündem
Antalya'da yılan paniği! Çığlık sesleri yükseldi
Antalya'da yılan paniği! Çığlık sesleri yükseldiAntalya’da, yol ortasındaki engerek yılanını görenler, şaşkınlık yaşadı. Bu sırada bir kişi, çıplak elle yılanı kuyruğundan yakalayıp, su bidonuna koydu. Yılan doğaya bırakılırken hayvanın bidona konulduğu anlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
11.04.2021Gündem
Yol ortasındaki yılanı eliyle yakalayıp, su bidonuna koydu
Yol ortasındaki yılanı eliyle yakalayıp, su bidonuna koyduANTALYA'nın Kepez ilçesinde, yol ortasındaki engerek yılanını görenler, ne yapacaklarını şaşırdı. Bir vatandaşın kuyruğundan yakalayıp su bidonuna koyduğu yılan, ardından doğal hayata geri bırakıldı.
11.04.2021Haberler
Son dakika... Yol ortasında yılan paniği! Çığlık sesleri yükseldi
Son dakika... Yol ortasında yılan paniği! Çığlık sesleri yükseldiSon dakika haberlere göre Antalya’da, yol ortasındaki engerek yılanını görenler, şaşkınlık yaşadı. Bu sırada bir kişi, çıplak elle yılanı kuyruğundan yakalayıp, su bidonuna koydu. Yılan doğaya bırakılırken hayvanın bidona konulduğu anlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
11.04.2021Gündem
Yavuz Seçkin kimdir, aslen nereli? Komedyen Yavuz Seçkin hakkında bilinmeyenler...
Yavuz Seçkin kimdir, aslen nereli? Komedyen Yavuz Seçkin hakkında bilinmeyenler...İbo Show konukları arasında yer alan Yavuz Seçkin konusunda araştırmalar devam ediyor. 28 yaşında taklit yeteneğini katıldığı bir programın ardından keşfeden Yavuz Seçkin katıldığı bir yarışma programında tanıştığı İsmail Baki ile radyo programı yapmaya başlayarak kariyerine adım atmıştır. Farklı Radyo kanallarında program yapan Yavuz Seçkin daha sonra ATV ekranında yayınlanan Avrupa Yakası dizisinde Sertaç karakterine hayat vermiştir. Peki Yavuz Seçkin kimdir, aslen nereli?
10.04.2021Cadde
Polis haftası mesajları için en yeni en farklı seçenekler 2021! Polis Haftası sözleri ve şiirleri...
Polis haftası mesajları için en yeni en farklı seçenekler 2021! Polis Haftası sözleri ve şiirleri...Polis Haftası ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk olarak 10 Nisan 1845 yılında temelleri atılan Polis Teşkilatı'nın bu yıl 176. yıl dönümü kutlanacak. Polis Haftası içerisinde ailesinden veya arkadaş çevresinde bu mesleği gönül veren polis arkadaşları, evlatları, kardeşleri için en güzel Polis Haftası mesajları bu yüce mesleğe görev verenlerin özel gününü kutluyor. Peki Polis Haftası ne zaman? İşte Polis Haftasına özel en güzel mesajlar, sözler ve şiirler...
10.04.2021Gündem
Yılan  fobisi var
Yılan fobisi varEzgi Şenler, İzmir Dergisi’ne konuştu.
9.04.2021Cadde
Son dakika: Müşteriler markette çığlık çığlığa! Her saat açık markette şok görüntü
Son dakika: Müşteriler markette çığlık çığlığa! Her saat açık markette şok görüntüSon dakika haberlere göre, günün her saati açık bir markette alışveriş yapanlar gördükleri karşısında donup kaldı, bir müşterinin çektiği görüntüler dünya çapında yankı buldu.
8.04.2021Dünya
Markette şok anlar! Çığlık çığlığa...
Markette şok anlar! Çığlık çığlığa...Günün her saati açık bir markette alışveriş yapanlar gördükleri karşısında donup kaldı, bir müşterinin çektiği görüntüler dünya çapında yankı buldu.
8.04.2021Haberler
Antalya'da korkunç olay! Cesedi parçalayıp, foseptiğe attılar
Antalya'da korkunç olay! Cesedi parçalayıp, foseptiğe attılarAntalya'da geçen yıl ocak ayından bu yana kayıp aranan Süleyman Eken'in (54) öldürüldüğü ortaya çıktı. Cinayet zanlıları Oktay ve Mehmet Yılmaz kardeşlerin, Eken'i öldürdükten sonra parçaladıkları cesedini, annelerinin evinin bahçesindeki foseptiğe attıkları belirlendi. Öte yandan kan donduran olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İşte haberin ayrıntıları...
7.04.2021Gündem
'Tarantula, baykuş, albino kirpi, yılan ne ararsan var'
'Tarantula, baykuş, albino kirpi, yılan ne ararsan var'Adana Pet Market ve Üreticiler Derneği Başkanı Çağlar Kalaycıoğlu, satışı ve beslenmesi yasak olan birçok hayvan türünün internetten satılmaya devam ettiğini söyledi. İnternetten hayvan satışının her geçen gün arttığını belirten Kalaycıoğlu, akla gelmeyecek hayvanların dahi yasa dışı yollardan satışa sunulduğunu söyledi. .
7.04.2021Haberler
'Tarantula, baykuş, albino kirpi, yılan ne ararsan var'
'Tarantula, baykuş, albino kirpi, yılan ne ararsan var'Adana Pet Market ve Üreticiler Derneği Başkanı Çağlar Kalaycıoğlu, satışı ve beslenmesi yasak olan birçok hayvan türünün internetten satılmaya devam ettiğini söyledi. İnternetten hayvan satışının her geçen gün arttığını belirten Kalaycıoğlu, akla gelmeyecek hayvanların dahi yasa dışı yollardan satışa sunulduğunu söyledi. .
7.04.2021Gündem
Son dakika: Bursa'da büyük panik! Kentin her yerinden yılan çıkıyor
Son dakika: Bursa'da büyük panik! Kentin her yerinden yılan çıkıyorGelen son dakika haberine göre; Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir sitenin bahçesinde 2 metre boyunda yılan yakalandı. Yılan, bir site sakini tarafından tarlaya götürülerek bırakıldı. Öte yandan Bursa’da 'sarı kod' uyarısı sonrası 2 gündür devam eden sağanak yağışla beraber çiftlikler ve tarım arazileri sular altında kaldı. Selin ardından tarlalarda çok miktarda yılana rastlanmaya başlandığı gözlemlendi.
7.04.2021Gündem
Site bahçesinde yakalanan yılan doğaya salındı
Site bahçesinde yakalanan yılan doğaya salındıBursa'nın İnegöl ilçesinde bir sitenin bahçesinde 2 metre boyunda yılan yakalandı. Yılan, site sakinleri tarafından tarlaya götürülerek bırakıldı.
7.04.2021Haberler
Son dakika: Dünyanın en zehirli yılanıyla boğuştu! Korkudan titredi...
Son dakika: Dünyanın en zehirli yılanıyla boğuştu! Korkudan titredi...Tecrübeli yılan avcısının dünyanın en zehirli yılanıyla ölüm kalım savaşı dünyayı şoka uğrattı. Üç metreye yaklaşan boyuyla dünyanın en ölümcül yılanı olarak kabul edilen ve birçok insanın ölümünden sorumlu tutulan yılanın ısırığı, altı saat içerisinde öldürüyor. Yılan avcısı, boğuşma sırasında korkudan titrediğini itirf etti.
5.04.2021Dünya
Son dakika... Molozçay! İsyan ettiren görüntü
Son dakika... Molozçay! İsyan ettiren görüntüTürkiye’nin Uluslararası Ramsar sözleşmesi ile koruma altına aldığı sulak alanlar, vandallık kurbanı. Yüzlerce canlı türüne ev sahipliği yapan sulak alanlar, harfiyat ve atık dökümüyle yok ediliyor. Doç. Dr. Erol Kesici, ‘Su kaynaklarını taşla toprakla dolduruyorlar. Sulak alanlar, bizim suyu üreten kaynaklarımız. Kuşların, börtü böceğin, kelebeğin yaşam alanı. Atılan harfiyatın içinde masum şeyler yok’ dedi.
5.04.2021Gündem
Leviathan Nedir? Leviathan Canavarı Efsanesi Konusu Nasıldır?
Leviathan Nedir? Leviathan Canavarı Efsanesi Konusu Nasıldır?Geçmişten günümüze kadar insanlar tarafından birçok efsanevi yaratık tasvir edilmiştir. Bu tasvir edilen yaratıklar ve hikâyeler çoğu zaman hayali olsa da bazıları gerçeğe dayanan kanıtları olan anlatılardır. İşte Leviathan canavarının efsanesi de yarı hayali yarı gerçekliğin bir ürünüdür. Şimdi gelelim Leviathan nedir? Leviathan canavarı efsanesi konusu nasıldır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
4.04.2021Eğitim
Büke İsminin Anlamı Nedir? Büke Ne Demek, Ne Anlamına Gelir?
Büke İsminin Anlamı Nedir? Büke Ne Demek, Ne Anlamına Gelir?Bazı kişiler farklı isimlere sahip olan kişilerle karşılaşabiliyor. Bu isimler arasında Büke ismi de bulunuyor. Çok dikkat çeken Büke isminin, ne anlama geldiği kişiler tarafından oldukça çok merak ediliyor. Büke isminin anlamı kişiler tarafından internet üzerinde araştırılıyor. Büke isminin anlamı nedir? Büke ne demek, ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
3.04.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

yılanSon dakika haberleriantalyapanikAvustralya

Yılan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.